• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
نمیدونم چه اصراری دارید حرفها رو تحریف کنید؟ و همچنین حرفهای خودتون رو عوض کنید!!! من کی گفتم فرهاد رو قبول ندارم؟!... زمانی هم که نتیجه نمیگرفت حمایتش کردم از کوچکترین تصمیم و تعویضش هم حتی انتقاد نکردم!!! برخلاف خیلی ها که تا زمانی نتیجه نگرفت و تیم رو قهرمان نکرد قبولش نداشتن و حتی حاضر نبودن یک فصل دیگه بهش وقت بدن و الان مقدسش کردن و احساس کردن چون تیم رو قهرمان کرده نباید نقد بشه

بازم میگم فرهاد رو از لحاظ شخصیتی قبول ندارم و بهش نقد دارم... یعنی نباید انتقاد کرد از فرهاد مجیدی؟!

شحصیتش رو قبول ندارم چون میبینم برای منافع شخصیش با یک تصمیم نسنجیده چه بلایی سر تیم آورده هنوز هم مربی نداریم...البته آجرلو هم بی تقصیر نیست که گذاشت بره

پ.ن: 1.300 دلار ربطی به بی ارزشی پول ما نداره همه جا خیلی پوله!!!
والا من هیچ اصراری ندارم تو خوشت اومده از این بحثها:) یک ماهه این موضوعو داری کشش میدی! بابا بس کن دیگه:)..مجیدی الان تو الاتحاده..جامم تو دفتر باشگاهه
دیگه الان برام مهم نیست فرهاد رو قبول داری یا نداری..اصلا برام مهم نیست..برای من اون جام مهم بود که گرفتیم و رفتیم آسیا.....تو این تاپیک من همیشه از سرمربی های تیم حمایت کردم ..کی گفته چون من طرفدار مجیدی هستم یا قبول دارم یا ندارم نباید نقدش کنم؟ فقط خداست که نقد نمیشه کرد...این حرفها چیه عرفان عزیز؟ شما دیگه ماشالا نباید از این حرفها بزنی...من همه رو نقد میکنم...همیشه هم از مجیدی حمایت کردم م.مجیدی تعویض میکنه حق منه انتقاد کنم...من حق دارم بخاطر بازی دادن نابجا از ژستد سر مجیدی رو ببرم! حالا چی میشه مگه؟ متاسفانه باید بگم شما هنوز حمایت رو به معنی انتقاد نکردن میدونی که این کاملا اشتباهه...
اتفاقا من عاشق شخصیت فرهاد مجیدیم...من آن گلبرگ مغرورم که می میرم ز بی آبی....اون جمله: من به اینا نمیبازم " رو خیلی حال کردم....روحیه تعصب اقتدار شخصیت تزریق قهرمانی به تیم......من عاشق یه همچین شخصیتی هستم...
یکی مثل فرهاده یکی هم مثل علیمنصور.....5 سال هم بگی میمونه استقلال....ولی فرهاد یه بار برای همیشه استقلال رو قهرمان میکنه و جا رو برای بقیه خالی میکنه..هنوز هم فعلا دنگی از شب نگذشته...هر کی میومد هم امسال قهرمان شدن ما سخت بود....آجورلو بنظرم کار خوبی کرد گذاشت فرهاد بره
پ.ن: داداش تو رو خدا این حرفای فاسد شده کمونیستی رو بریز دور ..دیگه فوتبال حرفه ای شده و نباید تو هم حرف پیرزن ها ور تکرار کنی که...فرهاد هر چی میگیره نوش جونش ولی اینم بدون همون ایتالیایی دودره یعن ماچونی از الغرافه 4 میلیون و 400 هزار یورو برای دو فصل میگیره..تازه تو آسیا حذف شد و کلی هم بد نتیجه گرفت...فرهاد 1.3 میلیون دلار برای یه فصل تازه خیلی هم کمشه......فرهاد زیر قیمت جوونمردی کرده رفته.....دمش گرم...نوش جونش..گوارای وجودش...ازش هم ممنونم که تیممو قهرمان کرد و رفت...

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
..پارسال 20 تا مربی استقلالی داشتیم نمیدونم الان چرا هیشکی نیست!
جلسه مدیرعامل باشگاه استقلال با آقای گل پیشین این تیم مثبت بوده و رضا عنایتی در پایان جلسه با آجورلو عنوان کرده به مشهد می‌رود تا تصمیم‌گیری نهایی در خصوص انتخاب سرمربی آبی‌پوشان انجام شود.
:eek:آقا رضا عنایتی......همونطور که تو اینستا گفتن از سرنوشت محمود فکری درس بگیر.

Last edited:

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
باشگاه بايد كاري به هوادار نداشته باشه
هوادار احساسيه قدرت تصميم گيري نداره اگر واقعا با استدلال درست به اين نتيجه رسيدن عنايتي مي تونه موفق باشه باهاش زود تموم كنن و حداقل دو فصل بهش وقت بدن...

دست هوادار بود فرهاد مجيدي رو همون نيم فصل اول بركنار ميكردن

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
باشگاه بايد كاري به هوادار نداشته باشه
هوادار احساسيه قدرت تصميم گيري نداره اگر واقعا با استدلال درست به اين نتيجه رسيدن عنايتي مي تونه موفق باشه باهاش زود تموم كنن و حداقل دو فصل بهش وقت بدن...

از نظر وقت دادن مشکلی نداریم ......ولی هوادار وقت نمیده ....آجورلو ریسک بزرگی داره میکنه...فرهاد محوبیت داره ولی عنایتی چنین محبوبیتی نداره که اگر ببازه هوادار چیزی نگه!!.هر چند رزومه مربیگری عنایتی از فرهاد مجیدی( قبل اینکه دستیار شفر بشه) بیشتره ولی هنوز به عنوان مربی از جایگاه9 10 ام جدول بالاتر نیومده! بنظرم خیلی زوده برای عنایتی
تو نیم فصل دوم با پرسپولیس و فولاد و سپاهان و مس رفسنجان مساوی کرده ذوب آهن و آلومینیوم رو هم برده

Last edited:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
🔵فوری؛ جلسه آجورلو با عنایتی مثبت بوده است.

🔹به گزارش فوتبال برتر؛ امروز جلسه‌ای بین مصطفی آجورلو و رضا عنایتی برگزار شده که طبق شنیده‌های ما جلسه مثبتی بوده است. عنایتی تا دقایقی دیگر به مشهد سفر می‌کند و در صورتی که اتفاقی نیفتد جلسه بعدی بستن قرارداد او با استقلال خواهد بود.

مسئولان باشگاه استقلال در این میان 3 گزینه خارجی را نیز مدنظر دارند تا در صورتی که با گزینه‌های ایرانی به توافق نرسند، به سراغ آنها بروند و یکی از آنها را به عنوان سرمربی فصل آینده انتخاب کنند.

parsipersian

Registered User
لایک‌ها
1,789
میگن آجرلو با عنایتی برای مربی گری صحبت کرده و قراره جای مصطفوی رو بگیره!
پین هم رضایت داده که بمونه ، گزینه اصلی سرمربی گری هم مورایس هست . . .

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
نمیدونم چرا حس میکنم این ها همه از قبل برنامه ریزی شده بود !!! عنایتی توی اون مقطع دلیلی نداشت تیم هوادار رو ول کنه مگر اینکه قرار بود سرمربی استقلال بشه
این بازی کثیفی هم که با هوادار استقلال میکنن حال آدم رو بهم میزنه تا دیروز میگفتن دارن با پراندلی سرمربی سابق ایتالیا قرارداد میبندن بعد یک هو از توی لپ لپ عنایتی در میاد
این آجرلو هم دلش برای استقلال نمیسوزه خودش داره میره 2 ماه دیگه دلیلی نداره بخواد برای مدیر عامل بعدی سرمربی خوب پیدا کنه

بعد 1 ماه از بین بهترین گزینه های سرمربی گری جهان به عنایتی رسیدن خیلی تلاش و زحمت می خواد !!!! خوب بیان بگن دنبال یک سرمربی مجانی برای استقلال هستیم
این پین هم خیلی بعید میدونم بخواد زیر دست یکی مثل عنایتی بمونه !!! اینم ممکنه بزودی خبرش بیاد که ول کرده رفته
شخصا عنایتی رو در حد استقلال نمیدونم و به درد همون تیم هوادار و نساجی و شهر خودرو و اینجور تیم ها می خوره

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778
به هیچ وجه اینطور نبود !
بیشتر هواداران میگفتن اگه این فصل نتونست استقلال رو قهرمان کنه باید برکنار بشه و فرصت چند ساله بهش داده نشه !

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,684
همه بازیکنای تاپ دارن لینک میشن به تیم سوم ایران اونوقت باشگاه ما هنوز دنبال داره ده بیست سی چهل میکنه ببینه اسم کی در میاد برن مذاکره رو باهاش شروع کنن ...

samanni

Registered User
لایک‌ها
725
من خودم فرهاد مجیدی رو خیلی دوستش دارم ولی اگه امسال بنا به هر دلیلی تیم بره تو حاشیه و قهرمان نشیم دلیلش رو فرهاد میدونم
تیم رو قهرمان کرد رکوردها رو زد دستش درد نکنه ولی امسال اگه تیم نتیجه نگیره اولین کسی که بانی این اتفاق هست فرهاد هست و بعد مدیریت تیم

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
من خودم فرهاد مجیدی رو خیلی دوستش دارم ولی اگه امسال بنا به هر دلیلی تیم بره تو حاشیه و قهرمان نشیم دلیلش رو فرهاد میدونم
تیم رو قهرمان کرد رکوردها رو زد دستش درد نکنه ولی امسال اگه تیم نتیجه نگیره اولین کسی که بانی این اتفاق هست فرهاد هست و بعد مدیریت تیم
بت ساختن از هیچکدام از پیشکسوت ها درست نیست به خصوص بازیکنان دهه هفتاد به اینور
آنچه که این چند ساله دیدیم از قلعه نویی و منصوریان گرفته تا نکونام و مجیدی و سایرین همشون منافع شخصیشون به نسبت در اولویت بوده و بیشتر با جملات احساسی دنبال فریب دادن هوادار بودن

چیزی که هوادار باید درس بگیره اینه که منافع تیم رو خوب بشناسه و اسیر بازی این دوستان پیشکسوت و رسانه هاشون نشه
مهم ترین اصل هم واسه این فصل اینه که هرکسی مربی شد هوادار نباید تیم رو به حاشیه ببره و با اولین باخت فریاد فرهاد مجیدی از رو سکو سر بده یا چیزی که الان میبینیم همه ریختن به پیج عنایتی بیچاره!!!

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,255
درست میگن خوب...دارن ارهنماییش میکنن
من خودم هم موافق عنایتی نیستم
اما این راهنمایی واسه نکونام هم بود و به نظرم رو تصمیمش تاثیر مستقیم رو داشت

چیزی که معلومه هوادار امسال یکدست نیست... هوادار پارسال یکدست هم بود تو آزادی سخت نتیجه میگرفتیم وای به حال امسال

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,778
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا