برگزیده های پرشین تولز

چطور با 1 میلیون تومان روزی 500 هزار تومان سود کنیم

demo13621362

Registered User
لایک‌ها
2,868

استارتر گرامی یک میلیون پولت رو اگه نزول هم بدی اینقدر سود نمیکنی . به قول آنتونی رابینز : " در هر کاری که به شما وعده ی سود بالاتر از 40 درصد رو دادند مطمئن
باشید یا دروغ است یا غیر قانونی " . یه نگاه به زندانیان مالی که نو زندان ها دارند میپوسند بنداز . بندهای این زندان ها پر از افراد ماجراجوییه که میخواستند یک شبه ره
صد ساله برند .

saman320

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
447
با سلام خدمت دوستان من به سری ایده برای شما ها دارم که میتونید با صرف هزینه ای حدود1ت به سودی ماهانه10م برسید
دوستان پ خ بدن من توضیحمیدم

montazeryy

Registered User
لایک‌ها
870
با سلام خدمت دوستان من به سری ایده برای شما ها دارم که میتونید با صرف هزینه ای حدود1ت به سودی ماهانه10م برسید
به پست بالاییت نگاه کن :)

saman320

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
447

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319

sab20

Registered User
لایک‌ها
106

چرا پ خ؟؟؟ شما که می خواین بگین همینجا یکیش رو مطرح کنید. تا شاید دوستان مستفیض شن.

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,775
میتونی 1 میلیون خرج کنی یه پارتی پیدا کنی برای خدمت سربازی امریه بانک مرکزی رو بگیری. بعد بشی راننده. احتمال داره چند سال دیگه بابک زنجانی شده باشی. البته تضیمن نمیکنم فقط در حد یه ایده

pejerz85

Registered User
لایک‌ها
41

سر کاری بود یا جمع کردن ایده؟

ما که پخ دادیم ولی همچنان منتظریم.

-0000-

Registered User
لایک‌ها
1,236
کجایید نابغه های قرن 21؟؟
بدویید بیاید ایده چند میلیون دلاریتون رو بگید تا استارتر اگه باهاش حال کرد یک شارژ نفیس 5 هزززززززززززززززززززززززززززززززززار تومانی به شما جایزه بده!

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
به من هم بگو اگه چرت پرت باشه:general312:

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680
چیزی که استارتر توی پست اول گفتن یعنی جنسی رو از یه جا بخری و بعد اونو با 50درصد سود بفروشی فقط در دو حالت امکان داره یا باید کسی که جنس رو ازش میخری ارزش واقعی جنسش رو ندونه یا کسی که میخواید اون جنس رو بهش بفروشید.
برای من چند بار این اتفاق افتاده که یه جنسی رو از توی بازار خریدم 50 تومن در عرض 24 ساعت اینجا فروختمش 200 تومن. 300 تومن به 600 یا 150 به 500 هم برام شده. یه جا دیگه خیلی شاهکار بود یه چیزی رو 60 تومن خریدم 300 تومن فروختم.
پس نتیجه میگیریم خیلی بیشتر از 50% امکان داره ولی مشکل اینجاست که به صورت موردی پیش میاد و همیشگی نیست و نمیشه به عنوان درآمد ثابت بهش نگاه کرد.من که خودم یه دوره فقط به عنوان تفریح این کارو انجام میدادم الان هم گذاشتمش کنار.
پ ن: تو فیلم گرگ وال استریت هم پورسانت فروش سهام شرکتهای بی ارزش 50% بود.

soroosh_cz

Registered User
لایک‌ها
1,153
چیزی که استارتر توی پست اول گفتن یعنی جنسی رو از یه جا بخری و بعد اونو با 50درصد سود بفروشی فقط در دو حالت امکان داره یا باید کسی که جنس رو ازش میخری ارزش واقعی جنسش رو ندونه یا کسی که میخواید اون جنس رو بهش بفروشید.
برای من چند بار این اتفاق افتاده که یه جنسی رو از توی بازار خریدم 50 تومن در عرض 24 ساعت اینجا فروختمش 200 تومن. 300 تومن به 600 یا 150 به 500 هم برام شده. یه جا دیگه خیلی شاهکار بود یه چیزی رو 60 تومن خریدم 300 تومن فروختم.
پس نتیجه میگیریم خیلی بیشتر از 50% امکان داره ولی مشکل اینجاست که به صورت موردی پیش میاد و همیشگی نیست و نمیشه به عنوان درآمد ثابت بهش نگاه کرد.من که خودم یه دوره فقط به عنوان تفریح این کارو انجام میدادم الان هم گذاشتمش کنار.
با این حساب کسی دیگه نباید به قیمت هایی که در تاپیک های فروشتون اعلام میکنید اعتماد کرد...

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680
با این حساب کسی دیگه نباید به قیمت هایی که در تاپیک های فروشتون اعلام میکنید اعتماد کرد...
اتفاقا من آدم ارزون فروشی هستم. بعضی از اینایی رو که مثال زدم بین 100 تا 150 زیر قیمت واقعیشون فروختم.اونایی رو هم که بهشون جنس فروختم قیمت بازار دستشون بود برای همین کاملا راضی بودن تازه اگه داشته باشم بازم میخرن.
پ ن: یه بار هم نزدیک بود یه وسیله رو که 80 خریده بودم 800 بفروشم که دیگه خودم خجالت کشیدم و معامله رو فسخ کردم.

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060

خط اول رو خوندم فکر کردم میخوای بگی کار خیلی زشت و کثیفیه . بعد دیدیم خاطره ست

به هرحال خداوند ؟ انشاءالله همه ما را آدم کند

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,680
خط اول رو خوندم فکر کردم میخوای بگی کار خیلی زشت و کثیفیه . بعد دیدیم خاطره ست

به هرحال خداوند ؟ انشاءالله همه ما را آدم کند
خداییش پولش هم برکت نداشت.به خاط همین دیگه این کارو نکردم.

lordgods

Registered User
لایک‌ها
213
هنوز ک دارید بحث میکنید در این باره..................هر کاری کنی طرف نمیاد هر چی بلده رو بهت نمیگه بازم یه لمایی رو میزاره..
یه پیشنهاد باحالتر برات دارم استاتر عزیز
1ت خرج خرید مقالات کسب درامد کن البته نه این چرت و پرتها بگرد تحقیق کن چیز خب پیدا کن یا صرف کلاس درامدزایی واینا کن به سودته خودم چندین میلیونی هزینه کردم البته تیکه تیکه و کلی سرم کلاه رفت تو این زمینه کلا با هم گفتم ولی می ارزه و بازم میگم می ارزه........... حتی بدون 1 قرون پول میتونی سالی 40 میلیونی کار کنی............

اطلاعات بیشترم داده نمیشه چیزی نپرسید لطفا

razi123450

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
123
چرا نمیشه خوبم میشه فقط باید یکم وقت گذاشت وفکرتو به کار بندازی همین چند وقت پیش یکاری کردم تو 1 ساعت 32ت در آوردم 1نفر بودم اگه ی تیم باشیم مثلا 5یا6 نفر تو روز10ساعت وقت بذاریم بیشتر از 2م درمیاریم.
فقط رو این ایده2الی3ماه کار کردم کسی انتظار نداشته باشه بهش بگم
فقط میخواستم بگم که میشه

razi123450

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
123
اینم بگم بدون هیچ سرمایه ای فقط 60الی 70ت در ماه باید هزینه کنی

بالا