برگزیده های پرشین تولز

کاهش عجیب بازدید سایت " لطفا پاسخ بدید "

tent

Registered User
لایک‌ها
32
در ضمن راجع به محتوای اختصاصی تو ایران هم گفتید توی یک آپدیت بود که باعث این مشکل شد و برطرف شد که برای تمامی سایت ها این اتفاق افتاد و در ضمن سایتی که مطلب اختصاصی تولید میکنه می تونه از طریف کپی رایت گوگل اقدام به حذف سایت های کپی کار از نتایج گوگل کنه. خودم بارها و بارها این کارو کردم...

tent

Registered User
لایک‌ها
32
دیگه هم به نظرم این بحث تو این تاپیک اصلا جالب نیست چون خیلی بی ربطه ، از مدیریت درخواست دارم تاپیک رو ببندند
اگه دوست دارید بحث کنید به نظرم یک تاپیک مربط درست کنید ، خیلی ممنون

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
دیگه هم به نظرم این بحث تو این تاپیک اصلا جالب نیست چون خیلی بی ربطه ، از مدیریت درخواست دارم تاپیک رو ببندند
اگه دوست دارید بحث کنید به نظرم یک تاپیک مربط درست کنید ، خیلی ممنون
دوست عزیز این تاپیک مربوط به آمار گوگل و آپدیت هاش بوده . جالبه که شما میفرمایید فقط یک آپدیت مشکل ایجاد کرده و بعدش درست شده در حالی که تو همین تاپیک تو یک سال و نیم اخیر چندین بار بچه ها از جابجایی شدید آمارشون گفتند . شاید سایت شما زیاد مورد عنایت گوگل قرار نگرفته اما سایت بنده با هشت سال سابقه داغون شد اونم نه یک بار بلکه با هر آپدیت گوگل احتمالا جرمم این بوده که پاپ آپ نذاشتم بک لینک نذاشتم و بک لینک نخریدم و مواردی که گوگل به قولا جرم میدونه اما رسما نه .
در مورد شکایت هم عرض کنم خدمتتون ما شکایت کردیم رد شد . جالبه طرف سایت خبری گنده ای از ایران بود و جالب اینجاست حتی عکس های مطلب رو با واترمارک سایت ما زده بود یعنی هیچ تغییری توش نداده بود اما گوگل شکایت ما رو رد کرد . یه سایت عزیز اسپمری هم تمام مطالب ما رو آنی کپی میکرد اتوماتیک شکایت کردیم هیچ اتفاقی نیفتاد .
نمیدونم گوگل با ما چه مشکلی داشت یا اینکه فقط با من مشکل داشته یا سایر دوستان هم اذیت شدند .
بحث در مورد نتایج گوگل و دستکاریاشون که بنده دیگه هیچی نگفتم خود شما هی دارید پاسخ خودتون میدید وگرنه من تمومش کرده بودم .
امیدوارم روزی برسه گوگل برگرده به حال یک سال و نیم قبلش که کسی مشکلی نداشت و نمیدونم آپدیت برای چی بود که صدای خیلی از سایت ها و مدیر سایت ها رو درآورد و هیچوقت درست نشد که نشد .

Mohsen Khan

Registered User
لایک‌ها
299
دوست عزیز این تاپیک مربوط به آمار گوگل و آپدیت هاش بوده . جالبه که شما میفرمایید فقط یک آپدیت مشکل ایجاد کرده و بعدش درست شده در حالی که تو همین تاپیک تو یک سال و نیم اخیر چندین بار بچه ها از جابجایی شدید آمارشون گفتند . شاید سایت شما زیاد مورد عنایت گوگل قرار نگرفته اما سایت بنده با هشت سال سابقه داغون شد اونم نه یک بار بلکه با هر آپدیت گوگل احتمالا جرمم این بوده که پاپ آپ نذاشتم بک لینک نذاشتم و بک لینک نخریدم و مواردی که گوگل به قولا جرم میدونه اما رسما نه .
در مورد شکایت هم عرض کنم خدمتتون ما شکایت کردیم رد شد . جالبه طرف سایت خبری گنده ای از ایران بود و جالب اینجاست حتی عکس های مطلب رو با واترمارک سایت ما زده بود یعنی هیچ تغییری توش نداده بود اما گوگل شکایت ما رو رد کرد . یه سایت عزیز اسپمری هم تمام مطالب ما رو آنی کپی میکرد اتوماتیک شکایت کردیم هیچ اتفاقی نیفتاد .
نمیدونم گوگل با ما چه مشکلی داشت یا اینکه فقط با من مشکل داشته یا سایر دوستان هم اذیت شدند .
بحث در مورد نتایج گوگل و دستکاریاشون که بنده دیگه هیچی نگفتم خود شما هی دارید پاسخ خودتون میدید وگرنه من تمومش کرده بودم .
امیدوارم روزی برسه گوگل برگرده به حال یک سال و نیم قبلش که کسی مشکلی نداشت و نمیدونم آپدیت برای چی بود که صدای خیلی از سایت ها و مدیر سایت ها رو درآورد و هیچوقت درست نشد که نشد .
در مورد شکایت از سایت ها
به نظرم موراد سایت های ایرانی را چک نمی کنند یا اهمیت زیادی نمی دن
البته توی اینستاگرام ، سرعت بررسی زیاده

the boy

ستاره پاتوق
کاربر فعال
لایک‌ها
7,208
موضوع سایتتون چیه؟ تخصصیه یا عمومی؟

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
موضوع سایتتون چیه؟ تخصصیه یا عمومی؟
خبری تفریحی بود که بعد از نابودی دیگه ما هم فروختیمش رفت .
خب بالطبع یه سری مطالب نیمه اختصاصی بود اما من سعی میکردم مطالب اختصاصی زیاد بذارم و روی خیلی از مطالب تلاش کردم و خداوکیلی دروغ نگم قبل از آپدیت ها مطالبی که اختصاصی خودم کار کرده بودم همش یا لینک یک بود یا جزو سه لینک یک بود اما بعد آپدیت همشون نابود شدند و کپی کارهایی که از سایت خود من کپی کرده بودند اومدن جام رو گرفتند . مطلبی که 5 سال لینک یک بودم و شدیدا آمار میگرفت کپی کارها از سایت خود من بعد آپدیت جام رو گرفتند و من رفتم پایین .
نمیدونم تو آپدیت ها چه اتفاقی افتاد اما هر چی بود ما رو نابود کرد .

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
به نظر میاد امروز آپدیت بوده باشه
چون مطلب سایت من زیر و رو شده و بازدیدم هم 10 درصد افزایش پیدا کرده

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,904

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
اولین روز کاری در سال جدید هست. بازدید ها برگشته تقریبا اینطور که مشخص هست
دیروز 13 فروردین که بازدید واقعا افتضاح بود

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
داستان جدید کاهش بازدید سایت: قطع برق مناطق شهری
ugly_confused2.gif

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
از دیروز بازدیدها کاهش پیدا کرده و انتظار میره تا آخر روز یکشنبه کاهش داشته باشه :cool:

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,904
بازدید دو برابر شده!!
بازدید رفر از آنالیتیکس چک کردم عادی بود
نمیدونم چی شده برای شما هم رفته بالا؟! (فروشگاهی)

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
13,904
درامد چی؟ بیشتر شده؟
سئو از نظر زیر ربطی به درآمد نداره
قیمت نسبت به رقبا
قالب شیک
ای نماد و شکلک های مرتبط
قانع کردن مشتری و...
پس سئو چندان ربطی به فروش و درآمد نداره ممکنه رتبه یک باشی مشتری بیاد ببینه قیمت بالاست یا اعتماد نکنه نخره
الان سایت فروشگاهی معمولا مشتری قیمت بقیه سایت ها رو نگاه میکنه ارزون ترین رو میگیره
.
درمورد خودم درآمد فرقی نکرده . نمیشه مقایسه کرد با درآمد چون الان فقط یک روزه که بازدید دوبرابر شده اگه بیشتر بود میشد با درآمد قبلی مقایسه کرد

M.B.N

Registered User
لایک‌ها
203
بازدید دو برابر شده!!
بازدید رفر از آنالیتیکس چک کردم عادی بود
نمیدونم چی شده برای شما هم رفته بالا؟! (فروشگاهی)
بله در یک بازه زمانی اوج خیلی خوبی داشت . البته این موضوع بیشتر به شرایط بازار و جامعه برمیگرده . از نظر سئو نمیتونه باشه

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
بسته های هدیه 7 گیگ یکماهه رو تموم کردن
جام ملت های اروپا هم شروع شده و شب ها بازدید ها کم میشه

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
18 آگوست تقریبا یک آپدیت سنگین روی وب فارسی انجام شد. بازدید سه تا از سایت های ما بعد این آپدیت افزایش چند درصدی پیدا کرد

1630069005396.png

بالا