برگزیده های پرشین تولز

کشتی کچ

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
30 آوریل هم مسابقات backlash انجام میشود

2413462

20060405_bl_triplethreatmat1.jpg

20060417_bl_sheltonrvd.jpg

20060417_bl_kanebigshow.jpg

20060417_bl_womenschamp.jpg

20060410_bl_masterscarlito.jpg

backlash.jpg

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
این هفته هم کشتی کچ از کانال ایتالیا 1شنبه ساعت 8:30 شب پخش میشود.فکر کنم از این به بعد همین روز و ساعت پخش کنند

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
دستت درد نکنه سهیل جان.از اطلاع رسانیت ممنونم.
راستی این bocelli چرا دیگه نمیاد؟کلا تو فروم نمیاد یا تو این تاپیک نیست؟

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از hadipro :
دستت درد نکنه سهیل جان.از اطلاع رسانیت ممنونم.
راستی این bocelli چرا دیگه نمیاد؟کلا تو فروم نمیاد یا تو این تاپیک نیست؟

من کلا چند وقته که تو فروم ندیدمش

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
روز 28 آوريل چند مسابقه انجام شد:
در اولين مسابقه کرت انگل طبق پيشنهاد هفته پيش رندي و تاييد تئودر لانگ در مقابل قهرمان سنگين وزن ري ميستريو قرار گرفت. ري قبل از مسابقه گفته بود که اگه کرت انگل به اين روياي شيرينش ( منظور قهرماني) خاتمه بده ناراحت نميشه چون اون به آنچه که ميخواسته رسيده و از اين رويايش استفاده کرده است.

در اين مسابقه ري حواسش را بيشتر معطوف اين کرده بود که دچار angle lock نشود و چند بار هم فرار کرد ويه 619 به انگل زد ولي يکبار انگل مچ پايش را گرفت و شروه به پيچاندن کرد که ناگهان مارک هنري از پشت سر به کرت انگل حمله کرد و او را به بيرون رينگ پرت کرد وبهدش روي ميز گذاشتش و با اون هيکلش پريد روي کرت انگل( همون کاري که با اندر تيکر کرد) و به اين ترتيب مسابقه نيمه کاره موند و ري همچنان قهرمان سنگين وزن هست. ولي همه از اين کار مارک هنري تعجب کردند و کسي نميدونه که منظور مارک هنري از اين کارش چي بوده. ( اما به نظر من يراي همون دفعه قبلع که کرت انگل قهرماني را ازش گرفت)

39.jpg

43.jpg

42.jpg

45.jpg

46.jpg

48.jpg

49.jpg

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
مسابقه بعدي بين مارک هنري و لشلي که از سري مسابقات king of the ring بود برگزار شد. قبل از مسابقه هر دو گفته بودند که با تمام قوا مسابقه ميدن و مي خواهند پيروز شوند.اول مسابقه مارک هنري مدام حمله ميکرد و لشلي فقط دفاع ميکرد وبعد از زد و خورد در يه لحظه موقعي که مارک هنري به سوي لشلي ميدويد لشلي طناب رينگ را پايين کشيد و مارک هنري به بيرون رينگ پرتاب شد و سرش به ميز گزارشگران خورد و داور هم تا 10 شمرد و هنري به درون رينگ نتونست بياد و لشلي برنده شد.

18.jpg

19.jpg

20.jpg

21.jpg

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
مسابقه بعدي بين تيم Paul London, Brian Kendrick و Super Crazy با تيم MNM ( قهرمان مسابقه تيمي)و هلمز ( قهرمان سبک وزن) برگذار شد .
Paul London توانست هکمز را شکست بده و تيمش برنده بازي شد ولي MNM برد اون هارو قبول نداشتند وتقصير را گردن هلمز انداختند.
09.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

بعد از مسابقه ملينا شروع به مسخره کردن Jillian ( بخاطره اخراج شدنش توسط جي بي ال) ميکنه و بهش پيشنهاد ميده که آرايشش را Jillian انجام بده . بهد از اين حرف Jillian به ملينا حمله ور ميشه و اون دو تا شروع به زدن همديگه ميکنن
16.jpg

17.jpg

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
بازي بعدي بين جي بي ال و ويليام ريگال انجم شد . در همان ابتدا جي بي ال شروع به توهين به مردم انگليس کردو همشون را .... ناميد بعدش ريگال در جوابش گفت که بقيه مردم دنيا آمريکايي ها را احمق و... ميدانند.
بعدش مسابقه بين اين دو براي کسب عنوان قهرماني شروع شد. ولي متاسفانه ريگال با وجود پشتيباني هواداران انگليسي نتونست جي بي ال را شکست بده و جي بي ال همچنان قهرمان باقي ماند.

01.jpg

02.jpg

03.jpg

04.jpg

05.jpg

07.jpg

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
مسابقه بعدي بين فيلني و Gunner Scot انجام شد .ولي قبل از شروع مسابقه يه در گيريه لفظي بين اسکات و بوکرتي شده بود و اسکات خواسته بود با بوکرتي مسابقه بده ولي اون بهانه آورده بود و فيلني را بجاي خودش معرفي کرد.
فيلني تونست اسکات را شکست بده و بعد از مسابقه بوکرتي و فيلني بر سر اسکات ريختند وشروع به زدنش کردند که کريس بنوا ار راه ميرسه و اون دو تا از رينگ فرار ميکنند.

08.jpg

26.jpg

28.jpg

29.jpg

30.jpg

31.jpg

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
در حين مسابقات دياواري و Great Khali به داخل رينگ اومدن . دياواري گفت که اندر تيکر از Great Khali ميترسه و هر وقت هم بياد سرو کارش با ضربه قويه Great Khali هست( همون ضربه اي که به با بقل دست به اندر تيکر زد و افتاد)
و کلي از ترس اندر تيکر از Great Khali گفتش. حالا بايد ديد که تيکر چه جوابي براي Great Khali داره؟

34.jpg

35.jpg

هفته بعد از سري مسابقات king ofthe ring مسابقه اي بين کريس بنوا و فيلني انجام ميشه که برندش بايد با لشلي مسابقه بده

2655014

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
حالا به نظر شما اندر تیکر چی جوری با این Great Khali بر خورد میکنه؟

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
چه اسم جالبی داره این great khali .به نظر میاد اسمش ایرانی باشه!مثلا خالی بند بزرگ یا طبل تو خالی:D :lol:
ولی به نظر من اندرتیکر لهش میکنه.منتظر مسابقشون هستم.:hmm:
راستی این مسابقاتی رو که در بالا گفتی خودت همه رو دیدی؟کی نشون داد؟

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از hadipro :
چه اسم جالبی داره این great khali .به نظر میاد اسمش ایرانی باشه!مثلا خالی بند بزرگ یا طبل تو خالی:D :lol:
ولی به نظر من اندرتیکر لهش میکنه.منتظر مسابقشون هستم.:hmm:
راستی این مسابقاتی رو که در بالا گفتی خودت همه رو دیدی؟کی نشون داد؟

هادی جان اون یارو هندیه.
منم با نظرت موافقم.
نه ندیدم اون شرح مسابقات که نوشتم همش ترجمه گزارش بازی هستش.

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
تلویزیون ایتالیا هم که از نظر انظباط زده رو دست ایران تا الان که نشون نداده داره فوتبال نشون میده

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
سهیل من امشب از ساعت 8:30 تا 10:30 نشستم پای کانال italia1 ولی دریغ از یه مسابقه کشتی کچ.خیلی حالم گرفته شد.مگه نگفتی همین ساعت میده؟

mehrshad 2

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از hadipro :
سهیل من امشب از ساعت 8:30 تا 10:30 نشستم پای کانال italia1 ولی دریغ از یه مسابقه کشتی کچ.خیلی حالم گرفته شد.مگه نگفتی همین ساعت میده؟

اون هفته 1 شب داد عجله نكنيد بابا:D

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از hadipro :

از بس که بینظمن تو سایتش که نوشته بود امروز حالا نمیدونم چرا نشان نداد.برا فهمیدنش که چرا نشان نداد باید ایتالیایی خوب بلد باشی که من نیستم.

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از mehrshad 2 :
اون هفته 1 شب داد عجله نكنيد بابا:D
نه دیگه نشون نمیده چون تو سایتش نوشته 8:30 که نشون نداد تو تلتکس هم اصلا ننوشته که نشون میده

بالا