• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

چیرا واقعآ چیرا اینا چیه تو اینستا گرام

frank008

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
230
اول انجمن ها و چت روم های فارسی ترکوند ، بعد اومدیم سمت یاهو ، بعد سر خوردیم بسمت ویچت اونم دوستان چیزش کردن شد واتسی اونم که خزشد حالا تلگ و اینستا بعد یه چیز جدید تر ...

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581
دوستان اگر بدهی دارین ، اگر شکست عشقی خوردین ، اگر بیکار و بی پول هستین ، اگر امیدی به اینده ندارین . اگر بیش از حد چاق یا لاغر هستین اگر به درد بی درمون مبتلا هستین کامنت هایی رو
که ملت همیشه در صحنه برا مردیکه پوکر باز امریکایی نوشتین حتما" بخونید ، من که هف هشت سالی میشه ایجوری تا این حد نحندیده بودم . تو یکی از پست هاش 11003 کامنت داره که 90 درصد
کامنت ها رو ایرانیا نوشتن :D

ashkanshirani

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,102
:| زندگی همینه

Ace...!

Registered User
لایک‌ها
3,084
کی هست یارو؟ لینک نظرات؟

دانیال بیل زن ملقب به دنبیلزریان از بچه ها گل علی آباد کتول ــه که به علت خفقان در کشور به آمریکا مهاجرت می کنه و در اونجا به یکی از پولدارترین افراد دنیا تبدیل میشه.

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,870
ب لطف وجود مذکر _ مونث همیشه در کانون توجهاته :( میفرماید کرم از درخته سیب رو نزن :(

ayma

کاربر فعال بخش پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
3,581

smahdis

Registered User
لایک‌ها
1,374
دانیال بیل زن ملقب به دنبیلزریان از بچه ها گل علی آباد کتول ــه که به علت خفقان در کشور به آمریکا مهاجرت می کنه و در اونجا به یکی از پولدارترین افراد دنیا تبدیل میشه.

درست نقل قول نکردی برام اطلاعیه نیومده بود اسمش اینه: danbilzerian

اه حالم بد شد. خود یارو به کنار. این دخترا دیگه چی میخوان چسبیدن به باسن یارو ول کنش نیستن.

واقعا راسته دخترا دنبال پول و شهرتن.

rohallah_t

Registered User
لایک‌ها
1,281
اه حالم بد شد. خود یارو به کنار. این دخترا دیگه چی میخوان چسبیدن به باسن یارو ول کنش نیستن.

واقعا راسته دخترا دنبال پول و شهرتن.
اینها که دختر نیستند! یا پورن استار هستند یا NOOB هایی که در حال تعلیم و تبدیل شدن به پورن استار....

بعضا هم شاید به خیال خودشون برای معروف شدن و ...

Hamid_KK

Registered User
لایک‌ها
6,721
همینطور که اشاره شد "دن بیل زن" یک پوکر باز حرفه ای هست و ادعا می کنه ثروتش که بالای 100 میلیون دلار هست رو از این راه بدست آورده. البته پدرش هم یک آدم ثروتمندی بوده.

در خصوص عکس ها, عده ای بر این عقیده هستند که آقای "بیل زن" به این خانم ها پول میدهد که باهاشون عکس بگیره ( همون کاری که افتک کرده بود و 2 تا عفریته اسمش رو می گفتن... :D ) حالا بیل زن یه مقدار چرب تر پول میده و عکس با بیکینی می اندازند. خوده بیل زن این مساله را رد کرده و گفته این دختر ها خودشون میان اینجا و این پولی خرج سوکس نمی کند. البته من فکر می کنم دروغ میگه چون دختر ها که جذب قیافه عن این نمیشن. جذب پولش میشن همه این دختر های تو عکس هم حرفه ای و کاسب هستند و این زلم زیمبو های آقای بیل زن نمی تونه خرشون کنه و اینا دنبال پولن اگر بیل زن خرجشون نکنه که نگاهش هم نمی کنن

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,730
همینطور که اشاره شد "دن بیل زن" یک پوکر باز حرفه ای هست و ادعا می کنه ثروتش که بالای 100 میلیون دلار هست رو از این راه بدست آورده. البته پدرش هم یک آدم ثروتمندی بوده.

در خصوص عکس ها, عده ای بر این عقیده هستند که آقای "بیل زن" به این خانم ها پول میدهد که باهاشون عکس بگیره ( همون کاری که افتک کرده بود و 2 تا عفریته اسمش رو می گفتن... :D ) حالا بیل زن یه مقدار چرب تر پول میده و عکس با بیکینی می اندازند. خوده بیل زن این مساله را رد کرده و گفته این دختر ها خودشون میان اینجا و این پولی خرج سوکس نمی کند. البته من فکر می کنم دروغ میگه چون دختر ها که جذب قیافه عن این نمیشن. جذب پولش میشن همه این دختر های تو عکس هم حرفه ای و کاسب هستند و این زلم زیمبو های آقای بیل زن نمی تونه خرشون کنه و اینا دنبال پولن اگر بیل زن خرجشون نکنه که نگاهش هم نمی کنن
این مال کِی هست؟
چه خرجی کرده برای اثبات خودش

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,538

اونا عفریته نیستن. هنرمندن :D. انصافا کارشون خوبه، حیف که پسر نیستن:general509::p

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251
سلام آقا من مدتی در اینستاگرام بودم به هیچ وجه نتونستم ازش اونطور که باید لذت ببرم و نفرت بیش از پیشم باعث شد بیام بیرون چون بعضی پیجها آدم :general502:ش در میاد ...:general710:
چندتا از چیزهایی که این مدت من دیدم :
مثلآ یارو عکس جوجشو میزاره این بچه منه ،
حالا کامنت های کلیشه ای که همه میزارن :
داغش نبینی ..
بزرگ شه ..
نمیدونم چی اینا چیه چقــــــــدر لوس بازی !
حالا طرف صفحه شخصیش عکس هاش گذاشته :
:) :rolleyes::general703::general705::general707:
:general211: اینا چیه خوب یکبار چهره مبارکت رو دیدیم میخواد بگه من جذابم هروز با یه پیراهن یا یه غم گدایی تو چشماش پیداس ...
چرا ما از هر چیز استفاده میکنیم تا :general502: در بیاد چرا واغعآ چرا واقعآ ..
طرف چشماش سبزه خدا رحم کنه ،
چندتا عکس زنگوله بزی میزاره هزارتا دختر مدرسه ای دورش جمع میشن ،
یکی میگه ژووون
یکی میگه : عزیزم
یکی دیگه : چشمات زیباست عشقم ..
حالا طرف با شلوار کردیش میاد گوشی برمیداره مینویسه ، مرررررررررررسی من قربون همتون برم :general607:
نمیدونم دنیا چیز بخت ساسی مانکی اینا دارن زندگیشون میکنن ..
طرف لبش رو پروتز میکنه میزاره رو پیجش یعنی من زیبام فالورهاش بالا بره لایک بگیره بابا خسته بابا مرلین مونرو :general211:
حالا میری پیج های دیار فرنگ :
طرف با خانوادش یک عکس دسته جمعی گذاشته ، یا عکسی با دوستانش دور هم رفتن پیک نیک ..
چیرا آخه چیرا ااااا
مردم ما بلد نیستن چقدر استفاده کنن ، چطور استفاده کنن ،
طرف 6 ساعت عینهو بوووز سرش کرده تو این لنگ دمپایی اصلآ پلک نمیزنه بابام زخم بستر میگیری ها چشات میترکه ، یهویی عینهو یه اولاخ که داغش کردن هرهرهرههه میخنده چی شد!
یا بعضی ها یه عکس هایی از خصوصی ترین بخش های زندگیشون میزارن بعد توقع دارند کسی سواستفاده نکنه آدم دلش میسوزه از اینکه دید بعضی ها تا نوک بینیشونه :general110:
ولی یه چیز جالب من فهمیدم 80% شخصیت اصلی افراد در پیجشون نمایان هستش چرا که در عالم بیرون یک اقا و خانم خوب باشن .
خلاصه من هرکاری میکنم نمیتونم خودمو با زندگی مصرف گرایی و عروسک صفتی وقف بدم ...:general710::general711::general607:
واقعا افتضاحه بیشتر اعصاب آدم خورد میشه .بیکارن

amir.tabatabai

Registered User
لایک‌ها
1,251
سلام آقا من مدتی در اینستاگرام بودم به هیچ وجه نتونستم ازش اونطور که باید لذت ببرم و نفرت بیش از پیشم باعث شد بیام بیرون چون بعضی پیجها آدم :general502:ش در میاد ...:general710:
چندتا از چیزهایی که این مدت من دیدم :
مثلآ یارو عکس جوجشو میزاره این بچه منه ،
حالا کامنت های کلیشه ای که همه میزارن :
داغش نبینی ..
بزرگ شه ..
نمیدونم چی اینا چیه چقــــــــدر لوس بازی !
حالا طرف صفحه شخصیش عکس هاش گذاشته :
:) :rolleyes::general703::general705::general707:
:general211: اینا چیه خوب یکبار چهره مبارکت رو دیدیم میخواد بگه من جذابم هروز با یه پیراهن یا یه غم گدایی تو چشماش پیداس ...
چرا ما از هر چیز استفاده میکنیم تا :general502: در بیاد چرا واغعآ چرا واقعآ ..
طرف چشماش سبزه خدا رحم کنه ،
چندتا عکس زنگوله بزی میزاره هزارتا دختر مدرسه ای دورش جمع میشن ،
یکی میگه ژووون
یکی میگه : عزیزم
یکی دیگه : چشمات زیباست عشقم ..
حالا طرف با شلوار کردیش میاد گوشی برمیداره مینویسه ، مرررررررررررسی من قربون همتون برم :general607:
نمیدونم دنیا چیز بخت ساسی مانکی اینا دارن زندگیشون میکنن ..
طرف لبش رو پروتز میکنه میزاره رو پیجش یعنی من زیبام فالورهاش بالا بره لایک بگیره بابا خسته بابا مرلین مونرو :general211:
حالا میری پیج های دیار فرنگ :
طرف با خانوادش یک عکس دسته جمعی گذاشته ، یا عکسی با دوستانش دور هم رفتن پیک نیک ..
چیرا آخه چیرا ااااا
مردم ما بلد نیستن چقدر استفاده کنن ، چطور استفاده کنن ،
طرف 6 ساعت عینهو بوووز سرش کرده تو این لنگ دمپایی اصلآ پلک نمیزنه بابام زخم بستر میگیری ها چشات میترکه ، یهویی عینهو یه اولاخ که داغش کردن هرهرهرههه میخنده چی شد!
یا بعضی ها یه عکس هایی از خصوصی ترین بخش های زندگیشون میزارن بعد توقع دارند کسی سواستفاده نکنه آدم دلش میسوزه از اینکه دید بعضی ها تا نوک بینیشونه :general110:
ولی یه چیز جالب من فهمیدم 80% شخصیت اصلی افراد در پیجشون نمایان هستش چرا که در عالم بیرون یک اقا و خانم خوب باشن .
خلاصه من هرکاری میکنم نمیتونم خودمو با زندگی مصرف گرایی و عروسک صفتی وقف بدم ...:general710::general711::general607:
واقعا افتضاحه بیشتر اعصاب آدم خورد میشه .بیکارن

smahdis

Registered User
لایک‌ها
1,374

این ویدئو رو تازه دیدم, جریانش چیه واقعا؟

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,287
یارو ایرانی نیست توی ویکی زده آمریکا به دنیا اومده ارمنی تبار هم هست

بالا