• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

چیرا واقعآ چیرا اینا چیه تو اینستا گرام

exiz.ir

Registered User
لایک‌ها
427
چرا؟ حجم اینترنت تموم میکردی؟
یا از محیطش خوشت نیومد؟
حجم نت اصلا مشکل ساز نبود
محیطش به قول دوستمون شده اینو دوست داری لایک کنی مگر مهد کودکه
یاد سریال BLACK MIRROR افتادم و درسته من کارم نتی هست ولی زنبورداری و باغداری میکنم و اصلا محیط این شکلی مزخرف رو دوست نداشتم با من سازگار نبود

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
حجم نت اصلا مشکل ساز نبود
محیطش به قول دوستمون شده اینو دوست داری لایک کنی مگر مهد کودکه
یاد سریال BLACK MIRROR افتادم و درسته من کارم نتی هست ولی زنبورداری و باغداری میکنم و اصلا محیط این شکلی مزخرف رو دوست نداشتم با من سازگار نبود
قبول دارم
ولی میتونید یه ۴۰ تا ۵۰ تا فامیلای نزدیک دنبال کنید
منم پیجم شخصیه و اشنا ها هستن
هرکسی هم پست های چیپ بذاره یا از مصطفی و دوستاش حمایت کنه در جا انفالو میکنم

Törvényen Kívüli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
قطعا اگر دنبال پیج های مورد علاقه تون برید و فقط با همونا باشید، براتون اصلا خسته کننده نمی شه!!!
من خودم پیج های نظامی و آموزش زبان و تاریخی رو دنبال می کنم.
ولی خوب، همیشه افراد مزاحم هستن!!! و بیشتر بلک لیست من رو مبلغین مذهبی و ضد مذهبی تشکیل میدن!!!
شاید 99.5 درصد از 400 و خورده ای نفر که فقط از شنبه تا الان بلاک شدن!!!

alirezabaghi

Registered User
لایک‌ها
655
منم عین تو شده بودم
از اینستاگرام بدتر گروه های تلگرامه ...
نگم برات

ولشون کن *لقشون . زندگیتو کن داداش

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
اکسپلورر ایسنتاگرام پر شده از سریال پدر . حامد و لیلا :general710: تا حالا مائده بود، گندش در اومد الان شده سریال پدر

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
همونقدری تو تمایل به سوسک داری ... جنس مخالف هم تمایل داره ...
فقط چس میکنن ، بروز نمیدن ... چون خجالت میکشن و ....

بعضیاشون خجالت نمیکشن
تمایل رو که همه دارن و اصلا تمایل دخترا به اون کار خیلی بیشتراز تمایل پسرا به اون کاراست، منتها اولا به این راحتی ها آماده انجامش نمیشن (یه مرد یا پسر خیلی سریع می زنه بالا و فورا می خواد کار طرف رو یکسره کنه ولی تو دخترا و زنها معمولا تمایل به انجامش به اندازه ماها سریع اتفاق نمیفته) و دوم اینکه همونطور که گفتی اکثرا خودشونو چس می کنن و ادای تنگا رو در میارن و نقش مریم مقدس بازی می کنن برا پسرا (یا حتی اگرم این کارو نکنن معمولا در ازای همخوابه شدن با مردا ازشون امتیاز می خوان مثلا انتظار دارن هر شب ببریمشون بیرون یا اینکه هی بی مناسبت براشون کادو بخریم و خرجشون کنیم و ... )

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,287
معمولا در ازای همخوابه شدن با مردا ازشون امتیاز می خوان مثلا انتظار دارن هر شب ببریمشون بیرون یا اینکه هی بی مناسبت براشون کادو بخریم و خرجشون کنیم و ... )
فکر میکردم اکثرا ازدواج رو به عنوان امتیاز میخوان
چند درصد با شام و کادو راض میشن و حرف ازدواجو نمیزنن؟

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
فکر میکردم اکثرا ازدواج رو به عنوان امتیاز میخوان
چند درصد با شام و کادو راض میشن و حرف ازدواجو نمیزنن؟
اتفاقا اکثرشون دنبال ازدواجن ولی اوناییشون که علاوه بر ازدواج، پایه ی عشق و حال قبل ازدواج هم هستن، قطعا در ازای اون کار یه چیزایی هم از آدم می خوان و انتظار دارن.
دیگه آخر آخرش اینه که وقتی موقعیت جدی و دندون گیر برا ازدواجشون پیش اومد میرن پیش متخصص دوخت و دوز :D اینجوری هم دنیا رو دارن هم آخرت رو.

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,538
آرش جونم رل زده. توی اینستاگرامش هم گذاشته:general704::general504:

gem-music.com

Registered User
لایک‌ها
499
خب بحث فیلتر اینستا هم جدی شد
"جیک و پوک" و "لنزور" قراره جایگزینش بشند :|

فقط یکی به من بگه رونالدو یا مسی هم میان از اینا استفاده کنند ما دنبالشون کنیم؟ :general105:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
تمایل رو که همه دارن و اصلا تمایل دخترا به اون کار خیلی بیشتراز تمایل پسرا به اون کاراست، منتها اولا به این راحتی ها آماده انجامش نمیشن (یه مرد یا پسر خیلی سریع می زنه بالا و فورا می خواد کار طرف رو یکسره کنه ولی تو دخترا و زنها معمولا تمایل به انجامش به اندازه ماها سریع اتفاق نمیفته) و دوم اینکه همونطور که گفتی اکثرا خودشونو چس می کنن و ادای تنگا رو در میارن و نقش مریم مقدس بازی می کنن برا پسرا (یا حتی اگرم این کارو نکنن معمولا در ازای همخوابه شدن با مردا ازشون امتیاز می خوان مثلا انتظار دارن هر شب ببریمشون بیرون یا اینکه هی بی مناسبت براشون کادو بخریم و خرجشون کنیم و ... )
چقد تجربه داری

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
واقعا چیرا واقعا اینستاگرام اینجوریه.
ادم واردش میشه حس :general502: میگیره.

ملت یه ماشین دارن هر روز از پشت فرمون در حال حرکت فیلم میذارن استوری:general707: اگه شوما 405 داری خب منم یه پراید مدل 85 قهوه ای مایل به صورتی دارم:oops: ولی نمیام هر روز از داشبوردش عکس و کلیپ بذارم:general506:

واقعا چرا بعضیا این کار های چیپ رو انجام میدن؟:general505: جلب توجه به هر طریقی؟

پ.ن: یک هفته هست استوری نذاشتم توی پیج اینستاگرامم :general310:

Rick Sanchez

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به حرف ها و صحبت هایی که روشعن فکر نماهای توییتری میبینید توجه نکنید اکثرا جیره خوارهای داخلی و خارجی ان اینستگرام به واقعیت مردم نزدیکتر هستش

اینستگرام را میپسندم چون به واقع نمایش دهنده چهره واقعی مردم ایران هستش : سخیف ، مبتذل و کم هوش

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581
آدام تو زندگی اش به جای مبارزه با چیزایی که مخالفه به سمت چیزایی حرکت کنه که باهاش موافقه ! به نظرم بهتره به جای ایراد گرفتن از صدف و مائده ، محتوای با ارزش تولید کنیم و پیچ های مورد علاقه مونو دنبال کنیم .

EmpireWorld

همکار بازنشسته
لایک‌ها
7,770
هی جان خیلی وقته نبودی :general710: نه منظور شادیش نیست منظور استفاده درست از اینستاگرام هستش بعضی ها نمیدونن اینستاگرام به چه دردشون میخوره ، یکی بچه ها هستش عکس میزاره باور کنید ،
من و خانواده همین الان ، بعد ظهری میگه من الان پای سفره ، بعداظهر من الان تو پارک پیش دوستام یعنی مارکوپلو هم اینقدر سیاحت نمیکرده دائم گزارش میره :general711: بعضی ها استفاده درستش رو نمیدونن ساعت های بسیاری پای این گوشی کپه نشستن درصورتی که استفاده از این شبکه ها خود قائده و زمان خاصی میطلبه ..
https://www.instagram.com/majid_cnp/

یه نگاه به این پیچ بندازید. اکثر پستاش یه چیزی تو این مایه هاست: "اگه فلانی رو دوست داری یا به یادش هستی قلب بذار (لایک کن)!!" :confused:

یکی از چیپ ترین و رو مخ ترین کارها تو شبکه های اجتماعی همین گدایی لایک از بازدید کننده هاست. مثلا یارو می نویسه "امروز روز پدره، اونایی که باباشونو دوست دارن لایک کنن!" :eek: یکی هم نیست بش بگه آخه قرمدنگ! من بابامو دوست داشته باشم باید بیام تو رو لایک کنم؟؟؟ نه واقعا؟؟ :general210:

پ.ن: بد نیست یادی بشه از این کار قدیمی سروش رضایی، البته فکر کنم همه دیده باشن.

