• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

griefcottage

Registered User
لایک‌ها
2,637
کد خبر: 1187990 زمان ارسال: 1393/09/08 11:29 تعداد بازدید: 22,596

نوري رسما از استقلال جدا شد

هافبک نيم فصل تيم فوتبال استقلال به طور رسمي از اين تيم جدا شد.
00940763.jpg

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از فارس، پژمان نوری که امروز برای دریافت برگه تسویه حساب خود به باشگاه استقلال مراجعه کرده بود سرانجام موفق شد برگه تسویه حساب خود را بگیرد و اکنون راهی هیات فوتبال شده تا قراردادش با استقلال رسما فسخ شود.

نوری قرار است در نیم فصل دوم برای تیم ملوان بازی کند.

پ.ن : بر طبل شادانه بکوب :))))))))

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
بله ظاهرا قصدش معذرت خواهی بوده که باز اشتباهات رو گردن نگرفته و از دستیارای خودش تعریف و تمجید کرده
خلاصه مصاحبه ی قلعه نوعی :
من مقصر هستم اما ...
درسته که من مقصرم ولی ...
بنده باخت ها رو بگردن میگیرم ولی ....
مسئولیت نتایج ضعیف رو بر عهده میگیرم ولی ...

اگر همه اینا تقصیر تو هست و خودت میدونی و از استقلال نمیری که داری به استقلال خیانت میکنی
اگر هم تقصر تو نیست چرا همش مظلوم نمایی میکنی
همیشه مصاحبه های بعد باخت اش یک جوره این قلعه نوعی !!!
در ضمن بنده بازی پرسپولیس و ذوب آهن رو دیدم ... پرسپولیس اصلا در لاک دفاعی نرفت با اینکه هیچ بازیکنی هم نداشتن که بازی کنه و وضعشون از استقلال بدتر بود ولی واقعا دنبال به پنالتی کشیده شدن بازی نبودن
بر عکس استقلال که کرار رو میکشه بیرون و نوری و تیموریان رو میفرسته در زمین

خلاصه اینکه امروز حس کردم مدیر عامل و همه کاره استقلال داره صحبت میکنه نه سرمربی

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
آهاااااان منتظر این مصاحبه با منصورخان بودم.. نظر منصورخان برام ارزشمنده

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930908000297

یادمه اوایل فصل چقر برای موندن آندو در تیم خدا خدا میکردیم که اندو به توافق برسه و بمونه، الان به راحتی هر چه تمام تر دار ه از تیم جدا میشه....اگر واقعا به خاطر فحاشی لیدرها به خانواده اش باشه که بنظرم خیلی مفت داریم از دستش میدیم..فتح ا..زاده هر مشکلی داشت خوبیش این بود که شرایط روزهای بحرانی رو بهتر مدیریت میکرد
ضمنا از خبر انلاین این خبر ها رو زدن بعید بود!

بازيكنان كه با ديدن اين وضعيت بيشتر افسوس اشتباهات خود در جريان بازي را مي‌خوردند، هر يك زير لب حرف‌هايي مي‌زدند اما عجيب‌ترين اتفاق زماني رخ داد كه اميرحسين صادقي مدافع ملي‌پوش و كاپيتان استقلال به سمت سرمربي تيم رفت و با نشستن كنار او درصدد دلداري دادن به مربي‌‌اش برآمد تا ساير بازيكنان با ديدن اين صحنه متعجب از همه اتفاقات مشغول پچ‌پچ با هم شوند البته شايعه شده اين سكوت مرگبار چندان هم دوام نداشت و كادر فني از چند بازيكن به خصوص يك ملي‌پوش انتقاد كردند و گفتند... توي آن جام‌ جهاني‌ كه شما رفتي! همچنين شايعه شد امير قلعه‌نويي سكته كرده كه نزديكان سرمربي استقلال شايعه سكته خفيف او را تكذيب كردند!

Last edited:

kyle

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,201
کد خبر: 1187990 زمان ارسال: 1393/09/08 11:29 تعداد بازدید: 22,596

نوري رسما از استقلال جدا شد

هافبک نيم فصل تيم فوتبال استقلال به طور رسمي از اين تيم جدا شد.
00940763.jpg

پ.ن : بر طبل شادانه بکوب :))))))))
پیروز و مردانه بکوب
@GROUNDROCKET ( احسان )برخیز و پرچم را ببر بر سردر خانه بکوب:p

نوري: از هواداران استقلال عذر مي‌خواهم
شماره هشت سابق ملوان با جدايي از استقلال بار ديگر به انزلي بازگشت تا شايد بتواند با کمک ديگر هم‌تيمي‌هايش بحران به وجود در ملوان را پايان بخشد.
00940763.jpg

پارسال هم ملوان بهت احتیاج داشته چرا نرفتی؟
چرا اخر فصل نرفتی وخاستی بمونی؟
در هر صورت بابت تمام گلهایی که به استقلال زدی یا عاملشون بودی ممنونینم:general208:
موفق باشی

Last edited:

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
مدیر برنامه های کیروش آندو و خسرو حیدری! رو میخواد ترانسفر کنه قطر؟ همسر ناصر خان هم گفته به ناصر خان مهلت ندادن و لی قلعه نوعی رو حفظ کنید!

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
دوست داره بگه بزرگوار!!(این رو برای دوست عزیزم میگم که کلمه بزرگوار از پست هاش نمی افته و من ارادت بهش دارم)
به عشق خودت هم که شده تا آخر فصل بهش میگم بزرگوار:D:general304:

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
خوب خدا رو شکر فقط باید از شر صادقی و فروزان و بیگ زاده راحت شیم تا بتونیم قهرمان این فصل بشیم :general711:

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
یادمه اوایل فصل چقر برای موندن آندو در تیم خدا خدا میکردیم که اندو به توافق برسه و بمونه، الان به راحتی هر چه تمام تر دار ه از تیم جدا میشه....اگر واقعا به خاطر فحاشی لیدرها به خانواده اش باشه که بنظرم خیلی مفت داریم از دستش میدیم..فتح ا..زاده هر مشکلی داشت خوبیش این بود که شرایط روزهای بحرانی رو بهتر مدیریت میکرد
آقا وقتی همش داره قهر میکنه بدتر از جباری و انگیزه نداره و سنش ام بالا رفته دیگه به درد استقلال نمیخوره
بازیکن استقلال یعنی فکری - منصوریان - زرینچه - عنایتی - نه 4 تا مثل نکونام و امثال این آقایون که به عشق پول استقلالی هستن

Last edited:

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
به جز فروزان اون دوتا که سرجهازی بزرگوارن ، به این راحتیا دست بردار نیستن:D
گریه های فروزان بعد بازی هم برای این بود که نشون بده من خاک پای قلعه نوعی هستیم و قرارداد میلیاردی ببنده
من کلا از اول هم نظرم این بود یک پرسپولیسی دو آشه مثل فروزان هیچ وقت نمیتونه بازیکن قابل اعتمادی برای استقلال باشه

griefcottage

Registered User
لایک‌ها
2,637
قلعه‌نویی می‌ماند، خسرو و آندو می‌روند/ مدیربرنامه‌های پژمان دست به کار شد
بانک ورزش – طبق اخباری که از اطراف باشگاه استقلال به گوش می رسد، امیر قلعه‌نویی فعلا در سمت خود باقی خواهد ماند و این شانس را دارد تا با تغییراتی که در نیم فصل ایجاد می‌کند، از اعتبارش دفاع کند.
به گزارش بانک ورزش، اما در خصوص بازیکنان ملی پوش استقلال حرف و حدیث زیادی مطرح است.
شنیده شده مدیربرنامه‌های پرتغالی کی‌روش که کار انتقال پژمان منتظری به قطر را انجام داده بود، در صدد است خسرو حیدری و آندو تیموریان را هم به این کشور بفرستد.
باید دید در صورت قطعی شدن جدایی این دو بازیکن، آنها هم مانند کاپیتان سابق‌شان علیه قلعه‌نویی مصاحبه خواهند کرد یا خیر؟
نکته جالب تر اما پرکاری مدیربرنامه‌های پرتغالی است. کی‌روش شاید برای فوتبال ما چیز زیادی به ارمغان نیاورده باشد، اما برای هموطنان و دوستانش حسابی خیر و برکت داشته است.

یک مدافع دیگر هم از استقلال جدا می‌شود؟
بانک ورزش – در خبری که ساعتی پیش در بانک ورزش منتشر شد خواندید که مدیربرنامه های پژمان منتظری در حال فراهم کردن مقدمات حضور خسرو حیدری و آندو در قطر است. البته آندو چندین ماه است که قصد جدایی دارد و خسرو نیز از سال پیش چنین حرف هایی به زبان می آورد اما هیچوقت این دو بازیکن از تیم جدا نشدند.
به گزارش بانک ورزش، غیر از این دو بازیکن و پژمان نوری که از استقلال جدا شد، یک مدافع دیگر هم در آستانه جدایی از جمع آبی‌پوشان است.
گفته می شود هاشم بیک زاده قصد دارد نیم فصل دوم را در تیمی دیگر توپ بزند و حتی از یکی از تیم های خوب شهرستانی هم پیشنهاد دارد.
عده ای معتقدند این تیم سپاهان است و احتمال دارد هاشم نیم فصل دوم شاگرد حسین فرکی در اصفهان شود.

griefcottage

Registered User
لایک‌ها
2,637
یعنی اگه هاشم بره من شیرینی پخش میکنم
:D
و ای کاش به دنبال اسم نبود ... بخدا مگه جوان های تیم چه مشکلی دارن که بازیشون نمیده؟

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
یعنی اگه هاشم بره من شیرینی پخش میکنم :D
این هاشم هنوز در فکر مهار مسی باقی مونده :general307: سپاهان بازیکن تراز اول میگیره و بدرد نخور هاشون رو میفرسته به تیم های دیگه و برعکس اش امکان نداره

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا