• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
گزینه آشغال تر از این الکس نوری دیگه نداریم طرف توی دسته دوم یونان توی 15 بازی 3 تا برد آورده و بیرونش انداختن :D یکی از دوستان میگفت هیئت مدیره چیکار کرده و مفت خور نیست امیدوارم دسته گل به آب ندن که باز دنبال سهمیه آسیایی دربه در شیم !!!
این گزینه ها مطرح شدنش هم کنار اسم استقلال زشته

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
تو که کلا هیچی از رو احساسات حرف میزنی... تا چند هفته پیش میگفتی مربی نیست الان هم میگی رو دست فرهاد مربی نداریم :)
اینو نگی چی بگی؟ باشه ما کلا هیچی شما همه چی...شما قوی شما گنده شما گلادیاتور.....من کوچولو ریزه میزه من ایران رادیاتور! یه دو هفته تیم به بن بست تاکتیکی رسیده بود با انتقادم گره تیم رو باز کردم میگه از رو احساسات حرف میزنم! یکم آمار رو نگاه کن....به فرهاد ایمان بیار تا رستگار بشی....

گزینه آشغال تر از این الکس نوری دیگه نداریم طرف توی دسته دوم یونان توی 15 بازی 3 تا برد آورده :D یکی از دوستان میگفت هیئت مدیره چیکار کرده و مفت خور نیست امیدوارم دسته گل به آب ندن که باز دنبال سهمیه آسیایی دربه در شیم !!!
این گزینه ها مطرح شدنش هم کنار اسم استقلال زشته
بنظرم از عنایتی بهتره..نه من نگفتم مفت خور نیست..شما گفتی هست..من پرسیدم مطمئنی؟ من که خودم نظرم رو پین یا شفر یا قلعه نوعی یا طغرل هست:)

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,254
اینو نگی چی بگی؟ باشه ما کلا هیچی شما همه چی...شما قوی شما گنده شما گلادیاتور.....من کوچولو ریزه میزه من ایران رادیاتور! یه دو هفته تیم به بن بست تاکتیکی رسیده بود با انتقادم گره تیم رو باز کردم میگه از رو احساسات حرف میزنم! یکم آمار رو نگاه کن....به فرهاد ایمان بیار تا رستگار بشی....
ما كه از شما بيشتر بهش ايمان داريم و دقيق مثل شما داريم ازش انتقاد ميكنيم كه درست بشه و به خاطر پول زير قراردادش نزنه

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
من میگم مجیدی هم دوران بازیگریش عالی بود هم مربیگریش در مجموع ولی مشکل بی معرفتی زیاد داره قبلا هم سر دوران بازیگریش و سرمربیگریش از این حرکت ها کرده بود این بار دیگه بار سومش میشد البته شاید حق داره الان 45 میلیارد بهش دادن توی استقلال می خواستن 500 تا 1 میلیارد بهش بدن
درسته استقلال این قهرمانی رو مدیون فرهاد هست اما فرهاد هم به واسطه همین قهرمانی از سمت استقلال قرارداد 45 میلیاردی بست یعنی هوادار استقلال دینی به مجیدی نداره
سرمربی قرار نیست همیشه در پوزیشن برد باشه و بهترین شرایط براش فراهم باشه گاهی سرمربی باید فحش بخوره اما پای کار واسته تا اوضاع رو درست کنه
البته من چون در ایران هستیم میگم شاید هم از بالا بهش گفتن باید بری و اینم مجبور شده بره ما خبر نداریم از پشت پرده ها

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
ما كه از شما بيشتر بهش ايمان داريم و دقيق مثل شما داريم ازش انتقاد ميكنيم كه درست بشه و به خاطر پول زير قراردادش نزنه
آفرین با همین دست فرمون ادامه بده. ...هر چند جملاتت هنورز هست در هر صورت خوشحالم که ارشاد شدی:)..فقط بهش توهین نکنی...حواست باشه...من فقط یه بار بهش گفتم غلط کردی اونم دقیقا بهمین خاطر که باهاش ندارم! مطمئن باش فرهاد پولکی نیست..فرهاد عاشقه عاشق استقلال......

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,254
آفرین با همین دست فرمون ادامه بده. ...هر چند جملاتت هنورز هست در هر صورت خوشحالم که ارشاد شدی:)..فقط بهش توهین نکنی...حواست باشه...من فقط یه بار بهش گفتم غلط کردی اونم دقیقا بهمین خاطر که باهاش ندارم! مطمئن باش فرهاد پولکی نیست..فرهاد عاشقه عاشق استقلال......
هيچ عاشقي عشقش رو ترك نميكنه!!!

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
من میگم مجیدی هم دوران بازیگریش عالی بود هم مربیگریش در مجموع ولی مشکل بی معرفتی زیاد داره قبلا هم سر دوران بازیگریش و سرمربیگریش از این حرکت ها کرده بود این بار دیگه بار سومش میشد البته شاید حق داره الان 45 میلیارد بهش دادن توی استقلال می خواستن 500 تا 1 میلیارد بهش بدن
درسته استقلال این قهرمانی رو مدیون فرهاد هست اما فرهاد هم به واسطه همین قهرمانی از سمت استقلال قرارداد 45 میلیاردی بست یعنی هوادار استقلال دینی به مجیدی نداره
سرمربی قرار نیست همیشه در پوزیشن برد باشه و بهترین شرایط براش فراهم باشه
گاهی سرمربی باید فحش بخوره اما پای کار واسته تا اوضاع رو درست کنه
البته من چون در ایران هستیم میگم شاید هم از بالا بهش گفتن باید بری و اینم مجبور شده بره ما خبر نداریم از پشت پرده ها
بی معرفتی نیست...ما باید نگاهمون رو تغییر بدیم...فرهاد با هوش سرشارش تشخیص میده کی باشه کی نباشه..اینو مای هوادار باید خوب درک کنیم
من نمیدونم کی به کی دین داره ولی فرهاد وظیفه خودش میدونست استقلال ور قهرمان کنه و کرد و رفت...پولش هم نوش جونش
همه سرمربی ها قلعه نوعی نیستن که وایستن شعار حیا کن رها کن بشنون..اخلاقا فرق میکنه..هر کسی یه جوره
این جمله آخر رو دقیقشو از عرفان بپرس که وصله به بچه های بالا:)

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
هيچ عاشقي عشقش رو ترك نميكنه!!!
اون زن و شوهرن که همدیگه رو ول نمیکنن....عشق به تیم فرق میکنه:) اینجوئر باشه فرهاد باید تا آخر عمر آویزون تیم باشه! اشتب داری میزنی داداچ:)

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
هر سال داستان استقلال اینه ...موقع پایان فصل یا سرمربی نداره یا مدیر عامل نداره یا اسپانسر نداره یا هیئت مدیره نداره و جالبه تیم رقیب همه اینا رو همیشه دقیقا داره برای همین هرچی توی بازار هست براحتی میخره و تمدید میکنه و ... استقلال هم توی روز های پایانی و 4 روز میونده به شروع لیگ میره توی دو شب 6 تا قرارداد با ته مونده های لیگ یا استقلالی های قدیمی که دیگه هیچ تیمی نمیرفتن قرارداد میبنده اسمش هم میزاره موفقیت
بعد هم تازه یادشون می افته ای بابا بدنسازی اولیه نکردن که میرن توی لیگ تا نیم فصل با اختلاف 6 امتیاز جلوتر قهرمانن و از وسط های لیگ دیگه کم آوردن ها شروع میشه و امتیاز از دست دادن ها تا به رتبه 3 و 4 برسه و لیگ تموم شه و با زور یک سهمیه با بازی پلی آف گیر استقلال بیاد و اون تیم جام اسنپی هم قهرمان شه مجدد

داستان امسال هم آشناست مثل همه ی سال های گذشته ...

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,254
اون زن و شوهرن که همدیگه رو ول نمیکنن....عشق به تیم فرق میکنه:) اینجوئر باشه فرهاد باید تا آخر عمر آویزون تیم باشه! اشتب داری میزنی داداچ:)

نه داداچ تا وقتی تیم بخواد میمونه نخواد میره

نمونه خارجیش زیاده از رائول بگیر تا بوفون
از همین نسل آخر خودمون هم خیلیا هستن مهدی رحمتی وریا غفوری خسرو حیدری و...

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
بی معرفتی نیست...ما باید نگاهمون رو تغییر بدیم...فرهاد با هوش سرشارش تشخیص میده کی باشه کی نباشه..اینو مای هوادار باید خوب درک کنیم
من نمیدونم کی به کی دین داره ولی فرهاد وظیفه خودش میدونست استقلال ور قهرمان کنه و کرد و رفت...پولش هم نوش جونش
همه سرمربی ها قلعه نوعی نیستن که وایستن شعار حیا کن رها کن بشنون..اخلاقا فرق میکنه..هر کسی یه جوره
این جمله آخر رو دقیقشو از عرفان بپرس که وصله به بچه های بالا:)
آقا عرفان وصله به بچه های بالا عجب.. 😁 آقا من استعداد عجیبی در سرمربی گیری استقلال در خودم حس میکنم ... راه داره منم گزینه سرمربی گری کنید ... هرچی باشه از عنایتی و الکس نوری که بهتر نتیجه میگیرم 😁

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
نه داداچ تا وقتی تیم بخواد میمونه نخواد میره

نمونه خارجیش زیاده از رائول بگیر تا بوفون
از همین نسل آخر خودمون هم خیلیا هستن مهدی رحمتی وریا غفوری خسرو حیدری و...
فرهاد مجیدی، فرهاد مجیدیه، رائول و بوفون و ..نیست!
یه آدم خاص با ویژگی های خاص.....خودش تشخیص میده کی بمونه کی بره....اختیار خودشو داره....

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,254
هر سال داستان استقلال اینه ...موقع پایان فصل یا سرمربی نداره یا مدیر عامل نداره یا اسپانسر نداره یا هیئت مدیره نداره و جالبه تیم رقیب همه اینا رو همیشه دقیقا داره برای همین هرچی توی بازار هست براحتی میخره و تمدید میکنه و ... استقلال هم توی روز های پایانی و 4 روز میونده به شروع لیگ میره توی دو شب 6 تا قرارداد با ته مونده های لیگ یا استقلالی های قدیمی که دیگهه هیچ تیمی نمیرفتن قرارداد میبنده اسمش هم میزاره موفقیت
بعد هم تازه یادشون می افته ای بابا بدنسازی اولیه نکردن که میرن توی لیگ تا نیم فصل با اختلاف 6 امتیاز جلوتر قهرمانن و از وسط های لیگ دیگه کم آوردن ها شروع میشه و امتیاز از دست دادن ها تا به رتبه 3 و 4 برسه و لیگ تموم شه و با زور یک سهمیه با بازی پلی آف گیر استقلال بیاد و اون تیم جام اسنپی هم قهرمان شه مجدد
یه سری داستان ها هم میشه توهم توطئه
الان واقعا تیم رقیب چیکار کنه مربی ما ول کرد رفت و زودتر هم اطلاع نداده؟ اگر مدیرعامل میرفت میگفتیم کار وزارته
اونا مربیشون با اینکه پاسکال های فشارش روش هم بیشتر بود مونده و داره تیم میبنده

طبیعی هم هست کسی که هوش سرشار داشته باشه نمیاد این تیم رو تحویل بگیره یا باید طرف خیلی عاشق باشه یا جوانب رو کامل بسنجه و ببینه نفعش بیشتره نمونش نکونام بود که به خوبی داستان رو فهمید

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
آقا عرفان وصله به بچه های بالا عجب.. 😁 آقا من استعداد عجیبی در سرمربی گیری استقلال در خودم حس میکنم ... راه داره منم گزینه سرمربی گری کنید ... هرچی باشه از عنایتی و الکس نوری که بهتر نتیجه میگیرم 😁
اسمتو بده عرفان شاید شماهم گزینه شدی

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
استقلال پاداش قهرمانی پین را پرداخت نکرد.
گابریله پین مربی ایتالیایی فصل پیش به عنوان دستیار در استقلال فعالیت می کرد و نقش مهمی در قهرمانی استقلال داشت. در این بین در قرارداد پین بندی وجود داشت که این مربی در صورت قهرمانی 50 هزار دلار پاداش دریافت کند.

🚏 قرار بود پاداش قهرمانی پین قبل از سفر این مربی به کشورش پرداخت شود که این اتفاق هنوز رخ نداده است و این باعث دلخوری مربی ایتالیای فصل گذشته آبی ها شده است.

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,254
این تیم اینقدر بزرگه هرکی مربیش شده همیشه جزو تیم های بالا بوده و واسه خیلیا چه داخلی و چه خارجی سکوی پرتاب بوده نمونه های اخیرش هم فرهاد و استراماچونی

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
الان واقعا تیم رقیب چیکار کنه مربی ما ول کرد رفت و زودتر هم اطلاع نداده؟ اگر مدیرعامل میرفت میگفتیم کار وزارته

طبیعی هم هست کسی که هوش سرشار داشته باشه نمیاد این تیم رو تحویل بگیره یا باید طرف خیلی عاشق باشه یا جوانب رو کامل بسنجه و ببینه نفعش بیشتره نمونش نکونام بود که به خوبی داستان رو فهمید
توهم توطئه واسه یک باره دو باره سه باره نه هر سال
آقا هر سال همینه
خسته شدیم بخدا

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112

پاسکال رو خوب یاد گرفتی ولی هنوز تو 2 واحد مجیدی شناسی گیر کردی!
شما از کجا میدونی زودتر اطلاع نداده؟ اینو با سند و رسم شکل ثابت کن!
به تیم رقیب کاری ندارم ولی خدائیش بعضی هوادارای تیم رقیب دارن بهش فحش میدن که برو....حالا بشین و عاقبت تیمشو ببین

فرهاد با همون هوش سرشارش، تو شرایط بدتر از این تیم رو تحویل گرفت، تو کرونا تو مدیرعاملی مددی و سعادتمند که از کرونا بدتر بود..مطمئن باش امسال میموند هم کم نمیذاشت ..شاید قهرمان نمیشد ولی تمام تلاششو میکرد..مثل همه استارت هایی که تو دقایق آخر بازی میزد...فرهاد ما رو با نکونام یکی نکن..دفعه آخرت باشه..میام میبافت بهم:)

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
آقا هر سال همینه
خسته شدیم بخدا
آقا تا همین الان کسی بهت زنگ نزده؟!! از باشگاه؟ کد تهران و شماره اش با 22 باید شروع بشه ها...

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,254
آقا هر سال همینه
خسته شدیم بخدا
اون نگاه تبعیض آمیز رو قبول دارم که اونم تا حد زیادی به سابقه تیم بر میگرده
اما دیدیم تیم متحد باشه حتی اگر دو بازیکنمون رو هم بگیرن و پنالتی دربی رو هم داور نگیره میشه قهرمان شد

امسال هم همه چی مهیا بود برای قهرمانی مجدد یا حداقل قهرمانی حذفی اما مربی میره...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا