برگزیده های پرشین تولز

کارت سوخت

hadi_S

Registered User
لایک‌ها
6
اقا جان سایت epolis.ir درست شده جواب هم گرفتم
نقص آدرس زده بود ادرس رو هم درستش کردم
ولی
نمی دونم حالا که آدرس رو درستش کردم کی کارت صادر میشه

دو سه روزه که دارم می بینم بازهم نقص ادرس زده کی میخوان بردارن و صادر کنن نمی دونم

از کجا میشه آخرین مرحله رو دید نمی دونم

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
صادر نشده
ولي اونايي كه صادر نشده يه دليلش اينه كه جزء پلاك تعويضي بدن ولي اقدام به تعويض نكردن واسه همين براشون اصلا صادر نشده ...كه بايد برن اقدام كنن احتمالا جريمه هم بدن كه صادر كنن
جزء تعویض پلاک هم نبوده، پلاک قدیمی.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,461
این داستانش چطوریه....ما یه ماشین داریم کارت سوختش گم شده....بعد اون موقع که گفتن ثبت نام کنید کی بود ابان اذر پارسال بود فکر کنم رفتم سایت https://mob.gov.ir/ مشخصات ماشین و تلفن و اینا رو دادم اخرش هم گفتن وصل میکنیم به یه شماره کارت بانکی...گفتیم خب باشه :Dعیب نداره وصل کنید

الان این خبرایی که این روزها میاد که تا اخر تیر یا مرداد ( معلوم نیس کی هست هرکی یه چیزی میگه) بعد که کارت سوخت لازم میشه موقع بنزین زدن کارت بانک رو باید فروکنیم تو خشاب پمپ بنزین؟:eek: خو چطوری باید بنزین زد با کارت بانک....هیچ چیزی هم نمیگن که داستان چیه...فقط هی میان تهدید میکنن:D کسی میدونه؟

Fifa2018

Registered User
لایک‌ها
4,257
با کارت بسیج هم میشه فرو کرد تو سوراخ پمپ بنزین بجا بنزین نکتار سیب میزنه تو باکت:oops:

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
والا منم ثبت نام کردم از همون سایت گفتن اس میاد خبری نیست هنوز همونطور که 6 ماه پیش برای کارت ملی جدید ثبت نام کردیم گفتن اس میاد

milade

Registered User
لایک‌ها
1,079
کارت ندارن. نه کارت ملی نه سوخت نه هیچ کارت دیگه رو نمیتونن صادر کنند. اینها تهدید های تو خالی هست که با رای دادن حل میشه.

Amir_Ghost

Registered User
لایک‌ها
2,325
با کارت بسیج هم میشه فرو کرد تو سوراخ پمپ بنزین بجا بنزین نکتار سیب میزنه تو باکت:oops:
فقط روی خودروی ملی کار میکنه و اگر بسیج فعال باشی ساندیس سوپر میزینه به باک ، تفاوت کارت معمولی و فعال فقط در این نیست،در صورتی که با کارت فعال باک ماشین را پر کرده باشید سرعتی همچون سرعت موشکی را تجربه خواهید کرد در برخی موارد اگر خدا بخواهد قادر به طی العرض خواهید بود

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
حساس نشو فعلا هر کاری رو که گفتن انجام بده
احتمالا ساز و کارهایی دارن برا استفاده از عابر بانک جای کارت سوخت
بنظر میاد مشکلاتی توی ساخت مجدد کارت سوخت دارن برا همین میخوان بنزینو به عابر بانکا انتقال بدن

Pt2005

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
102
حساس نشو فعلا هر کاری رو که گفتن انجام بده
احتمالا ساز و کارهایی دارن برا استفاده از عابر بانک جای کارت سوخت
بنظر میاد مشکلاتی توی ساخت مجدد کارت سوخت دارن برا همین میخوان بنزینو به عابر بانکا انتقال بدن
ساخت مجدد کجابود؟؟ مگه قبلیا رو خودشون میساختن که دوباره بسازن ؟ کشور دوست و برادر چین براشون می ساخت که دیگه براشون نمیسازه هم کارت سوخت هم کارت ملی. همون رو کاغذ a4 کارت چاپ کنن بدن دست مردم هنر کردن

parviz_r

کاربر فعال بخش کار و سرمایه
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,829
تا پایان تیرماه حداقل یک بار با كارت هوشمند سوخت سوختگيری كنيد

دوباره تهدید کرد....:D

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد:

با توجه به اجرای مصوبات دولت و مجلس شورای اسلامی در مورد برنامه عرضه بنزین با استفاده از کارت هوشمند سوخت از ۲۰ مرداد ماه سال جاری، به منظور کسب اطمینان از صحت عملکرد کارت سوخت، مالکان کلیه خودروها و موتورسیکلت‌ها تا پایان تیرماه حداقل یک بار از کارت سوخت شخصی خود استفاده و در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی، به آدرس سایت

WWW.NIOPDC.IR
مراجعه کنید

Mohamad846

Registered User
لایک‌ها
1,176
اقا رمز کارت سوخت رو چجوری باید عوض کنم؟

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
من اول کارتمو تست کردم دیدم کار نمیکنه ثبت نام کردم کارت بانکی رو متصل کردن، بعدش رفته بودم یه جایگاه طرف گفت کارتتون بده درست میکنم! یه تف کرد روی چیپ ش زد توی دستگاه کار کرد:confused: حالا موندم کارت سوختمو میسوزونن یا نه! کلا **دن با این طرحاشون. یه جایگاه دیگه رفته بودم میگفت باید بری بانک بگی کارت بانکتون چیپ دار بدن چون این معمولیا نمیره توی دستگاه:general210: خودشونم نمیدونن چی میخواد بشه:general710:

سرندی پیتی

Registered User
لایک‌ها
4,739
دفعه قبلی که شایعه گرون شدن بنزین شد کرایه تاکسی 2 برابر شد حالا ایندفه بازم کرایه ها رو میبرن بالا رسما جنگله:general208:
دفعه قبلی با زانتیا میومدن مسافرکشی میکردن ببینیم ایندفه شاسی بلند میاد یا نه:D

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
وارد پمپ بنزین که شدید کارت بانکی رو به جای کارت سوخت قدیم وارد میکنید و بعد رمز رو میزنید و بنزین میزنید.

کسانی که از قبل کارت سوخت دارن احتیاجی به ثبت نام مجدد برای کارت سوخت ندارن..در صورت ثبت نام کارت سوخت باطل میشه و کارت بانکی اعلامی به عنوان کارت سوخت فعال میشه

به محض وارد کردن کارت داخل پمپ بنزین از شما درخواست رمز عبور جدید میکنه سیستم ( برای کارت سوخت دارا نه کارت بانکی )

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
آخرین باری که بنزین زدم ، کارت قدیمی سوخت رو زدم کار نکرد . نمیدونم کارت های قدیمی رو باطل کردن یا مال من مشکلی داشته

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829
آخرین باری که بنزین زدم ، کارت قدیمی سوخت رو زدم کار نکرد . نمیدونم کارت های قدیمی رو باطل کردن یا مال من مشکلی داشته
6 ماه پیش تست کردم کار میکرد

بالا