برگزیده های پرشین تولز

کلاهبرداری کاربر pouria.b لطفا بطور کامل بخونید کلاه سرتون نگذارد

mohammad_rabiyi

Registered User
لایک‌ها
753
این هم دوتا ال این وان کنار هم به وضوح شما میتونید تفاوت هر دو ال این وان رو با پنل VA ببینید هر دو دست دوم هستن مخصوصا دوتا رو تو صفحه File expelorer گذاشتم ببینید چقدر فرق دارن

مشاهده پیوست 1313331

درود

این تصویر عجیبه چون ماینتور TN و VA و IPS و Amoled نهایتا هر کدام 2 درصد اختلاف کیفیت داشته باشند (فقط برای رنج سیاه مثل تصویر موی سر سیاه رنگ اختلاف یک مقدار چشم گیر میشه)
بنده تا به حال هیچ مانیتوری این قدر بی کیفیت ندیدم! احتمالا به مرور زمان مانیتور کیفیت خودش رو از دست داده باشه و فروشنده متوجه نشده باشه
یک مقدار تنظیمات روشنایی و اشباع و رنگ رو مجدد تنظیم کنید و کابل دیجیتال هم استفاده کنید
لطفا با چند تا عکس سفید و سیاه و رنگی 1920X1080 تست کنید و نتیجه رو اعلام کنید

morzaf283

Registered User
لایک‌ها
211
همه اینا رو که میگید تست کرده هیچ تاثیری نداره هر چی بیشتر دقت میکنم و روشها رو تست میکنم فقط خودم حساس میشم
همه عکس ها در وضوح 1920*1080 است
چون ال این وان است و کابل اتصال مانیتور از روی مادربرد است نمیشه هیچ کابلی بش زد

Last edited:

saeed0c

Registered User
لایک‌ها
1,350
این هم دوتا ال این وان کنار هم به وضوح شما میتونید تفاوت هر دو ال این وان رو با پنل VA ببینید هر دو دست دوم هستن مخصوصا دوتا رو تو صفحه File expelorer گذاشتم ببینید چقدر فرق دارن

مشاهده پیوست 1313331
فقط تاثیر تحریم ها و رانت رو دارم در این تصویر میبینم(منظورم محصول دل هست و اون یکی سبز). و البته سمت چپی نورشو گرمتر کردین یا دیفالت روی WARM بوده....

دوستان من هیچ جهت گیری ندارم و قضاوت هم نکردم در مورد مسعله پیش آمده بین اون دو کاربر. لطفا به این پست واکنش نشان ندهید.

morzaf283

Registered User
لایک‌ها
211
فقط تاثیر تحریم ها و رانت رو دارم در این تصویر میبینم(منظورم محصول دل هست و اون یکی سبز). و البته سمت چپی نورشو گرمتر کردین یا دیفالت روی WARM بوده....

دوستان من هیچ جهت گیری ندارم و قضاوت هم نکردم در مورد مسعله پیش آمده بین اون دو کاربر. لطفا به این پست واکنش نشان ندهید.
هر دو رو بالاترین کیفیت و بالاترین شدت و همه تنظیماتشون برابر است
این اختلاف سالم و خرابی است (البته خیلی از دوستان گفتن این طبیعی است که به نظرم اینهمه اختلاف اصلا طبیعی نیست)

sanaka

Registered User
لایک‌ها
867
ببین دوست من
من خودم تاپیک فروش داشتم حالم بابت وقایع اجتماعی خوش نبود طرفی که قرار بود بخره با ادبیات تهاجمی که چه میدونم خدا بزنه به کمرت و ... با منی که هنوز جنسی نفروخته بودم برخورد کرد... پیشنهاد می کنم شما اگر ممکنه کوتاه بیای جنست تحویل بگیری چکش کن اینجا یا جای دیگر مجدد آگهی کن
دوست خریدار هم لطف کنند ملایم تر برخورد کنند، این ایراد بنظر میاد جز ذاتی این مدل بوده فروشنده هم اگر قصد سو داشتند اینجا وقت نمی گذاشتند و پاسخگو نبودند
دلار هم که فنرش در رفته، حال دل اغلب ما هم خوش نیست، شاید فردایی نباشه خاطره خوش برای هم باقی بگذاریم
حالش خوش نبود ما رو چند روز علاف خودشون کردن آخرشم بعد اینکه مزایده رو برنده شدیم گفتن راضی نیستم بفروشمش
اینم از لینک و صحبت های ضمیمه شده:

'MSI 1070 Duke' ارسال در موضوع
https://forum.persiantools.com/threads/msi-1070-duke.992370/post-13145836

Cyrus_2548

Registered User
لایک‌ها
210
ببین دوست من
من خودم تاپیک فروش داشتم حالم بابت وقایع اجتماعی خوش نبود طرفی که قرار بود بخره با ادبیات تهاجمی که چه میدونم خدا بزنه به کمرت و ... با منی که هنوز جنسی نفروخته بودم برخورد کرد...
از پیام های رد و بدل شده تصویر میزارید؟ این چیزی که شما میگید یه تهمت بزرگ و بدون مدرک هست.

Cyrus_2548

Registered User
لایک‌ها
210
چی میگی عزیز؟ خوشی؟ شما رو نمی شناسم
لازم نیست بشناسی فقط اینو بدون که مُچتو گرفتم. خودتم میدونی چی میگم خوشگه. همون تاپیک فروش کارت 1070 Ti Duke که درست کرده بودی و سرِ کاربر sanaka که تو مزایدت برنده شده بود منت گذاشتی و دبه در آوردی که من به این معامله راضی نیسستم و این مزخرفا. ایشون عکسای پیام هاتونو گذاشته و اونجا بهت هیچ توهینی نکرده که تو اینجا گفتی کرده. خالی بستی دیگه. دلار گرون شده بود زورت گرفت واسه همین حق مشتری رو خوردی؟

اینم تاپیکت: https://forum.persiantools.com/threads/msi-1070-duke.992370/post-13145836

متاسفم که اینجا با متقلبایی مثل تو برخورد نمیشه

Last edited:

مترجم

Registered User
لایک‌ها
930
دلار گرون شده بود زورت گرفت واسه همین حق مشتری رو خوردی؟

دلار ؟ :ROFLMAO: بنده خدا رفتی رو لیست سیاه من، هر یوزری که ادب نداشته باشه من هیچ معامله ای نمی کنم! ببینم کدام مدیری میتونه منو مجبور به معامله کنه کنه ! شما هم برو خوش باش !

sanaka

Registered User
لایک‌ها
867
لازم نیست بشناسی فقط اینو بدون که مُچتو گرفتم. خودتم میدونی چی میگم خوشگه. همون تاپیک فروش کارت 1070 Ti Duke که درست کرده بودی و سرِ کاربر sanaka که تو مزایدت برنده شده بود منت گذاشتی و دبه در آوردی که من به این معامله راضی نیسستم و این مزخرفا. ایشون عکسای پیام هاتونو گذاشته و اونجا بهت هیچ توهینی نکرده که تو اینجا گفتی کرده. خالی بستی دیگه. دلار گرون شده بود زورت گرفت واسه همین حق مشتری رو خوردی؟

اینم تاپیکت: https://forum.persiantools.com/threads/msi-1070-duke.992370/post-13145836

متاسفم که اینجا با متقلبایی مثل تو برخورد نمیشه
بله متاسفانه برخورد نمیشه اگه کاربر خاطی یه مدت از فعالیت تجاری محروم بشه کسی به خودش اجازه نمیده همچین برخورد کنه و حق کاربرای دیگه رو ضایع کنه
این مورد رو برای خودم میخواستم استفاده شخصی که سر کارم گذاشتن ولی اگه برای مشتری میخواستم پیش مشتری یه جورایی خراب میشدیم
یه همچین موردی هم یه بار پیش اومد با کاربر hosein2525 که تو مزایده برنده شدم اتفاقا اون رو برای مشتری میخواستم ولی چون بعد اتمام مزایده مشتری با قیمت بالاتر داشت بنده رو دور زدن و به ایشون فروختن با اینکه تاپیک زدم تا اطلاع رسانی بشه ولی ادمین ها پاک کردن و چند روز بعدش سر یکی از کاربرهای اینجا کلاه گذاشت و دیگه جوابش رو نداد که اگر همون اول با تاپیکی که اطلاع رسانی شد و باهاش برخورد میشد دیگه سر کسی نمیتونست کلاه بزاره
بگذریم ادمین های اینجا براشون سود مالی نداره که پیگیر اینجور تخلفات بشن واسه همین خودشون رو دور نگه میدارن

Cyrus_2548

Registered User
لایک‌ها
210
بله متاسفانه برخورد نمیشه اگه کاربر خاطی یه مدت از فعالیت تجاری محروم بشه کسی به خودش اجازه نمیده همچین برخورد کنه و حق کاربرای دیگه رو ضایع کنه
این مورد رو برای خودم میخواستم استفاده شخصی که سر کارم گذاشتن ولی اگه برای مشتری میخواستم پیش مشتری یه جورایی خراب میشدیم
یه همچین موردی هم یه بار پیش اومد با کاربر hosein2525 که تو مزایده برنده شدم اتفاقا اون رو برای مشتری میخواستم ولی چون بعد اتمام مزایده مشتری با قیمت بالاتر داشت بنده رو دور زدن و به ایشون فروختن با اینکه تاپیک زدم تا اطلاع رسانی بشه ولی ادمین ها پاک کردن و چند روز بعدش سر یکی از کاربرهای اینجا کلاه گذاشت و دیگه جوابش رو نداد که اگر همون اول با تاپیکی که اطلاع رسانی شد و باهاش برخورد میشد دیگه سر کسی نمیتونست کلاه بزاره
بگذریم ادمین های اینجا براشون سود مالی نداره که پیگیر اینجور تخلفات بشن واسه همین خودشون رو دور نگه میدارن
واقعا متاسفم. حالا همین کاربر مترجم اومده اینجا از یه فروشنده متقلب دیگه دفاع می کنه!! به هم میان. البته خریدارا هم زرنگی می کنن... مثلا برنده های چندتا از مزایده های من زمان پرداخت کردن که رسید به بهانه های گوناگون از پرداخت در رفتن. همشونم امروز می خواستن و فرداش نمی خواستن چون قیمتها یکم کمتر شده بود. با اونا هم هیچ برخوردی نشد. از کاربرای با سابقه بالا هم بودن...

gheysar.

همکار بخش خودرو و رانندگی
همکار انجمن
لایک‌ها
4,473
منصفانه این هست که فروشنده این کالا رو پس بگیره و پول این بنده خدا رو پس بده.
------------
اینو به تجربه هامون ( اشتباهاتمون) اضافه کنیم : وقتی به شخص x اعتماد میکنیم ، علت این اعتماد دقیقا چی هست ؟
شخصا هروقت خرید اینترنتی میکنم تا زمان رسیدن اون کالا پولو سوخته فرض میکنم!!!

farid68

Registered User
لایک‌ها
50
سلام و عرض ادب
1-به نظر من درستش اینه که فروشنده کالا رو پس بگیره و پول رو پس بفرسته. نهایتا هزینه ارسال رو از خریدار کسر کنه

من فقط میگم حرومت باشه انشالله یک ریالش رو نخوری همشو همین دنیا پس بدی . انشالله به امید خدا همشو خرج بیمارستان خودت و خانوادت کنی

2-در مورد این ادبیات شاید با جمله اولش بشه کنار اومد جمله دومش اصلا پسندیده نیست لطفا قبل از زدن هر حرفی بهش فکر کنید.

بالا