برگزیده های پرشین تولز

چرا سایت دیجی کالا خوب است ؟

Soroush-S

Registered User
لایک‌ها
523
من جمعه 3تا کالا سفارش دادم و میخواستم امروز بدستم برسه حتی یدونه از وسیله ها گرونترین انتخاب کردم که امروز همه باهم بدستم برسه ولی داخل سفارش ها میرم هنوز روی آماده سازی سفارش مونده . :mad:

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,851
کلا یکبار از دیجی لنز خریدم ریفر بود! یعنی لنز پیچ گوشی خرده بود! :eek:

زدم تو سرش گفتم خآک :general509: بعد ها کاشف ب عمل اومد که بخش دوربین ش کلا دوضتان جمهوری و پاساج آلمینیوم ن :confused:

هیچ عکسی هم از خوده جنس خودشون ندارن همش png های خارجی

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
کلا یکبار از دیجی لنز خریدم ریفر بود! یعنی لنز پیچ گوشی خرده بود! :eek:

زدم تو سرش گفتم خآک :general509: بعد ها کاشف ب عمل اومد که بخش دوربین ش کلا دوضتان جمهوری و پاساج آلمینیوم ن :confused:

هیچ عکسی هم از خوده جنس خودشون ندارن همش png های خارجی
همون لنزی که به کیونی گرل فروختی؟

GamesWorld

کاربر فعال ارزهای دیجیتال
فروشنده معتبر
لایک‌ها
6,696
آقا ما هی تعریف دیجی کالا کردیم
جالب بود و احتمالا حکمتی درش بود که دقیقا بعد سالها خرید تو آخرین سفارشمون هی تاخیر انداختن و انداختن تا اینکه ۲۲ روز بعد خرید گفتن جنسو میفرستیم !!!!
دیگه شاکی شدم گفتم پول برگردونین [emoji16]
فکر کنم آه Benyaminj ( استارتر تاپیک چرا دیجی کالا کثیف است ) دامان ما رو گرفت [emoji16][emoji16][emoji16]
مشاهده پیوست 1132038
مشاهده پیوست 1132039
22 روز !!:eek: یا امامزاده غفار:general410:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,684
آقا ما هی تعریف دیجی کالا کردیم
جالب بود و احتمالا حکمتی درش بود که دقیقا بعد سالها خرید تو آخرین سفارشمون هی تاخیر انداختن و انداختن تا اینکه ۲۲ روز بعد خرید گفتن جنسو میفرستیم !!!!
دیگه شاکی شدم گفتم پول برگردونین [emoji16]
فکر کنم آه Benyaminj ( استارتر تاپیک چرا دیجی کالا کثیف است ) دامان ما رو گرفت [emoji16][emoji16][emoji16]
مشاهده پیوست 1132038
مشاهده پیوست 1132039
عنوان تاپیکو عوض کن

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022

meghdad1363

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12
قیمت هاش چندین سال پیش خوب بود نه الان . اتفاقا torob و emalls بیشتر به کار میان چون هر جنسی رو سرچ کنی توش پایین ترین قیمت فروشگاهی ک به صورت اینترنتی میفروشه رو برات میاره
اگه هر کالا رو مقایسه کنی متوجه میشی جزو گرون ترین فروشگاه هایی هست ک اون کالا رو میزاره دلیلش هم مشخصه بازدید بیشتر فروش بیشتر میتونه اطمینان کنه ک فروش میره با هر قیمتی
نکته مثبتش فقط پستش هست و قابلیت مرجوعی یک سری از جنس هاش ک نسبت ب بقیه فروشگاه های اینترنتی کمی کم دردسر تره . ( البته این سر لوازم الکترونیکیش چندان صدق نمیکنه چون این موارد تا جایی ک بتونن مرجوعیش رو قبول نمیکنن )

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022

aryamehr1368

Registered User
لایک‌ها
4,170
بارها تاپیکای کلاهبرداری زده شده که جنس از سایتی یا کاربری خریداری شده و مشکل پیش اومده ،یکی از بزرگترین مزیت های دیجی کالا اعتمادشه که تونسته جلب کنه و به اینجا رسیده،من خودم به شخصه غیر دیجیکالا فقط حضوری خرید میکنم ،بعد یه احمقی تاپیک میزنه چرا دیجیکالا کثیفه ،هزاران سایت و پیج و کانال همینجا تو بازارجه کارشون به شکایت کشیده ،اینهمه خرید کردم تا الان مشکلی نداشتم ،بزرگترین مزیت هر فروشندگی اعتماد سازیه واقعا شخصی یا مجموعه ای بتونه اعتماد کل کشور رو دست بگیره کثیف میشه یا ذهن گوینده این حرف کثیفه

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,439
برای ما شهرستانی ها مخصوصا شهرهای کوچک دیجی کالا واقعا یه نعمته البته بخاطر تغییراتی که تو این چند سال کرده یه مقدار خرید کردن ازش سخت
شده و باید بشینی کلی نظرات رو بخونی و فروشنده مطمئن پیدا کنی ولی باز از رفتن به مرکز استان و تو گرما و سرما گشتن تو بازار شهر غریب خیلی راحت تره
من تقریبا ماهی یکبار خریدام رو جمع میکنم و حدود 10 سال هم هست مشتریشون هستم کلا دو دفعه کالا مرجوع کردم و دو سه دفعه هم جنس های کم ارزش
بودن که راضی نبودم و ارزش مرجوع کردن نداشتند و استفاده شون کردم

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
فیلتر ارزان ترین رو باید همیشه اعمال کرد
akbar.gif

بالا