• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

چیرا واقعآ چیرا اینا چیه تو اینستا گرام

Hassan3313

Registered User
لایک‌ها
271
به روز یه سنگی افتاد زمین
یکی گفت قشنگه
یکی گفت میشه با این یه کارایی کرد
یکی پاش ر.ی.د

متاسفانه بیشتر کسایی که تو ایران پیج اینستا دارن از دسته سومن
نمیدونن چجور استفاده کنن ازش
حتی به خودشون زحمت نمیدن قوانین استفاده ازشو بخونن...اصلا بیشترشون نمیدونن چنین چیزی هست....موقع ثبت نام فقط تیکشو میزنن

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
https://www.instagram.com/majid_cnp/

یه نگاه به این پیچ بندازید. اکثر پستاش یه چیزی تو این مایه هاست: "اگه فلانی رو دوست داری یا به یادش هستی قلب بذار (لایک کن)!!" :confused:

یکی از چیپ ترین و رو مخ ترین کارها تو شبکه های اجتماعی همین گدایی لایک از بازدید کننده هاست. مثلا یارو می نویسه "امروز روز پدره، اونایی که باباشونو دوست دارن لایک کنن!" :eek: یکی هم نیست بش بگه آخه قرمدنگ! من بابامو دوست داشته باشم باید بیام تو رو لایک کنم؟؟؟ نه واقعا؟؟ :general210:

پ.ن: بد نیست یادی بشه از این کار قدیمی سروش رضایی، البته فکر کنم همه دیده باشن.

Silveregg

Registered User
لایک‌ها
1,263
من عاشق پدر رپ اسلام شدم که با لشکر معجزه و رد و برق اومده:general107::general304:
لینک

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
یک هفته اینستاگرام ساختوندم دیدم هرچی ماده ست پ.خ میده برای‌ اموری همچو عکاسی پرتره و مشاوره خرید دولبین خلاصه از هر ترفندی ایستفاده میکردن منو بکشن بیرون منم گوفتم ب بنچیپس خیانت‌نمیکنم از اونستا کشیدم بیرون

از ۲۰۰۸تا ۲۰۱۵ک فیسپوک داشتمم همین داستان بود ! انواع اقسام آیداها و پرستو ها _ تنها ماده انسان متین بود ک اف تو ام بود
حاظر بودن پول بدن؟ اگه پول بدن به نظرم بد نیست.

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,721
یک هفته اینستاگرام ساختوندم دیدم هرچی ماده ست پ.خ میده برای‌ اموری همچو عکاسی پرتره و مشاوره خرید دولبین خلاصه از هر ترفندی ایستفاده میکردن منو بکشن بیرون منم گوفتم ب بنچیپس خیانت‌نمیکنم از اونستا کشیدم بیرون

از ۲۰۰۸تا ۲۰۱۵ک فیسپوک داشتمم همین داستان بود ! انواع اقسام آیداها و پرستو ها _ تنها ماده انسان متین بود ک اف تو ام بود
فیسبوک فیلتر هست کسی استفاده نمی کنه, الان اینستاگرام شماره 1 داخل ایرانه. عکس از تو مدیریت پیج با تیم افتک :cool:. در عرض 6 ماه میرسونیمش به 600K , شادمغز بت رو هم راه اندازی می کنیم :D. البته عکس و فیلم هم باید با دوستای افتک پسندت بگیری بعلاوه تصاویر +17 سافت کر تا ملت رو قلقلک دهد دیگه الان کسی الکی فالو نمی کنه :general703:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
وحید خزایی و داوود هزینه زدن به تیپ هم :eek:

با هم قرار دعوا گذاشته بودن و زمانی که وحید خزایی میاد سر محل دعوا, داوود هزینه و چند نفر دیگه میریزن سرش و تا میخوره می زننش :D. چند تا چاقو بهش می زنن و یه اسلحه گرم هم حتی آورده بودن. خلاصه توی فیلم وحید خزایی با هر بدبختی که هست فرار می کنه و میره پشت سر یه ترکه قایم میشه, اون ترکه هم میاد جلو یه ذره ایلدیرم بیلدیرم می کنه و اینا بی خیال وحید میشن و درمیرن.:D

پلیس ترکیه هم همون شب اینها رو میگره و همون شب هم ولشون می کنه.:D
تو کشورهای جهان سوم و درب داغون پلیس ها معمولا فاسدن و با اندکی رشوه کاره شما حل میشه و یه قانون نانوشته هم دارن و اینه که اگر خارجی , خارجی رو بزنه به ما ربطی نداره ولی اگر پای محلی درمیون باشه گیر میدن به طرف.

یه نکته جالب که می خوام بگم اینه
وحید زخم و زیلی تو تاکسی که بوده لایو میگیره و برای داوود هزینه رجز میخونه و میگن من الم و بلم و تنها اومدم و فلانم... از این جفنگیات و میگه که یه رگم لره و یه رگم کورد. حالا هرچه کورد و لر هست طرفدار وحید شده, تو استانبول یه عده که اصلا وحید خزایی رو آدم حساب نمی کردن یا نمی شناختن دورش جمع شدن که این کورده, خلاصه مطلب اینکه عقب افتادگی مردم ما یه دلیلش همین قوم گرایی هست. :general509:
مثلا وحید نیومد بگه من تهرانی ام, چون تهرانی ها میگن به جهنم مرتیکه چیپ دهاتی :D. ولی الان تبدیل شده به قهرمان ملی کورد ها :D
چند ساعت تو یوتیوب گشتم کلیپ هایی از این شاخ های اینستاگرام هم دیدم
وحید خرایی نه. وحید مرادی. چند روز پیش به جرم قتل دوستش گرفتنش.
اون کلیپ علی کسگم برای دعوای وحید مرادی و کس دیگه بوده.

تو یوتیوب بگردی اسامی زیادی میبینی . دیانا ترکیبی - بهادر وحشی و...

تو یکی از کلیپها وحید خزایی یکی دو میلیون رو حساب نمی کنه. میگه یه دکتر برای تبلیغ نمی دونم کجا براش خونه گرفته و ...

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
یه زمانی با یاهو ورژن شیش میرفتیم اینترنت این قرتی بازیا نبود،وقتی بدون فرهنگ سازی ابزاری رو بده دست ملتی که تفکرات طویله ای داره نتیجش میشه اینکه حاضر به خاطر لایک باسن مبارک خودشون رو بدرن

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,782
https://www.instagram.com/majid_cnp/

یه نگاه به این پیچ بندازید. اکثر پستاش یه چیزی تو این مایه هاست: "اگه فلانی رو دوست داری یا به یادش هستی قلب بذار (لایک کن)!!" :confused:

یکی از چیپ ترین و رو مخ ترین کارها تو شبکه های اجتماعی همین گدایی لایک از بازدید کننده هاست. مثلا یارو می نویسه "امروز روز پدره، اونایی که باباشونو دوست دارن لایک کنن!" :eek: یکی هم نیست بش بگه آخه قرمدنگ! من بابامو دوست داشته باشم باید بیام تو رو لایک کنم؟؟؟ نه واقعا؟؟ :general210:

پ.ن: بد نیست یادی بشه از این کار قدیمی سروش رضایی، البته فکر کنم همه دیده باشن.

فوق العاده متنفرم از این پیجا و پستا، اکثرا هم فالووراشون فیکن، یه پیج هست از همین پستا می ذاره 150K فالوور داره اونوقت پستاش بین 4 تا 6 هزار لایک می خوره، پیج خودم با 58K هر پست بین 7 تا 7500 لایک داره چون همه واقعین... در ضمن این پیجا یک سری ربات هم دارن زیر هر پستی یه عالمه کامنت چرت می ذارن که کامنتا بره بالا و پیج تو صفحه اکسپلور قرار بگیره :general509: "اگه دیشب کفتر بازی کردی لایک کن" یا یارو شخم گوسفند گذاشته نوشته اگه گفتی اینا چیه؟! :general108: وقتی پایتخت امسال تموم شده بود هم هی عکس بازیگرا رو می ذاشتن می نوشتن همه تون رو دوست داریم ملت هم زیرش هزار تا کامنت می ذاشتن که ما هم دوستتون داریم o_O یعنی :general502:م می گیره این پیجا رو میبینم :general211:

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
فوق العاده متنفرم از این پیجا و پستا، اکثرا هم فالووراشون فیکن، یه پیج هست از همین پستا می ذاره 150K فالوور داره اونوقت پستاش بین 4 تا 6 هزار لایک می خوره، پیج خودم با 58K هر پست بین 7 تا 7500 لایک داره چون همه واقعین... در ضمن این پیجا یک سری ربات هم دارن زیر هر پستی یه عالمه کامنت چرت می ذارن که کامنتا بره بالا و پیج تو صفحه اکسپلور قرار بگیره :general509: "اگه دیشب کفتر بازی کردی لایک کن" یا یارو شخم گوسفند گذاشته نوشته اگه گفتی اینا چیه؟! :general108: وقتی پایتخت امسال تموم شده بود هم هی عکس بازیگرا رو می ذاشتن می نوشتن همه تون رو دوست داریم ملت هم زیرش هزار تا کامنت می ذاشتن که ما هم دوستتون داریم o_O یعنی :general502:م می گیره این پیجا رو میبینم :general211:
دقیقا منم از این پیجا می بینم گلاب به روت دلم می خواد بالا بیارم رو صفحه مونیتورم :general108:
راستی پیج خودت در مورد چیه؟ می تونی لینکشو برام بفرستی؟

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,782
دقیقا منم از این پیجا می بینم گلاب به روت دلم می خواد بالا بیارم رو صفحه مونیتورم :general108:
راستی پیج خودت در مورد چیه؟ می تونی لینکشو برام بفرستی؟
شخصی می باشد :D پ.خ گشت :general504:

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
اینی که پونصد متری مرز گرفتنش ، شاخش شکستن، اعدام...

Ace...!

Registered User
لایک‌ها
3,084
سلام
شما چرا به اونایی که دندشون خوب جا نمیره همیشه خدا چپرچلاق مینویسن گیر نمیدی؟
خدافظ

کیمیا رو میگی؟ :p
اون سبک نوشتنش اونطوریه خب، بعدشم بیشتر از یکی دوتا جمله پستاشو نمی فهمم:(

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
Last edited:

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
بخش اکسپلورر اینستاگرام هم پر شده از پست هایی درباره این یارو لاته که کشتنش:general702:

ملت عقب افتاده چه علاقه ای به اشرار دارنo_O
هرچی تعداد این افراد از روی زمین کمتر بشه. ملت بیشتر آرامش دارن.
طرف تا دیروز قتل و قمه کشی و هزار تا خلاف دیگه انجام میداد. الان عزیز شد:general609:

بالا