• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
دوست عزیز ما
شما در جریان نیستین
ایشون یه روز تو تاپیک تیم رقیبه یه روز اینجا یه روز اونجا
یه روز با قلعه نویی یه روز با ایشون نیست یه روز با x فرداش با y ثبات نداره الانم نگا نکن 50 خط 50 خط جوابیه میده فرافکنی میکنه به قول فردوسی پور سلطان مغلطه ایشونه آسمونو ریسمونو به هم میبافه تا از توش یه چیزی در بیاره خودشو تبرئه کنه
خدای ادعا هم هستش
گفتم کاری ندارم حق با کدومتون هستش.ولی مطرح کردن همچین بحثایی در این تاپیک مشکل رو حل نمیکنه که هیچ بدترم میکنه.همون قدر که شما فکر می کنید حق با شماست ایشون هم فکر میکنند حق با خودشون هستش.مگر اینکه دو طرف بخواید دوستانه قضیه رو حل بکنید یا اینکه بدون توجه به همدیگه هواداری تیم مورد علاقتون رو بکنید(البته بنظرم بهتره دوستانه حل بکنید).

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
در مورد درگیری بین هوادار های تاپیک من یه موضوعی رو بگم.

منم قبلا با خیلی ها اختلاف هایی داشتم. کلا درست نیست....اینجا محیط مجازیه...اکثر ماها در زندگی شخصیمون مشکلاتی داریم که اعصابمون رو تحت الشعاع قرار میده...درست نیست که در محیط مجازی هم اعصابمون خورد بشه به خاطر اینکه فلانی با ما هم عقیده نیست....به خاطر اینکه فلانی عشق قلعه نوییه یا اون یکی عشق فرهاد مجیدی یا ناصر خان حجازی...یا یه نفر براش هیچ فرقی نداره....مهم اینه همه استقلالی هستیم.
اشکالی هم نداره کسی قبلا پرسپولیسی بوده حالا استقلالی شده باشه ( اشاره به کسی نمیکنم کلی گفتم ) خود من تا پنجم دبستان پرسپولیسی دو آتیشه بودم.
مهم الان هست...بهتره همه با هم متحد باشیم تا توی سرو کله هم بزنیم....
سرو کله هم زدن در اینجا باعث میشه سوژه خنده رقبا فراهم باشه..مطمئن باشید کسی بیاد اینجا ببینه شما به جون هم افتادید نیشش باز میشه. همینو میخواید؟
اشکالی نداره که با هم اختلاف داشته باشیم...یکی معتقده مربی باید بمونه یکی میگه باید بره یکی میگه باید تا نیم فصل بهش زمان داد یکی میگه مقصر بازیکنان...ولی در نهایت همه دوس داریم تیم برنده باشه...چه با قلعه نویی چه با مرحوم حجازی چه با مربی خارجی و چه با هر مربی که ما ازش بدمون بیاد یا خوشمون بیاد به خاطر نام استقلال تحمل میکنیم و دوس نداریم تیم ببازه.
بیاید اگر هم اختلافی هست در حد فوتبالی بمونه.
باید به همدیگه دلداری بدیم و امید به آینده داشته باشیم.
درسته از این فوتبال برای من و شما چیزی در نمیاد جز غم و شادیش! پولی ازش به ما نمیرسه...پس چرا اعصاب هامون خورد باشه؟ چرا دنبال این هستیم که ببینیم فلان کاربر کیه یا کی نیست! یا قبلا چه کار کرده....
من خودم قبل از این نام کاربری یه نام کاربری دیگه داشتم...تاپیک فرهاد مجیدی رو بنده استارت زدم و مدتی بعد بن شدم.
با اون نام کاربری با خیلیا اختلاف داشتم و الان ندارم...
بیاید گذشته ها رو فراموش کنیم و همه با هم باشیم.

griefcottage

Registered User
لایک‌ها
2,637
در مورد درگیری بین هوادار های تاپیک من یه موضوعی رو بگم.

منم قبلا با خیلی ها اختلاف هایی داشتم. کلا درست نیست....اینجا محیط مجازیه...اکثر ماها در زندگی شخصیمون مشکلاتی داریم که اعصابمون رو تحت الشعاع قرار میده...درست نیست که در محیط مجازی هم اعصابمون خورد بشه به خاطر اینکه فلانی با ما هم عقیده نیست....به خاطر اینکه فلانی عشق قلعه نوییه یا اون یکی عشق فرهاد مجیدی یا ناصر خان حجازی...یا یه نفر براش هیچ فرقی نداره....مهم اینه همه استقلالی هستیم.
اشکالی هم نداره کسی قبلا پرسپولیسی بوده حالا استقلالی شده باشه ( اشاره به کسی نمیکنم کلی گفتم ) خود من تا پنجم دبستان پرسپولیسی دو آتیشه بودم.
مهم الان هست...بهتره همه با هم متحد باشیم تا توی سرو کله هم بزنیم....
سرو کله هم زدن در اینجا باعث میشه سوژه خنده رقبا فراهم باشه..مطمئن باشید کسی بیاد اینجا ببینه شما به جون هم افتادید نیشش باز میشه. همینو میخواید؟
اشکالی نداره که با هم اختلاف داشته باشیم...یکی معتقده مربی باید بمونه یکی میگه باید بره یکی میگه باید تا نیم فصل بهش زمان داد یکی میگه مقصر بازیکنان...ولی در نهایت همه دوس داریم تیم برنده باشه...چه با قلعه نویی چه با مرحوم حجازی چه با مربی خارجی و چه با هر مربی که ما ازش بدمون بیاد یا خوشمون بیاد به خاطر نام استقلال تحمل میکنیم و دوس نداریم تیم ببازه.
بیاید اگر هم اختلافی هست در حد فوتبالی بمونه.
باید به همدیگه دلداری بدیم و امید به آینده داشته باشیم.
درسته از این فوتبال برای من و شما چیزی در نمیاد جز غم و شادیش! پولی ازش به ما نمیرسه...پس چرا اعصاب هامون خورد باشه؟ چرا دنبال این هستیم که ببینیم فلان کاربر کیه یا کی نیست! یا قبلا چه کار کرده....
من خودم قبل از این نام کاربری یه نام کاربری دیگه داشتم...تاپیک فرهاد مجیدی رو بنده استارت زدم و مدتی بعد بن شدم.
با اون نام کاربری با خیلیا اختلاف داشتم و الان ندارم...
بیاید گذشته ها رو فراموش کنیم و همه با هم باشیم.
اصلاً یه سوال
چرا باید دعوا کنیم؟؟
داداش همه سلیقه متفاوتی دارن..یکی صبر بیشتر یکی کمتر..
دلیل نمیشه با هم کل کل کنیم..هرکسی نظر خودشو بده..
و قسمت بولد شده حرفت رو کاش میشد اول تاپیک نوشت..

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
چرا حول کردی؟ نترس

یه ساعته این همه تایپ کردی که چی؟
بنده خدا داری داری همه حرفایه ما رو تائید میکنی که ! خود زنی میکنی؟ به این نتیجه رسیدی که کسی که بت میدونستیش مربی نیست
کاش در حدی بودی که میشد باهات تسویه حساب کرد
جدا استقلالی هستی خدا وکیلی یه دو تا عکس از دهه 70 استقلال بزارم اسم چند تا از بازیکناشو میتونی بگی ( بدون تقلب اینترنت )
میشه یه سوالی بپرسم جناب که با بردا شادیو با باختا غمگین ؟
شما میدونی تاریخ یه باشگاه چیه ؟ میدونی کیا اومدنو رفتن ؟
اصلا اینجا پست داری :
مروری بر تاریخ باشگاه استقلال (تاج)
نمیگم همه استقلالیا موظف هستن اینجا پست بزارن حداقل میشه سر زد اگرچه اطلاعات نداشته باشی
شما اگه فصل پیش به نتایج امروزت میرسیدی حرفی نبود فصلی که پنجم شدیم نه الان که دیدی همه علیه سرمربی محبوب شما هستن سریع رنگ عوض میکنی و میشی منتقد ایشون و نظرت اینه که باید اخر فصل بره
ضمنا من نمیدونم با کدوم نام کاربری شما الان حرف میزینم
این : SKYROCKET یا این : GROUNDROCKET یا :......
هنوز یادم نرفته تو تاپیک رقیب زنده باد پرسپولیس میگفتین و به به چه چه میکردین
میخوای ارشیو بکشم بیرون دقیقا بگم کدوم پست بود
پست های جناب عالی در تاپیک تیم رقیب هنوز موجوده
پس اینقدر ادای استقلالیه چند اتیشه رو در نیار
حنای شما برای من یکی دیگه رنگی نداره حالا باز بشین 50 خط تایپ کن جوابیه بده بگو فلان و بهمانه
به به دوست عزیز جهانگردی! بنده صبح پیام دادم از اونموقع تا حالا کجا بودی؟ اتوبوس رفتا...جا میمونیا؟؟!! ترس؟؟ من؟؟ از اتوبوس جهانگردی؟؟ بچه شدی؟؟؟
اولا که اگر پستمو دقیق خونده باشی گفتم که هنوزامیرخان یکی از بهترین سرمربیان ایرانه ولی نقاط ضعف وقوت داره...افت و خیز داره
الان هم که شده سیبل انتقادات باز هم من معتقدم باید بمونه و تیم رو درست کنه
آقا اصلا شما اِند تاریخچه باشگاه..مهم اینه که ما اگر با کسی مشکل داریم صبر نمیکنیم زمین بخوره بعد لهش کنیم....سرمایه استقلال چه بهتاش فریبا باشه چه ناصر خان چه امیرخان و ..چه و چه...برای ما ارزشمنده..اما حساب حسن روشن و واعظ و امثال تو که منتظر روزهای سیاه استقلال هستید با بقیه فرق میکنه
در مورد اسم کاربریم سوالاتی داشتی...اسکای راکت اسم کاربری اولم بود که بن شد و چون شما سالی یه بار از اینجا رد میشی تا ببینی امیرخان زمین خورده یا نه در جریان قضایا نیستی .دلیل اون یه پستی که در تاپیک پرسپولیسیا زدم رو هم خیلی وقت پیش گفتم برادر جهانگردی!
در ضمن انتظارم بیشتر بود که در جواب بقول خودت اون 50 خطی که در اون پست زدم حداقل دو سه تا حرف حساب میزدی ولی ظاهرا گیر دادی به معلومات تاریخی و اسم کاربری.....
خوش باشی

Last edited:

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
این میلاد سلیمان فلاح هم که قراره بخریم...واقعا به درد میخوره؟ آمارش جالب نیست! 28 سالشه...واقعا فوروارد لازم داریم؟؟؟

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
بابا یکی هوای این آقا رضای با تعصبو داشته باشه

عنایتی:دارم دیوانه می شوم/امیدوارم تصمیمی بگیرم که پشیمان نشوم

رضا عنایتی در گفت و گو با کاپ،درباره اینکه گفته می شود موضوع پیوستنش به استقلال منتفی شده است عنوان کرد:هنوز نه می توانم بگویم این اتفاق منتفی شده و نه اینکه قطعی شده است.من در حال تصمیم گیری هستم و این قدر تحت فشار قرار دارم نزدیک است دیوانه شوم.در این یکی،دو روز باید سخت ترین تصمیم زندگی ام را بگیرم.

وی ادامه داد:در این چند روز که بحث حضورم در استقلال در رسانه ها مطرح شد،بازیکنان پدیده نسبت به این مساله به شدت واکنش نشان دادند.ما در پدیده با هم رابطه عاطفی داریم و پس از گذشت چند ماه به شدت نزدیک شده ایم.اینجا در مشهد هیچ کسی دوست ندارد من از پدیده جدا شوم.

عنایتی درباره اینکه آیا با قلعه نویی برای حضور در استقلال صحبت کرده است یا نه گفت:با خود قلعه نویی در این باره صحبتی نداشته ام اما از طرف او با من صحبت کرده اند.امیدوارم تصمیمی بگیرم که بعدا پشیمان نشوم.

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
@GROUNDROCKET
@fritz
دو دوست عزیز کاری ندارم حق با کدومتون هستش و البته نمیتونمم دخالتی بکنم ولی فکر نمی کنید اینجا جای این جور حرفا نیست،وقتی من تازه وارد یا دوستانی که تازه به کلوپ اضافه میشن این بحث ها رو ببینن میدونید چه واکنشی نسبت به اینا نشون میدن؟؟!!

امیدوارم خودتون دوستانه مشکلتون رو حل بکنید یا اگر فکر می کنید تصفیه حسابی با هم دارید به غیر اینجا بکنید.
آقا ممنون از پستت....ولی شما تصورکن یکی از بعد از یکسال بیاد و اینطور پست بزنه
شما باشی جواب نمیدی؟
درهر صورت منم علاقه ای ندارم ادامه بدم...کاربرای جدید هم باید آداپته بشن...روزهای بحرانی استقلاله و آتیش انتقاد تند و سوزان....

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
عنایتی همچین گفته دارم دیوونه میشم انگار سر دوراهی بهشت و جهنم گیر کرده..حالا تادیروز همش پیغام پسغام میفرستاد بیاد استقلال ها...الان سر دو راهی گیر کرده! آخه غلامرضا ما که تور میشناسیم!

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,254
تو نیم فصل بازیکن خوب ایرانی پیدا نمیشه مگر کسایی که با باشگاهشون به بن بست رسیدن اونا هم انگشت شمارن
بازیکن های درجه دو خارجی میشه پیدا کرد که تو لیگ های بزرگ بازی بهشون نمیرسه اما واسه لیگ ما غنیمت هستن نمونش ساموئل و یرکویچ بود که تو زمان مظلومی اومدن اما متاسفانه جفتشون رو رد کردیم
اگه سراغ دلال ها نریم میتونیم چنین بازیکن هایی رو بیاریم اما متاسفانه قلعه نویی میره خارجی میاره که خودش هم بهشون اعتقاد نداره امسال این دروازبان برزیلیه که بازی بهش نرسیده پارسال یکی بود اشتباه نکنم اسمش تونی بود بدک هم نبود ولی بازی بهش نمیرسید گوران لاوره هم که داستان داشت اگه امیرخان بتونه مثل مظلومی دو بازیکن خوب خارجی تو نیم فصل اضافه کنه و دست از لجبازی برداره مطمئنا میتونیم به روزهای خوب امیدوار باشیم قبلا هم با امیر چنین بحران هایی رو تجربه کردیم منتهی باید یه خورده تفکراتش رو عوض کنه هرچند با روحیاتی که از قلعه نویی سراغ داریم شخصا فکر میکنم غیرممکن باشه دست از لجبازی برداره

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
به عشق خودت هم که شده تا آخر فصل بهش میگم بزرگوار:D:general304:
آقا ما ارادت داریم..راستی اسم شریفت رو نمیدونم...

100 تا تشکر
ادبیات آبی
تفکر آبی
آقا ممنون از لطفت....

تو نیم فصل بازیکن خوب ایرانی پیدا نمیشه مگر کسایی که با باشگاهشون به بن بست رسیدن اونا هم انگشت شمارن
بازیکن های درجه دو خارجی میشه پیدا کرد که تو لیگ های بزرگ بازی بهشون نمیرسه اما واسه لیگ ما غنیمت هستن نمونش ساموئل و یرکویچ بود که تو زمان مظلومی اومدن اما متاسفانه جفتشون رو رد کردیم
اگه سراغ دلال ها نریم میتونیم چنین بازیکن هایی رو بیاریم اما متاسفانه قلعه نویی میره خارجی میاره که خودش هم بهشون اعتقاد نداره امسال این دروازبان برزیلیه که بازی بهش نرسیده پارسال یکی بود اشتباه نکنم اسمش تونی بود بدک هم نبود ولی بازی بهش نمیرسید گوران لاوره هم که داستان داشت اگه امیرخان بتونه مثل مظلومی دو بازیکن خوب خارجی تو نیم فصل اضافه کنه و دست از لجبازی برداره مطمئنا میتونیم به روزهای خوب امیدوار باشیم قبلا هم با امیر چنین بحران هایی رو تجربه کردیم منتهی باید یه خورده تفکراتش رو عوض کنه هرچند با روحیاتی که از قلعه نویی سراغ داریم شخصا فکر میکنم غیرممکن باشه دست از لجبازی برداره
آخ که مدینه گفتیو کردی کبابم!!! یرکویچ عجب بازیکن فرصت طلبی بود.....خیلی حیف بود..همینطور ساموئل...
کلا مظلومی هر ایرادی داشت باریکن خارجی خوب میگرفت...ولی امیرخان هر چی میگیره برای دکوراسیون نیمکت میگیره!!!
منم امیدوارم لااقل برای نیم فصل تفکراتش عوض شه

Last edited:

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
بچه ها یکی این سربازی صادقی و بیگ زاده رو بررسی کنه ببینه ایرادی نداره یک جوری از دستشون راحت شیم

ولی همه بمونن اما این دو تا نمونن که ما باخت ها سر این دو کله خراب خواهیم داد
کلا از اولم استقلال تیمی هجومی بوده هر وقت حمله کرده موفق بوده و هر وقت در لاک دفاعی رفته گل خورده
همین امیر قلعه نوعی یک زمانی همه تیم ها رو میکرد توی 18 قدم اشون و فقط موقعیت خلق میکرد
متاسفانه الان یک گل میزنیم سریع 10 بازیکن در 18 قدم خودمون صف میکشن

در مورد رفتن فروزان
بچه ها فروزان خروج هاش ایراد داره و این مشکل اش هم دلیل داره
فروزان قدش کوتاه هست و هیکل چاقی هم داره نسبت به یک دروازه بان کامل
در نتیجه نه سرعت بالایی در خروج داره نه پرش زیادی در نتیجه کلا نمیتونه خارج شه
خوب این یعنی هر تیمی با استقلال بازی کنی اونم علی اصغزی میتونه به ما گل بزنه
تعویض فروزان از تعویض بیگ زاده هم واجب تره چون این نقطه ضعف رو تیم های دیگه حسابی ازش استفاده میکنن

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
اگر وضعیت به این منوال پیش بره بازیکنای حال حاضر ما که ملی پوشن از تیم ملی خط میخورن،یعنی تو جام ملت ها نخواهند بود و بهترین فرصت برای باز سازیشون هستش و این دقیقا میتونه شکی براشون باشه وقتی که ببینن از تیم ملی خط خوردن(البته اگر کیروش تصمیم عاقلانه ای بگیره).پس با این حساب ما نیازی به بازیکن خوب و سطح بالا نداریم فقط به تعدادی بازیکن جوون و آینده دار نیاز داریم.

تو این تعطیلاتی که پیش رو هستش میتونیم بهترین استفاده رو ببریم و همینطور رقبای ما بازیهای آسیایی رو پیش رو دارن و البته فشار زیادی رو متحمل خواهند شد و از این حیث ما برتری داریم.اگر هم اسکلت تیم رو تغییر بدیم مشکلی نخواهیم داشت.

من قبلا هم گفتم اگه یه سری بازیکن جوون داشته باشیم و اونارو بازی بدیم و ملی پوشا اگر موندگار شدن رو رو نیمکت بزاریم تا حدودی مشکلمون حل خواهد شد.

خریدن بازیکن خارجی خوب هم واقعا ریسکه،با این پولی که ما به بازیکنا پرداخت میکنیم خطر کسر امتیاز رو داریم تا حالا هم ساموئل شکایتی نکرده بزرگترین لطف رو داشته.

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
کی باورش میشه....پس فردا یعنی دوشنبه ساعت 6 بعد از ظهر تو آزادی با راه آهن بازی داریم..با این لشگر شکست خورده
راستی نقل و انتقالات نیم فصل از کی تا کی بود؟؟؟

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,254
بچه ها یکی این سربازی صادقی و بیگ زاده رو بررسی کنه ببینه ایرادی نداره یک جوری از دستشون راحت شیم
ولا اگه آدم هیچی از علم پزشکی هم بلد نباشه یه نگاه به هاشم بندازه 4 تا معافیت پزشکی بهش میده ایشون از لحاظ ضریب هوشی هم مشکل داره

اگر وضعیت به این منوال پیش بره بازیکنای حال حاضر ما که ملی پوشن از تیم ملی خط میخورن،یعنی تو جام ملت ها نخواهند بود و بهترین فرصت برای باز سازیشون هستش و این دقیقا میتونه شکی براشون باشه وقتی که ببینن از تیم ملی خط خوردن(البته اگر کیروش تصمیم عاقلانه ای بگیره).پس با این حساب ما نیازی به بازیکن خوب و سطح بالا نداریم فقط به تعدادی بازیکن جوون و آینده دار نیاز داریم.

تو این تعطیلاتی که پیش رو هستش میتونیم بهترین استفاده رو ببریم و همینطور رقبای ما بازیهای آسیایی رو پیش رو دارن و البته فشار زیادی رو متحمل خواهند شد و از این حیث ما برتری داریم.اگر هم اسکلت تیم رو تغییر بدیم مشکلی نخواهیم داشت.

من قبلا هم گفتم اگه یه سری بازیکن جوون داشته باشیم و اونارو بازی بدیم و ملی پوشا اگر موندگار شدن رو رو نیمکت بزاریم تا حدودی مشکلمون حل خواهد شد.

خریدن بازیکن خارجی خوب هم واقعا ریسکه،با این پولی که ما به بازیکنا پرداخت میکنیم خطر کسر امتیاز رو داریم تا حالا هم ساموئل شکایتی نکرده بزرگترین لطف رو داشته.
تا حدودی موافقم ولی به نظر من کیروش تا اندازه ای بهتر میتونه از بازیکنا بازی بگیره درحالی که قبلا قلعه نویی در ایران در این زمینه زبانزد بود زوج اکبرپور و عنایتی بهترین نمونه هست بازیکنایی مثل حسین کاظمی بائو و ... بماند که فقط با قلعه نویی موفق بودن
ملی پوشهای ما هم سنشون بالاست به تیم ملی هم دعوت نشن زیاد خیالشون نیست چون همون جام جهانی رو میخواستن که اونم رفتن حالا تنها دغدغشون اینه که یه تیم عربی متمول پیدا کنند و چند صباحی اونجا بازی کنند تا یه پول خوب به جیب بزنن اگر هم انگیزه ای داشته باشن برای بازی در تیم ملی مطمئنا برای همین چیزی هست که عرض کردم

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
10 آذر تا 7 دی

گرفتن دروازه بان خوب اونم تو این شرایط واقعا کار سختی هستش،بنظرم همون طالبلو رو بگیریم بهترین خرید باشه

fritz

Registered User
لایک‌ها
1,917
رو که نیس سنگ پا قزوینه خوشم میاد زود رنگ عوض میکنی خودتو زدی به کوچه علی چپ جواب سوالا رو ندادی اوکی جواب نده . چون اعضا تاپیک میگن که ادامه نده کوتاه میام
مهم اینه که شناخته شدی و بچه ها دونستن ثبات نظر نداری همین کافی بود برام زیادم به خودت فشار نیار الان احساستو درک میکنم تو چه حسی هستی ;)
با خوشی شما ما خوشتریم

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
10 آذر تا 7 دی

گرفتن دروازه بان خوب اونم تو این شرایط واقعا کار سختی هستش،بنظرم همون طالبلو رو بگیریم بهترین خرید باشه
طالب لو دیگه آخر فوتبالشه...کاش یه جوری بشه سید برگرده...تو بازی با ذوب اگر سید بود حداقل دو تا از 3 پنالتی ها رو میگرفت...البته اگر در دوران اوجش بود..

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
ولا اگه آدم هیچی از علم پزشکی هم بلد نباشه یه نگاه به هاشم بندازه 4 تا معافیت پزشکی بهش میده ایشون از لحاظ ضریب هوشی هم مشکل داره

تا حدودی موافقم ولی به نظر من کیروش تا اندازه ای بهتر میتونه از بازیکنا بازی بگیره درحالی که قبلا قلعه نویی در ایران در این زمینه زبانزد بود زوج اکبرپور و عنایتی بهترین نمونه هست بازیکنایی مثل حسین کاظمی بائو و ... بماند که فقط با قلعه نویی موفق بودن
ملی پوشهای ما هم سنشون بالاست به تیم ملی هم دعوت نشن زیاد خیالشون نیست چون همون جام جهانی رو میخواستن که اونم رفتن حالا تنها دغدغشون اینه که یه تیم عربی متمول پیدا کنند و چند صباحی اونجا بازی کنند تا یه پول خوب به جیب بزنن اگر هم انگیزه ای داشته باشن برای بازی در تیم ملی مطمئنا برای همین چیزی هست که عرض کردم
در اینکه شرایط ملی پوشا تو تیم ملی عالی هستش شکی درش نیست اما وقتی ملی پوشا با استقلال نیستن اینم در نظر بگیریم که فیکسای استقلال نیستن و استقلال بدون بازیکنای فیکسش تمرین میکنه

چه بسا این میتونه دلیلی بر عدم موفقییتمون باشه چون بعضا دیدیم با تعداد نفرات کمی تمرین میکردیم.اما اگر ملی پوشا دعوت نشن کل این زمان رو در اختیار تیم خواهند بود و با هم تمرین خواهند کرد و به ثبات تاکتیکی و به هماهنگی کامل دست خواهند یافت و تنها میتونن خودشون رو با بازی خوب در تیم استقلال به تیمای عربی نشون بدن.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا