• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

Sir Vahid

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,575
کلا تیم سرحال نبود!
ولی خوب من به این تیم امیدوارم بچه ها
نه امیدواری کاذب
تیم رقیب هم باخت اما این قدر آیه یاس نخوندن اما اینجا به خاطر تجریبیات تلخ گذشته همه می ترسند که نکنه....

Sir Vahid

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,575
من ترکی بلد نیستم/ بی‌دقت بودیم
حسینی:‌ فیرات مربی بددهانی است/ به او گفتم حرف نزن
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من با فیرات کار کرده‌ام و بهتر از هر کسی او را می‌شناسم، او مربی بددهانی است.

13920411000153_PhotoA.jpg

سید جلال حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص بازی مقابل سایپا اظهار داشت: متأسفانه ما در بازی با سایپا از فرصت‌هایمان خوب استفاده نکردیم و روی یک غافلگیری دروازه ما باز شد.
وی افزود: معتقدم باید قدر فرصت‌هایمان را در بازی‌های خارج از خانه بهتر بدانیم و اینطور غافلگیر نشویم این باخت اصلاً برای ما خوب نبود اما باید خیلی زود برگردیم و جبران کنیم.
وی خاطرنشان کرد: البته ما می‌دانستیم مقابل تیم خوب سایپا بازی داریم و قطعاً تیم‌ها مقابل ما انگیزه دو چندانی دارند به همین دلیل و با توجه به شناخت تیم‌ها از پرسپولیس در ادامه راه قطعاً کمی کار برای ما سخت‌تر خواهد شد.
مدافع پرسپولیس درباره درگیری لفظی‌اش با فیرات نیز گفت: من خودم با فیرات کار کرده‌ام و همه هم اخلاق من را می‌دانند او در کنار زمین بددهانی می‌کرد در شرایطی که حق این کار را ندارد، من هم ترکی بلد نیستم اما او هم مطمئن باشید چون در ایران بوده فارسی را خوب بلد است.
وی افزود: در دقایقی از بازی او بیش از اندازه به بازیکنان ما و حتی داور اعتراض می‌کرد که من به او گفتم بهتر است زیاد صحبت نکنی و کار به کار خود داشته باشی، شخصیت فیرات را خیلی خوب می‌شناسم و او اگر حرفی به بچه‌های ما زده به خودش برمی‌گردد.
وی افزود: من به دنبال توجیه و این حرف‌ها نیستم اما مربی حق ندارد هرچه از دهانش درمی‌آید کنار زمین بگوید چون حیطه وظیفه او مشخص است. من مگر تا الان به مربی اعتراض کرده بودم؟ اما ایشان بیش از اندازه با آن زرنگی خودش حتی به بازیکنان ما حرف می‌زد که من به او تذکر دادم مراقبت حرف‌ زدن‌هایش باشد.
حسینی در پایان خاطرنشان کرد: باخت بدی بود اما ان‌شاءالله بتوانیم در بازی‌های بعدی جبران کنیم، فاصله تیم‌ها و رقابت خیلی سخت شده ولی اگر این بازی را می‌بردیم خیلی شرایط‌مان خوب و بهتر بود ولی نشد اما نباید همه چیز را از این به بعد بی‌تفاوت بگیریم و باید بهتر و قوی‌تر بازی کنیم.

sorkhe-sorkh

Registered User
لایک‌ها
717
دایی اصلن مربی نیست ، فقط یک بازیکن بوده که با لابی گری سکان هدایت پرسپولیس رو بر عهده گرفته
دلیل محکمه پسند هم قعر نشینی راه آهن در فصل پیش به مربیگری جناب علی دایی هست!

به به به سلامتی دوست قدیمیمون بعد از اولین باخت به میادین برگشتن.
رتبه هشت از نظر شما در لیگ 18 تیمی قعرنشینی حساب میشه؟ جهت اطلاع این یکی از بالاترین رتبه ها و یا بالاترین رتبه تاریخ باشگاه راه آهن هست!

اگر تمام تحلیل هاتون به همین محکمی هست که واویلا ، تازه دستور اخراج مدیر و مربی هم صادر می کنید.

sorkhe-sorkh

Registered User
لایک‌ها
717
حالا كريمي آبي شد ؟!!! عجب !

شنيديم دايي امروز فقط به توپ ها گير داده ! :دي

بازي قبل كه خدا رو شكر برديم
دايي شير شده بود و خواست سردار رو خوشحال كنه و اون مصاحبه رو عليه اسطوره علي كريمي انجام داد !
همون روز با خودم گفتم
اگه يه روزي زبونم لال ! باختيم
خيلي دوست دارم نظرش رو بدونم !:eek:

نظرت راجع به زمانبندی مصاحبه اسطوره تون چیه؟
بعد از برد تراکتور و باخت پرسپولیس؟

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
به به به سلامتی دوست قدیمیمون بعد از اولین باخت به میادین برگشتن.
رتبه هشت از نظر شما در لیگ 18 تیمی قعرنشینی حساب میشه؟ جهت اطلاع این یکی از بالاترین رتبه ها و یا بالاترین رتبه تاریخ باشگاه راه آهن هست!

اگر تمام تحلیل هاتون به همین محکمی هست که واویلا ، تازه دستور اخراج مدیر و مربی هم صادر می کنید.
خدایا شکر که با برتری و ضربه به تیرک و پنالتی گرفته نشده باختیم اگه اینا نبود که جهاد عمومی اعلام میکردند دوستان لابد
نظرت راجع به زمانبندی مصاحبه اسطوره تون چیه؟
بعد از برد تراکتور و باخت پرسپولیس؟
استوره فقط باقری و مهدوی کیا چه قدر گل و با غیرت

آقا میخواد به پرسپولیس لطمه بزنه

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
بنده سیستم پیشرفته ی تیم رو متوجه نشدم ،
نفوذ از کناره ها و سانت ؟
ارسال مستقیم از خط دفاعی ؟
پاسهای تودر محمد نوری ؟
حتی یه صحنه سید جلال توپ رو ور داشت و همینطور برد جلو .... مارادونا ؟!

ما که گیج شدیم چون همه ی اینها به تناوب امتحان میشد ... البته همه ی اینها از یک "مربی حلفه ای" بر میاد ، چون هیچ کس نمیفهمه که ایشون چی کار میکنه و حق اعتراض و اظهار نظر هم نداره ، از بس که ایشون "حلفه ای" هست !
یه موقعی یه دوستی در تشریح سیستم مربیگری آقای ___ حرف جالبی میزد ، میگفت 11 نفر رو جمع میکنه میگه بچه ها ، برید گل بزنید :) ، نمیدونم الان شباهتی به این قضیه داریم یا نه ولی خدا آخر و عاقبت من و شما و پرسپولیس رو ختم به خیر کنه ، تیم هم قهرمان بشه (؟!!) ما که بخیل نیستیم اولا ، دوما آرزو هم بر جوانان عیب ... ولی خب بحث یک ریال و دو ریال که نیست ، امیدوارم این پولهای حرفه ای که به افراد "حلفه ای" پرداخت میشه درست باشه و روزی نرسه که بگیم حیف از یک ریال ...

پانوشت : دیشب به اشتباه بازی رو نگاه کردم ، شاید اگه نگاه نمیکردم اینقدر ذهنم درگیر این مسایل نمیشد و الان حس بهتری داشتم ، سعی میکنم تکرار نشه ...

نکته : آزموده را آزمودن ؟ ... بله ، خطاست .

.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
پاسهای تودر محمد نوری ؟

ما که گیج شدیم چون همه ی اینها به تناوب امتحان میشد ... البته همه ی اینها از یک "مربی حلفه ای" بر میاد ، چون هیچ کس نمیفهمه که ایشون چی کار میکنه و حق اعتراض و اظهار نظر هم نداره ، از بس که ایشون "حلفه ای" هست !
یه موقعی یه دوستی در تشریح سیستم مربیگری آقای ___ حرف جالبی میزد ، میگفت 11 نفر رو جمع میکنه میگه بچه ها ، برید گل بزنید :) ، نمیدونم الان شباهتی به این قضیه داریم یا نه ولی خدا آخر و عاقبت من و شما و پرسپولیس رو ختم به خیر کنه ، تیم هم قهرمان بشه (؟!!) ما که بخیل نیستیم اولا ، دوما آرزو هم بر جوانان عیب ... ولی خب بحث یک ریال و دو ریال که نیست ، امیدوارم این پولهای حرفه ای که به افراد "حلفه ای" پرداخت میشه درست باشه و روزی نرسه که بگیم حیف از یک ریال ...

پانوشت : دیشب به اشتباه بازی رو نگاه کردم ، شاید اگه نگاه نمیکردم اینقدر ذهنم درگیر این مسایل نمیشد و الان حس بهتری داشتم ، سعی میکنم تکرار نشه ...

.

تا وقتی که داشتیم امتیاز هارو خیلی عالی میگرفتیم و از 3 تا بازی یه مساوی با بد شانسی تموم داشتیم

این دوستان نبودند

داداش من علی دایی هر چی باشه داره خوب کار میکنه شما بزار یه نیم فصل بگذره بعدش بیاید تجزیه تحلیل کنید

حالا بزارید فرض رو به حرف های شما بزاریم فوق فوقش هم بد بد باشه بدترین وضع پرسپولیس الانه و ..................... آیا میشه کاری کرد ؟ خیر قرارداد 3 ساله بستیم با دایی پس ازش حمایت میکنیم تا بهترین کارش رو برامون انجام بده

پس علییییییییی داییییی

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
تا وقتی که داشتیم امتیاز هارو خیلی عالی میگرفتیم و از 3 تا بازی یه مساوی با بد شانسی تموم داشتیم

این دوستان نبودند

داداش من علی دایی هر چی باشه داره خوب کار میکنه شما بزار یه نیم فصل بگذره بعدش بیاید تجزیه تحلیل کنید

حالا بزارید فرض رو به حرف های شما بزاریم فوق فوقش هم بد بد باشه بدترین وضع پرسپولیس الانه و ..................... آیا میشه کاری کرد ؟ خیر قرارداد 3 ساله بستیم با دایی پس ازش حمایت میکنیم تا بهترین کارش رو برامون انجام بده

پس علییییییییی داییییی
علی دایی افتضاح بود داداش بابا داره مثل اون سالش بازیکن میچینه من نمیدونم تیم ما کجاش شباهتی به بایرن داره که با سیستم بایرن دارین بازی میکنیم اصلا بازیساز ما کی هسته نوری اصلا تو زمین معلوم بود مشکل ما بازی سازه و چینش علی دایی اصلا خوب نیست من خودم سیستم 4-2-2-2 رو بیشتر میپسندم باید حداقل 2 مهاجم تو زمین باشن یکی کمه

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
علی دایی افتضاح بود داداش بابا داره مثل اون سالش بازیکن میچینه من نمیدونم تیم ما کجاش شباهتی به بایرن داره که با سیستم بایرن دارین بازی میکنیم اصلا بازیساز ما کی هسته نوری اصلا تو زمین معلوم بود مشکل ما بازی سازه و چینش علی دایی اصلا خوب نیست من خودم سیستم 4-2-2-2 رو بیشتر میپسندم باید حداقل 2 مهاجم تو زمین باشن یکی کمه
داش امیر بخدا از شما توقع نمیره سرمربی تیمو بکوبیا:(
خدا وکیلی من و شما بهتر میدونیم شرایط تیم رو یا علی دایی؟؟؟
اینقد گفتیم غریبی و عباسزاده رو بازی نمیده هیچی سرش نمیشه اما دیشب بهش ایمان آوردم و فهمیدم چرا اونا رو بازی نمیداد
علی دایی کارشو بلده

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
کلا تیم سرحال نبود!
ولی خوب من به این تیم امیدوارم بچه ها
نه امیدواری کاذب
تیم رقیب هم باخت اما این قدر آیه یاس نخوندن اما اینجا به خاطر تجریبیات تلخ گذشته همه می ترسند که نکنه....

خدا خیرتون بده بخدا دیشب اینقد دیدم اینجا دارن سردار و دایی رو میکوبن رفتم خوابیدم

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
روزي خواهد رسيد كه ميفهميد همه ي مشكلات به مديريتي كه ازش بت ساختيد بر ميگرده وسلام ...

از روزي كه پاشو گزاشته توي تيم يك روز خوش نديديم يه بازي درست نديديم ... حالا بريد بازم از شبكه ماهواره اي و جت و مريخ و ... حرف بزنيد تيمي كه در حد محلات هست بازيش فرقون هم زياديش هست چه برسه هواپيما ! افتاب و لگن صد دست ...
دقت کردین این پست دوستمونو استقلالیا لایک کردن.
کسایی که سردارو میکوبن واقعها نمک نشناسن

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585

این دوستان نبودند

پس علییییییییی داییییی

علی دایییییییییییییییییییییییییی

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
پاسهای تودر محمد نوری ؟

.
علی دایی
آزمونشو پس داده.هم سرمربی و هم بازیکن بزرگی بوده و هست
پپ هم تو بارسا رفت به هرکولس باخت هوادارا بارسا هم کارا شوما رو کردن؟؟؟
تقصیر دایی هست تیم بازیساز نداره؟؟؟؟آره؟؟؟
تقصیر دایی هست عباسزاده 3 تا گل 100 درصدو نمیزنه؟؟؟
تقصیر دایی هست توپ میخوره تو تیر؟؟؟
بی انصاف نباشین

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
نمیدونم بعضی از دوستان چشم هاشون رو بستن؟ یا زمانی که این اقا مصاحبه میکنه بی سواد میشن یه دفعه نمیتونن بخونن چی گفته...

الان زمانی که ما میگم دایی دایی نه عاشق این ادم ها هستیم نه براشون میمیریم... همشون دنبال سود خودشون هستن.... برای این میگیم دایی که/ چون تیم نباید بره تو حاشیه... که پس فردا بهونه بیاره طرف حاشیه ها نگذاشت ... بازی خودمون رو کنیم... چون پس فردا تو سر خودمون نزنیم که این ما بودیم که حاشیه درست کردیم... نگذاشتیم تیم نتیجه بگیره....چون ما طرفدار هستیم... و باید از تیم طرفداری کنیم... پرسپولیسی رو باید به یکی مثل کریم باقری گفت.

خلاصه بعضی ها توی گوششون پنبه گذاشتن... چشم هاشون رو هم میبندن...

(زمین بازی هم خیلی خراب بود)

همینه.کار درست همینه بخدا

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
داش امیر بخدا از شما توقع نمیره سرمربی تیمو بکوبیا:(
خدا وکیلی من و شما بهتر میدونیم شرایط تیم رو یا علی دایی؟؟؟
اینقد گفتیم غریبی و عباسزاده رو بازی نمیده هیچی سرش نمیشه اما دیشب بهش ایمان آوردم و فهمیدم چرا اونا رو بازی نمیداد
علی دایی کارشو بلده

دقیقا دقیقا من هم میخواستم همین حرف رو بزنم داداش

اینهمه گفتیم عباسزاده رو بازی بده امروز که بازی داد فهمیدیم طرف جوگیره

دایی سال ها در شرایط پرسپولیس بوده بهترین گزینه ما هست میدونه شرایط تیم ما چطوریه

من به شخصه در هر شرایطی ازش پشتیبانی میکنم که انشاالله با ثبات مربیگری به بهترین نتایج برسیم

metamorphosis_h

Registered User
لایک‌ها
433
بد بازي كرديم و باختيم.
ولي با يك بازي آيه ياس نخونيد خواهشا. كمي هم اميدوار باشيد.
هافبك بازيساز اصلا نداريم. نوري هم كه رو فرم نيست. واسه همين نميتونيم زياد موقعيت خلق كنيم. مهم ترين مشكلمون همينه. يكي دو تا موقعيت خوب هم كه گيرمون اومد از دست داديم.
اميدوارم تو بازي جمعه با ملوان پيروز بياييم بيرون. اگه اون بازي هم نتيجه نگيريم با اين هواداري صبور!!!!!!!!! عملا ميريم تو حاشيه.

بالا