• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

چیرا واقعآ چیرا اینا چیه تو اینستا گرام

smahdis

Registered User
لایک‌ها
1,374
علو پ چی شد، چرا کسی چیزی برای ما پ.خ نمیکنه. منتظریم ها...

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
این صحنه رو که دیدم واقعا ناراحت شدم دیشب خوابم نرفت مگه تو شعور نداری مگه فهم نداری مگه آگاه نیستی کی میخوای انسان بشی کی میخوای آدم بشی:D

roya7

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
3,504
این به اصطلاح هنرمندامون که همه شون یه کافی شاپی رستورانی چیزی زدن بعد هی م میرن به فروشگاه های همدیگه و عکسش رو توو اینستاشون منتشر می کنن دیگه از همه مسخره تره!

poq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,567
این به اصطلاح هنرمندامون که همه شون یه کافی شاپی رستورانی چیزی زدن بعد هی م میرن به فروشگاه های همدیگه و عکسش رو توو اینستاشون منتشر می کنن دیگه از همه مسخره تره!
اینستاگرام چندتا دختر بین 12 تا 28 ساله سر بزن اونموقع مسخره واست کلمه مقدسی میشه .
انقدم با اسم دخترونه نیا پی تی . برو با آیدی اصلیت بیا .
عاقا یکی راستش رو بگه ولتاژ این کلیپه چیه؟ لهجه شون هم خیلی غلیظه خیلی بعیده ایرانی باشن. این احتمالا یه اپی چیزیه؟
دو تا خواهر دوقلو هستن نمیدونم چیچی twins . پیج داشته باشی فالورشون بشی و تبلیغ کنی برات ویدیو میسازن . سرچ کن تو یوتوب هزار تا کلیپ ازشون هست .
ولی واسه افتکو فقط به واسطه ی معروف بودن و دکترا داشتنش درست کردن :oops:ربطی به فالو کردنشون نداره :general712:
انصافا استعداد طنز نویسیت فوق العاده است :D
از خودت تعریف نکن :mad:
ببخشید از خودمون تعریف نکن :general704: یادم نبود من و افتک و دمو و حمیدکک و شادمغز و دکتر مس و کلیو و بنچمارکر کلا یه نفریم. :p

Last edited:

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,538
ولی واسه افتکو فقط به واسطه ی معروف بودن و دکترا داشتنش درست کردن :oops:ربطی به فالو کردنشون نداره :general712:
احتمالا 500 هزار یورو هم دخیل بوده :general304:
از خودت تعریف نکن :mad:
ببخشید از خودمون تعریف نکن :general704: یادم نبود من و افتک و دمو و حمیدکک و شادمغز و دکتر مس و کلیو و بنچمارکر کلا یه نفریم. :p
دمو خودش به تنهایی سه نفره:D

Xuevon

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,776
اینکه آدم چقدر در معرض این سمپاشی های فضای مجازی باشه به خودش هم بستگی داره. مثلا من یه پیج دارم فقط مربوط به مطالب فنی هست و فقط عکس میذارم مخاطب ببینه کاری هم ندارم چه فکری میکنه و ... به نظرم این هتاکی ها بیشتر مربوط بحث های خاله زنکی میشه توی مباحث فنی کلا کمتره یا بهتره بگم عوام الناس توی پیج های تخصصی کمتر میان
حالا که تا اینجاش خوندید اگر دوست داشتید صفحه منم ببینید لینک :D هرکی لایک کنه الاهی ................. با روح سگ ولگرد محشور بشه.

Last edited by a moderator:

http2iran

Registered User
لایک‌ها
1,772
اینکه آدم چقدر در معرض این سمپاشی های فضای مجازی باشه به خودش هم بستگی داره. مثلا من یه پیج دارم فقط مربوط به مطالب فنی هست و فقط عکس میذارم مخاطب ببینه کاری هم ندارم چه فکری میکنه و ... به نظرم این هتاکی ها بیشتر مربوط بحث های خاله زنکی میشه توی مباحث فنی کلا کمتره یا بهتره بگم عوام الناس توی پیج های تخصصی کمتر میان
حالا که تا اینجاش خوندید اگر دوست داشتید صفحه منم ببینید لینک :D هرکی لایک کنه الاهی که به حق پنج تن آل اسپم با روح سگ ولگرد محشور بشه.
ای بزرگوار چند یوم این فالورها را جمع کردید ؟:general709:

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,507
5e76mqpglod19axc7vdy.jpg

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
میگن این شادمغز های اینستاگرام مستر وحید خز آیی و آقای هزینه باهم بزن بزن راه انداختن تو ترکیه

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,721
وحید خزایی و داوود هزینه زدن به تیپ هم :eek:

با هم قرار دعوا گذاشته بودن و زمانی که وحید خزایی میاد سر محل دعوا, داوود هزینه و چند نفر دیگه میریزن سرش و تا میخوره می زننش :D. چند تا چاقو بهش می زنن و یه اسلحه گرم هم حتی آورده بودن. خلاصه توی فیلم وحید خزایی با هر بدبختی که هست فرار می کنه و میره پشت سر یه ترکه قایم میشه, اون ترکه هم میاد جلو یه ذره ایلدیرم بیلدیرم می کنه و اینا بی خیال وحید میشن و درمیرن.:D

پلیس ترکیه هم همون شب اینها رو میگره و همون شب هم ولشون می کنه.:D
تو کشورهای جهان سوم و درب داغون پلیس ها معمولا فاسدن و با اندکی رشوه کاره شما حل میشه و یه قانون نانوشته هم دارن و اینه که اگر خارجی , خارجی رو بزنه به ما ربطی نداره ولی اگر پای محلی درمیون باشه گیر میدن به طرف.

یه نکته جالب که می خوام بگم اینه
وحید زخم و زیلی تو تاکسی که بوده لایو میگیره و برای داوود هزینه رجز میخونه و میگن من الم و بلم و تنها اومدم و فلانم... از این جفنگیات و میگه که یه رگم لره و یه رگم کورد. حالا هرچه کورد و لر هست طرفدار وحید شده, تو استانبول یه عده که اصلا وحید خزایی رو آدم حساب نمی کردن یا نمی شناختن دورش جمع شدن که این کورده, خلاصه مطلب اینکه عقب افتادگی مردم ما یه دلیلش همین قوم گرایی هست. :general509:
مثلا وحید نیومد بگه من تهرانی ام, چون تهرانی ها میگن به جهنم مرتیکه چیپ دهاتی :D. ولی الان تبدیل شده به قهرمان ملی کورد ها :D

ehsanina

Registered User
لایک‌ها
335

با هم قرار دعوا گذاشته بودن و زمانی که وحید خزایی میاد سر محل دعوا, داوود هزینه و چند نفر دیگه میریزن سرش و تا میخوره می زننش :D. چند تا چاقو بهش می زنن و یه اسلحه گرم هم حتی آورده بودن. خلاصه توی فیلم وحید خزایی با هر بدبختی که هست فرار می کنه و میره پشت سر یه ترکه قایم میشه, اون ترکه هم میاد جلو یه ذره ایلدیرم بیلدیرم می کنه و اینا بی خیال وحید میشن و درمیرن.:D

تو کشورهای جهان سوم و درب داغون پلیس ها معمولا فاسدن و با اندکی رشوه کاره شما حل میشه و یه قانون نانوشته هم دارن و اینه که اگر خارجی , خارجی رو بزنه به ما ربطی نداره ولی اگر پای محلی درمیون باشه گیر میدن به طرف.

وحید زخم و زیلی تو تاکسی که بوده لایو میگیره و برای داوود هزینه رجز میخونه و میگن من الم و بلم و تنها اومدم و فلانم... از این جفنگیات و میگه که یه رگم لره و یه رگم کورد. حالا هرچه کورد و لر هست طرفدار وحید شده, تو استانبول یه عده که اصلا وحید خزایی رو آدم حساب نمی کردن یا نمی شناختن دورش جمع شدن که این کورده, خلاصه مطلب اینکه عقب افتادگی مردم ما یه دلیلش همین قوم گرایی هست. :general509:
مثلا وحید نیومد بگه من تهرانی ام, چون تهرانی ها میگن به جهنم مرتیکه چیپ دهاتی :D. ولی الان تبدیل شده به قهرمان ملی کورد ها :D

اینا همه فیلمشونه اخه به چهرش میخوره گوگولی مگولی :D
فشار تو غربت زیاده برای تبلیغات و اینجو چیزا میخاد یه میلیونی شه

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,669
اینستاگرام هم شده..همش همین دهاتی بازیا و اسپم

4 تا ژیگول دهاتی اومدن فالوور جمع کردن..مردم نادان هم پیگیریشون میکنن

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
18,050
اینستا ، پیچ مثبت و علمی و آموزشی داره، تلگرام هم طور کانالهای مفید
حتما باید خبزعلات نگاه کنید و عضو بشید که بگن طرف ایرانیست و آرمانش شهادت....:D

gone girl

Registered User
لایک‌ها
2,129

تا دیروز بچه تهران بودی الان مشکل برات پیش آمده کورد شدی کسگم؟:D
پ.ن : من کوردم ولی طرفدار این احمق ها نیستم:general510::D

بالا