• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
آل نعمه رفت تو لیست احتمالی ورودی به فولاد... مبارک صاحابش
سید مهدی هم ظاهرا سر از تبریز میخواد در بیاره.....

استقلال خواهان جذب عنايتي شد
(خدایا نگه دار .....خدایا نگه دار ................من و رضا صادقی با هم میخوایم پیاده شیم!!!!!! (بالاخره غلامرضا وارد میشود!..گمونم آرش رفت تو لیست خروجی...))
من نمیدونم تو نیم فصل ، امیرخان داره بازیکن جدید جذب میکنه یا دفترچه خاطراتشو ورق میزنه؟؟؟ :eek:
مسئولان باشگاه استقلال با ارسال نامه به باشگاه پدیده خراسان خواهان جذب رضا عنایتی شدند و قرار است مسوولان باشگاه پدیده در این باره نظر نهایی خود را اعلام کنند.
امیر قلعه‌نویی در این باره گفت: عنایتی مد نظر ما است و ما منتظر هستیم شرایط باشگاه پدیده را خودشان بررسی کنند و به ما خبر بدهند.
سرمربی تیم استقلال درباره میلاد نوری و بابک حاتمی گفت: این دو بازیکن نیز مدنظر ما هستند و باید ببینیم شرایط آنها چه خواهد شد.

Last edited:

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
استقلال دو راه پيش پاي آندو گذاشت

تیمای دیگه تو فکر جذب بازیکن هستن اونوقت ما باید ناز آندو رو بکشیم.از بس لی لی به لا لای آندو گذاشتیم دور برداشته بازیکنا دیگه هم بد عادت شدن.هاشم هم برامون خط و نشون میکشه!!!!!!!!

لابد وضعیت آندو مشخص شد بعد نوبت هاشم میشه خط دفاعی و هافبک هم تعطیل

نعمت اللهی هم که دیگه تو این وضعیت اصلا بدرد تیم نمیخورد.....به قول دوست عزیزمون@behrang_sh بعدا یه پولی باس خاطر اون بدیم اونم تازه قرضی بگیریمش

اون موقع که ما تو هافبک دفاعی معضل نداشتیم نوری رو گرفتیم و بیچاره رو کم مونده بود تو دروازه هم بزاریم.حالا که این آندو ناز میکنه و نوری بیشتر از قبل بدرد تیم میخورد گذاشتیمش بره.البته همون بهتر که رفت ولی بی برنامگی خریدامون رو میگم.استفاده از نوری تو پست غیر تخصصیش هم به ضرر تیم شد هم به ضرر نوری

با این شرایط نیم فصل دوم هم به همین شکل خواهد بود با این تفاوت که مثل نیم فصل اول دیگه شروع خوبی نیست.یعنی باز از دست رفتن قهرمانی و کسب نکردن سهمیه آسیا

امیدوارم وضعیت از اینی که هست بهتر بشه
در اینکه آندو میره شکی نیست! اما وقعا بزرگوار میخواد از میلاد نوری توی پست آندو استفاده کنه؟؟!!!!!!!!
جذب پژمان نوری از بیخ و بن اشتباه بود. بنده خدا نهایت تلاشش رو میکرد اما خب فوتبالش تموم شده بود و توی پست های عجیب و غریب ازش استفاده میشد!
اول فصل آقا به جای جذب مهرداد جماعتی انقدر وایستاد تا همسر دومش بعد از جام جهانی فکراش رو بکنه و با هزار منت و بالای یک میلیارد قدم رنجه بفرمایند و با بازیهای زیبا اعصاب ما رو لجن مال کنن ، به خاطر همین اشتباه الان مجبورن این اعجوبه ی خلقت رو حفظ کنن چون کسی توی اون پست نیست (البته هست ولی جوونه و به بازیش اعتقادی نیست)
نعمت الهی خیلی مهره خوب و کارآمدی بود ، من بازیشو توی تمرینات و تیم امید استقلال زیاد دیدم. خیلی فیزیک خوبی داشت و قلدر بود اما حیف شد بهش اعتماد نشد! برای دیدن بازی این بازیکن پیشنهاد میکنم بازی استقلال-الریان رو که تشریفاتی شده بود رو یک بار ببینید
فقط امیدوارم هرکی رو جذب میکنن به دردمون بخوره و یه ذره از این وضعیت داغون خارج بشیم چون اگه بخوایم با این وضعیت پیش بریم بعد از 4-5 تا بازی باید کاسه چه کنم چه کنم دستمون بگیریم!

GROUNDROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
13,863
بزرگوار:
وی در پایان در خصوص تیموریان و بحث ماندش در استقلال گفت:بحث آندو فرق می کند. او باید خواسته هایش را مکتوب ارائه کند و ما هم باید شرایط باشگاه را در نظر بگیریم.اگر تیموریان دوست ندارد که در استقلال بماند باید مذاکره کنیم ولی من دوست دارم او در استقلال بماند و آندویی بازی کند.

aghamostafaa

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
18,128
نمیدونم چرا بعضی از دوستان دارن نهایت تلاششون رو میکنن که در نشون دادن وضعیت تیم سیاه نمایی کنن

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
نمیدونم چرا بعضیا تلاش میکنن واقعیت ها رو نبینن و بگن همه چی آرومه و اونا چقدر خوشحالند......

Moe!n

Registered User
لایک‌ها
290
با این وضع بدمون این چه سیستمیه برا جذب بازیکن . اخه بازیکن خوب که از تیمش جدا نمیشه تو نیم فصل مگه هزارتا مشکل داشته باشه با تیم سابقش . امیدی به نیم فصل نیست با همینا باید بسوزیمو بسازیم خلاصه نیم فصل بعدیرو .

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
جانواریو میخواد برگرده؟؟؟!!!!:eek:
البته اگه تو این 2 سال توی لیگ دو برزیل هم بازی میکرد خیلی خوب بود اما چون کلا 2 سال فوتبال بازی نکرده اومدنش یه ریسک بزرگه(خطر مصدومیت)
با تمام این تفاسیر وجود میلاد نوری و جانواریو در کنار کرار یه نعمت تو این وانفسا و کمبود بازیکن به حساب میاد
اینا برای سمت چپ نمیخوان کسی رو بخرن؟ بعد هافبک وسط ، اصلی ترین قسمت هستش که باید تقویت بشه و نیاز مبرم به یه بازیکن داریم که سطحش از هاشم بالاتر باشه

griefcottage

Registered User
لایک‌ها
2,637
جانواریو میخواد برگرده؟؟؟!!!!:eek:
البته اگه تو این 2 سال توی لیگ دو برزیل هم بازی میکرد خیلی خوب بود اما چون کلا 2 سال فوتبال بازی نکرده اومدنش یه ریسک بزرگه(خطر مصدومیت)
با تمام این تفاسیر وجود میلاد نوری و جانواریو در کنار کرار یه نعمت تو این وانفسا و کمبود بازیکن به حساب میاد
اینا برای سمت چپ نمیخوان کسی رو بخرن؟ بعد هافبک وسط ، اصلی ترین قسمت هستش که باید تقویت بشه و نیاز مبرم به یه بازیکن داریم که سطحش از هاشم بالاتر باشه
دفاع چپ نیاز داریم!
وینگر چپ یعقوب کریمی هست ولی بزرگوار درست ازش استفاده نمیکنه!

alireza_edison

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,136
قابل توجه آقای تیموریان !
یک تار موی جانواریو میرزه به 100 بازیکن پول پرست ...
------------------------------------

يکي، دو سال ديگر مي‌ توانم مفيد باشم

جانواريو: حاضرم مجاني براي استقلال بازي کنم

جانواريو به استقلال برمي گردد؟ اين شايعه اي است که لحظه به لحظه قوت بيشتري مي‌ گيرد.
00941976.jpg

به گزارش "ورزش سه"، او که یک سال و نیم پیش در استقلال بازی می‌ کرد، بعد از پارگی رباط صلیبی پایش تصمیم گرفت از فوتبال خداحافظی کند و به کشورش برگردد. او در این مدت کارهای اقتصادی کرده و به صورت جدی تمریناتش را پیگیری نکرده است. با این حال گفته می‌ شود امیر قلعه‌نویی تصمیم دارد برای حل کردن مشکل بازیسازی تیمش از او استفاده کند. فابیو جانواریو خبر استقلالی شدنش را تایید می‌ کند.

صحبت هایی شده است
چند باری در این مدت که در برزیل هستم امیر قلعه‌نویی حال من را پرسیده است. من روزهای خوبی با او داشته ام و خوشحالم که حتی زمانی که در برزیل هم بودم او من را فراموش نکرد. او چند بار از وضعیت آمادگی من سوال کرده است و من هم گفته ام که اگر دوست داشت به ایران می‌ آیم و به او کمک می‌ کنم. فکر می‌ کنم قلعه‌نویی دوست دارد که من در نیم فصل دوم به استقلال برگردم و دوباره فوتبال بازی کنم.

فوتبال ایران را پیگیری می‌ کنم
اینکه از فوتبال خداحافظی کردم دلیل نمی‌ شود که فوتبال را پیگیری نکنم. تا جایی که امکانش بوده، بازی های استقلال را دیده ام و به خوبی می‌ دانم که چه بازیکنان بزرگی در این تیم بازی می‌ کنند. امید ابراهیمی، هاشم بیک‌زاده و خسرو حیدری همبازیان سابق من بودند و آندو تیموریان هم یکی از بزرگترین بازیکنان ایران است که فوتبال با کیفیت را ارائه می‌ دهد.

با توجه به تعطیلات لیگ به نیم فصل دوم می‌ رسم
با توجه به اینکه لیگ‌برتر از هفته بعد 50 روز تعطیل می‌ شود، می‌ توانم به شرایط بازی کردن برسم. قبول دارم برای بازیکنی که یک فصل و نیم بازی نکرده است، به این راحتی نمی‌ تواند کامل بازی کند ولی می‌ توانم در تعطیلات 50 روزه لیگ به شرایط نسبی بازی کردن برسم.

هنوز می‌ توانم موثر باشم
با توجه به اینکه من سن زیادی ندارم، می‌ توانم یکی، دو سال دیگر برای تیم هایی که در آن بازی می‌ کنم موثر باشم. باور کنید در این مدت بارها می‌ خواستم دوباره به فوتبال برگردم ولی شرایطش پیش نمی‌ آید. حالا هم اگر پیشنهاد استقلال جدی باشد، حتما به ایران می‌ آیم چون احساس می‌ کنم هنوز هم می‌ توانم بازیکن تاثیرگذار باشم.

مجانی برای استقلال بازی می‌ کنم
الان بازی کردن برای من جنبه کسب درآمد ندارد، اگر به استقلال برگردم حاضرم مجانی برای این تیم بازی کنم. من به دنبال جذابیت های برگشتن به این رشته ورزشی هستم و مطمئنا می‌ توانم برای استقلال موثر باشم.

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
پیشنهاد میکنم محمود فکری و محمد نوازی و پاشازاده رو هم جذب کنیم.

این آقای مربی هر چقدر که میخواد قهرمانی آورده باشه در یک چیز هم مسخره ش رو درآورده! اونم اینه که گفت میخوام استقلال 82 رو بسازم! میخواد به هر زوری که شده فقط جام رو بیاره! کلا به آینده استقلال اعتقادی نداره ایشون.

hamid_rahmani

Registered User
لایک‌ها
292
عجب بابا جوون بیارین اگه خوبن هم نیارین...
عنایتی.جانواریو ......

ما امثال کاوه رضایی میخوایم فکر این فصل نباشید فقط

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

griefcottage

Registered User
لایک‌ها
2,637

این آقای مربی هر چقدر که میخواد قهرمانی آورده باشه در یک چیز هم مسخره ش رو درآورده! اونم اینه که گفت میخوام استقلال 82 رو بسازم! میخواد به هر زوری که شده فقط جام رو بیاره! کلا به آینده استقلال اعتقادی نداره ایشون.
فصل بعد باید مرخص بشن بزرگوار!

behrang_sh

Registered User
لایک‌ها
2,158
علی جان من پیشنهادم بهتره
دین محمدی و پرورش خواه و ورمزیار رو بگیریم حداقل سمت چپمون بیمه شه:general304:

griefcottage

Registered User
لایک‌ها
2,637
علی جان من پیشنهادم بهتره
دین محمدی و پرورش خواه و ورمزیار رو بگیریم حداقل سمت چپمون بیمه شه:general304:
عاغا هیچی نگو هاشم میاد کلاً از پرشین تولز بیرونت میکنه :v

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
والا به خدا دیگه شورش رو درآوردن! هیچ کس از پیشکسوت ها هم صداش در نمیاد!
مرد حسابی 4-5 تا جوون بیار....می ترسی از چی میترسی؟ نفت با یه مشت جک و جوون صدر جدول لیگه و رفته فینال حذفی!

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا