برگزیده های پرشین تولز

چند سوال بازم از ترانسفر و غيره

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
همه جاي دنيا همينطوري است. اگه بخواي اينطوري حساب كني خوب خود onlinenic هم می تونه دامین شما رو به راحتی بده به یکی دیگه !!!!

ariansman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسی واقعا راهنمایی کردی
راستی من بالا گفتم که من از طریق یه لینک که خود Reseller به من داد رفتم تو کنترل پانل onlinenic و بعد همه جا email خودمو گذاشتم. الان که whois میگیرم همه جا فقط email من هست . اون پایین در قسمت Registration Service Provider اسم اونها و سایتشون و یه تلفن هست و هیچ جا email از اونا نیست . بالا تر هم تو قسمت Registrant فقط اسم اونا هست اما من email و سایر مشخصات خودمو گذاشتم. آیا این که همه جا ایمیل من هست هیچ اهمیتی داره؟ یعنی اینکه مثلا onlinenic من را هم یه جورایی بشناسه و غیره.

ariansman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها واقعا مرسی از راهنماییتون :)
من قبلا از Reseller تقاضا کرده بودم که برام unlock کنه. الن بهم یه mail زد که unlock کرده. :) راستی چقدر طول میکشه که اگرwhois بگیریم unlock شدن اون دیده بشه؟

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
دقیقا و کاملا اهمیت داره. حتی اگه اون reseller ایمیل شما رو عوض کنه onlinenic توی history دامین همیشه ایمیل شما رو به عنوان صاحب دامین خواهد داشت واین خیلی مهمه. سعی کنید همیشه ایمیلتون اونجا بمونه.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از ariansman :
بچه ها واقعا مرسی از راهنماییتون :)
من قبلا از Reseller تقاضا کرده بودم که برام unlock کنه. الن بهم یه mail زد که unlock کرده. :) راستی چقدر طول میکشه که اگرwhois بگیریم unlock شدن اون دیده بشه؟
همون لحظه ای که این کارو (تغیر در اطلاعات دامین)کرد اطلاعات اپدیت می شه!!!!!!!!!!!

ariansman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
واقعا مرسی
عجب سرعتی knowhow :) فکر کنم این اخری رو هم زمان با هم نوشتیم. من داشتم reply23 را مینوشتم تو هم 24. واسه همین جواب اونو ندادی :) . میگم بنظرت از زمانی که Reseller دومینو unlock کنه چقدر طول میکشه تا حق ترانسفر ایجاد بشه. یعنی whois هم اونو unlock نشون بده و خلاصه ترانسفر اون بلا مانع بشه.

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از ariansman :
واقعا مرسی
عجب سرعتی knowhow :) فکر کنم این اخری رو هم زمان با هم نوشتیم. من داشتم reply23 را مینوشتم تو هم 24. واسه همین جواب اونو ندادی :) . میگم بنظرت از زمانی که Reseller دومینو unlock کنه چقدر طول میکشه تا حق ترانسفر ایجاد بشه. یعنی whois هم اونو unlock نشون بده و خلاصه ترانسفر اون بلا مانع بشه.
ایول سرعت خودم !!!!همونطور که گفتم اطلاعات ثبت دومین همون موقع به روز میشه!ولی اگه یه زمانی دی ان است رو تغیر بدی تا تو همه جا (ای اس پی ها)اعمال بشه و هاستت از اینجا (وتو همه ای اس پی ها) بالا بیاد یه دوروز طول میکشه :happy: :happy: :happy: :happy:

ariansman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جدي ميگي؟ :eek: بابا حدود ساعت 8 بود كه آقاي reseller به من ايميل زد كه سايتم unlockشده. اما حتي الانم كه whoisميگيرم ميگه registrar-lock . آخه يعني چي شده :( . ميگم بهتر نيست يه ايميل بهش بزنم ياداوري كنم؟

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
نه شما بهتره که 24 ساعت صبر کنید.

Azemati

کاربر فعال
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4
به نقل از knowhow :
همه جاي دنيا همينطوري است. اگه بخواي اينطوري حساب كني خوب خود onlinenic هم می تونه دامین شما رو به راحتی بده به یکی دیگه !!!!

:lol::lol::lol:

بالا