• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران استقلال

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,254
پاسکال رو خوب یاد گرفتی ولی هنوز تو 2 واحد مجیدی شناسی گیر کردی!
شما از کجا میدونی زودتر اطلاع نداده؟ اینو با سند و رسم شکل ثابت کن!
به تیم رقیب کاری ندارم ولی خدائیش بعضی هوادارای تیم رقیب دارن بهش فحش میدن که برو....حالا بشین و عاقبت تیمشو ببین

فرهاد با همون هوش سرشارش، تو شرایط بدتر از این تیم رو تحویل گرفت، تو کرونا تو مدیرعاملی مددی و سعادتمند که از کرونا بدتر بود..مطمئن باش امسال میموند هم کم نمیذاشت ..شاید قهرمان نمیشد ولی تمام تلاششو میکرد..مثل همه استارت هایی که تو دقایق آخر بازی میزد...فرهاد ما رو با نکونام یکی نکن..دفعه آخرت باشه..میام میبافت بهم:)

تیم مجیدی قهرمان شده است، تیمی که خودش ساخت و می‌خواهد با آن ادامه دهد و به موفقیت‌های بیشتر برسد. دوستان مخالف باشگاه استقلال قصد دارند با رواج این بحث‌ها تیم را به حاشیه ببرند.

وی در مورد اینکه چرا باشگاه استقلال موضع‌گیری رسمی در این باره نمی‌کند، تأکید کرد: وقتی سرمربی قرارداد سه ساله دارد، چرا باشگاه باید موضع‌گیری کند؟! به دوستان حاشیه‌ساز و هواداران می‌گویم خیال‌شان راحت، مجیدی قرارداد دارد و هر کسی باید پایبند به قراردادش باشد.

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
پاسکال رو خوب یاد گرفتی ولی هنوز تو 2 واحد مجیدی شناسی گیر کردی!
شما از کجا میدونی زودتر اطلاع نداده؟ اینو با سند و رسم شکل ثابت کن!
به تیم رقیب کاری ندارم ولی خدائیش بعضی هوادارای تیم رقیب دارن بهش فحش میدن که برو....حالا بشین و عاقبت تیمشو ببین

فرهاد با همون هوش سرشارش، تو شرایط بدتر از این تیم رو تحویل گرفت، تو کرونا تو مدیرعاملی مددی و سعادتمند که از کرونا بدتر بود..مطمئن باش امسال میموند هم کم نمیذاشت ..شاید قهرمان نمیشد ولی تمام تلاششو میکرد..مثل همه استارت هایی که تو دقایق آخر بازی میزد...فرهاد ما رو با نکونام یکی نکن..دفعه آخرت باشه..میام میبافت بهم:)
اتفاقا عرفان هم مثل من و شما مجیدی رو دوست داره و ازش همیشه حمایت میکرد
اما بحث اینه که از نظر من هم مجیدی با استقلال معنی پیدا میکنه نه استقلال با مجیدی
یعنی مجیدی بعد از استقلال اهمیت داره اگر کاری کنه که استقلال لطمه ببینه حق هوادار هست بجای تعریف ازش انتقاد تند هم بکنه
فرهاد رو من اسطوره استقلال میدونم از همه استقلالی ها هم بعد حجازی بیشتر بهش علاقه دارم اونم به این دلیل که نمیدونم رفتارهاش چه دلایل پشت پرده ای داره و فشار از بیرون روش هست یا تهدید یا ... برای همین حق رو بهش میدم و اسطوره حسابش میکنم اما اگر بخاطر پول باشه واقعا که فقط باید براش تاسف خورد و فهمید که استقلال رو نردبان کرده و دیگه برای من نه قهرمانیش ارزش داره نه کارهایی که کرده

ولی به هر حال یک روزی معلوم میشه اسطوره بوده واقعا یا یک آدمی که فقط استقلال رو پله موفقیتش کرده بوده

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
خیلیا قرارداد دارن..تو هر قراردادای شرایط خاص و حوادث غیر مترقبه هست....ببینم همه مربیا تا پایان قراردادشون تو یه تیم میمونن؟ احتمالا ساکن فرانکفورت نیستی شما؟
من قبل اینکه فرهاد بخواد بره تو دلم میگفتم دیگه خسته شده فرهاد و باید بره از تیم..هر چند قرارداد هم داشته باشه

Last edited:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
اتفاقا عرفان هم مثل من و شما مجیدی رو دوست داره و ازش همیشه حمایت میکرد
اما بحث اینه که از نظر من هم مجیدی با استقلال معنی پیدا میکنه نه استقلال با مجیدی
یعنی مجیدی بعد از استقلال اهمیت داره اگر کاری کنه که استقلال لطمه ببینه حق هوادار هست بجای تعریف ازش انتقاد تند هم بکنه
فرهاد رو من اسطوره استقلال میدونم از همه استقلالی ها هم بعد حجازی بیشتر بهش علاقه دارم اونم به این دلیل که نمیدونم رفتارهاش چه دلایل پشت پرده ای داره و فشار از بیرون روش هست یا تهدید یا ... برای همین حق رو بهش میدم و اسطوره حسابش میکنم اما اگر بخاطر پول باشه واقعا که فقط باید براش تاسف خورد و فهمید که استقلال رو نردبان کرده و دیگه برای من نه قهرمانیش ارزش داره نه کارهایی که کرده

ولی به هر حال یک روزی معلوم میشه اسطوره بوده واقعا یا یک آدمی که فقط استقلال رو پله موفقیتش کرده بوده
این عرفان استحاله شده:) کسی که بگه مجیدی رو قبول ندارم نوبره بخدا!
اصلا کلمه اسطوره معانی مختلف داره...برای ما فرهاد با خیلیای دیگه فرق داره
مطمئن باش بخاطر پول نرفته........

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,254
خیلیا قرارداد دارن..تو هر قراردادای شرایط خاص و حوادث غیر مترقبه هست....ببینم همه مربیا تا پایان قراردادشون تو یه تیم میمونن؟
من قبل اینکه فرهاد بخواد بره تو دلم میگفتم دیگه خسته شده فرهاد و باید بره از تیم..هر چند قرارداد هم داشته باشه
با رسم شکل و سند و مدرک بهم نشون بده بدون رضایت باشگاه میتونسته جدا بشه :)

شما گفتی ار کجا میدونی زودتر اطلاع نداده... اینم عضو هیئت مدیره که کامل معلومه اطلاعی نداشته... اوضاع و احوال هم همینو میرسونه

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
با رسم شکل و سند و مدرک بهم نشون بده بدون رضایت باشگاه میتونسته جدا بشه :)

شما گفتی ار کجا میدونی زودتر اطلاع نداده... اینم عضو هیئت مدیره که کامل معلومه اطلاعی نداشته... اوضاع و احوال هم همینو میرسونه
در هر صورت آجورلو رو راضی کرده که تونسته جدا بشه والا کارشون به دعوا میکشید..نیاز به شکل و مدرک نیست

من موندم شما چندین ساله هوادار استقلالی و از این سوالای پیش و پا افتاده میکنی..مگر هیئت مدیره اونم همه، همه چیو میدونن؟ نه خدائیش راستشو بگو..ساکن فرانکفورتی عرفان جان؟ آب و هوا اونجا چطوره؟ توایران زندگی نمیکنی احتمالا...آقا اونجا ماکارونی چند شده داداچ؟:)

Last edited:

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,254
این عرفان استحاله شده:) کسی که بگه مجیدی رو قبول ندارم نوبره بخدا!
اصلا کلمه اسطوره معانی مختلف داره...برای ما فرهاد با خیلیای دیگه فرق داره
مطمئن باش بخاطر پول نرفته........
شما پست ها رو نمیخونی فقط میای پست میزنی بخدا

هزار بار گفتم مجیدی از لحاظ فنی مربیه خوبیه اگر قبولش نداشتم این همه اصرار نداشتم که باید میموند!!! حتی اون زمانی که تو دنبال پرویز مظلومی بودی ما میگفتیم باید یک فصل دیگه هم باشه... حالا بیا بگو من ایران رادیاتور شما کاریکاتور :)
اما نمیتونم اینقدر مقدسش کنم بگم هر موقع دلش خواست بره و تیم رو به حاشیه ببره... یا هوشش سرشاره و هوادر و بقیه هم کند ذهنن

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
خدائیش این طرفداری و خبر ورزشی هم ما رو ایستگاه کردن! بی وجدان همه رو میگه باشگاه در حال مذاکره است ...جون خودت!
ببین مجیدی چکار کرده که الان هیشکی به غیر دستیار مورینیو و کاپلو رضایت نمیده! شخصیت قهرمانی دادن به تیم یعنی این!

@ میگن آلکس نوری توافق کرده!؟؟؟
شما پست ها رو نمیخونی فقط میای پست میزنی بخدا

هزار بار گفتم مجیدی از لحاظ فنی مربیه خوبیه اگر قبولش نداشتم این همه اصرار نداشتم که باید میموند!!! حتی اون زمانی که تو دنبال پرویز مظلومی بودی ما میگفتیم باید یک فصل دیگه هم باشه... حالا بیا بگو من ایران رادیاتور شما کاریکاتور :)
اما نمیتونم اینقدر مقدسش کنم بگم هر موقع دلش خواست بره و تیم رو به حاشیه ببره... یا هوشش سرشاره و هوادر و بقیه هم کند ذهنن
آقا دیگه پست نمیزنم خیالت راحت...منم هزار بار گفتم حمایت به معنی نقد نکردن نیست! من یه بار گفتم مجیدی اگر میخواد قهرمان نشه و امسال جام نیاره حتی حقشه بریم مظلومی رو بیارم بجاش..همینو مجیدی شنید و یه ضرب تیمو قهرمان کرد! اونوخ میگی تو دنبال مظلومی بودی! من پلتیک زدم تو هم دست گرفتی! نمیشه که برادر من...
خدائیش ما هم مقدسش نکردیم ولی دوستش داریم..بنظر شما باید میموند..بنظر من باید میرفت! خب اختلاف نظر داریم دیگه..پس تحمل مخالف کجا بدرد میخوره؟ خدائیش مدیر تاپیکی زشته از این حرفا نزن عرفان جان...به تصمیم آدم ها و نظراتشون احترام بذار...قهرمانی که آورده رو ببین! آقا ایناها...این جام 🏆 تو رو خدا اینو ببین..سه سال خون دل خوردیم بخاطر همین جام...امسال جام حذفی میخوای؟ من قول میدم همین دوستِ من، کاربر این تاپیک یا شفر سرمربی بشه جام حذفی میاره برامون..حالا جام حذفی میخوای چیکار خدائیش..این همه جام حذفی تو ویترین باشگاه داریم داره کپک میزنه...من نمیدونم چکار باید بکنم که تو اهمیت جام امسال رو که فرهاد بدون باخت با 68 امتیاز گرفته رو متوجه بشی که نمیشی! مدیرهم هستی..حتما لیسانس هم داری:)

Last edited:

samanni

Registered User
لایک‌ها
725
سلام دوستان استقلالی امروز یه مطلبی خوندم که نوشته بود فرهاد رو ممنوع الکار کرده بودن و بصورت نامحسوس گفته بودن نمیتونی ایران کار کنی اگه اینطور باشه که در اینده مشخص میشه و ایرادی به فرهاد نیست

misfits

Registered User
لایک‌ها
79
آجرلو باید به مجیدی میگفت اگه میخای بری امارات ایراد نداره ولی اگه اونجا موفق نبودی بعدش نیای 4 تا عکس ستاره توی اینستاگرامت بزاری بگی من میخام برگردم استقلال !!!!!!!!!!! فرهاد مجیدی خیلی جاها دست استقلال رو تو پوست گردو کرده

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,254
خدائیش این طرفداری و خبر ورزشی هم ما رو ایستگاه کردن! بی وجدان همه رو میگه باشگاه در حال مذاکره است ...جون خودت!
ببین مجیدی چکار کرده که الان هیشکی به غیر دستیار مورینیو و کاپلو رضایت نمیده! شخصیت قهرمانی دادن به تیم یعنی این!

@ میگن آلکس نوری توافق کرده!؟؟؟

آقا دیگه پست نمیزنم خیالت راحت...منم هزار بار گفتم حمایت به معنی نقد نکردن نیست! من یه بار گفتم مجیدی اگر میخواد قهرمان نشه و امسال جام نیاره حتی حقشه بریم مظلومی رو بیارم بجاش..همینو مجیدی شنید و یه ضرب تیمو قهرمان کرد! اونوخ میگی تو دنبال مظلومی بودی! من پلتیک زدم تو هم دست گرفتی! نمیشه که برادر من...
خدائیش ما هم مقدسش نکردیم ولی دوستش داریم..بنظر شما باید میموند..بنظر من باید میرفت! خب اختلاف نظر داریم دیگه..پس تحمل مخالف کجا بدرد میخوره؟ خدائیش مدیر تاپیکی زشته از این حرفا نزن عرفان جان...به تصمیم آدم ها و نظراتشون احترام بذار...قهرمانی که آورده رو ببین! آقا ایناها...این جام 🏆 تو رو خدا اینو ببین..سه سال خون دل خوردیم بخاطر همین جام...امسال جام حذفی میخوای؟ من قول میدم همین دوستِ من، کاربر این تاپیک یا شفر سرمربی بشه جام حذفی میاره برامون..حالا جام حذفی میخوای چیکار خدائیش..این همه جام حذفی تو ویترین باشگاه داریم داره کپک میزنه...من نمیدونم چکار باید بکنم که تو اهمیت جام امسال رو که فرهاد بدون باخت با 68 امتیاز گرفته رو متوجه بشی که نمیشی! مدیرهم هستی..حتما لیسانس هم داری:)
ما که احترام گذاشتیم!!! شما تا میایم یه چیزی راجع به فرهاد میگیم ناراحت میشی و کوت میکینی برادر!!!
خیالت راحت من هر ناکامی امسال داشته باشیم به خصوص نیم فصل اول به حساب فرهاد می نویسم و اینجا هم نظرمو میگم سعی کن زیاد ناراحت نشی

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,254
سلام دوستان استقلالی امروز یه مطلبی خوندم که نوشته بود فرهاد رو ممنوع الکار کرده بودن و بصورت نامحسوس گفته بودن نمیتونی ایران کار کنی اگه اینطور باشه که در اینده مشخص میشه و ایرادی به فرهاد نیست

فرهاد فن ها اینو میگن باور نکن
از وریا غفوری که بالاتر نیست تو این مسائل...

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
این حسینی بدبخت پس کی تو ترکیب اسکوچیچ قرار میگیره.. امشبم تو بازی الجزایر نیست تو ترکیب اصلی
ما که احترام گذاشتیم!!! شما تا میایم یه چیزی راجع به فرهاد میگیم ناراحت میشی و کوت میکینی برادر!!!
خیالت راحت من هر ناکامی امسال داشته باشیم به خصوص نیم فصل اول به حساب فرهاد می نویسم و اینجا هم نظرمو میگم سعی کن زیاد ناراحت نشی
یعنی تو فکر کن من یه لحظه ناراحت شده باشم! دیگه از سن ناراحتی مون گذشته :)
تو بحساب هر کی خواستی بنویس اهمیتی نداره، مهم جام بود که گرفتیم.. :) ... فقط بدون فرهاد یدونه س.

Last edited:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
من شناخت خوبی از آقای آجرلو دارم. با او در تیم‌های پیام مقاومت مشهد، پاس تهران و تراکتور کار کرده ام می‌دانم که او در خفا کارش را پیش می‌برد و چراغ خاموش حرکت می‌کند. نمونه اش آوردن داسیلوا در روزهایی بود که همه فکر می‌کردند خط دفاعی استقلال خالی شده اما این برزیلی آمد و با یک جلسه تمرین فیکس شد و عالی هم بود. بنابراین هواداران نگران استقلال نباشند چون آجلو چراغ خاموش در حال تیم بستن است.

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
(به‌نظر می‌رسد مذاکرات با سرمربی دورگه ایرانی-آلمانی بهتر از سایر مربیان دیگر پیش می‌رود.) روزنامه استقلال هم اسمشو آورده
سه سال از عالیجناب فرهاد مجیدی کوچکتره، اخیرا هم مربی تیم یونانی کاوالا بوده...بنظرم یه مربی معمولی باشه که تعصبش به استقلال به هیچ وجه در حدو اندازه تعصب عالیجناب مجیدی نیست! البته زمان همه چیو مشخص میکنه..

Last edited:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,112
باشه تو خوبی که همراه با رفیق فابت، مثل طرفدار بعضی تیما دشمن عالیجناب مجیدی هستید!...خوشحالم از اینکه هر چند سال یه بار عالیجناب مجیدی دشمنانشو حالا از هر رنگی میسوزونه و آتیش میزنه! ..حالا تو هر دسته ای که هستند.......درود به شرفت عالیجناب مجیدی
میگن به قطار در حال حرکت سنگ میزنن...هر کی برای این تیم جام آورد، زدنش!....تا بوده همین بوده....ما که جاممونو گرفتیم، ما که رفتیم آسیا!....درود بر عالیجناب مجیدی و ژنرال قلعه نوعی و ناصرخان حجازی و منصورخان پورحیدری و رایکوف که برای این تیم افتخار آفریدن و بلندش کردن...

Last edited:

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,254

Erfan_Buffon

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
10,254
مثل این که نوری رو باید سرمربی بدونیم

وضعیت
موضوع بسته شده است.