• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
صادقی که امکان نداره بره نیم فصل.
بیک زاده هم بعیده...
به نظرم فقط نوری و آندو و کریمیان از لیست خارج میشن .
کجا برن از اینجا بهتر
قلعه نوعی باید زرنگ باشه بیرونشون کنه
اگر تو بازی قبلی 9 نفره بودیم و صادقی و بیگ زاده نبودن بازی رو برده بودیم شک نکنید

alirahimi13

Registered User
لایک‌ها
264
جلسه هیئت مدیره مشخص شد
دو نفر مخالف 7 نفر موافق
دلیل هم اینکه گزینه بهتر از امیر قلعه نوعی نیست
نقل قول روزنامه نود

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
آره ولی از قلعه نویی کاملا این تغییر و تحول های اساسی بعیده.
هر چقدر فکر میکنم بر نمیاد ازش.

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
گریه های فروزان بعد بازی هم برای این بود که نشون بده من خاک پای قلعه نوعی هستیم و قرارداد میلیاردی ببنده
من کلا از اول هم نظرم این بود یک پرسپولیسی دو آشه مثل فروزان هیچ وقت نمیتونه بازیکن قابل اعتمادی برای استقلال باشه

یعنی اون تحلیل خط اولتون صاف تو قرنیه های چشمام!
داداش وقتی بازی کسی رو قبول نداری اینجوری دیگه لت و پارش نکن!
اون تحلیل خط دومت در مورد حامد لک کاملا صدق میکنه اما فروزان چون سر بحث مالی با پرسپولیس به توافق نرسید و برگشت تراکتور حالا یه سری اتفاقات عجیب که بهتره راجع بهشون من چیزی نگم افتاد و با تراکتور فسخ کرد و اومد استقلال!
بازم من نظرم اینه که فروزان یه رقیب درست و حسابی براش جور کنن و از لحاظ روحی باهاش کار کنن چون سنش زیاد نیست و جای پیشرفت داره

Last edited:

Ari@n

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,888
آره ولی از قلعه نویی کاملا این تغییر و تحول های اساسی بعیده.
هر چقدر فکر میکنم بر نمیاد ازش.
علی جان فکر میکنی چاره دیگه ای داشته باشه ؟ دقیقا باید حرکتی بزنه که تا الان ازش انتظار نمیرفت , باید این رو نشون بده که میخواد عوض بشه .

صادقی اگه نمیره باید به احترام هوادارها هم که شده چند هفته بیرون بشینه . یادآوری اشتباهات امیرحسین تو این 7-8 بازی اخیر به شدت آزار دهنده است ..

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
اول فصل هم ایشون صحبت از جوونگرایی و تغییر نگرش کردند اما در عمل ما دیدیم همون راه داغون پارسال رو دارن ادامه میدن و با اون حرفها برداشتی بهتر از عوام فریبی و به سخره گرفتن شعور هوادارها نمیشه داشت!
تغییر نگرش خیلی خیلــــــــــــــــــــی بعید به نظر میرسه

saxp

Registered User
لایک‌ها
341
اینم تمرینی که زیر نظر بهترین کادر فنی ومربیان ایران هر روز انجام میدیم :
در بخش اول تمرین بازیکنان زیر نظر بدنساز تیم (ماساژور) به گرم کردن بدن‌های خود پرداختند و سپس در قالب چند گروه آقا وسط بازی کردند

البته یکی دیگه هم بود اسمش رو یادم نیست میزدن زیر توپ

AMD.POWER

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
23,611
الان تو خط دفاع مگویان از همه بهتر بازی میکنه .

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
الان تو خط دفاع مگویان از همه بهتر بازی میکنه .
دقت کردید توی تیم ملی ارمنستان دفاع راسته اما میاد استقلال میشه دفاع آخر؟! البته فکر کنم بازی با ذوب آهن دفاع راست بود.
این دفاع کردن های آبکی بزرگوار از تصمیمات اشتباهش حال آدمو بهم میزنه. خب وقتی ایشون اصرار به بینش قبلی خودش داره چرا اینجا حرف از تغییر نگرش میزنیم و خودمونو سبک میکنیم؟! (ارجاع به مصاحبه امروز)

Ari@n

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
1,888
توپیدن به فروزان تا این حد واقعا بی انصافیه, اکثر گل هایی که خورده درصد مقصر بودن خودش از مدافعان ملی پوش ما! با اختلاف فاحشی کمتر بوده . از اعتماد کردن به دروازبانی مثل فروزان ضرر نمیکنیم مشکل ما ساختار دفاعی بیماریه که داریم و مدتهاست دقیقا بعد رفتن پژمان نتونستیم حلش کنیم ..

اگه بیایم کاملا صادقانه اشتباهات امیر رو تو این چند سال مرور کنیم به خیلی نکته ها و فرصت سوزی ها میرسیم . جدا شدن شریفات , میداوودی , یرکوویچ , حمودی و اللخصوص جباری و منتظری اشتباهات بزرگی بوده که تو جدایی همشون امیر نقش پر رنگی داشته . حتی میشه به از دست دادن میثم حسینی هم اشاره کرد (رحمتی هم میتونیم اشاره کنیم اما مهدی واقعا نیاز به یک خون تازه داشت تا بتونه خودش رو از حاشیه های اخیرش جدا کنه) , از دست دادن همه این لیست طوری بوده که هرگز نتونستیم جایگزین خوبی حتی برای تک تک شون تو تیم بیاریم حالا اینها رو بیایم بذاریم کنار خرید های ناموفق تیم به خصوص فصل پیش.

کنار همه این ها بدون جرئت شدن قلعه نوعی تو این دو سال هم از جمله فاکتور هایی که میتونیم جزو دلایل اصلی افت این شکلی تیم بدونیم .

اما هنوز که هنوزه من پاسخ قانع کننده ای نمیبینم از کسی که چطور استقلال اول فصل به این وضع دچار شد ! یادمون که نرفته ما تو فصلی که قهرمان شدیم تا 4 تا تیم آسیا هم رفتیم و حتی لیاقت رفتن به فینال رو هم داشتیم پس میشه هنوز امیدوار بود به اینکه تغییراتی صورت بگیره تا شاهد اوج گرفتن دوباره استقلال و استقلالی باشیم .. امیدواریم , چون تیم تاج خیلی سریع تر از اونی که دشمنای تیم میخوان چه با امیر چه بی امیر به روز های اوج خودش بر میگرده

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
توپیدن به فروزان تا این حد واقعا بی انصافیه, اکثر گل هایی که خورده درصد مقصر بودن خودش از مدافعان ملی پوش ما! با اختلاف فاحشی کمتر بوده . از اعتماد کردن به دروازبانی مثل فروزان ضرر نمیکنیم مشکل ما ساختار دفاعی بیماریه که داریم و مدتهاست دقیقا بعد رفتن پژمان نتونستیم حلش کنیم ..

اگه بیایم کاملا صادقانه اشتباهات امیر رو تو این چند سال مرور کنیم به خیلی نکته ها و فرصت سوزی ها میرسیم . جدا شدن شریفات , میداوودی , یرکوویچ , حمودی و اللخصوص جباری و منتظری اشتباهات بزرگی بوده که تو جدایی همشون امیر نقش پر رنگی داشته . حتی میشه به از دست دادن میثم حسینی هم اشاره کرد (رحمتی هم میتونیم اشاره کنیم اما مهدی واقعا نیاز به یک خون تازه داشت تا بتونه خودش رو از حاشیه های اخیرش جدا کنه) , از دست دادن همه این لیست طوری بوده که هرگز نتونستیم جایگزین خوبی حتی برای تک تک شون تو تیم بیاریم حالا اینها رو بیایم بذاریم کنار خرید های ناموفق تیم به خصوص فصل پیش.

کنار همه این ها بدون جرئت شدن قلعه نوعی تو این دو سال هم از جمله فاکتور هایی که میتونیم جزو دلایل اصلی افت این شکلی تیم بدونیم .

اما هنوز که هنوزه من پاسخ قانع کننده ای نمیبینم از کسی که چطور استقلال اول فصل به این وضع دچار شد ! یادمون که نرفته ما تو فصلی که قهرمان شدیم تا 4 تا تیم آسیا هم رفتیم و حتی لیاقت رفتن به فینال رو هم داشتیم پس میشه هنوز امیدوار بود به اینکه تغییراتی صورت بگیره تا شاهد اوج گرفتن دوباره استقلال و استقلالی باشیم .. امیدواریم , چون تیم تاج خیلی سریع تر از اونی که دشمنای تیم میخوان چه با امیر چه بی امیر به روز های اوج خودش بر میگرده
البته نظر منم همین هستش چون اون موقع هایی که رحمتی رو داشتیم دفاع هامون عالی کار می کردن اما الان....نه اینکه این دو شخصیت رو در یک تراز بدونم صرفا خواستم مثالی زده باشم.وگرنه کنترل دفاع ها توسط دروازه بان رو که یک عامل مهم هستش و رحمتی مسلط تر نشون میداد و میشه گفت عالی انجامش میداد رو نمیشه کتمان کرد و البته با دروازه بان دیگه ای مقایسه کرد.

parsa12

Registered User
لایک‌ها
55
یه چندروزی نبودم درگیر گرفتاری و مشکلات..یکی دو روزی هم مسافرت بودم.....
اوضاع تیم اصلا خوب نیست،
امیدوارم شوک خوبی به تفکرات امیرخان وارد بشه و باعث بشه مسیرش رو عوض کنه من برخلاف دوستان موافق سرمایه سوزی نیستم..معتقدم قبل از شروع فصل امیرخان باید خداحافظی میکرد ولی حالا که مونده باید تا آخرش بمونه و تیم رو درسته کنه و بعد بره!
اون آدم کوچولوی تو کارتون گالیور هم که همیشه میگه من میدونم ما موفق نمیشیم جدیدا گفته امیدوارم استقلال در لیگ برتربمونه!! (حسن جان رو میگم) واقعا نشون داد که چقدر شعور داره و نمی فهمه چه حرفی رو باید کجا بزنه و چه رو کجا نزنه! آخه ..دنگ عوض اینکه به تیم روحیه تزریق کنی خودت شدی سوهان روح؟؟ حالا چون باشگاه از معلومات بی بدیل شما استفاده نکرد باید اینطوری باشگاه رو بکوبی؟؟ بنظر شما این حرفش با کری های هوادارای تیم همسایه فرقی میکنه؟ همین حرفهای مفت زده میشه که روزنامه های گل و ... به خودشون اجازه میدن ازاین توهین ها به تیم داشته باشن!!

به به دوست عزیز اتوبوس جهانگردی!!!...از این طرفها؟؟...بالاخره اتوبوس جهانگردی سالی یه بار از اینطرفها رد میشه...
میدونم که منظورت دقیقا من هستم..اسمم احسانه شرق تهران هم زندگی میکنم...هم موقع باخت های استقلال هستم هم موقع بردهاش..نه مثل شما که سالی یه بار از این جا رد میشی!
من با شادی های تیمم شادم و با غصه هاش غصه دار..نه مثل تویی که فقط برای تسویه حساب با من اومدی!!
جهت اطلاعت بگم یه حساب بانکی!!! دارم که امیرخان برای حمایت ازخودش ماهی 5 میلیون تومن حسابمو شارژش میکنه، که فقط من بیام ازش تعریف کنم!! ما هم بخاطر منفعت شخصی داریم از امیرخان تعریف میکنیم.....آقای کارآگاه گجت! جهت اطلاعتون عرض کنم برای من هیچ چیز و هیچ کس با ارزش تر از موفقیت تیم استقلال نیست....و من وامدار کسی نیستم !!
استقلال رو دوست دارم با همه سرمایه هاش..چه خوب چه بد..ولی با اونایی که از پشت به استقلال خنجر میزنن و نشستن منتظر ناکامی استقلال بشه تا سروکله شون پیدا شه مثل حسن روشن مثل واعظ آشتیانی مثل خودتو!!!..جدا مشکل دارم!!!!
یه استقلال داریم که عشق من و کاربران این تاپیک هست که تکلیفش مشخصه..فقط میخوام 2 ستاره اش بشه 20 تا
یه امیرخان هم داریم که موجودی است دوپا و مثل همه آدما...هم نقطه قوت داره و هم نقطه ضعف...
کارنامه درخشانی داره.... حتی تا یکی دو سال قبل که تو استقلال بود بد کار نکرد.. با همون بضاعت تو جام باشگاه های آسیا بین چهار تیم بنظرم بد کار نکرد...دستش هم درد نکنه..دمش هم گرم....همین آندو و هاشم و امیرحسینی که امروز شدن پیراهن عثمان و در بعضی جاها از اونابه عنوان سه کله پوک یاد میشه، بازیکنای همین امیرخان بودند که نظر کیروش سخت پسند و بنظر خیلیا خدای سرمربیگری رو جذب کردو و تو بازی با کره جنوبی که باعث شد بریم جام جهانی همین سیستم دفاعی امیرخان پیاده شد.....
من نمیدونم حافظه دوستان را چه میشود؟؟
یه سری هم اخلاقها داره که ممکنه به تریج قبای من و شما بربخوره و خود من خوشم نیاد.... دوست داره بگه بزرگوار!!(این رو برای دوست عزیزم میگم که کلمه بزرگوار از پست هاش نمی افته و من ارادت بهش دارم)
دوست داره بگه ما به کمک خداوند متعال و حضرت جبرائیل و میکائیل و اسرافیل و 124000 پیغمبر و دوازده امام و اهل بیت و امام راحل قهرمان میشیم!!!
دوست داره تو ارنج هاش از پژمان نوری فقید و هاشم استفاده بکنه
اصلا دوست داره شبکه مافیایی تشکیل بده..(که البته من معتقدم امیرخان مافیا نداره ولی دوست داره تیمی کار کنه...برای دوستاش هم اهمیت زیادی قائلهو هر جا میره اونا رو هم با خودش میبره ولی متاسفانه کنترلی رو دوستاش نداره ورفتار دوستاش معمولا بهحساب امیرخان نوشته میشه)
دوست داره تو سال 93 ریسک نکنه و هر طوری هست ملی پوشاشو براحتی از دست نده..حتی اگر به شدت افت کرده و بی انگیزه شده یا پولکی باشن...
بنده به شخصه تا دادگاهی مثل مایلی کهن ایشون رو محکوم نکنه و جرائمش در دادگاه اثبات نشه این موارد رو جرم نمیدونم
هر کس هم خبر جدیدی داره و میدونه امیرخان با -کا.گ.ب- بابک زنجانی- موساد -شهرام جزایری و .... مرتبط هست و عضو داعش یا القاعده یا مافیا یا باند یاکوزا هست بنظرم نامرده اگر نره شکایت نکنه از امیرخان و پای امیرخان رو به میز محاکمه نکشونه!!! که این غده سرطانی محو بشه
آقا اصلا یه کمپین تشکیل بدید از علیپور و جواد نکونام و محمد مهدی نظری و موسوی و عباس محمد رضایی و حسن روشن و واعظ و ......و همه برید شکایت کنید از امیرخان..ولی جون هر کی دوست دارید بعد باخت دربی و جام حذفی فیلتون یاد هندوستان نکنه و روزهایی که تیم به روحیه نیاز داره با اتوبوس جهانگردی بعد یکسال نیاید با من هوادارا تسویه حساب کنید!!
ما همین جوریش هم از باخت تیممون ناراحت هستیم شما دیگه نمکشو زیاد نکنید!
امیرخان بزرگی خودشو در خیلی از جاها چه از لحاظ فنی و چه ازلحاظ اخلاقی نشون داده...اونجا که تو برهه ای از زمان به خاطر استقلال با مجیدی مصالحه کرد و اوردش به تیم کاربزرگی کرد...هر چند فرهاد خودش دوباره به اختلافات دامن زد....بنظرم حق سرمربی بود که دلش بخواد با کی کار کنه و با کی کار نکنه
در مورد آینده استقلال هم بنظرم امیرخان باید بمونه و پایان فصل بره...هرچند من و سایردوستان انتقادات جدی داریم بهش...که دیگه کاملا مشخصه..فقط به عنوان نمونه اشاره میکنم (خرید اشتباه بازیکنان تیم همسایه..خریدهای اشتباه خارجی- ارنج نخ نماشده- عدم ریسک پذیری- پرداختن بیش از حد به حواشی-عدم توانایی در حفظ نتیجه و ....)
امیدوارم این دوبازی تلنگر خوبی بوده باشه که تیم رو جمع کنه و مطمئنم تیم رو جمع میکنه
فعلا تیم با صدر جدول 4 امتیاز اختلاف داره..همین الان از پرسپولیس 2امتیاز بیشتر داریم و جام حذفی رو فقط از دست دادیم...یادم نمیاد که هر سال قهرمان جام حذفی شده باشیم!
حالا من حرفی ندارم اگر میخواین سر امیرخان و به تبعش من رو که ماهیانه 5 میلیون تومن مفت از امیرخان جیرینگی دریافت میکنم رو ببرّید... بیاید این سر سبز من...اونم سر سبز امیرخان!!!! ِببُر حالشو ببر!!!!!!
به امید تغییر مثبت تفکرات امیرخان و مهمتر از همه موفقیت استقلال عزیز.....................
اوضاع تیم اصلا خوب نیست،
امیدوارم شوک خوبی به تفکرات امیرخان وارد بشه و باعث بشه مسیرش رو عوض کنه من برخلاف دوستان موافق سرمایه سوزی نیستم..معتقدم قبل از شروع فصل امیرخان باید خداحافظی میکرد ولی حالا که مونده باید تا آخرش بمونه و تیم رو درسته کنه و بعد بره!
اون آدم کوچولوی تو کارتون گالیور هم که همیشه میگه من میدونم ما موفق نمیشیم جدیدا گفته امیدوارم استقلال در لیگ برتربمونه!! (حسن جان رو میگم) واقعا نشون داد که چقدر شعور داره و نمی فهمه چه حرفی رو باید کجا بزنه و چه رو کجا نزنه! آخه ..دنگ عوض اینکه به تیم روحیه تزریق کنی خودت شدی سوهان روح؟؟ حالا چون باشگاه از معلومات بی بدیل شما استفاده نکرد باید اینطوری باشگاه رو بکوبی؟؟ بنظر شما این حرفش با کری های هوادارای تیم همسایه فرقی میکنه؟ همین حرفهای مفت زده میشه که روزنامه های گل و ... به خودشون اجازه میدن ازاین توهین ها به تیم داشته باشن!!

به به دوست عزیز اتوبوس جهانگردی!!!...از این طرفها؟؟...بالاخره اتوبوس جهانگردی سالی یه بار از اینطرفها رد میشه...
میدونم که منظورت دقیقا من هستم..اسمم احسانه شرق تهران هم زندگی میکنم...هم موقع باخت های استقلال هستم هم موقع بردهاش..نه مثل شما که سالی یه بار از این جا رد میشی!
من با شادی های تیمم شادم و با غصه هاش غصه دار..نه مثل تویی که فقط برای تسویه حساب با من اومدی!!
جهت اطلاعت بگم یه حساب بانکی!!! دارم که امیرخان برای حمایت ازخودش ماهی 5 میلیون تومن حسابمو شارژش میکنه، که فقط من بیام ازش تعریف کنم!! ما هم بخاطر منفعت شخصی داریم از امیرخان تعریف میکنیم.....آقای کارآگاه گجت! جهت اطلاعتون عرض کنم برای من هیچ چیز و هیچ کس با ارزش تر از موفقیت تیم استقلال نیست....و من وامدار کسی نیستم !!
استقلال رو دوست دارم با همه سرمایه هاش..چه خوب چه بد..ولی با اونایی که از پشت به استقلال خنجر میزنن و نشستن منتظر ناکامی استقلال بشه تا سروکله شون پیدا شه مثل حسن روشن مثل واعظ آشتیانی مثل خودتو!!!..جدا مشکل دارم!!!!
یه استقلال داریم که عشق من و کاربران این تاپیک هست که تکلیفش مشخصه..فقط میخوام 2 ستاره اش بشه 20 تا
یه امیرخان هم داریم که موجودی است دوپا و مثل همه آدما...هم نقطه قوت داره و هم نقطه ضعف...
کارنامه درخشانی داره.... حتی تا یکی دو سال قبل که تو استقلال بود بد کار نکرد.. با همون بضاعت تو جام باشگاه های آسیا بین چهار تیم بنظرم بد کار نکرد...دستش هم درد نکنه..دمش هم گرم....همین آندو و هاشم و امیرحسینی که امروز شدن پیراهن عثمان و در بعضی جاها از اونابه عنوان سه کله پوک یاد میشه، بازیکنای همین امیرخان بودند که نظر کیروش سخت پسند و بنظر خیلیا خدای سرمربیگری رو جذب کردو و تو بازی با کره جنوبی که باعث شد بریم جام جهانی همین سیستم دفاعی امیرخان پیاده شد.....
یه سری هم اخلاقها داره که ممکنه به تریج قبای من و شما بربخوره و خود من خوشم نیاد.... دوست داره بگه بزرگوار!!(این رو برای دوست عزیزم میگم که کلمه بزرگوار از پست هاش نمی افته و من ارادت بهش دارم)
دوست داره بگه ما به کمک خداوند متعال و حضرت جبرائیل و میکائیل و اسرافیل و 124000 پیغمبر و دوازده امام و اهل بیت و امام راحل قهرمان میشیم!!!
اصلا دوست داره شبکه مافیایی تشکیل بده..(که البته من معتقدم امیرخان مافیا نداره ولی دوست داره تیمی کار کنه...برای دوستاش هم اهمیت زیادی قائلهو هر جا میره اونا رو هم با خودش میبره ولی متاسفانه کنترلی رو دوستاش نداره ورفتار دوستاش معمولا بهحساب امیرخان نوشته میشه)
دوست داره تو سال 93 ریسک نکنه و هر طوری هست ملی پوشاشو براحتی از دست نده..حتی اگر به شدت افت کرده و بی انگیزه شده یا پولکی باشن...
بنده به شخصه تا دادگاهی مثل مایلی کهن ایشون رو محکوم نکنه و جرائمش در دادگاه اثبات نشه این موارد رو جرم نمیدونم
هر کس هم خبر جدیدی داره و میدونه امیرخان با -کا.گ.ب- بابک زنجانی- موساد -شهرام جزایری و .... مرتبط هست و عضو داعش یا القاعده یا مافیا یا باند یاکوزا هست بنظرم نامرده اگر نره شکایت نکنه از امیرخان و پای امیرخان رو به میز محاکمه نکشونه!!! که این غده سرطانی محو بشه
آقا اصلا یه کمپین تشکیل بدید از علیپور و جواد نکونام و محمد مهدی نظری و موسوی و عباس محمد رضایی و حسن روشن و واعظ و ......و همه برید شکایت کنید از امیرخان..ولی جون هر کی دوست دارید بعد باخت دربی و جام حذفی فیلتون یاد هندوستان نکنه و روزهایی که تیم به روحیه نیاز داره با اتوبوس جهانگردی بعد یکسال نیاید با من هوادارا تسویه حساب کنید!!
امیرخان بزرگی خودشو در خیلی از جاها چه از لحاظ فنی و چه ازلحاظ اخلاقی نشون داده...اونجا که تو برهه ای از زمان به خاطر استقلال با مجیدی مصالحه کرد و اوردش به تیم کاربزرگی کرد...هر چند فرهاد خودش دوباره به اختلافات دامن زد....بنظرم حق سرمربی بود که دلش بخواد با کی کار کنه و با کی کار نکنه
در مورد آینده استقلال هم بنظرم امیرخان باید بمونه و پایان فصل بره...هرچند من و سایردوستان انتقادات جدی داریم بهش...که دیگه کاملا مشخصه..فقط به عنوان نمونه اشاره میکنم (خرید اشتباه بازیکنان تیم همسایه..خریدهای اشتباه خارجی- ارنج نخ نماشده- عدم ریسک پذیری- پرداختن بیش از حد به حواشی-عدم توانایی در حفظ نتیجه و ....)
امیدوارم این دوبازی تلنگر خوبی بوده باشه که تیم رو جمع کنه و مطمئنم تیم رو جمع میکنه
فعلا تیم با صدر جدول 4 امتیاز اختلاف داره..همین الان از پرسپولیس 2امتیاز بیشتر داریم و جام حذفی رو فقط از دست دادیم...یادم نمیاد که هر سال قهرمان جام حذفی شده باشیم!
حالا من حرفی ندارم اگر میخواین سر امیرخان و به تبعش من رو که ماهیانه 5 میلیون تومن مفت از امیرخان جیرینگی دریافت میکنم رو ببرّید... بیاید این سر سبز من...اونم سر سبز امیرخان!!!! ِببُر حالشو ببر!!!!!!
به امید تغییر مثبت تفکرات امیرخان و مهمتر از همه موفقیت استقلال عزیز.....................[/QUOTE
100 تا تشکر
ادبیات آبی
تفکر آبی

hamid_rahmani

Registered User
لایک‌ها
292
اقا فروزان گناهی نداشته که انقدر میتوپین بهش....بعدشم اینجوری که شما میگین آندو بره صادقی بره هاشم بره نوریم که رفته فروزانم بره دیگه اسکلت اصلی تیم بفرمایید بره دیگه

درسته بعضی از بزرگای تیممون خوب نبودن ولی نمیشه که همرو یه هو اخراج کنن تا آخر فصل باید صبز کنین هر تیمی پایین بالا داره.....
یه نگاهی به منچستر بکنین یه خورده به اینم فک کنین که ذوب واقعا تو اون بازی خوب بود همه دیدین که اون حسن زادهه چی میکرد چند تا توپ همین فروزان گرفت .....

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
آندو که رفتنیه و بحثش دیگه تموم شده اما هاشم باید گورشو گم کنه بیرون فلج مغزی. صادقی هم به نظرم باید نیمکت نشین بشه. یه دفاع چپ میخوایم (البته من نظرم بیشتر رو بازیکن جوون خودمون خلیلی هستش)، یه دفاع وسط که گویا گرفتن ولی میگن جوونه! هافبک راست ، یه بازیساز دیگه تو مایه های رسول نویدکیا(نه در حد کرار که مجبور شه از جفتشون همزمان استفاده کنه!) 2 تا مهاجم چارچوب شناس که فکر کنم سهمیه یکیش رو پای سلیمان فلاح دادن و از بازی گرفتن امید نورافکن هم که دیگه ناامید شدیم.
خدا کنه نیم فصل دوم انقدر شهباز زاده رو نیاره کنار و عقب. بیچاره داره بازیش افت میکنه
حنیف و امیرحسین با یه استارت ساده مهاجم های حریف جا میمونند! یعنی مشکل بدنی دارند ولی آقا هنوز قبول نداره تیم مشکل بدنی داره! (نرود میخ آهنین در سنگ!)
قیاس استقلال با منچستر هم در نوع خودش جالبه!

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
علی جان فکر میکنی چاره دیگه ای داشته باشه ؟ دقیقا باید حرکتی بزنه که تا الان ازش انتظار نمیرفت , باید این رو نشون بده که میخواد عوض بشه .

صادقی اگه نمیره باید به احترام هوادارها هم که شده چند هفته بیرون بشینه . یادآوری اشتباهات امیرحسین تو این 7-8 بازی اخیر به شدت آزار دهنده است ..

آخه دفاع نداریم...صادقی بره رو نیمکت کی بیاد جاش؟
بعدشم دست بازیکن نیست که بره بیرون بشینه...مربی بگه بازی کن باید بازی کنه...
با شناختی که من از امیر قلعه نویی دارم درسته که بعضی مواقع پا روی خواسته های قلبیش میذاره...ولی بعید میدونم در این یه مورد کاری ازش تا نیم فصل بعد ساخته باشه...قلعه نویی از اول فصل داره میگه ملی پوشا در حد خودشون نیستن ولی همچنان ازشون استفاده میکنه چون چاره ای نداره...جایگزینی نداره.

alirahimi13

Registered User
لایک‌ها
264
اقا بازیکن خارجی خوبی در حد ساموئل و اینا هم میتونه خوب باشه
در ضمن امروز هوادارا تو تمرین بدجوری تشویق می کردن قلعه نوعی رو قضیه چیه؟

fritz

Registered User
لایک‌ها
1,917
اوضاع تیم اصلا خوب نیست،

به امید تغییر مثبت تفکرات امیرخان و مهمتر از همه موفقیت استقلال عزیز.....................
چرا حول کردی؟ نترس

یه ساعته این همه تایپ کردی که چی؟
بنده خدا داری داری همه حرفایه ما رو تائید میکنی که ! خود زنی میکنی؟ به این نتیجه رسیدی که کسی که بت میدونستیش مربی نیست
کاش در حدی بودی که میشد باهات تسویه حساب کرد
جدا استقلالی هستی خدا وکیلی یه دو تا عکس از دهه 70 استقلال بزارم اسم چند تا از بازیکناشو میتونی بگی ( بدون تقلب اینترنت )
میشه یه سوالی بپرسم جناب که با بردا شادیو با باختا غمگین ؟
شما میدونی تاریخ یه باشگاه چیه ؟ میدونی کیا اومدنو رفتن ؟
اصلا اینجا پست داری :
مروری بر تاریخ باشگاه استقلال (تاج)
نمیگم همه استقلالیا موظف هستن اینجا پست بزارن حداقل میشه سر زد اگرچه اطلاعات نداشته باشی
شما اگه فصل پیش به نتایج امروزت میرسیدی حرفی نبود فصلی که پنجم شدیم نه الان که دیدی همه علیه سرمربی محبوب شما هستن سریع رنگ عوض میکنی و میشی منتقد ایشون و نظرت اینه که باید اخر فصل بره
ضمنا من نمیدونم با کدوم نام کاربری شما الان حرف میزینم
این : SKYROCKET یا این : GROUNDROCKET یا :......
هنوز یادم نرفته تو تاپیک رقیب زنده باد پرسپولیس میگفتین و به به چه چه میکردین
میخوای ارشیو بکشم بیرون دقیقا بگم کدوم پست بود
پست های جناب عالی در تاپیک تیم رقیب هنوز موجوده
پس اینقدر ادای استقلالیه چند اتیشه رو در نیار
حنای شما برای من یکی دیگه رنگی نداره حالا باز بشین 50 خط تایپ کن جوابیه بده بگو فلان و بهمانه

Last edited:

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
@GROUNDROCKET
@fritz
دو دوست عزیز کاری ندارم حق با کدومتون هستش و البته نمیتونمم دخالتی بکنم ولی فکر نمی کنید اینجا جای این جور حرفا نیست،وقتی من تازه وارد یا دوستانی که تازه به کلوپ اضافه میشن این بحث ها رو ببینن میدونید چه واکنشی نسبت به اینا نشون میدن؟؟!!

امیدوارم خودتون دوستانه مشکلتون رو حل بکنید یا اگر فکر می کنید تصفیه حسابی با هم دارید به غیر اینجا بکنید.

fritz

Registered User
لایک‌ها
1,917
@GROUNDROCKET
@fritz
دو دوست عزیز کاری ندارم حق با کدومتون هستش و البته نمیتونمم دخالتی بکنم ولی فکر نمی کنید اینجا جای این جور حرفا نیست،وقتی من تازه وارد یا دوستانی که تازه به کلوپ اضافه میشن این بحث ها رو ببینن میدونید چه واکنشی نسبت به اینا نشون میدن؟؟!!

امیدوارم خودتون دوستانه مشکلتون رو حل بکنید یا اگر فکر می کنید تصفیه حسابی با هم دارید به غیر اینجا بکنید.
دوست عزیز ما
شما در جریان نیستین
ایشون یه روز تو تاپیک تیم رقیبه یه روز اینجا یه روز اونجا
یه روز با قلعه نویی یه روز با ایشون نیست یه روز با x فرداش با y ثبات نداره الانم نگا نکن 50 خط 50 خط جوابیه میده فرافکنی میکنه به قول فردوسی پور سلطان مغلطه ایشونه آسمونو ریسمونو به هم میبافه تا از توش یه چیزی در بیاره خودشو تبرئه کنه
خدای ادعا هم هستش

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
اقا بازیکن خارجی خوبی در حد ساموئل و اینا هم میتونه خوب باشه
در ضمن امروز هوادارا تو تمرین بدجوری تشویق می کردن قلعه نوعی رو قضیه چیه؟

کاری ندارم که تشویق مربی خوبه یا بد.
فقط کلی بگم هوادارایی که میرن تمرین تیم معمولا در طول یک فصل یه عده ثابت هستند جوری که اگه من و شما بریم کاملا تابلو هستیم و زیر ذره بین!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا