• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
سردار هم خودشو زده به خواب ...

نمیدونم ما استقلالیا چرا همیشه انتظار داریم مدیر گمشدمون یکهو بیاد با صد تا خبر خوب ...

از سردار با اینکه میدونسته فرهاد میخواد بره انتظار نداشتم نیمکت رو اینطور خالی بذاره ...

خاک تو سر هیئت مدیره و مدیریت اگر بذاره نیمکت این تیم خالی تر بشه ...

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
شهباززاده و زکی پور هم پرسپولیسی شدن....بنظرم آجرولو داره به سبک دهه 70 کار میکنه...باز فتح ا..زاده بود یه بمبی میترکوند!
البته از آجرولو برای قهرمانی و ثباتی که به تیم داد ازش ممنونیم...هرچند الان به چوخ رفتیم!

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
تقصیر آجرلو بیچاره نیست
فرهاد میخواست بره باید زودتر اعلام میکرد حداقل 3 هفته به آخر میگفت میخوام برم و دنبال مربی باشید

نکونام نمیاد برن پین رو بزارن یا یک مربی ایتالیایی درجه دو با پین

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
تقصیر آجرلو بیچاره نیست
فرهاد میخواست بره باید زودتر اعلام میکرد حداقل 3 هفته به آخر میگفت میخوام برم و دنبال مربی باشید

نکونام نمیاد برن پین رو بزارن یا یک مربی ایتالیایی درجه دو با پین
شما مطمئنی فرهاد اینکارو نکرده؟
ما که اطلاعاتی نداریم ولی جایی خوندم فرهاد چند هفته قبل به آجورلو گفته بودم میخوام برم

Last edited:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
مصطفی دنیزلی؟!!!
الان 72 سالشه، 2 سال هم سرمربی پاس بوده...بعید میدونم بیاد.. الان دیگه باید بازنشسته بشه

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
چه عجب یه صدایی دراومد:

ما رفتیم بعد حصول نتیجه بیایم!....البته نیام ببینم ساکت الهامی یا رسول خطیبی یا سیدمهدی رحمتی سرمربی شدن!

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
شما مطمئنی فرهاد اینکارو نکرده؟
ما که اطلاعاتی نداریم ولی جایی خوندم فرهاد چند هفته قبل به آجورلو گفته بودم میخوام برم
اوایل که فرشید سمیعی و مومنی گفته بودن ما هم با هوادار فهمیدیم فرهاد میخواد بره منم باور نداشتم و گفتم با نکونام تمام کردن میخوان آدرس غلط بدن
ولی الان چیزی که می بینیم این همه داره طول میکشه یعنی زودتر نگفته چون بعید میدونم آجرلو تو سه هفته نتونه مربی انتخاب کنه!!!

البته الان هم یکی از خبرچین های نزدیک به باشگاه ادعا داره پرونده نکونام بسته نشده و هنوز گزینه اوله!!! حالا نمیدونم کدوم رو باور کنیم... پریشب فوتبال برتر با قطعیت گفت نکونام سه ساله بسته الان هم گفته منتفی شد!!!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
اوایل که فرشید سمیعی و مومنی گفته بودن ما هم با هوادار فهمیدیم فرهاد میخواد بره منم باور نداشتم و گفتم با نکونام تمام کردن میخوان آدرس غلط بدن
ولی الان چیزی که می بینیم این همه داره طول میکشه یعنی زودتر نگفته چون بعید میدونم آجرلو تو سه هفته نتونه مربی انتخاب کنه!!!

البته الان هم یکی از خبرچین های نزدیک به باشگاه ادعا داره پرونده نکونام بسته نشده و هنوز گزینه اوله!!! حالا نمیدونم کدوم رو باور کنیم... پریشب فوتبال برتر با قطعیت گفت نکونام سه ساله بسته الان هم گفته منتفی شد!!!
من مطمئنم نکونام منتفیه :
1. گرشاسبی پرسپولیسی
2. عدم مقبولیت نکونام جلوی هوادار
3. سخت بودن مربیگری بک تیم قهرمان بدون باخت!
4. صعود فولاد به مرحله بعد آسیا

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
1. گرشاسبی پرسپولیسی
هرکسی بیاد الان چون تیم قهرمان شده مقبولیت کافی نداره حتی قلعه نویی که این همه جام آورده یا حتی استراماچونی که عاشق زیاد داره اما باز به نظرم نکونام وجهه بهتری پیش هوادار داشت
من جای آجرلو باشم پین رو میزارم با یک مربی ایتالیایی
گتوزو هم فکر کنم تیم نداره :)

میگن گرشاسبی به نکونام گفته تیم میبندیم در حد قهرمانی آسیا بیا بمون تاریخ سازی کن

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
میگن مربی ترک میخوان بیارن...

برید خداتونو شکر کنید بهر بهونه ای که شده فروم تون سرپاست....من خودم مدیر یه بخش خاصی تو یه فرومی بودم کلا اونجا تا عنکبوت بسته و داره خاک میخوره!
فروم ها و وب ها دارن به پایان عمرشون نزدیک میشن(هر چند خودم خیلی اعتقاد ندارم و ماندگاری وب رو بیشتر میدونم)...الان خودمم واقعا نمیدونم چطور میام تو این فروم..ماها که به فروم و وب عادت کردیم با اینستا آبمون تو یه جوب نمیره!
(یادش بخیر ا4-5 سال قبل تو این فروم ها اگر از این بحثای حاشیه ای میشد درجا اعمال قانون میشد!:) یادمه همین فرزاد بود یا خودت، بحث سر این بود که آقا خبر میذاریم منبعش رو هم حتما بذاریم:) یادش بخیر..
یا بگید فروممان یا فرومشان :)
چرا واسه من؟!

misfits

Registered User
لایک‌ها
79
بزرگترین اشتباه زندگیشو کرد فرهاد -یکسال بگذره باز اینستاگرامش 4 تا ستاره میزاره یعنی من اماده ام برگردم استقلال !!!!!!!!!!!!!!

misfits

Registered User
لایک‌ها
79
مجیدی چند سال پیش هم بازیکن استقلال بود یه دفعه وسط فصل تیم رو ترک کرد رفت قطر -کل روحیه تیم رو ریخت بهم -تیم داشت قهرمان میشد که با رفتن مجیدی رفت تو حاشیه -این برای بار چندمه که دست استقلال رو میزاره تو پوست گردو

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
(یادش بخیر ا4-5 سال قبل تو این فروم ها اگر از این بحثای حاشیه ای میشد درجا اعمال قانون میشد!:) یادمه همین فرزاد بود یا خودت، بحث سر این بود که آقا خبر میذاریم منبعش رو هم حتما بذاریم:) یادش بخیر..
این آزادی به این راحتی به دست نیومده کسی از پشت پرده و تلاش ها و حاشیه هاش خبر نداره که :( !!!
من از اول هم مخالف سختگیری در حد منبع خبر بودم ولی سیاست های کلی فروم دست بالایی ها بوده و ما کاره ای نیستیم فرزاد هم میتونه بیاد شاهدی بده :)
آخه شنیدم سهامدارید بهتون درصد میدن:)
تکذیب میکنم به شدت !!!
بازم فرزاد میتونه بیاد شاهدی بده :)

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
اتفاقا اشتباهه بگیم تقصیر آجرلو نیست ، چون مدیریت دستشه البته بهش امیدوارم هستیم ..‌

مصطفوی چه ساخته بود با مجیدی یهو گذاشت رفت !

پین عنصر تاثیرگذار نیمکت مجیدی بود بنظرم هر جوری هست باید حفظ بشه

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
این آزادی به این راحتی به دست نیومده کسی از پشت پرده و تلاش ها و حاشیه هاش خبر نداره که :( !!!
من از اول هم مخالف سختگیری در حد منبع خبر بودم ولی سیاست های کلی فروم دست بالایی ها بوده و ما کاره ای نیستیم فرزاد هم میتونه بیاد شاهدی بده :)

تکذیب میکنم به شدت !!!
بازم فرزاد میتونه بیاد شاهدی بده :)
به عرفان گفتن شاهدت کیه گفت فرزاد:)
آقا شرمنده منظوری نداشتم فقط قافیه اش جور بود گفتم بگم:) در مثل مناقشه نیست.. ما رو اعمال قانون نکنی یوخ:)

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
خدا رو شکر منصوریان از عراق پیشنهاد داره

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
والی اندِ نامردیه نکونام بجای فولاد و استقلال، سر از سپاهان در بیاره!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
1. گرشاسبی پرسپولیسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا