برگزیده های پرشین تولز

کسب درامد به دلار از پاپ آپ سایت با اثبات پرداخت

m.ghadiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
من وب مانی رو درست نمیشناسم ، مشکلی با تحریم و ایرانیا نداره؟؟ یا مثل پیپال کلی دردسر داره؟؟
در پی پال ایرانی ها تحریم هستند و کار کردن با پی پال برای ایرانی ها خصوصا کسانی که ساکن ایران هستند ریسک بسیار بزرگی هست.
ولی وبمانی هیچ محدودیتی برای ایرانیها نداره و میشه باهاش کار کرد

mehrana70

Registered User
لایک‌ها
26
در پی پال ایرانی ها تحریم هستند و کار کردن با پی پال برای ایرانی ها خصوصا کسانی که ساکن ایران هستند ریسک بسیار بزرگی هست.
ولی وبمانی هیچ محدودیتی برای ایرانیها نداره و میشه باهاش کار کرد

به ازای هر آی پی آمریکایی چقدر میده؟

با سایت انگلیسی زبان روزانه 1000 آی پی بازدید کننده ماهی چقدر در میاد؟

m.ghadiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
به ازای هر آی پی آمریکایی چقدر میده؟

با سایت انگلیسی زبان روزانه 1000 آی پی بازدید کننده ماهی چقدر در میاد؟
مبلغ دقیقی نمی توان گفت. بستگی داره بازدید کنندگان شما از کدام کشور باشند. می تونید بعنوان تست یک روز با سیستم کار کنید متوجه می شوید که بطور میانگین درامد ماهانه شما چقدر میشه.

mr_navid

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
38
بنده که از استارت فعالیتم با این سایت تابحال حدود 5000 دلار درامد داشتم که با توجه به قیمت دلار خصوصا در حال حاضر بسیار راضی هستم از کار کردن با این سایت
جناب روشی که شما برای کسب درآمد استفاده میکنین چیه ؟؟؟
کد پاپ آپ پراپلرادز رو مستقیم گذاشتین تو وبسایتتون یا از لینک دایرکتشون استفاده میکنین ؟؟؟؟

و اگر امکانش هست آدرس سایتتون که از پراپلر استفاده میکنین رو لطف کنین بگین.

خیلی ممنون

AMIR0098

Registered User
لایک‌ها
2,554

mojtaba0912

Registered User
لایک‌ها
23
مینیمم پرداختش رو 1000 دلار نوشته :general602:

m.ghadiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
جناب روشی که شما برای کسب درآمد استفاده میکنین چیه ؟؟؟
کد پاپ آپ پراپلرادز رو مستقیم گذاشتین تو وبسایتتون یا از لینک دایرکتشون استفاده میکنین ؟؟؟؟

و اگر امکانش هست آدرس سایتتون که از پراپلر استفاده میکنین رو لطف کنین بگین.

خیلی ممنون
بنده هم یه اسکریپت گذاشتم که بصورت پاپ اندر کار میکنه و هم یه بنر گذاشتم که روش لینک مستقیم این سایت رو گذاشتم
ادرس سایتی که بنده روش دارم با پراپلر استفاده میکنم اینه: www.3sotdownload.com

m.ghadiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
من وب مانی رو درست نمیشناسم ، مشکلی با تحریم و ایرانیا نداره؟؟ یا مثل پیپال کلی دردسر داره؟؟
وب مانی برای یک شرکت روسیه ای هستش که خوشبختانه سایت Propellerads هم باهاش کار میکنه و از اونجایی که روسیه و ایران روابط خوبی با هم دارند هیچ تحریمی وجود نداشته و نخواهد داشت و یکی از مطمئن ترین پول های الکترونیک هست که ایرانیها براحتی می تونن حتی خودشون توش حساب باز کنند

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,243
نتیجه نهایی چی شد بالاخره؟
باش کار کنیم یا نه؟

m.ghadiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
نتیجه نهایی چی شد بالاخره؟
باش کار کنیم یا نه؟
دوست گرامی بنده حدود 5 سالی میشه که با این سایت کار میکنم. توی این مدت حدود 5000 دلار دریافتی داشتم. برای بنده که واقعا خوب بود و اگر از دوستان کسی هست که سایت با بازدید نسبتا بالا داره توی هر زمینه ای پیشنهاد میکنم با این سایت کار کنه اگر هم به هر دلیلی نمیخواد کار کنه بنده پاپ اپ سایتش رو بصورت ماهانه اجاره میکنم.

homayo0on

Registered User
لایک‌ها
620
یه دو هفته از این propellerads استفاده کردم.
نتیجه فاجعه بود.
بازدید سایتم شدید افت کرد. آنتی ویروس ESET اخطار میداد سایتم ویروسیه کدش رو ورداشتم درست شد. تبلیغاتش یا ویروس بود یا غیراخلاقی.
در نهایت هم بعد دو هفته با اینکه تو حساب کاربریم کشور رو امارات گذاشته بودم احتمالا از روی آی پی نوشت به ایران پرداخت انجام نمیدیم...

فایل های ضمیمه

• prop.png
    prop.png
    12.6 KB · نمایش ها: 29

m.ghadiri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
به همه ی بدی هایی که ممکنه داشته باشه ولی برای بنده که بسیار مفید بوده. اگر به هر دلیلی مایل نیستید بطور مستقیم با این سایت کار کنید بنده پاپ اپ شما رو بصورت ماهانه اجاره میکنم برای درج تبلیغات propellerads

ali998

Registered User
لایک‌ها
774
من از قبل 37 دلار دارم توش.
ولی نوشته مینیمون 100 دلار برای پرداخت.
می دونید چطور پایین تر بیارمش؟

hajvahid

Registered User
لایک‌ها
3
به من پرداختی داشتن ولی از این ماه گفتن با ایران مشکل داریم. در نتیجه یه مدرک هویتی بدید که ثابت کنه شهروند یه کشور غیر ایرانید. با اینکه من کشورم رو امارات انتخاب کردم (و در پنل هم غیرقابل تغییر هست) ولی خب احتمالا از وبمانی ایرانیم یا از آی پی هایی که لاگین شدم (واحتمالا ایران توش بوده) شک کردن. بهرحال هنوز بن نشده و داره به همون روال سابق درامدا ثبت میشه. فقط دنبال راه حلی برای مدرک غیرایرانی هستیم که پرداخت هم اوکی بشه دوباره.

دوست گرامی بنده حدود 5 سالی میشه که با این سایت کار میکنم. توی این مدت حدود 5000 دلار دریافتی داشتم. برای بنده که واقعا خوب بود و اگر از دوستان کسی هست که سایت با بازدید نسبتا بالا داره توی هر زمینه ای پیشنهاد میکنم با این سایت کار کنه اگر هم به هر دلیلی نمیخواد کار کنه بنده پاپ اپ سایتش رو بصورت ماهانه اجاره میکنم.

در مورد اجاره بازدید و شرایط توضیح بدید

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,243
کاش میشد یه سایتی معرفی کنید که نمونه پاپ آپ هاشو نشون بده..
(سایت خودم تو مرحله تغییر دامین و ریدارکت هست..نمیتونم تست کنم)

بالا