برگزیده های پرشین تولز

کشتی کچ

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از hadipro :
سلام بچه ها.
من عید تهران نبودم.به اینترنت هم دسترسی نداشتم.
چقدر به صفحات تاپیک اضافه شده.البته هنوز نخوندمشون.باید برم از صفحه 6 بخونم.دست همتون درد نکنه.
راستی سهیل جان من عکسهای صفحه 7 که گذاشته بودی رو نتونستم ببینم.عکسهاش نمیاد.اگه درستش کنی ممنون میشم.:blush:

فکر کنم ادرسشون عوض شده اگر آدرس جدید رو پیدا نکردم چند تا شو خودم آپلود میکنم . ولی فعلا نمیتونم آپلود کنم.:blush:

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
ممنون.
راستی امشب italia 1 چه ساعتی نشون میده؟مثل اینکه ساعتشون تغییر کرده؟

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از hadipro :
ممنون.
راستی امشب italia 1 چه ساعتی نشون میده؟مثل اینکه ساعتشون تغییر کرده؟

برای امشب دیگه دیر شد ولی امیدوارم دیده باشی ساعت 8:30 :D چند صفحه عقب تر گفته بودم.

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
7 آوریل هم چند مسابقه انجام شده بود :

در یکی از این مسابقه ها مارک هنری می خواست انتقام شکست رسل مانیا را از تیکر بگیره ولی معلوم شد که زورش به تبکر نمیرسه و یک جانشین جدید برای مارک هنری پیدا شد . دیاواری یک فرد بلند قد 7 فوتی را وارد رینگ کرد و مسابقه مارک هنری و تیکر نیمه کاره موند و اون فرد بلند قد تیکر را زد باید دید در هفته های بعد اندر تیکر چی کار میکنه چون قبلنا یکی هم قد این فرد را شکست داده بود ( اسمش یادم نیست ولی giant اول اسمش بود) یا خود big show را زده .

42.jpg

2490134

41.jpg

40.jpg

38.jpg

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
در بازی های دیگر هم ری رندی را شکست داد و از عنوانش دفاع کرد
25.jpg

26.jpg

24.jpg

در بازی های بعدی هم کریس بنوا سایمون را شکست داد

17.jpg

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
مسابقه بعدی را Gunner Scott از بوکرتی برد ( اولین بردش بود) در آخر بوکرتی داشت میبرد ولی یهو آهنگ بوگیمن نواخته شد و حواس بوکرتی را پرت کرد و اسکات بازی را برد . در همین هنگام تئدور لانگ اومد از بوکرتی معذرت خواهی کرد ولی گفت که اسکات بازی را برده.

11.jpg

14.jpg

13.jpg

12.jpg

15.jpg

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
در مسابقه های بعدی Paul Burchill (دزد دریایی), ویلیام ریگال را برد این دو تا هم بعد از اینکه ویلیام قبول نکرد خودشو مثل Paul بصورت دزد دریایی در اره همش با هم مبارزه میکنن.

34.jpg

تیم mnm هم از تیم Paul London & Brian Kendrick شکست خوردند ولی مسابقه بر سر کمربند قهرمانی نبود:

08.jpg

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
من نتایج smackdown را مینویسم خوب یکی هم بیاد نتایج raw را بنویسه این جوری تاپیک کامل میشه. :D من اگه خودم وقت داشتم مینوشتم ولی وقت ندارم

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
قسمت هایی از بازیه اندر تیکر را دیدم عجب غولی بود اون مرده اصلا نذاشت انر تیکر تکون بخوره ولی اندر تیکر حتما به خدمتش میرسه همانطور که به خدمت این رسید (همون giant نمیدونم چی چی )

34.jpg

esteghlal2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستی میگفت که این کشتی کچ گیرها با قرص هیکلشون ردیف شده و اگه مثلا با یکی مثل مایک تایسون مسابقه بدن سوت میشن.
لطفا یه نگاهی به این ویدئو بندازین.

Brock Lesnar's Training:

http://www.youtube.com/watch?v=nTczMKtmvdQ&search=brock lesnar

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از esteghlal2 :
دوستی میگفت که این کشتی کچ گیرها با قرص هیکلشون ردیف شده و اگه مثلا با یکی مثل مایک تایسون مسابقه بدن سوت میشن.
لطفا یه نگاهی به این ویدئو بندازین.

Brock Lesnar's Training:

http://www.youtube.com/watch?v=nTczMKtmvdQ&search=brock lesnar

اتفاقا تا اونجا که من یادمه Shawn Michaels با Mike Tyson یه برخوردی داشت یادم نیست بازی کرده بود یا نه میگردم ببینم چیزی پیدا میکنم یا نه. :D

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
2496316

در این مسابقه همانطور که از عکس پیدا است 8 تا از قویترین کشتی کچ کار ها با هم مبارزه میکنند به صورت زیر

1257498

2495926

esteghlal2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از soheilstar :
اتفاقا تا اونجا که من یادمه Shawn Michaels با Mike Tyson یه برخوردی داشت یادم نیست بازی کرده بود یا نه میگردم ببینم چیزی پیدا میکنم یا نه. :D

نه عزیز اون Stone Cold بود.:)

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
راستی چرا تو این جدوله اندرتیکر نیست؟

shakira

Registered User
لایک‌ها
89
به نقل از soheilstar :
7 آوریل هم چند مسابقه انجام شده بود :

در یکی از این مسابقه ها مارک هنری می خواست انتقام شکست رسل مانیا را از تیکر بگیره ولی معلوم شد که زورش به تبکر نمیرسه و یک جانشین جدید برای مارک هنری پیدا شد . دیاواری یک فرد بلند قد 7 فوتی را وارد رینگ کرد و مسابقه مارک هنری و تیکر نیمه کاره موند و اون فرد بلند قد تیکر را زد باید دید در هفته های بعد اندر تیکر چی کار میکنه چون قبلنا یکی هم قد این فرد را شکست داده بود ( اسمش یادم نیست ولی giant اول اسمش بود) یا خود big show را زده .

2490134
این تازه وارد دیگه کیه:lol: باز اون هنری دو تا مسابقه داده بوده بد گندش کرده بودن:wacko:
این هم قد کینه یعنی جفتشون 7 فوت هستن;)

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از esteghlal2 :
نه عزیز اون Stone Cold بود.:)

با ستون کولد برای سال 98 است که با شون مایکل بازی داشت. ولی قبلش یه دعوایی بین مایک تایسون و ستون کولد شده بود.
ولی توی رینگ Shawn Michaels با مایک تایسون کل کل گذاشته بود فقط نمیدونم یرای کی بود.( اینو مطمئن هستم که Shawn Michaels با مایک تایسون یه درگیریایی داشتن) :D

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام:)
احتمالا منظورتون رستل مانیا 14 هستش....29 آپریل 1998 در بوستون ،استون کولدتو مسابقه ای که داورش مایک تایسون بود تونست شان مایکل رو شکست بده. البته تایسون به استون کولد کمک کرد و تونست مسابقه رو ببره...اولین قهرمانی استون کولد درWWE Championshipبودش.

esteghlal2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چرا کسی در مورد دیوا ها چیزی نمینویسه؟

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از esteghlal2 :
چرا کسی در مورد دیوا ها چیزی نمینویسه؟
آخه زیادی نمایشیه...من خودم تریشو دوست دارم.به خاطر اینکه فعلا عکسش رو جلد هر مجله ای نیست از همه دیواها هم قویتره:happy:
ماریا هم بد نیست. ولی از میکی جیمز و ملینا حالم به هم میخوره.

BlAsCo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از shakira :
این تازه وارد دیگه کیه:lol: باز اون هنری دو تا مسابقه داده بوده بد گندش کرده بودن:wacko:
این هم قد کینه یعنی جفتشون 7 فوت هستن;)
کار،کار خسرو دیاواریه.:happy:
ولی تیکر احتمالا این یکی رو هم مثل قبلیها شکست میده. اگه این هفت فوته، جاینت گونزالز 8 فوت بود!بعد ازرویال رامبل 2003 تیکر دوبار شکستش داد. یا بیگ شو و همینطور کین هم بارها سابقه باخت به تیکرو داشتند!

بالا