فوق العاده متنفرم از این پیجا و پستا، اکثرا هم فالووراشون فیکن، یه پیج هست از همین پستا می ذاره 150K فالوور داره اونوقت پستاش بین 4 تا 6 هزار لایک می خوره، پیج خودم با 58K هر پست بین 7 تا 7500 لایک داره چون همه واقعین... در ضمن این پیجا یک سری ربات هم دارن زیر هر پستی یه عالمه کامنت چرت می ذارن که کامنتا بره بالا و پیج تو صفحه اکسپلور قرار بگیره :general509: "اگه دیشب کفتر بازی کردی لایک کن" یا یارو شخم گوسفند گذاشته نوشته اگه گفتی اینا چیه؟! :general108: وقتی پایتخت امسال تموم شده بود هم هی عکس بازیگرا رو می ذاشتن می نوشتن همه تون رو دوست داریم ملت هم زیرش هزار تا کامنت می ذاشتن که ما هم دوستتون داریم o_O یعنی :general502:م می گیره این پیجا رو میبینم :general211:
بخش اکسپلورر اینستاگرام هم پر شده از پست هایی درباره این یارو لاته که کشتنش:general702:

ملت عقب افتاده چه علاقه ای به اشرار دارنo_O
هرچی تعداد این افراد از روی زمین کمتر بشه. ملت بیشتر آرامش دارن.
طرف تا دیروز قتل و قمه کشی و هزار تا خلاف دیگه انجام میداد. الان عزیز شد:general609:

اگه چیزی طرفدار نداشته باشه یا اصلا تولید نمیشه یا تو همون مرحله پس از تولید نابود میشه و هیچوقت به دست ما نمیرسه
اما این که میبینید اینجور پیج های اینقدر زیاد هستند فقط و فقط به خاطره تقاضای مردم و جامعه ست که این چیزا رو میخوان
دلایل زیادی هم داره که چرا اصن جامعه اینجور محتوا ها رو نیاز داره و دنبال میکنه که یکی از مهم ترین هاش محدودیت های زیاد توی فضای واقعیه و بعدیش بیکاریه بیش از حد افراد جامعه ست
در حقیقت کارایی که توی کوچه و خیابون قابل انجام نیست (به دلیل محدودیت ها) و در دید عموم قرار نمیگیره، توی خونه انجام میشه و با استفاده از شبکه های اجتماعی به طور وسیع منتشر میشه
یعنی همون کاری که قدیم ها میکردن و به قول معروف معرکه می گرفتن و یه عده رو دور خودشون جمع میکردن الان توسط شبکه های اجتماعی و موبایل ها انجام میشه
بنابراین تا معضلات اصلی و ریشه ایه جامعه مثل بیکاری و فقر فرهنگی و محدودیت های شدید حل نشه این شرایط نه تنها ادامه داره بلکه هر روز هم به ابتذال نزدیک تر میشه و محتوای تولید شده به سمت nudity میره و تابوهایی که توی جامعه شکل گرفته ولی عرف و مردم اونها رو قبول ندارن شکسته میشه
مثلا شما همین الان اگه اینستاگرام رو یه بررسی بکنی و با 2 سال پیش که این تاپیک رو زدی مقایسه ش کنی متوجه میشی که چقدر نوع محتوا تغییر کرده

این پست دوستمون کاملا بیانگر وضعیت فعلی کشورمونه
به حرف ها و صحبت هایی که روشعن فکر نماهای توییتری میبینید توجه نکنید اکثرا جیره خوارهای داخلی و خارجی ان اینستگرام به واقعیت مردم نزدیکتر هستش

اینستگرام را میپسندم چون به واقع نمایش دهنده چهره واقعی مردم ایران هستش : سخیف ، مبتذل و کم هوش

بالا