برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران استقلال

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,689
بقول مهدیپور آدم خانواده اش رو ول نمیکنه.
سید از جنس این خانواده اس.
وقتی فرهاد چندبار اینکارو کرد و هوادارن هیچ عکس العملی نشون ندادن بقیه هم یاد میگیرن

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,689

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,689
میشه صریح بگید این گرایشات خاص چی بوده؟
چند وقت قبل صراحتا گفتم و بن شدم
همینقدر بگم که وریا هیچوقت در مورد سربازان مرزبانی کشته شده به دست گروههای تروریستی هیچی نگفته

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
چند وقت قبل صراحتا گفتم و بن شدم
همینقدر بگم که وریا هیچوقت در مورد سربازان مرزبانی کشته شده به دست گروههای تروریستی هیچی نگفته
اگر نظرت اینه که وریا یک کرد هست و داره از گروهای جدایی طلب حمایت میکنه پس باید از تیم حذف بشه بیا بی رو در وایستی بگو بنا به دلایل امنیتی حذف شد بهتر شد نه اینکه بیای بگی پول بیشتر میخواست یا فوتبالش افت کرده بود این میشه تخریب یک بازیکن بنا بر دلایلی که شما تو ذهنت داری و حتی جرات عنوان کردنش رو نداری چون میگی بن میشی

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,689
اگر نظرت اینه که وریا یک کرد هست و داره از گروهای جدایی طلب حمایت میکنه پس باید از تیم حذف بشه بیا بی رو در وایستی بگو بنا به دلایل امنیتی حذف شد بهتر شد نه اینکه بیای بگی پول بیشتر میخواست یا فوتبالش افت کرده بود این میشه تخریب یک بازیکن بنا بر دلایلی که شما تو ذهنت داری و حتی جرات عنوان کردنش رو نداری چون میگی بن میشی
شما میگی به دلایل سیاسیه نه من

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,689
اینکه باشگاه با بازیکن مذاکره کنه و بعد اعلام کنه مذاکره کردیم به توافق نرسیدیم کجاش ایراد داره؟
چند سال قبل خطیر اینکارو کرده بود با اعلام عدد و رقم ! فکر میکنی عکس العمل هوادارا چی بود ؟

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
شما میگی به دلایل سیاسیه نه من
بله این من بودم که گفتم وریا گرایشات خاصی داره شما که نبودی! البته الان میخوای بگی که آنقدر مسیولین کشور دموکرات و خفن هستند که با وجود اینکه وریا از نظر شما یک کرد پرحاشیه است ولی بازم به این دلیل نیست که میخوان تمدید نکنن...

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,689
بله این من بودم که گفتم وریا گرایشات خاصی داره شما که نبودی! البته الان میخوای بگی که آنقدر مسیولین کشور دموکرات و خفن هستند که با وجود اینکه وریا از نظر شما یک کرد پرحاشیه است ولی بازم به این دلیل نیست که میخوان تمدید نکنن...
شما ادعا کردی تمدید نکردن با وریا به دلایل سیاسی و غیر فوتبالیه !

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
شما ادعا کردی تمدید نکردن با وریا به دلایل سیاسی و غیر فوتبالیه !
بله من این رو بهش اعتقاد دارم تا جایی که خلافش ثابت بشه و اون وسطا سوسکی هم نمیگم وریا گرایشات خاص داشت به نظر من وریا به خاطر حوادث اخیر حمایتش از مردم آبادان و حواشی که رخ داد سر اون مصاحبه اش رفت زیر ذره بین و الانم تمدید نکردنش به این شکل دلیل سیاسی امنیتی داشته! اینو میگم تا خلافش ثابت بشه!

blueman6

Registered User
لایک‌ها
85
وریا غفوری اگر مسائل اجتماعی مردم براش اهمیت و موضع گیری هاش صادقانه بود، نسبت به قراردادهای نجومی فوتبالیست ها اونم از بیت المال که حق همه ی مردم هست، عکس العمل نشون میداد بخصوص تو این شرایط بد اقتصادی.
حتی تو باشگاه های مولتی میلیاردر اروپایی تو ۲ سال گذشته به دلیل بحران اقتصادی، دستمزدها کاهش پیدا کرد، تازه اونها همه خرجشون از درآمدشون از فوتباله و دیگه دولتی نیست...
طی سال های گذشته سر سوزنی از قراردادشون کوتاه نیومدن و مثلا در مورد قرارداد ۴۰ میلیاردی سرمربی رقیب هیچ موضعی نمیگیره، چون اولا اونا مهم رابطه خودشونه و دوما چیزی نیست که بشه باهاش بعضی رسانه های خاص رو تحریک کرد.
تو همون حوزه فوتبال شده بیاد از معضلاتی که که ماهایی که میریم استادیوم بگه؟ اینکه چه دردسری داره که از همون بلیت فروشی شروع میشه تا بعدش که میخوایم برگردیم خونه؟ نه؟ اهمیتی نداره؟ اما اومدن خانوما تحت هر شرایطی براش خیلی با اهمیت بوده چون جاهای خاص براشون مهمه و نه عموم مردم.
اگه همون برخوردی که با ماها میشه تو استادیوم با خانوما بشه که سنگ رو سنگ بند نمیشه و اگر هم برخورد محترمانه باشه، میشه تبعیض که هر دو اشتباهه. اما این چیزا پشیزی براش مهم نبوده.
چون کاری به درد مردم نداشته و بعضی حرکاتش پوپولیستی بوده.
تا حالا ندیده بودم کاپیتان یک تیم با سابقه و ریشه، بازوبند رو به اون شکل به طرفی پرت کنه و حتی نتونه صریح در مورد مشکلاتی که تو باشگاهش هست، صحبت بکنه.
امثال جباری و منتظری و بزرگان رو طی سلطنت سلطانی فر از استقلال فراری دادن تا تیم از بزرگانش خالی و از ریشه هاش فاصله بگیره.
رفتار وریا رو با اونا مقایسه کنید.

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,689
بله من این رو بهش اعتقاد دارم تا جایی که خلافش ثابت بشه و اون وسطا سوسکی هم نمیگم وریا گرایشات خاص داشت به نظر من وریا به خاطر حوادث اخیر حمایتش از مردم آبادان و حواشی که رخ داد سر اون مصاحبه اش رفت زیر ذره بین و الانم تمدید نکردنش به این شکل دلیل سیاسی امنیتی داشته! اینو میگم تا خلافش ثابت بشه!
باور یا اعتقاد وضعیتی در ذهن است که با وجود آن، فرد فکر می‌کند که چیزی درست است، بدون توجه به اینکه آیا شواهد تجربی‌ای یا دلایل عقلی و منطقی ای وجود دارد یا نه، که با قطعیتی که بر حقایق مسلم دیگری مبتنی باشد، ثابت کند که آن چیز درست است.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
باور یا اعتقاد وضعیتی در ذهن است که با وجود آن، فرد فکر می‌کند که چیزی درست است، بدون توجه به اینکه آیا شواهد تجربی‌ای یا دلایل عقلی و منطقی ای وجود دارد یا نه، که با قطعیتی که بر حقایق مسلم دیگری مبتنی باشد، ثابت کند که آن چیز درست است.
من گفتم اعتقاد دارم نگفتم مومن هستم بهش اگر عقیده من این باشه تا اینکه مومن باشم بهش که چشمم رو روی مسایل تجربی ببندم دو چیزه! با کلمات بازی نکنید شما سند قابل قبول بیار که حذف وریا فوتبالی بوده کیه که باور نکنه!

Erfan_Buffon

مدیر بخش ورزش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,245
وریا غفوری اگر مسائل اجتماعی مردم براش اهمیت و موضع گیری هاش صادقانه بود، نسبت به قراردادهای نجومی فوتبالیست ها اونم از بیت المال که حق همه ی مردم هست، عکس العمل نشون میداد بخصوص تو این شرایط بد اقتصادی.
حتی تو باشگاه های مولتی میلیاردر اروپایی تو ۲ سال گذشته به دلیل بحران اقتصادی، دستمزدها کاهش پیدا کرد، تازه اونها همه خرجشون از درآمدشون از فوتباله و دیگه دولتی نیست...
طی سال های گذشته سر سوزنی از قراردادشون کوتاه نیومدن و مثلا در مورد قرارداد ۴۰ میلیاردی سرمربی رقیب هیچ موضعی نمیگیره، چون اولا اونا مهم رابطه خودشونه و دوما چیزی نیست که بشه باهاش بعضی رسانه های خاص رو تحریک کرد.
تو همون حوزه فوتبال شده بیاد از معضلاتی که که ماهایی که میریم استادیوم بگه؟ اینکه چه دردسری داره که از همون بلیت فروشی شروع میشه تا بعدش که میخوایم برگردیم خونه؟ نه؟ اهمیتی نداره؟ اما اومدن خانوما تحت هر شرایطی براش خیلی با اهمیت بوده چون جاهای خاص براشون مهمه و نه عموم مردم.
اگه همون برخوردی که با ماها میشه تو استادیوم با خانوما بشه که سنگ رو سنگ بند نمیشه و اگر هم برخورد محترمانه باشه، میشه تبعیض که هر دو اشتباهه. اما این چیزا پشیزی براش مهم نبوده.
چون کاری به درد مردم نداشته و بعضی حرکاتش پوپولیستی بوده.
تا حالا ندیده بودم کاپیتان یک تیم با سابقه و ریشه، بازوبند رو به اون شکل به طرفی پرت کنه و حتی نتونه صریح در مورد مشکلاتی که تو باشگاهش هست، صحبت بکنه.
امثال جباری و منتظری و بزرگان رو طی سلطنت سلطانی فر از استقلال فراری دادن تا تیم از بزرگانش خالی و از ریشه هاش فاصله بگیره.
رفتار وریا رو با اونا مقایسه کنید.
وریا خیلی از مجتبی جباری و امثالهم بزرگتره
شما هنوز یادتون نمیاد مجتبی جباری هفته ای یکبار تمرین رو تعطیل میکرد!!!

وریا جزو معدود بازیکنان تاریخ باشگاه هست که مورد احترام بخش زیادی از هوادارن و پیشکسوتان سایر تیم ها هم هست...

مورد بعدی هم شما و امثالهم موارد رو قاطی میکنید!!! میگید وریا چرا نمیاد راجع به مشکلات آبخوری و دستشویی ورزشگاه بگه؟! چزا نمیاد راجع به چال و چوله خیابان کوچمون بگه؟! عزیزم اینو تو خود صدا و سیما هم گفتن... خودت هم میتونی بری بگی!!! 90درصد مواردی که وریا گفته عامه مردم و سایر سلبریتی ها جراتشو نداشتن بگن. این مورد هست که متمایزش کرده و اینقدر بهشون برخورده و دنبال این هستن هزارتا اتهام بهش بچسبونن

از وریا هم بزرگتر استقلال هست که وریا کاپیتانشه...حذف غیر ورزشی کاپیتان یک تیم یعنی تلاش برای از بین بردن هویت باشگاه و نوید این رو میده که در آینده هم این رفتارها ادامه دار باشه و اگر هوس کنن یه جور واست تیم میبندن بری لیگ یک

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,689
من گفتم اعتقاد دارم نگفتم مومن هستم بهش اگر عقیده من این باشه تا اینکه مومن باشم بهش که چشمم رو روی مسایل تجربی ببندم دو چیزه! با کلمات بازی نکنید شما سند قابل قبول بیار که حذف وریا فوتبالی بوده کیه که باور نکنه!
شمایی که ادعا کردی عدم تمدید با وریا غیر فوتبالیه باید سند بیاری !
وقتی میگی معتقدم یعنی نمیتونی اثبات کنی

AMIN-MOGHADDAM

Registered User
لایک‌ها
4,668
#وریا_باید_بماند

وریا مهره کلیدی و بزرگتره تیمه ، قبل قهرمانی با فرهاد به مشکل خورد قبل تر کلی استوری سیاسی گذاشت ، قبلش هم لگد زد تو تابلو و از بازی بیرون رفت ... !

با همه این ها وریا یکی از ستون های استقلال شده کسی که با همه مشکلات پای تیم مونده و بازیکنا احترام خاصی واسش قائل هستن ، وریا در دوران اوج فوتبالیش با استقلال تمدید کرد و موند و برای خودش احترام خرید ، صد البته که هنوزم بازیکن با کیفیتیه ...

خداروشکر هوادار قشنگ میفهمه که وریا چه مهره ارزشمندیه ، شما حساب کن وریا تو یه تیم دیگه بود و هواداراشون چطور حلوا حلواش میکردن و بهش احترام میذاشتن ...

استقلال برای پخته شدن وریا هزینه زیادی پرداخت کرده و خروج وریا از استقلال و پیوستنش به یه تیم دیگه یعنی هدیه کردن کل سرمایه گذاریمون به اون تیم ....

