برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
آقا من کاری به مباحث سیاسی وریا ندارم..وریا مردمیه منم قبول دارم..اگراین مباحثو بذاریم کنار...
ولی از لحاظ فنی وریا واقعا چقدر بدرد تیم میخوره؟ جدا از حاشیه ای که فصل قبل درست شد و یکی دو هفته از بازیا دور بود، و مجددا برگشت،
مجیدی تو چند بازی مهم از وریا استفاده کرد؟ چقدر وریا برای ما بازی کرده؟ من خودم حامی وریا هستم که برگرده
منم مثل شما فعلا کاری به سایر مسایل ندارم تا ببینیم چی میشه اما:
رفتن وریا یعنی سایر مراجع دارن برای تیم تصمیمات غیر فوتبالی میگیرن و این به معنی بی اعتنایی به مصالح تیم و هوادار هست که از نظر من خیلی مهمه!!
مورد دوم، این هم واسم روشنه بودنش از نبودنش خیلی مفیدتره!!! من جمله ماندن وریا احتمال زیاد کاوه رضایی رو هم استقلالی کنه و خیلی موارد دیگه که بمونه به وقت خودش

مورد آخر تیم رقیب هرجوری هست کاپیتانشون رو حفظ کرده حتی به عنوان مربی!!! در حالی که اونم چند ساله افت شدید داشته اما میدونن که بودنش به نفع تیم هست و این حرکت از نظر من خیلی قابل تحسینه اما اینور رسانه خیلی راحت از الان دارن میگن که وریا غفوری بره استقلال متضرر نمیشه!!! جالبه واسه پژمان منتظری هم همینو میگفتن...

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
مهدی پور استوری گذاشته بود ادم خانوادش رو ول نمیکنه بره پیش پولدارا(به دانشگر تکه انداخته)
یزدانی (هم اتاقی دانشگر تو استقلال) هم به مهدی پور جواب داد. یعنی به خاطر بازیکن سپاهان ، به هم تیمیش تو استقلال(اگه سیاوس بمونه) تکه انداخت
با اینکه سیاوش مدافع خوبی اما امیدوارم که امسال نباشه
چون دوباره باند و باند بازی رو شروع میکنن و چند سال باید پشت خط بمونیم تا همشون از تیم برن

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
منم مثل شما فعلا کاری به سایر مسایل ندارم تا ببینیم چی میشه اما:
رفتن وریا یعنی سایر مراجع دارن برای تیم تصمیمات غیر فوتبالی میگیرن و این به معنی بی اعتنایی به مصالح تیم و هوادار هست که از نظر من خیلی مهمه!!
مورد دوم، این هم واسم روشنه بودنش از نبودنش خیلی مفیدتره!!! من جمله ماندن وریا احتمال زیاد کاوه رضایی رو هم استقلالی کنه و خیلی موارد دیگه که بمونه به وقت خودش

مورد آخر تیم رقیب هرجوری هست کاپیتانشون رو حفظ کرده حتی به عنوان مربی!!! در حالی که اونم چند ساله افت شدید داشته اما میدونن که بودنش به نفع تیم هست و این حرکت از نظر من خیلی قابل تحسینه اما اینور رسانه خیلی راحت از الان دارن میگن که وریا غفوری بره استقلال متضرر نمیشه!!! جالبه واسه پژمان منتظری هم همینو میگفتن...
منم تقریبا موافقم
اگر رفتن وریا به معنی دخالت افراد غیر فوتبالی باشه منم با رفتن وریا کاملا مخالفم!
ولی از لحاظ فنی بنظرم توجیهی نداره موندنش، همینطور وریا گرهی از مشکلات ما باز نمیکنه و نکرده! . اگر اینطور بود باید مانع رفتن دانشگر میشد، یا باید به بازیکنا می گفت صبر کنید نه اینکه هی پست بذاره که کسی به من زنگ نزد!
من تصورم اینه که کاریزمای لازم تو تیم رو هم نداره و مشکلی که با مجیدی پیدا کرد شاهد این مدعاست. تو تیم رقیب بیرانوند به سعید صادقی میگه داداش ساکتو وادار بیار سر تمرین یا سید جلال تیمو جمع کنه ولی من این چیزا رو از وریا ندیدم
اینی هم که میگی کاوه رضایی رو بیاره هنوز چیزی معلوم نیست . بازیکنی که با فولاد به تفاهم صددرصد رسیده چطور میخواد کاوه رضایی رو بیاره!؟ در هر صورت من انتظارم از وریا بیشتر بود، از لحاظ فنی بنظرم خیلی افت کرده ولی بخاطر دلگرمی هوادار بنظرم بمونه بهتره

ضمنا فوتبال برتر گفته کاوه رضایی هم داره میاد و اینکه گفته بودن مصدمه اطلاعات غلط دادن! کاوه رضایی خوبه ولی کاش جای شهباززاده دیاباته رو میاوردن و امیدوارم بیخیال امین قاسمی نژاد بشن

Last edited:

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
آجرلو شخصیت مستقل نداره و در خدمت بالاسری هاش هست... اینو از تمدید با غفوری میشه فهمید... تو این دو روزه با وریا تمدید بشه میگم یه پلنی واسه نقل و انتقالات دارند در غیر این صورت فقط دارن تیم قهرمان رو نابود میکنن...
انتظار دارین به هر قیمتی با وریا تمدید کنه ؟؟

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
اگر اینطور که این خبر ورزشی فلان فلان شده میگه راست باشه، واقعا خبر خوشیه! داسیلوا رو به شدت نیاز داریم:

Last edited:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
خداحافظ امیر حسین...پله های ترقی رو با استقلال 4 تا 4 تا طی کردی...همچین گلی هم نزدی برای ما بجز چند تا بازی آخر....قایدی بنده خدا این همه گل زده و 4 فصل زحمت کشید الان این حال و روزشه!

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
تنها چیزی که من میبینم خرید یکی دو بازیکن جدید و تمدید 2 یا 3 بازیکن هست اونم طی نزدیک به 3 هفته ...تیم های دیگه در یکی دو روز این کارها رو کردن

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
رییس فدراسیون (عزیزی خادم) به دلیل پرداخت ده میلیارد به پیروزی از مقام خود عزل شد ( حالا این یک فقره بوده ببینید چقدر دیگه داده که هنوز معلوم نشده )
اون وقت یکی پیدا نمیشه حتی حق و حقوق استقلال رو بهش بده

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
اینا چیه میخرن؟! بازیکن خوبیه؟

رییس فدراسیون (عزیزی خادم) به دلیل پرداخت ده میلیارد به پیروزی از مقام خود عزل شد ( حالا این یک فقره بوده ببینید چقدر دیگه داده که هنوز معلوم نشده )
اون وقت یکی پیدا نمیشه حتی حق و حقوق استقلال رو بهش بده
لینکشو لطفا بذار دوست عزیز بدونیم چه ها که با ما نکردند!

این صفر تا صد کاوه رضاییه:) بقول خودش دروغ نگیم:) بخرید این کاوه رضایی رو دیگه...
218628.jpg

Last edited:

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
این ارسلان هم اگز قرارداد داره با یه بازیکن بدردبخور معاوضش کنن

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
ساپینتو کجاست که اوکی میده؟
این ارسلان هم اگز قرارداد داره با یه بازیکن بدردبخور معاوضش کنن
داشتیم؟؟؟!!!! شوخی شوخی با گیتاریست تیم هم شوخی؟؟!:)

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
ساپینتو کجاست که اوکی میده؟

داشتیم؟؟؟!!!! شوخی شوخی با گیتاریست تیم هم شوخی؟؟!:)
افت کرده شدید باید یکی بیاد بلد باشه گل بزنه
یامگا هم خیلی وقته نتونسته گل بزنه

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
افت کرده شدید باید یکی بیاد بلد باشه گل بزنه
یامگا هم خیلی وقته نتونسته گل بزنه
چکار میشه کرد؟ اینجور باشه همه رو باید بریزیم بیرون؟
وریا، چشمی، حسین زاده، یامگا، مطهری، رمضانی و ...افت کردند....قبول کنیم فصل سختی داشتیم و این پرتغالی باید زودتر بدنسازی رو شروع کنه و طرحی نو دراندازه..
همینا رو حفظ کنیم هنر کردیم

Last edited:

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
خبر ورزشی فلان فلان شده زیرآب خرید های استقلال رو زده..البته بیراه هم نگفته...اینا چیه خریدیم؟ آدم یاد ژستد میفته:)

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,461
آقا من کاری به مباحث سیاسی وریا ندارم..وریا مردمیه منم قبول دارم..اگراین مباحثو بذاریم کنار...
ولی از لحاظ فنی وریا واقعا چقدر بدرد تیم میخوره
استقلال تیمش جوان شده

نیاز به وریا داریم حتی رو نیمکت باشه

SKYROCKET

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
4,111
خدا رو شکر

استقلال تیمش جوان شده

نیاز به وریا داریم حتی رو نیمکت باشه
تو این شرایط جنازه اش هم بدرد میخوره

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,247
روزبه هم گفته امشب میره واسه تمدید

kyle

مدیر بورس و بانکداری
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,201
تیم یه بزرگتر نیاز داشت
وریا حیف شد که داره میره
واقعا جنازش نیاز بود برای امسال

یه مهاجم خیلی خوب نیاز داریم
کاوه خوبه ولی یه مهاجم مثل تیام نیاز داریم ::cry:
خرید هایی که انجام شد خریدهاش شاخصی نبودند
میرزایی خوب دریبل میزنه .سرعت خیلی خوبیم داره ولی ضربه اخر خیلی خنگ میزنه
باهاش باید کار کرد تا درست بشه (یکی دوتا بازی ازش دیده بودم )

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,461
سید حسین لوس الان بزرگ تر تیمه

بالا