• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
خدمت دوست عزیز و گرامی خودم @fnews عرض کنم ، برای دیدن افت فنی سعید دقیقی 1-2 بار صحنه های حساس بازی پیکان و سپاهان رو ببینید!

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
خدمت دوست عزیز و گرامی خودم @fnews عرض کنم ، برای دیدن افت فنی سعید دقیقی 1-2 بار صحنه های حساس بازی پیکان و سپاهان رو ببینید!
عزیز دلم قاضی وقتی تو تیم رقیب بود یادتون نیست از شش قدمی هم نتونست دروازه رو باز کنه؟چرا ما خریدیمش؟؟به سابقش نگاه کردیم بازی فوق العادش برای ذوب آهن

ساموئل که ستاره استقلال بود الان تو پیکان تو چه وضعیته؟؟میشه بگیم بازیش افت کرده و بدرد تیم دیگه ای نمی خوره؟

بازیکنای زیادی همین شرایط رو دارن.قرار نیست یه بازیکن بتونه در هر تیمی موفق عمل کنه،مهم سابقه بازیکن هستش

مهاجم رو باید با پاس خوب تغذیه کرد یه بازیکن به تنهایی نمیتونه شاهکار کنه،کما اینکه مسی هم همین مشکل رو تو آرژانتین داره ولی در بارسلونا کاملا موفق هستش اونم فقط بخاطر خلاقیت ژاوی و اینیستا،دیگه چه برسه به سعید دقیقی

بحث کردن در این مورد بی فایدست.شما هیچ توجه ای به سابقه این بازیکن ندارید در طرف مقابل گیر دادید به عملکرد ضعیفش در یک نیم فصل اونم تو تیم ته جدولی.نتیجه نگرفتن پیکان هم بخاطر دقیقی بوده:D

البته من نتونستم بازی رو ببینم ولی ظاهرا یک موقعیت رو از دست داده هر چند پنالتی به دست اومده هم حاصل کار ایشون بود.

Last edited:

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
اول اینو بگم که زحمات بازیکن هایی مثل قاضی برای استقلال هیچوقت یادم نمیره امــــا خریدهای بهتر از قاضی هم میشد داشت و ایشون همچین آش دهن سوزی هم نبود!
یه مورد دیگه اینکه اگه ما بخوایم به سابقه فعلی افراد توجه نکنیم و بریم طبق سابقه درخشان قبلیشون بازیکن بگیریم میشه مثل خرید بازیکن خارجی از روی فیلم سالهای قبلش!(اتفاقی که هنوز تو باشگاه های ایران میوفته!)
ساموئل هم پارسال دیگه بازیش تموم شد. اینو نه من بلکه خیلی ها گفتن و دیدن
در مورد تغذیه مهاجم توسط هافبک هم من توی همون بحث قبلیم با شما عرض کردم که ایشون اون زمان هم توسط هافبک های خوبی مثل محمد ابراهیمی تغذیه میشد. البته منکر بازی های خوب خود دقیقی هم نمیشم
نتیجه نگرفتن پیکان هم برمیگرده به جذب مهره های سوخته و تاکتیک های ناکارآمد ابراهیم زاده فقید;)

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290
دوستان من موندم خدایی اینهمه ادم میگن کی روش بارشه و مربی خوبی هستش ( من به عقلش شک دارم ) دو زارم حالیش نیست اخه چی تو هاشم بیگ زاده دیده حی دعوت میکنه تیم ملی . فقط بلده توپو بندازه جلوش و زورکی توپو رد کنه رد شد شد نشدم که هیچ ، یه دریبل زدن بلد نیست به مولا .

hamid_rahmani

Registered User
لایک‌ها
292
دوستان من موندم خدایی اینهمه ادم میگن کی روش بارشه و مربی خوبی هستش ( من به عقلش شک دارم ) دو زارم حالیش نیست اخه چی تو هاشم بیگ زاده دیده حی دعوت میکنه تیم ملی . فقط بلده توپو بندازه جلوش و زورکی توپو رد کنه رد شد شد نشدم که هیچ ، یه دریبل زدن بلد نیست به مولا .
اقا اینجارا هم نیست قبل جام جهانی یادتون نیست چی بود ؟تو سپاهان بود یادتون نیست؟؟

کیروش تو پولادی و شجاعی هر چی دیده تو اینم دیده الان خیلی افت کرده ولی قبلا اینجوری نبود ا وسط زمین توپ میزاشت کنج دروازه

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290
اقا اینجارا هم نیست قبل جام جهانی یادتون نیست چی بود ؟تو سپاهان بود یادتون نیست؟؟

کیروش تو پولادی و شجاعی هر چی دیده تو اینم دیده الان خیلی افت کرده ولی قبلا اینجوری نبود ا وسط زمین توپ میزاشت کنج دروازه

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
بدبختی اینجاست که اون موقع تو بهترین شرایطشم بود عین بازی شجاعی بازیشونو قبول نداشتم . البته نظر شخصی من رو این بازیکناستا .

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
دوس دارم هر چی تیم به جز تیم اصلی استقلال با نام استقلال وجود داره منحل بشه!

مسخره کردن هر سال ما با یه تیم همنام بازی داریم این سایت های اینترنتی خبر میذارن شایعه تبانی استقلال اهواز یا استقلال خوزستان با استقلال تهران!

همش هم کار تیم رسانه ای رقیبان هست! یا کسایی که یه رنگ دیگه هستن و در این خبرگزاری ها و روزنامه ها کار میکنن!

به متن خبر در ورزش 3 دقت کنید :

با وجود اينکه کمتر از يک هفته ديگر به بازي استقلال‌خوزستان با استقلال تهران باقي مانده با اين حال صحبت هايي در مورد تباني اين دو تيم به راه افتاده است.

آخه نامرد! کدوم صحبت ها؟ صحبت های زیادی راه افتاده؟ کجا؟؟؟ توی قهوه خونه مش ممد؟؟؟؟ اگر شایعه ای باشه خود شما قلم به دستای مزدور اینکارو کردید!

یک سال با همین کارها قهرمانی رو از ما گرفتن دادن به پاس...اینقدر تیم استقلال اهواز رو جری کردن که طرف اومد جوری جلو ما بازی کرد که انگار ناموسش رو قراره در صورت باخت به ما به حراج بذارن!!!

mohammad59mm

Registered User
لایک‌ها
215
دوس دارم هر چی تیم به جز تیم اصلی استقلال با نام استقلال وجود داره منحل بشه!

مسخره کردن هر سال ما با یه تیم همنام بازی داریم این سایت های اینترنتی خبر میذارن شایعه تبانی استقلال اهواز یا استقلال خوزستان با استقلال تهران!

همش هم کار تیم رسانه ای رقیبان هست! یا کسایی که یه رنگ دیگه هستن و در این خبرگزاری ها و روزنامه ها کار میکنن!

به متن خبر در ورزش 3 دقت کنید :

با وجود اينکه کمتر از يک هفته ديگر به بازي استقلال‌خوزستان با استقلال تهران باقي مانده با اين حال صحبت هايي در مورد تباني اين دو تيم به راه افتاده است.

آخه نامرد! کدوم صحبت ها؟ صحبت های زیادی راه افتاده؟ کجا؟؟؟ توی قهوه خونه مش ممد؟؟؟؟ اگر شایعه ای باشه خود شما قلم به دستای مزدور اینکارو کردید!

یک سال با همین کارها قهرمانی رو از ما گرفتن دادن به پاس...اینقدر تیم استقلال اهواز رو جری کردن که طرف اومد جوری جلو ما بازی کرد که انگار ناموسش رو قراره در صورت باخت به ما به حراج بذارن!!!

ورزش 3 اول خوب بود اما یکی دو هفتس خراب شده ، این اولیش هم نیست ، درست مثل نود که قبلآ ظاهر رو حفظ می کرد ولی بعد علنآ شروع کرد به................

Hosein61t

Registered User
لایک‌ها
1,417
جشن تولد داش علی منصوریان ;)
175100_880.jpg
175101_756.jpg
175102_916.jpg
175103_884.jpg

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
من از اتفاقاتی که امروز افتاد دانستم که اینکه ما تو اصفهان تو 120 دقیقه با ذوب آهن مساوی کردیم ، با اون ارنج داغون و بازیکنای ناآماده کار بزرگی کردیم...فقط به تفکرات سرمربی و بازیکنای ناآماده ای مثل هاشم و اشتباهات فردی باختیم.....که میتونستیم برنده باشیم
ضمنا دوباره از اتفاقات امروز دانستم که دربی رو هم خیلی مفت از دست دادیم..... ما دربی باز نبودیم...
ضمنا یه پیشنهاد نقدِ نقد دارم..الان آل نعمه از تراکتور جدا شده.......بنظرم بهترین فرصته که بتونیم جذبش کنیم....با امثال آل نعمه خیلی نیاز داریم..کاش ادینهو هم یهویی جدا میشد میومد استقلال..
(البته سایت ورزش 3 تو لیست رودی احتمالی فولاد خوزستان زده اسمشو..خودشم گفتم به 2-3 تا تیم جواب منفی دادم..امیدوارم لیاقت پوشیدن پیراهن آبی استقلال رو داشته باشه والا بره همون فولاد خوزستان)

Last edited:

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158

griefcottage

Registered User
لایک‌ها
2,637
خب
مثل اینکه با میلاد نوری قراره امروز امضا کنند!
بابک حاتمی هم همینطور..
آندو !باشگاه بهش گفته :D یا بمون و با شرایط کنار بیا! یا برو o_O

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
اگر کسی شماره نظری جویباری رو داره، بهش یه سیگنال بده که آل نعمه داره دنبال تیم میگرده...بد نیست آبی پوشش کنیم...
ضمنا بالاخره مثل امروزی، روزهایی هم میاد که صفحه اول روزنامه ها رو بشه نگاه کرد.....

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
خب
مثل اینکه با میلاد نوری قراره امروز امضا کنند!
بابک حاتمی هم همینطور..
آندو !باشگاه بهش گفته :D یا بمون و با شرایط کنار بیا! یا برو o_O
اگر هم بخواد بره باز باشگاه یه شرط دیگه گذاشته:(کاملش اینه)
اولین پیشنهاد ماندن تیموریان در استقلال است مبنی بر اینکه بر سر چگونگی پرداخت ادامه مطالباتش توافق حاصل شود و دوم جدایی که هم به نفع این بازیکن تمام شود و هم به نفع باشگاه.
البته تیموریان تا امروز فرصت دارد تیم آینده خود را به باشگاه معرفی کند.
قرار است تا امشب تصمیم گیری در این خصوص صورت گیرد و سپس در جلسه هیات مدیره استقلال که فردا برگزار می شود این تصمیم به رای گذاشته شود و در نهایت عصر یکشنبه تکلیف تیموریان با آبی پوشان روشن شود.

ahmad0551

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
271
سلام...
قبلا هم گفتم پرسپولیس امسال یکی از ضعیف ترین پرسپولیسهای تاریخه...
که متاسفانه بهش باختیم...
ببینیدپرسپولیس چه به سرش اومده.... که تمام امیدش شده طارمی جوان...
درکل به نظرمن مشکل استقلال بازیکن نیست...
مشکل تفکراتی هست که از بازیکنا بازی میگیره...
اگه رونالدو ومسی هم بیاداستقلال همینه...
ممکنه مقطعی وباخلاقیت بازیکن چندتانتیجه بگیره...
ولی از نظرکیفیت فوتبال تغییری نمیکنه....

fnews

Registered User
لایک‌ها
799
استقلال دو راه پيش پاي آندو گذاشت

تیمای دیگه تو فکر جذب بازیکن هستن اونوقت ما باید ناز آندو رو بکشیم.از بس لی لی به لا لای آندو گذاشتیم دور برداشته بازیکنا دیگه هم بد عادت شدن.هاشم هم برامون خط و نشون میکشه!!!!!!!!

لابد وضعیت آندو مشخص شد بعد نوبت هاشم میشه خط دفاعی و هافبک هم تعطیل

نعمت اللهی هم که دیگه تو این وضعیت اصلا بدرد تیم نمیخورد.....به قول دوست عزیزمون@behrang_sh بعدا یه پولی باس خاطر اون بدیم اونم تازه قرضی بگیریمش

اون موقع که ما تو هافبک دفاعی معضل نداشتیم نوری رو گرفتیم و بیچاره رو کم مونده بود تو دروازه هم بزاریم.حالا که این آندو ناز میکنه و نوری بیشتر از قبل بدرد تیم میخورد گذاشتیمش بره.البته همون بهتر که رفت ولی بی برنامگی خریدامون رو میگم.استفاده از نوری تو پست غیر تخصصیش هم به ضرر تیم شد هم به ضرر نوری

با این شرایط نیم فصل دوم هم به همین شکل خواهد بود با این تفاوت که مثل نیم فصل اول دیگه شروع خوبی نیست.یعنی باز از دست رفتن قهرمانی و کسب نکردن سهمیه آسیا

امیدوارم وضعیت از اینی که هست بهتر بشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا