برگزیده های پرشین تولز

کلاهبرداری کاربر pouria.b لطفا بطور کامل بخونید کلاه سرتون نگذارد

morzaf283

Registered User
لایک‌ها
211
با سلام من از کاربر pouria.b یک عدد ال این وان خریداری کردم که ایشون همون اول اعلام داشتن که هیچ گونه مشکلی از قبل پیکسل سوختگی و هاله نداره و ال این وان در سلامت کامل به سر میبرد
اینم لینک فروش

ولی متاسفانه بعد از اینکه مبلغ رو برای ایشون زدم و ال این وان رو دریافت کردم مانیتور هاله داشت و ایشون با طفره رفتم بعد از گذشت چند روز نمیخواد قطعه رو پس بگیره و کاری کرده که اطلاعاتش رو من نتونم ببینم (مثل زمانی که در سایت میاد ) و سعی داره دیگه قطعه رو پس نگیره

لطفا کلیه اطلاعت چت بین من و ایشون رو خودتون نگاه کنید که به دو صورت لینک و عکس از چت ها براتون ارسال میکنم

این صفحه چت ما است

6 صفحه چت فی مابین ما به طور کامل در ضمیمه موجود هر کی دوست داشت میتونه بخونتش

مدیر که اینجا نیست حداقل حواستونو جمع کنید کلاه سرتون نره مجبور شدم از طریق پلیس فتا پیگیری داستان رو بکنم

فایل های ضمیمه

• 1.png
    1.png
    1.2 MB · نمایش ها: 146
  • 2.png
    2.png
    964.4 KB · نمایش ها: 168
  • 3.jpg
    3.jpg
    681.6 KB · نمایش ها: 136
  • 4.png
    4.png
    945.4 KB · نمایش ها: 132
  • 5.png
    5.png
    1.7 MB · نمایش ها: 105
  • 6.png
    6.png
    386.5 KB · نمایش ها: 144

perans0631

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,291
طرف امتیاز پایین داره یا نیو یوزر هست بهش میگی اول ارسال کن بهش برمیخوره
بدبختی طرف قدیمی هست درسته امتیاز پایینی داره

همین افراد کاری کردن که این بخش به f رفت
یه زمانی اینجا قطعه میذاشتی قیمت یوزر یک هفته نمیکشید فروش میرفت
بماند که قیمتهای همکار که اصلا به 10 دقیقه هم نمیکشید و بعضی وقتا سر خرید دعوا هم میشد

چیکار کردین این فرم رو لعنتیا

just1unique1god

Registered User
لایک‌ها
119
طرف امتیاز پایین داره یا نیو یوزر هست بهش میگی اول ارسال کن بهش برمیخوره
بدبختی طرف قدیمی هست درسته امتیاز پایینی داره

همین افراد کاری کردن که این بخش به f رفت
یه زمانی اینجا قطعه میذاشتی قیمت یوزر یک هفته نمیکشید فروش میرفت
بماند که قیمتهای همکار که اصلا به 10 دقیقه هم نمیکشید و بعضی وقتا سر خرید دعوا هم میشد

چیکار کردین این فرم رو لعنتیا
رفیق من از کاربران قدیمی و معتبر اینجا دو تا کارت گرافیک گرفتم و به خاطر اعتمادی که کردم، تست نکردم و ایرادات اساسی که داشت کلی متضرر شدم و حتی در فروشش هم دچار مشکل شدم.

در صورتی که ادعا داشتن کارت رو کاملا تست کردن...
امروز نمی‌شه اینجا حتی به کاربران معتبر و گفته‌شون اعتماد کرد متاسفانه!

LAVAN.SHOP

Registered User
لایک‌ها
440
رفیق من از کاربران قدیمی و معتبر اینجا دو تا کارت گرافیک گرفتم و به خاطر اعتمادی که کردم، تست نکردم و ایرادات اساسی که داشت کلی متضرر شدم و حتی در فروشش هم دچار مشکل شدم.