حضور وریا یعنی دلگرمی به تیم یعنی از آینده ات خیالت راحت باشه جوان حتی خروج وریا از استقلال میتونه همراه بشه با از دست دادن چند تا بازیکن ...

در نهایت وریا تاکید کرد که یک جان دارم و هزاران بار تقدیم به ایران ...

blueman6

Registered User
لایک‌ها
85
وریا خیلی از مجتبی جباری و امثالهم بزرگتره
شما هنوز یادتون نمیاد مجتبی جباری هفته ای یکبار تمرین رو تعطیل میکرد!!!

وریا جزو معدود بازیکنان تاریخ باشگاه هست که مورد احترام بخش زیادی از هوادارن و پیشکسوتان سایر تیم ها هم هست...

مورد بعدی هم شما و امثالهم موارد رو قاطی میکنید!!! میگید وریا چرا نمیاد راجع به مشکلات آبخوری و دستشویی ورزشگاه بگه؟! چزا نمیاد راجع به چال و چوله خیابان کوچمون بگه؟! عزیزم اینو تو خود صدا و سیما هم گفتن... خودت هم میتونی بری بگی!!! 90درصد مواردی که وریا گفته عامه مردم و سایر سلبریتی ها جراتشو نداشتن بگن. این مورد هست که متمایزش کرده و اینقدر بهشون برخورده و دنبال این هستن هزارتا اتهام بهش بچسبونن

از وریا هم بزرگتر استقلال هست که وریا کاپیتانشه...حذف غیر ورزشی کاپیتان یک تیم یعنی تلاش برای از بین بردن هویت باشگاه و نوید این رو میده که در آینده هم این رفتارها ادامه دار باشه و اگر هوس کنن یه جور واست تیم میبندن بری لیگ یک
این که نشد ارزش که بیایم مسائلی عنوان کنیم که به اصطلاح رادیکاله تا بیشتر درد مردم باشه.
عکس العمل نسبت به موضعی که درد اکثریته خیلی مهم تر از موضوعاتیه که طیف کمتری رو شامل میشه و عموما از اهمیت کمتری هم برخورداره.
هنوزم اون پرت کردن بازوبند و مسائلی که موقع بستن قراردادش آشکار شد از بدجنسی خطیر قابل توجیه نیست برای کسی که یک کاپیتان معمولی نیست.
استقلال کاپیتان هایی داشته که بعد 6 7 سال بازی تو تیم، به کاپیتانی میرسیدن و از دوران سلطانی فر، تیم بصورت مکرر دچار تغییرات شدید شد و اون ستون های تیم فراری داده شدن.
البته من صرفا دیدگاهم نسبت به مواضعشو گفتم.
دلیلی وجود نداره برای کنار گذاشتنش و منم مخالفم و همچنان مهره سودمندیه.
ضمن اینکه عدم تمدید تا الانش رو به مسائل سیاسی ربط نمیدم، در واقع بی ربط میدونم؛ چون اگر سیاسی باشه باید از فوتبال محو بشه نه فقط استقلال.
اون کار حذف تصویرش از عکس تیمی در اون برنامه مورد نظر هم که معلومه کار چه گروهیه، همون گروهی که با فشارشون میخواستن بازیکانا و مجیدی برن به اون برنامه سفارشی که برای توجیه و لاپوشونی فساد و بخصوص تیم خاص طراحی شده.
لازم به ذکر هست که یک سری رسانه ها از جمله خبر ورزشی و فوتبال برتر و ... بطور ویژه پژمان راهبر کاملا هماهنگ دقیقا تو یک مسیر حرکت میکنن که اون مسیر همیشه در جهت حمایت تیمی خاص و تخریب رقبا بوده.
استقلال برای پخته شدن وریا هزینه زیادی پرداخت کرده و خروج وریا از استقلال و پیوستنش به یه تیم دیگه یعنی هدیه کردن کل سرمایه گذاریمون به اون تیم ....
درست ترین نکته همینه.

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,689
هنوزم اون پرت کردن بازوبند و مسائلی که موقع بستن قراردادش آشکار شد از بدجنسی خطیر قابل توجیه نیست برای کسی که یک کاپیتان معمولی نیست.
اون زمان به خطیر گفتیم غلط کردی مسائل داخلی باشگاه رو افشا کردی !
الان هم به وریا میگیم اگه توی این سن و سال قرارداد آنچنانی میخوای به سلامت ...

بالا