• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران تراکتورسازی تبریز

ManUtd1998

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
20
بازی 15.45 شروع شده

قاطی نکردی تو :دی

bh_hellboy

Registered User
لایک‌ها
8
4:30 روشن کردم دیدم نیمه اول شروع میشه !! قاطی کردم یعنی؟ :دی

من کیم ؟ اینجا کجاس؟ :دی

دیدی چی شد :دی موج توهم اومدن فنر از الان داره خود نمایی میکنه:D
اگه نیمه اول رو نرسیدی ببینی چیز زیادی از دست ندادی تراکتور 3 تا موقعیت داشت که هر سه تاشم گل کرد:p
نیمه دومم خوف بود:rolleyes:

bh_hellboy

Registered User
لایک‌ها
8
9.jpg
اختصاصی هواداران تراکتورسازی Tractorfans.com- بعد از بازی تراختور سازی و استقلال اهواز در هفته شانزدهم لیگ فوتبال که با پیروزی شیرین سه بر دوبه سود تراختور به پایان رسید ترکها و به خصوص تبریزیها با آمدن به خیابانها به شادی پرداختند. بعد از برد تیم تراختور ملت از هر سو به خیابانهای اصلی شهر روانه می شدند و با زدن بوق و با در دست داشتن بایراق های قرمز به شادی می پرداختند همه جای شهر چون دشت لاله زار قرمز پوش شده بود .
ملت این پیروزی را به همدیگر تبریک می گفتند.
3.jpg
گزارشی از فلکه بازار ولیعصر تبریز :
در این مکان ملت با شعار های تراکتور شاد اولاسان سن کی بیزی شاد ائله دین ، آنا دیلیم وار اولسون تراختوری ساغ اولسون ، آذربایجان دیاریمیز تراختور افتخاریمیز ، یاشاسین آذربایجان ، تراختوری ائل ایستر شرفلی میللت ایستر و ... با در دست داشتن پرچم های تراختور که کلمه یاشاسین آذربایجان و تراختور که بر روی آنها نقش بسته بود سر از پا نمی شناختند و برد تیم خود را در مقابل استقلال اهواز جشن می گرفتند و این در حالی بود که هر لحظه بر تعداد شادی کنندگان افزوده می شد .
در این میان چیزی که جالب توجه بود این است که دخترها ، زنها و از همه مهم تر بچه ها نیز به این شادی پیوسته بودند.
لازم به ذکر است که در این شادی مامورین نیروی انتظامی می خواستند یکی از بچه ها را بازداشت کنند که با هو کشیدن شادی کنندگان مجبور به آزادی وی شدند .

Last edited:

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
4:30 روشن کردم دیدم نیمه اول شروع میشه !! قاطی کردم یعنی؟ :دی

من کیم ؟ اینجا کجاس؟ :دی
نه درست گفتی من اشتباه کردم
بازی 15.45 شروع شده

قاطی نکردی تو :دی
درسته

دیشب موقع شروع بازی حواسم به ساعت نبود بعد از ظهر هر سایتی میرفتم نوشته بود 16:30 من هم فکر کردم بازی همون موقع پخش میشد
الان سایتهای خارجی رو دیدم همشون بازی رو 15:45 به وقت ایران نوشتن

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
9.jpg
اختصاصی هواداران تراکتورسازی Tractorfans.com- بعد از بازی تراختور سازی و استقلال اهواز در هفته شانزدهم لیگ فوتبال که با پیروزی شیرین سه بر دوبه سود تراختور به پایان رسید ترکها و به خصوص تبریزیها با آمدن به خیابانها به شادی پرداختند. بعد از برد تیم تراختور ملت از هر سو به خیابانهای اصلی شهر روانه می شدند و با زدن بوق و با در دست داشتن بایراق های قرمز به شادی می پرداختند همه جای شهر چون دشت لاله زار قرمز پوش شده بود .
ملت این پیروزی را به همدیگر تبریک می گفتند.
3.jpg
گزارشی از فلکه بازار ولیعصر تبریز :
در این مکان ملت با شعار های تراکتور شاد اولاسان سن کی بیزی شاد ائله دین ، آنا دیلیم وار اولسون تراختوری ساغ اولسون ، آذربایجان دیاریمیز تراختور افتخاریمیز ، یاشاسین آذربایجان ، تراختوری ائل ایستر شرفلی میللت ایستر و ... با در دست داشتن پرچم های تراختور که کلمه یاشاسین آذربایجان و تراختور که بر روی آنها نقش بسته بود سر از پا نمی شناختند و برد تیم خود را در مقابل استقلال اهواز جشن می گرفتند و این در حالی بود که هر لحظه بر تعداد شادی کنندگان افزوده می شد .
در این میان چیزی که جالب توجه بود این است که دخترها ، زنها و از همه مهم تر بچه ها نیز به این شادی پیوسته بودند.
لازم به ذکر است که در این شادی مامورین نیروی انتظامی می خواستند یکی از بچه ها را بازداشت کنند که با هو کشیدن شادی کنندگان مجبور به آزادی وی شدند .
دیشب شاه گلی هم قیامت بود حیف که من خونه بودم :(

climax

Registered User
لایک‌ها
3
كمالوند:
اگرتجربه بازيكنان نبود قافيه را مي‌باختيم
حاشيه‌سازان ادامه دهند نام آنها رااعلام مي‌كنم

سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز گفت: هر كس بخواهد نتايج استقلال اهواز را به چيزي به غير از مسايل فني ارتباط دهد بي‌انصافي كرده است.

به گزارش ايسنا از خوزستان، فراز كمالوند در نشست خبري پس از ديدار تيمش مقابل استقلال اهواز عنوان ‌كرد: در 15 ديدار گذشته تيم تراكتورسازي تاكنون هيچ تيمي نتوانسته بود به اين اندازه اين تيم را تحت فشار قرار دهد. استقلال اهواز قدرتمندانه ظاهر شد و بايد به باقري نيا تبريك گفت.

وي افزود: تيم ما در اين ديدار و ديدارهاي گذشته حضوري قدرتمند داشت اما نبايد از حق گذشت كه شاگردان باقري‌نيا نيز در حد و اندازه‌هاي خوبي ظاهر شدند. به نظر من مسايل حاشيه‌اي مانع كار مفيد بازيكنان اين تيم شد.

كمالوند ادامه‌ داد: زادگاه من خوزستان است و خيلي خوشحالم كه به وطن خود بازگشتم، زماني كه مشاهده كردم تيم استقلال اهواز نيز همانند تيم ما از هواداران پرشوري برخوردار است بسيار خوشنود شدم. اميدوارم تيم‌هاي استقلال و فولاد در استاني كه مهد فوتبال ايران است يك بار ديگر بتوانند به جايگاه واقعي خود بازگردند.

وي جو ورزشگاه تختي اهواز را به زيان تيم‌هاي ميهمان توصيف كرد و گفت: حمايت پرشور هواداران اهوازي تختي را جهنم مي‌كند. اهواز در اين ديدار براي ما تبريز ديگر بود و شرايط را براي ما بسيار سخت كرده بود.

كمالوند درباره شرايط اين ديدار عنوان‌ كرد: به نظر من اگر تجربه‌ي بازيكنان با سابقه‌ي ما نبود قافيه را مي‌باختيم. بيشتر بازيكنان ما گمان مي‌كردند پس از به ثمر رساندن گل سوم بازي به اتمام رسيده است اما تيمي كه مقابل ما قرار داشت توانايي تغيير نتيجه را داشت.

وي خبرهاي منتشر شده در يكي از روزنامه‌ها را به زيان تيم خود عنوان‌ كرد و گفت: يكي از روزنامه‌هاي ورزشي كشور در هفته‌هاي اخير جملاتي را عليه من عنوان كرده كه مي‌خواهد تيم تراكتورسازي را گرفتار حاشيه كند. اين روزنامه هر هفته اعلام مي‌كند كه در كادر مربي‌گري تيم ما تغييراتي صورت گرفته است و نام چند نفر را نيز ذكر مي‌كند. آنها مي‌خواهند فوتبال زيبا و نتايج خوب تراكتور را زير سوال ببرند.

كمالوند تصريح‌ كرد: من اين تيم را پس از 9 سال به ليگ برتر نياوردم، اين تيم با كمك هواداران به ليگ برتر آمد، اين صندلي مربي‌گري تنها متعلق به من نيست و هر لحظه كه هواداران من را نخواهند از اين تيم مي‌روم. آنها فكر مي‌كنند من تا ابد در اين پست باقي مي‌مانم، من كه هيچ ادعايي در اين خصوص ندارم، ما تيمي را به ليگ برتر آورديم كه توانست براي اولين حضور خود در پايان تيم فصل امتيازش را تك رقمي كند، بيشتر بازيكنان ما تاكنون در اين ليگ به ميدان نرفته بودند.

سرمربي تيم تراكتورسازي تبريز درباره شايعات و مشكلاتي كه براي تيمش به ‌وجود آورده‌اند عنوان ‌كرد: اميدواريم اگر كسي قرار است به جاي ما بيايد دوباره تيم را به رده پايين‌تر نفرستد و پس از 10 سال دوباره به ليگ برتر بياورد، آن‌هايي كه در لباس ميش همچون گرگ مي‌خواهند به اين تيم صدمه بزنند بدانند كه اين تيم متعلق به هواداران تبريزي و زير مجموعه‌ي ايران است، اگر به اين شايعات در خصوص تيم تراكتورسازي ادامه دهند من به ناچار نام آنها را مطرح مي‌كنم. ما هر موقع منافع شخصي را سرلوحه كارمان قرار داديم اين موضوع تنها به زيان تيم بوده است.

وي خاطرنشان‌كرد: تيم تراكتورسازي در طول 9 سال با هزينه 22 ميليارد تومان نتوانست به ليگ برتر صعود كند، در حالي كه سال گذشته تنها به هزينه‌اي بالغ بر 2 ميليارد تومان توانست به ليگ برتر صعود كند. اگر عده‌اي فكر مي‌كنند مالك تيم هستند مي‌توانند بيايند و سكان هدايت اين تيم را به دست بگيرند.

كمالوند در خصوص صحبت‌هايي مبني بر اعتراض به قضاوت اين ديدار گفت: هيچ نامه‌اي مبني بر اين‌كه صالحي داور اين بازي نباشد از سوي باشگاه ما به فدراسيون ارسال نشده است، در چند هفته‌ي اخير فشاري كه به تيم ما وارد شده از مسايل استقلال اهواز بيشتر بوده است.

وي درباره انتقاد برخي از منتقدين در خصوص مربي‌گريش عنوان‌كرد: بعضي‌ها مي‌گويند من جوان هستم اما مگر جوان بودن يك سرمربي جرم است، آنها به غير از اين‌كه مي‌خواهند تراكتورسازي را وارد حاشيه كنند هيچ منظور ديگري ندارند.

كمالوند ليگ برتر را تابع تيم ملي كشور دانست و در خصوص فشردگي رقابت‌ها عنوان‌كرد: همه‌ي ما براي افزايش سطح فوتبال ملي تلاش مي‌كنيم. تيم‌هاي فولاد و استقلال در حساس‌ترين زمان بازيكناني را در اختيار تيم ملي قرار داده‌اند كه از اين مساله نيز متحمل زيان‌هايي شده‌اند. ما نيز بايد اين فشردگي‌ها و مشكلات را تحمل كنيم تا فوتبالي حرفه‌اي داشته باشيم.

سرمربي تيم فوتبال تراكتورسازي تبريز تصريح‌كرد: ما گله‌اي از برگزاري مسابقات نداريم. اگر برخي تيم‌ها نمي‌توانند خود را با اين شرايط وفق دهند ارتباطي به برنامه‌هاي فدراسيون ندارد، هدف اصلي همه‌ي ما اقتدار تيم ملي است و بايد در اين راستا همكاري لازم را با فدراسيون فوتبال داشته باشيم.

climax

Registered User
لایک‌ها
3
هواداران خیلی دارند به کمالوند وابسته می شوند! کمال پاشا! خدایی حیف "پاشا" نیست که به کمالوند نسبت بدهند ؟
آخه مگه همین کمالوند نبود که تو بازی پلی اف با شیرین فراز اون ادابازی ها رو درآورد و ما رو 2 سال از لیگ برتر عقب گذاشت ؟
فردا هم اگه بره به یه تیم دیگه پشت تراختور بد می گه !
من نمی دونم چرا این لقب ها رو الکی خرج این و اون می کنیم ، اونم فقط واسه یک سال !
لقبهای اینجوری رو به کسایی می دهند که غیرت و تعصب چندین ساله داشته واسه یه تیم ، اصلا" باید عمرش رو روی یک تیم گذاشته باشه!
همین افشین قطبی مگه واسه فقط واسه یک سال ، امپراطور نشد ؟
شد دیگه! فقط واسه یک سال نتیجه ی خوب شد امپراطور! ولی بعدش هم به پرسپولیس خیانت کرد و هم به مردم ایران !

افاضات بنده در همین جا تموم شد:)

ناپلئون

Registered User
لایک‌ها
0
خوب باید هم همین طوری باشه !

قرار نیست که یه مربی یا یه بازیکن تا آخر عمرش تو یه تیم بمونه؛ حالا اگه تعصب داشته باشه خیلی بهتره :cool:

در ضمن همه جای دنیا ورزشکاران رو همین طوری .... می کنن :p

ولی من خودم کاملا از کمالوند راضی هستم:rolleyes:
بازی کردن با 4 5 تا بازیکن بی نام ؛ اون هم مقابل این غولهای فوتبال ایران کار هرکسی نیست :rolleyes:

یاشاسین تراختور ;)

climax

Registered User
لایک‌ها
3
نمی گم که همه عمرش رو واسه تراختور بذاره ، اینکه اصلا" غیرممکنه :D
ولی حداقل 2 3 سالی بگذاره بعد !
شاید من دارم اشتباه می کنیم ولی کلا" حس خوبی نسبت به کمالوند ندارم :(

درضمن فکر نکنم تو دنیا هم واسه 1 سال همه هوادارها عاشق یک بازیکن یا یه مربی بشن !

bh_hellboy

Registered User
لایک‌ها
8
یر دَ دیر تراختور ,گوی دَ دیر تراختور!

71isf8wry2j948ltcglk.jpg

climax

Registered User
لایک‌ها
3
فكر نمى كردم ۳ گل در اهواز به استقلال بزنيم
كمالوند: حالا مى توان به رتبه خوب فكر كرد

تيم تراكتور سازى تبريز هفته شانزدهم دست به كار بزرگى زد و توانست در اهواز ابتدا ۳ گل از حريف قدر خودش جلو بيافتد و در نهايت ۳ بر ۲ پيروز ميدان باشد. فراز كمالوند سرمربى جوان تيم تراكتور سازى تبريز از نتيجه به دست آمده راضى است و معتقد است پيروزى در مقابل استقلال اهواز در خانه كار سختى بوده كه بازيكنان جوان تراكتور سازى از پس آن بر آمده اند. مصاحبه كمالوند را مى خوانيم:
•پيروزى مقابل استقلال اهواز در ورزشگاه تختى اهواز كار سختى بود؟
- تيم ما بازى را خيلى خوب شروع كرد. ما توانستيم در ۲۵ دقيقه ابتدايى بازى ۳ گل به حريف بزنيم و تا حدودى آبى پوشان اهوازى را شوكه كنيم. استقلال اهواز هفته ها بود روى نوار موفقيت بود. آنها چند هفته اى بود يا پيروز ميدان بودند و يا حداقل مساوى هاى خوبى گرفته بودند به همين خاطر هواداران اهوازى هم با ورزشگاه آشتى كرده بودند و همين موضوع كار ما را بيش تر سخت كرده بود.
• بازى را توفانى آغاز كرديد، برنامه خاصى داشتيد يا اينكه اتفاقى توانستيد در شروع ، بازى را در دست بگيريد؟
- قبل از بازى با بازيكنان صحبت كرده بودم، همه ما قصد داشتيم نيم فصل را با بهترين نمايش به پايان برسانيم و همين طور هم شد.ما توانستيم با همت بچه ها همان چند دقيقه ابتدايى ۳ گل به حريف بزنيم.
• پيش از آغاز بازى با توجه به اينكه مجيد باقرى نيا، سرمربى فعلى
استقلال اهواز در تراكتور سازى دستيار شما بوده اين پيش بينى مى شد كه تراكتور بازنده باشد اما اين طور نشد. نظر شما در اين مورد چيست؟
- بازى در اهواز مقابل هواداران پر شور اهوازى كلاً سخت است، اين بار جداى از اين مورد باقرى نيا با توجه به اينكه چند هفته كنار تيم ما بود به خوبى از بازيكنان تراكتور سازى شناخت داشت و همين باعث شده بود تا پيش از آغاز بازى همه تراكتور سازى را بازنده بدانند اما خدا راشكر اين طور نشد و سربلند از زمين بيرون آمديم.
• با اين حساب خودتان هم انتظار پيروزى در اهواز را نداشتيد؟
- نمى توان گفت انتظار پيروزى نداشتيم اما راستش فكر نمى كردم بتوانيم
۳ گل در اهواز به استقلال بزنيم.
• با اين پيروزى و روند خوبى كه در پيش گرفته ايد هنوز هم مثل اول فصل برنامه تراكتورسازى براى بقا در ليگ برتر ريخته شده است؟
- برنامه ريزى كه اول فصل با مديران تيم داشتيم قرار شد فصل اول تيم را در ليگ حفظ كنيم تا تجربه اندوزى كرده باشيم و از فصل بعد به فكر رتبه هاى خوب باشيم اما با اين شرايطى كه در پيش گرفته ايم حتى مى توان به فكر جايگاه خوب در جدول رده بندى بود.
• براى تعطيلات نيم فصل چه برنامه اى در نظر داريد؟
- براى تعطيلات قصد داريم يك اردو در دوبى و يا يكى از شهر هاى گرمسير تركيه برپا كنيم و ۲ بازى دوستانه با ۲ تيم در سطح بالا برگزار كنيم. در حال حاضر پيگير كار هاى اردو هستيم.
• نيم فصل بازيكن جديد هم جذب خواهيد كرد يا قصد داريد با همين نفرات نيم فصل دوم را نيز استارت بزنيد؟
- قطعاً يك مهاجم جذب خواهيم كرد البته ما جاى خالى در فهرست نداريم به همين خاطر فقط مى توانيم بازيكن جا به جا كنيم.