درود
منم مثل شما اینطوری ضرر کردم قدیم

ولی داداشت ک نبوده تست نکردی
از داداشت هم ک قطعه بگیری باید تست کنی
گاهی آدم خودش مقصره

perans0631

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,291

متاسفانه این موارد رو زیاد دیدم تو این ده سالی که اینجا فعالیت میکنم
خودم اینجا دوبار سرم کلاه رفت اونم توسط دوتا کاربر قدیمی
این طور افردا معمولا اخرین فروش و یا اخرای فعالیتشون اینکارا رو میکنن

roozbeh72

مسوول مسابقات
لایک‌ها
266
با سلام من از کاربر pouria.b یک عدد ال این وان خریداری کردم که ایشون همون اول اعلام داشتن که هیچ گونه مشکلی از قبل پیکسل سوختگی و هاله نداره و ال این وان در سلامت کامل به سر میبرد
اینم لینک فروش

ولی متاسفانه بعد از اینکه مبلغ رو برای ایشون زدم و ال این وان رو دریافت کردم مانیتور هاله داشت و ایشون با طفره رفتم بعد از گذشت چند روز نمیخواد قطعه رو پس بگیره و کاری کرده که اطلاعاتش رو من نتونم ببینم (مثل زمانی که در سایت میاد ) و سعی داره دیگه قطعه رو پس نگیره

لطفا کلیه اطلاعت چت بین من و ایشون رو خودتون نگاه کنید که به دو صورت لینک و عکس از چت ها براتون ارسال میکنم

این صفحه چت ما است

مدیر که اینجا نیست حداقل حواستونو جمع کنید کلاه سرتون نره مجبور شدم از طریق پلیس فتا پیگیری داستان رو بکنم

سلام
بی زحمت اون عکس های با کیفیت که آپلود کردید لینکشو میذارید

morzaf283

Registered User
لایک‌ها
211
روشون کلیک کنید به صورت بزرگ باز میشن میتونید نگاهشون کنید

morzaf283

Registered User
لایک‌ها
211
بعد که باز شد روشون کلیک کنید زوم میکنه کاملا قابل خوندن هستن

smiley60

Registered User
لایک‌ها
2,266
این تاثیر فقرهستش که هرروز بیشتر گریبان مردم رو میگیره
آدم گرسنه هم دین و ایمان نداره
هرروزی که بگذره بیشتر شاهد چنین چیزهایی خواهیم بود
در نتیجه مجبوریم ماهم بیشتر حواسمون رو جمع کنیم تا کمتر سرمون کلاه بره
امتیاز کم رو همیشه باید حواسمون روجمع کنیم چون ممکنه اصلا حساب هک شده باشه
چند سال پیش که خودم پسوردم ساده بود حسابمو هک کرده بودن توی همین فروم و حتی از یکسری از بجه ها درخواست اول ارسال کرده بود که شکر خدا بخیر گذشت
یا از واسطه معتبر استفاده کنید یا کلا از خیر معامله بگذرید خیلی بهتره

kamran990

Registered User
لایک‌ها
385
اینم لینک فروش

این صفحه چت ما است

موردی مثل مانیتور رو پیشنهاد میکنم حتما حضوری بخرید ،حتی اگر آکبند می‌خرید روی موارد هاله و پیکسل سوختگی شرط کنید قبل پرداخت وجه

sanaka

Registered User
لایک‌ها
867
این روزا چقدر آمار کلاهبرداری تو انجمن بالا رفته
شاید بهتر باشه به این بخش سیستم واسطه اضافه بشه و حق الزحمه واسط نیز با پرداخت مبلغی جبران بشه

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
این تاثیر فقرهستش که هرروز بیشتر گریبان مردم رو میگیره
آدم گرسنه هم دین و ایمان نداره
هرروزی که بگذره بیشتر شاهد چنین چیزهایی خواهیم بود
در نتیجه مجبوریم ماهم بیشتر حواسمون رو جمع کنیم تا کمتر سرمون کلاه بره
امتیاز کم رو همیشه باید حواسمون روجمع کنیم چون ممکنه اصلا حساب هک شده باشه
چند سال پیش که خودم پسوردم ساده بود حسابمو هک کرده بودن توی همین فروم و حتی از یکسری از بجه ها درخواست اول ارسال کرده بود که شکر خدا بخیر گذشت
یا از واسطه معتبر استفاده کنید یا کلا از خیر معامله بگذرید خیلی بهتره
ینی طرف گشنه هست و کلاهبرداری میکنه یا جنس میندازه؟ 😂 والا ما گرسنه هم باشیم جنس معیوب نمیندازیم به خلق خدا
اصلا قبول ندارم این حرفتونو

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
ینی طرف گشنه هست و کلاهبرداری میکنه یا جنس میندازه؟ 😂 والا ما گرسنه هم باشیم جنس معیوب نمیندازیم به خلق خدا
اصلا قبول ندارم این حرفتونو

این از اون حرف ها هست که باعث شده دزد و زورگیر در مملکت ما خودشون توجیه و به کارشون ادامه بدهند

-------------------------------------

یک نکته ای برای بنده عجیب هست چه طرف 1 امتیاز چه 1000 امتیاز....دوستان چطوری خرید می کنید وقتی هیچ تصویری از محیط تستی قرار داده نشده ؟

تاپیک هایی وجود دارند بدون قیمت! بدون تست! و پابرجا... مدیریت بازارچه لطفا در این تاپیک اعلام حضور کنید:unsure:

--------------------------------

با سلام من از کاربر pouria.b یک عدد ال این وان خریداری کردم که ایشون همون اول اعلام داشتن که هیچ گونه مشکلی از قبل پیکسل سوختگی و هاله نداره

بزرگوار با ویدیوی / تصویری این هاله میتونی در این تاپیک نشان بدی؟

morzaf283

Registered User
لایک‌ها
211
تو این عکس هاله کاملا مشخصه

فایل های ضمیمه

• IMG_8648.JPG
    IMG_8648.JPG
    796.7 KB · نمایش ها: 243

morzaf283

Registered User
لایک‌ها
211
دوست من اگر کل متن رو خونده باشی من نمایندگی گرین پیش اقای ارژمندی هم بردمش ایشون هم وجود هاله رو تایید کردن و به فروشنده هم اطلاعات تماس اقای ارژمندی رو دادم تا با ایشون صحبت کنن اگر شک و شبهه ای است برطرف شود اقای ارژمندی گفتن ایشون این ال این وان رو سال 97 خریدن از طریق مقداد کامپیوتر و کلیه اطلاعات رو داشتن ایشون گفتن (ارژمندی)
بگید فروشنده به من زنگ بزنه تا حتی بش بگم این هاله از سر چی بوجود اومده که فروشنده اصلا با اقای ارژمند (شرکت گرین) تماس نگرفتن

behruz_godra

Registered User
لایک‌ها
617
درود خدمت دوستان
من از اون تایم خرید و تا آخرین لحظه در جریان این معامله بودم ، آقا مرتضی اینو اشاره نکردن که این آقا اصلا جنس رو نمیفرستاد و جواب پیام و تماس رو هم نمیداد ، حالا با واسطه یکی از دوستان همشهری ایشون ، حضوری تحویل گرفتن و این دوست واسط اصلا به اینجور مسائل آشنا نبود و بیشتر حکم یه واسط برای دریافت و ارسال کالا رو داشتن
آقا مرتضی یکی از کار درست ترین و با اعتماد ترین همکارای عزیز هستن و صداقت و درستی شون بارها و بارها برای بنده ثابت شده
تنها اشتباه ایشون این وسط این بود که توجه ای به تعداد فیدبک و تاریخ آخرین معامله این آقا نکردن ، متاسفانه بخاطر رکود اقتصادی و تورم خیلیا وجدان و شرف شون رو بخاطر مبلغ ناچیزی زیر پا میزارن
دریغ از اینکه جای دیگه ای پس میدن

پیشنهاد منم به آقا مرتضی اینه سعی کنه با یه زبونی مبلغ خسارت رو ازش بگیره تا کار به مراجع قضایی نکشه ، هر چند در نهایت به نفع فروشنده نخواهد بود ولی خب طی کردن مراحل قضایی دنگ و فنگ و دوندگی خودشو داره اما چه میشه کرد، اینکار انجام نشه این اتفاق برای بقیه دوستان هم تکرار خواهد شد

hulk_man

Registered User
لایک‌ها
313
چیزی که شناخت من می گه که این اقا کلاهبردار نیست مشخصا به شما جنس تحویل داده و جنس هم خراب نیست و داره کار می کنه

اما اینکه جنس دست دومی که می خرید انتظار در حد اک داشته باشید 80 90 درصد مواقع خارج از انتظارتون هست چون خودم خیلی ادم حساسی هستم اکثرا دست دوم که خریدم دل چرکین بودم چون خودم به شخصه کالایی که می خرم رو بسیار با وسواس نگه می دارم انتظارم اینکه دست دوم هایی که می خرم هم به همون تمیزی باشن که متاسفانه نیستن
هر چند در پاره ای از موارد واقعا تمیز بودن اما در کل اکثرا اکبند می خرم و خیلی تجربه دست دوم زیاد برای خرید ندارم

اما من نمی دونم چرا این شخص پروفایلش بسته شده و نمیاد که جواب بده این برام عجیبه به نظرم موردی که شما عکس گذاشتید چندان چیز محسوسی نیست و طبیعی هست یعنی احتمالا از ابتدا هم همین شکلی بوده چون کلا lcd led ها به خاطر داشتن بک لایت در حاشیه این مشکل رو داره و نور به شکل یکسان منتشر نمی شه برای همین اطرافشون این مشکل هست حالا بسته به شانس تولید و کیفیت تولید و نوع محصول با هم فرق می کنن توی پنل va این مشکل به مراتب کمتره tn ips بیشتره

اگر قضاوت من رو می خواید از روی عکس باید بگم که مشکلی نداره صفحه نمایش شما و با شناخت عالی که روی پنل ها و کلا دیسپلی ها دارم این مشکل ربطی به فروشنده نداره اما ممکن بود عین همین محصول رو می خریدید و این مشکل کمتر یا بیشتر می بود می گم این بسته به نوع و شانس تولید داره البته all in one چون حرارت بیشتری پشتش هست بیشترم بعد از یک مدت این مشکل می شه. توی محصولات حرفه ای تر lcd این مشکلات در کل کمتر شدن

من پیشنهادم اینکه با توجه به اینکه شما دل چرکین شدین اگر مشکل دیگه ای جنس نداره سر یک مبلغ عادلانه توافق کنید بابت این مشکل فروشنده به شما پرداخت کنه که راضی باشید
یک نکته ی دیگه ای هم که هست همیشه تاریخ اخرین معاملات با تعداد فروش ها رو لحاظ کنید خیلی ها اکثر امتیازشون خرید هست نه فروش مهم امتیاز فروش هست چیزی که هم که داخل پروفایل این عزیز هست کلاهبردار نیستن و مشکل شما بیشتر اختلاف هست سریع بر چسب کلاهبردار نزنید که مشکل دوستانه حل بشه
کلاهبرداری هم فقط در صنف فروشنده نیست بلکه خریدار هایی هم داریم که از قوانین سایت رسما سو استفاده می کنن و سود می برن اینجا نمونه ش بارها دیدیم یعنی فقط فروشنده ها نیستن که کلاهبرداری می کنن من خودم 2 نمونه ش گزارش دادم با این مشکلی برای من به وجود نیاورده بودن که توجهی هم بهش نشد توسط مدیران و بعدا دیدم کلی کلاهبرداری کردن
امیدوارم که تونسته باشم کمکی بهتون کرده باشم اگرم اختلاف با صحبت نرم حل نشد اینجا داوری داره تاپیکش هست به نفع خریدار هم رای می ده پیگیری کنید به نتیجه می رسید

R99

Registered User
لایک‌ها
505
اون قسمت نور led هاش کمتر شده
خودم با ۵۰۰ تومن مانیتور دادم لامپ نو گذاشتن از اولشم بهتر

بالا