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
امیدوارم تو ای جا به جایی بازیکن بادامکی به تیم نیاد چون به نظرم با اولروم هیچ فرقی نداره

bh_hellboy

Registered User
لایک‌ها
8
امیدوارم تو ای جا به جایی بازیکن بادامکی به تیم نیاد چون به نظرم با اولروم هیچ فرقی نداره
چند فصل اولی که رفت پرسپولیس خوب بازی میکرد , این اوایل خیلی کم بازیش میده من که احساس بدی نسبت بهش ندارم به هر حال ما یک مهاجم میخوایم نه بادامکی :D

climax

Registered User
لایک‌ها
3
تو این چند سالی که تو پرسپولیس بازی می کرد فقط منو حرص داده بود این بادامکی !
خدا کنه نیاد که تیم رو بهم می ریزه !

climax

Registered User
لایک‌ها
3
تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز در ترکيه اردو مي زند

سرمربي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز از برپايي اردوي يک هفته اي اين تيم در شهر آداناي ترکيه خبر داد.
فراز کمالوند اظهار داشت: تيم تا روز چهارشنبه اين هفته در استراحت خواهد بود و تمرينات تيم از روز پنجشنبه هفته جاري و در دو نوبت صبح و ظهر انجام در تبريز مي شود.
وي اضافه کرد: از تعطيلات نيم فصل براي بدنسازي بازيکنان و بالا بردن ميزان آمادگي آنها استفاده خواهيم کرد و در اردوي ترکيه نيز اين تمرينات ادامه خواهد داشت.
کمالوند با بيان اينکه در اين مدت براي اينکه تيم از نظر هماهنگي دچار مشکل نشود، هم در داخل و هم در خارج از ايران چند بازي دوستانه و تدارکاتي انجام خواهيم داد.
وي در خصوص جذب بازيکن جديد در تيم در اين فرصت ، گفت: ما با چند مهاجم مطرح کشور در خصوص پيوستن به تيم تراکتورسازي مذاکراتي انجام داده ايم و با مشخص شدن وضعيت نقل و انتقالات ، باب مذاکرات رسمي را آغاز مي کنيم.
کمالوند خاطر نشان کرد: تراکتورسازي با تواني مضاعف خود را براي نيم فصل دوم رقابت هاي ليگ برتر،
آماده مي کند و در تعطيلات نيم فصل علاوه بر تمرينات آماده سازي، به اولين بازي خود مقابل پاس همدان که در تبريز برگزار مي شود نيز برنامه ريزي خواهيم کرد.
تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز هم اکنون با 23 امتياز از 16 بازي در رده نهم جدول رده بندي قرار دارد.

climax

Registered User
لایک‌ها
3
براساس آئين نامه نقل وانتقالات
معاوضه نيكبخت و بادامكى امكان پذير نيست

خبر معاوضه حسين بادامكى از پرسپوليس با عليرضا نيكبخت ازتراكتور سازى تبريز، ديروز روى خروجى يكى از خبرگزارى ها رفت و پيش از آن برخى از افراد در محافل خاص ورزشى نيز روى آن پافشارى كرده بودند اما براى روشن شدن افكار عمومى، تصميم گرفتيم توضيحاتى در رابطه با اين مسأله بدهيم.در ابتداى ليگ نهم حرفه اى ۱۵ تيم مجاز بودند ۶ بازيكن ليگ برترى جذب كنند و ۳ تيمى كه از ليگ يك به ليگ برتر صعود كرده بودند، اجازه داشتند ۷ بازيكن ليگ برترى بگيرند. در نيم فصل نيز بازيكنان«هم كفو» مى توانند بين تيم ها معاوضه شوند، به اين معنى كه اگر تيمى خواستار يك بازيكن خارجى غيرآسيايى از تيمى بشود، تيم مقابل هم بايد بازيكن خارجى غير آسيايى به تيم مقابل بدهد. مثلاً فولاد خوزستان خواستار حضور آرفى از پرسپوليس در اين تيم براى نيم فصل دوم شد. پرسپوليس براى معاوضه نمى توانست جواد شيرزاد ليگ برترى يا حتى ابوالهيل كه سهميه آسيايى محسوب مى شد را بخواهد اما مى توانست جابا مجيرى را با آرفى معاوضه كند چرا كه هر ۲ سهميه ياران خارجى غيرآسيايى محسوب مى شدند. اگر هم تيمى سهميه ليگ برترى اش را در اول فصل پرنكرده باشد، مى تواند از بازيكن آزاد كه فصل قبل در ليگ برتر بازى كرده، استفاده كند مثلاً ابراهيم تقى پور كه از استقلال تهران به صباى قم رفت اما قراردادش را به دليل مشكل گردن در هيات فوتبال قم ثبت نكرده و در حال حاضر بازيكن آزاد است.
تراكتورسازى تبريز مستقل از رسول خطيبى از سپاهان و عباس آقايى و صابر ميرقربانى كه از سايپا جذب كرده بود اما كمالوند به هر دليلى آنها را نخواست و به تيم هاى ديگرى رفتند، ۷ بازيكن ليگ برترى ديگر به نام حسن رودباريان از پيكان، مهدى ثابتى از ابومسلم، علو ترائوره از سايپا، فرهاد خيرخواه از پرسپوليس، عرفان اولروم از ابومسلم، مهرداد پولادى از استقلال تهران و محمدباقر زعفرانى از مقاومت سپاسى را از تيم هاى ليگ برترى جذب كرده است و درحال حاضر ليست بازيكنان ليگ برترى اين تيم پر است و نمى تواند حتى قرارداد خود عليرضا نيكبخت را ثبت كند چرا كه وقتى اين بازيكن منشورى شد و نيم فصل اول ليگ نهم حرفه اى را از دست داد، مديران اين باشگاه عرفان اولروم را جذب كردند.به اين ترتيب بحث معاوضه نيكبخت و بادامكى بين باشگاههاى تراكتورسازى و بادامكى كاملاً منتفى است و تحت هيچ شرايطى اين اتفاق نمى تواند رخ دهد.

-

آخش ، راحت شدیم!

TURK_AVENGER

کاربر فعال عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
891
هواداران خیلی دارند به کمالوند وابسته می شوند! کمال پاشا! خدایی حیف "پاشا" نیست که به کمالوند نسبت بدهند ؟

اینو جدی می گی ؟؟؟ کمالوند ناخن کوچیکیه آتاترک هم نمی شه !! چرا این لقبها رو به یه فارس نسبت می دن ؟؟؟ :hmm: :hmm: :hmm:

climax

Registered User
لایک‌ها
3
اینو جدی می گی ؟؟؟ کمالوند ناخن کوچیکیه آتاترک هم نمی شه !! چرا این لقبها رو به یه فارس نسبت می دن ؟؟؟ :hmm: :hmm: :hmm:
همینو بگو! یه بار اومده تو تی وی گفته " 30 میلیون آذری " شده کمال پاشا! خیلی مضحکه !

---

تراكتورسازي ، پرتماشاچي ترين تيم دور رفت ليگ

اين تيم با 57 هزار و 142 نفر تماشاگر در هر بازي خانگي، بيشترين ميانگين تماشاگران را به خود اختصاص داده و بالاتر از تيم هايي همچون استقلال و پيروزي قرار گرفته است

سايت گل - بررسي نتايج دور رفت ديدار هاي تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز در رقابت هاي ليگ برتر باشگاه کشور نشان مي دهد اين تيم با ميانگين کسب دو امتياز از بازي هاي خانگي و يک امتياز از بازي هاي خارج از خانه، عملکردي موفقي داشته است.
اين تيم از هفت بازي خانگي موفق به کسب 14 امتياز شده و از 9 بازي خارج از خانه خود 9 امتياز به دست آورده که براي اولين سال ورود به ليگ برتر پس از هفت سال دوري، قابل قبول است.
بيشتر بازي هاي خارج از خانه اين تيم در برابر تيم هاي نيمه نخست جدول رده بندي بوده که در دور برگشت اين مورد مي تواند يک امتياز بسيار مثبت براي تيم تبريزي تلقي شود. در دور برگشت رقابت هاي ليگ برتر تيم هاي پاس از هفته هفدهم دور رفت و سپاهان، پرسپوليس، استيل آذين، پيکان، مقاومت سپاسي، صبا، ملوان، استقلال اهواز و شاهين بوشهر بايد در تبريز و ورزشگاه يادگار امام به مصاف اين تيم بروند که با توجه به نتايج دور رفت تراکتورسازي در برابر تيم هاي مزبور مي توان به کسب نتايج بهتر توسط اين تيم اميدوار بود.
بررسي آماري عملکرد تيم تراکتور سازي از 16 بازي نشان مي دهد، اين تيم به طور ميانگين در هر بازي 1/34 گل زده، 1/31 گل خورده داشته و 1/43 امتياز توانسته کسب کند. تراکتورسازي در 9 بازي خارج از خانه نيز در مجموع 9 امتياز از دو برد مقابل تيم هاي شاهين بوشهر و استقلال اهواز و تساوي در برابر ملوان، استيل آذين و مقاومت سپاسي به دست آورده که ميانگين گل زده 1/66 در هر بازي و 1/88 گل خورده براي اين تيم به ثبت رسيده است.
نکته جالب توجه در عملکرد تيم تراکتور سازي در دور رفت رقابت هاي ليگ برتر ، تعداد گل هاي زده اين تيم توسط مهاجمان است که از مجموع 22 گل زده اين تيم 14 گل يا به عبارتي ديگر بيش از 73 درصد مجموع گل هاي زده شده را شامل مي شود. طبق آمار موجود از مجموع گل هاي زده تيم تراکتور سهم هافبک ها 15 درصد و سهم مدافعان نيز 12 درصد بوده است.
تراکتورسازي تبريز در نيم فصل اول رقابت هاي ليگ برتر صاحب سه ضربه پنالتي در برابر تيم هاي شاهين بوشهر، مس کرمان و استقلال اهواز شد که هر سه ضربه به گل انجاميد و هر سه بازي به نفع تراکتور با پايان رسيد. همچنين چهار ضربه پنالتي نيز به ضرر تيم تراکتور در مقابل تيم هاي شاهين بوشهر، ملوان، استيل آذين و استقلال اهواز گرفته شد که به جز يک پنالتي در بازي مقابل استقلال اهواز بقيه منجر به گل شده ولي در هيچ يک از اين بازي ها تراکتورسازي نتيجه را واگذار نکرده است. اين تيم همچنين با 57 هزار و 142 نفر تماشاگر در هر بازي خانگي، بيشترين ميانگين تماشاگران را به خود اختصاص داده و بالاتر از تيم هايي همچون استقلال و پيروزي قرار گرفته است.
اين تيم در روز هاي آينده اردوي آمادگي خود را در شهر آداناي ترکيه برپا خواهد کرد و روز ششم آذرماه سالجاري و پس از اتمام تعطيلات نيم فصل، در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز، به مصاف پاس همدان مي رود. تراکتورسازي با 23 امتياز از 16 بازي در رده نهم و نيمه نخست جدول رده بندي قرار دارد.

Amir_Br

Registered User
لایک‌ها
116
من نفهمیدم لقب پاشا چه ربطی به آتاترک داره ؟ البته من هم مخالف این جور القاب هستم ..

بالا