• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
درود

من جسارتا دوتا نکته رو درباره تیم دنیزلی اشاره کنم. اول اینکه دنیزلی اونقدر محبوب بود که عدم نتیجه گیریش زیاد تو بوق نباشه. ما در دوران دنیزلی عملکرد خوبی در برابر رقیب دیرینه داشتیم و این به اندازه کافی حاشیه امنیت برای سرمربی ایجاد میکنه. حالا بماند اون مسابقه دراماتیک. دوم اینکه جایگاه و اعتبار دنیزلی اونقدر بالا بود که در داخل و یا بین مربیهای در دسترس خارجی آلترناتیوی براش نباشه. پس زیاد درگیر نامها نباشید. نتیجه نگرفتن در نهایت ناراحت کننده هست... چه با دایی چه با دنیزلی ...

پاینده باشید

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
پولی درکار نخواهد بود. دوران این خاصه خرجیهای عوامفریبانه گذشت... یا لااقل امیدوارم گذشته باشه. در دوران اینجور خاصه خرجیها هم پرسپولیس سهمی نداشت. سردار بهتره به فکر جذب اسپانسر باشه برای فراهم کردن اون مبلغ. هرچند باز هم میگم زور داره...

بر خلاف شما دوست عزیز بنده قول میدم سردار تا قرون آخر این پولو از دکتر روحانی بگیره

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
تو بازی دیروز نیمه دوم که بهتر بودیم از سایپا
درسته سایپا روی زمین قشنگ بازی میکرد و لی خب موقعیت های ما بیشتر بود
فقط از یه چیز اصابم خورد میشد اونم زیر توپ زدن های بیخود بود که 99 درصدش هیچ فایده ای برامون نداشت!!

sorkhe-sorkh

Registered User
لایک‌ها
717
حرفی راجع علی کریمی و دایی:
(بدور از ایجاد حاشیه واسه پرسپولیس محبوبمون)

علی کریمی اسطوره واقعی پرسپولیسه

کسی که پرسپولیس رو از جونش بیشتر دوست داره

قطعا خیلی وقتا احساسیه چون جز پرسپولیس عشقی تو قلبش نیست

علی دایی رو وقتی با راه آهن پرسپولیس رو برد و بالا و پائین می پرید هیچوقت یادم نمیره، کاری رو کرد که بازیکنی که یک سال هم تو پرسپولیس بوده نمیکنه

اما باید حرفه ای فکر کرد حرفی که علی کریمی میگه من تمرکزم رو تیم خودمه و علی دایی هم تمرکزش مثل دیروز رو تیم خودش باشه

پاینده باد جهان پهلوان ****علی کریمی****

آهان اون وقت اینکه میگه امروز که من مصاحبه نکردم باختید نشون میده پرسپولیس رو از جونش بیشتر دوست داره!!!

یا شایدم اینکه اومد گفت پرسپولیس تراکتور رو شانسی برد!

بعد اون این طومار بلند بالایی که درباره پرسپولیس مصاحبه کرده نشون دهنده اینه که تمرکزش رو تیم خودشه؟!

چقدر معنی کلمات پیش پا افتاده شده ، جهان پهلوان !

sorkhe-sorkh

Registered User
لایک‌ها
717
پولی درکار نخواهد بود. دوران این خاصه خرجیهای عوامفریبانه گذشت... یا لااقل امیدوارم گذشته باشه. در دوران اینجور خاصه خرجیها هم پرسپولیس سهمی نداشت. سردار بهتره به فکر جذب اسپانسر باشه برای فراهم کردن اون مبلغ. هرچند باز هم میگم زور داره...

چه زوری برادر من ، زور این داره که تیمی با 30 میلیارد هزینه بیاد تو لیگ پنجم ششم بشه و تو جام حذفی هم به جایی نرسه. حالا این 30 میلیارد بشه 33 میلیارد و جام بگیره زور داره؟

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]براتي: خلعتبري را مي‌توان بدون پول برگرداند[/h]
[h=2]يک کارشناس حقوقي فوتبال گفت: اگر واقعا خلعتبري قبل از تغيير نام ليگ امارات با عجمان قرارداد امضا کرده باشد مي‌توان بدون هزينه گزاف او را به ايران برگرداند.[/h]
00945216.jpg

احمدرضا براتي در مورد وضعيت خلعتبري و بازگشتش به ايران، گفت: اگر واقعا خلعتبري قبل از تغيير نام ليگ امارات به عجمان پيوسته باشد مي‌توان بدون پرداخت يک ميليون دلار و با انجام کار حقوقي او را به فوتبال ايران برگرداند. اين مسئله راهکار حقوقي دارد. البته اگر خلعتبري بعد از تغيير نام ليگ امارات راهي اين کشور شده بايد با او برخورد قاطع شود. زيرا در غير اين صورت ممکن است از فصل آينده بازيکنان ديگر هم راهي اين ليگ با نام مجعول شوند.

به گزارش فارس ، وي با اشاره به عدم شکايت فدراسيون فوتبال از فدراسيون امارات، گفت: بستر اين کار کاملا فراهم است و به اندازه کافي سند تاريخي و مستند داريم که خليج فارس نام درست و تاريخي است. از زمان مارکوپولو براي اين مسئله سند وجود دارد اما هنوز اقدام حقوقي از سوي فدراسيون فوتبال ايران در اين زمينه صورت نگرفته است.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]تيم کارت به هواداران پرسپوليس تعلق گرفت[/h]
[h=2]مديرعامل باشگاه پرسپوليس از تعلق گرفتن تيم کارت به هواداران اين باشگاه خبر داد.[/h]
00035059.jpg

محمد رويانيان در نشست خبري امضا تفاهم همکاري ميان باشگاه پرسپوليس و همراه اول عنوان کرد:ممکن است برخي از اين بحث ها بعد تبليغي داشته باشد و يا در گروه اقتصادي ديده شود.قرار است در ورزش و به وي‍ژه در فوتبال انجام شود تا فوتبال درآمدزا شود.متاسفانه همه باشگاهها فقط خرج مي کنند.اين بدترين شيوه و بدترين **** باشگاهداري است که در ايران از پرسپوليس تا استقلال بد مديريت مي کنيم.فوتبال هزينه است.

به گزارش اوج نيوز، وي ادامه داد:براي درست کردن شيوه هزينه اول بايد نگاه خصوصي به فوتبال داشته باشيم.براي اينکه درآمدزايي کنيم.هزينه هاي فراوان در جاهاي ديگر هزينه مي شود.250 هزار ميليارد در فوتبال هزينه مي شود.از کجا مي آيد مهم است.اگر از توليد و صنعت ما بيايد به فوتبال برود اين خوب نيست.

مديرعامل پرسپوليس خطاب به رسانه ها گفت:از شما خواهش مي کنم اين اقدامات را حمايت کنيد.اگر فکر مي کنيد کاري هست که درآمدزايي دارد حمايت کنيد.شما به ما گفتيد مديريت فوتبال بايد درآمدزا باشد و باشگاهها اقتصادي باشند.از اين برنامه ما حمايت کنيد.چون نگاه تبليغي و تجاري نيست.صدا و سيما را هم خواهش مي کنيم اين کار را بازرگاني نبيند.ما کارهايي مي کنيم که مي تواند براي باشگاههاي ديگر الگو باشد.

رويانيان افزود«در کليه دفاتر همراه اول هواداران مي توانند اين تيم کارت را بخرند.تمامي دفتر خدمات همراه اول مي توانند تهيه کنند.2 هزار تومان شارژ اوليه اش است.90 دقيقه هم مکالمه اوليه دارد.يک ماه آواي انتظار رايگان دارد و عضويت رايگان هم در کانون هواداران پرسپوليس دارد.تيم کارت به هواداران پرسپوليس تعلق گرفت.خواهش مي کنم هواداران پرسپوليس تيم کارت بخرند.

بخشي از درآمد اين کارت براي باشگاه پرسپوليس است و بخشي براي هوادار. همراه اول سود زيادي نمي کند.

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
براتي: خلعتبري را مي‌توان بدون پول برگرداند

يک کارشناس حقوقي فوتبال گفت: اگر واقعا خلعتبري قبل از تغيير نام ليگ امارات با عجمان قرارداد امضا کرده باشد مي‌توان بدون هزينه گزاف او را به ايران برگرداند.
00945216.jpg

احمدرضا براتي در مورد وضعيت خلعتبري و بازگشتش به ايران، گفت: اگر واقعا خلعتبري قبل از تغيير نام ليگ امارات به عجمان پيوسته باشد مي‌توان بدون پرداخت يک ميليون دلار و با انجام کار حقوقي او را به فوتبال ايران برگرداند. اين مسئله راهکار حقوقي دارد. البته اگر خلعتبري بعد از تغيير نام ليگ امارات راهي اين کشور شده بايد با او برخورد قاطع شود. زيرا در غير اين صورت ممکن است از فصل آينده بازيکنان ديگر هم راهي اين ليگ با نام مجعول شوند.

به گزارش فارس ، وي با اشاره به عدم شکايت فدراسيون فوتبال از فدراسيون امارات، گفت: بستر اين کار کاملا فراهم است و به اندازه کافي سند تاريخي و مستند داريم که خليج فارس نام درست و تاريخي است. از زمان مارکوپولو براي اين مسئله سند وجود دارد اما هنوز اقدام حقوقي از سوي فدراسيون فوتبال ايران در اين زمينه صورت نگرفته است.

خدا لعنت کنه حاشیه سازان رو.حالا که کارا خلعت اوکی شده دارن سنگ میندازن بی شرفا

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]انتقاد درخشان از جوان بودن پرسپوليس[/h]
[h=2]پيشکسوت پرسپوليس با انتقاد تلويحي از کاپيتاني محمد نوري مي‌گويد پرسپوليس در هفته‌هاي اخير پر نوسان بوده است.[/h]
00943106.gif

حميد درخشان درباره پرسپوليس اين فصل و نمايش اين تيم در چهار هفته‌ اخير گفت: نوسان پرسپوليس در اين چهار هفته‌ زياد بوده است که اين براي يک مدعي قهرمان اصلا خوب نيست. خصوصا ديدار پرسپوليس و سايپا که اصلا قابل قبول نبود و اين ديدار اصلا در حد پرسپوليس نبود، بايد تمهيدات ويژه‌اي براي خروج از اين وضعيت انديشيده شود.

به گزارش ايسنا ، او درباره اين تمهيدات صحبت کرد و افزود: اين تمهيدات شامل تاکتيک‌هاي فني براي رسيدن به نتيجه‌ و گلزني است. همه چيز اتفاقات نيست و بايد برنامه داشته باشيم تا به هدف برسيم. پرسپوليس ديروز خيلي سردرگم بود و اين اصلا خوب نيست.

پيشکسوت پرسپوليس با انتقاد از جوان بودن بازيکنان پرسپوليس، اظهار کرد: پرسپوليس نمي‌تواند خيلي جوان باشد، چرا که موجب نتيجه‌ نگرفتن مي‌شود. تجربه‌ها مهم هستند و براي استقلال و پرسپوليس، جوانگرايي خوب نيست، بلکه بايد شاکله تيم تلفيقي از جوان و باتجربه باشد. هواداران پرسپوليس نتيجه‌ مي‌خواهند و بايد به اين امر توجه شود.

او در پاسخ به اين سوال که دليل تغيير نفرات پرسپوليس را چه مي‌داند؟ گفت: زمان ما، يک بازيکن 10 سال در يک تيم بازي مي‌کرد. الان هر بازيکني نهايتا دو سال در يک تيم مي‌ماند. مي‌بينيد محمد نوري با سه، چهار سال سابقه در پرسپوليس، بازوبند کاپيتاني را بر بازو مي‌بندد. اين ناشي از عدم تداوم حضور بازيکنان در تيم‌ها است. ما بايد کساني را به پرسپوليس بياوريم که قابليت حداقل حضور پنج يا شش ساله را در اين تيم داشته باشند. مثل کريمي که پرسپوليس او را حفظ نکرد. بايد اندوخته‌ها حفظ شود و اعتقاد دارم پرسپوليس به خاطر از دست دادن کريمي اشتباه مسلمي کرد، چرا که تيم بزرگ‌تر مي‌خواهد. شما ببينيد در گذشته کاپيتان‌هاي پرسپوليس چه کساني بوده‌اند. حضور بازيکن بزرگ از ملزومات است.

درخشان در پايان و در پاسخ به سوالي مبني بر کسر امتياز تيم‌هايي که تماشاگرانشان فحاشي کرده‌اند، بيان کرد: اين اقدام يک مرهم روي زخم است، اما يک اقدام اساسي نيست. اقدام اساسي با کار فرهنگي ايجاد مي‌شود. ديديد که رسانه‌ها ، مسئولان تيم‌ها و پيشکسوتان استقلال و پرسپوليس در يک کار فرهنگي تلاش کردند به کريمي يا جباري در استاديوم‌ها فحاشي نشود و اين اتفاق افتاد. به هر حال وجود اين قانون در حد يک هشدار خوب است، اما درمان نيست.

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
نکته عجیب و غریب دیروز یکی دو تا نبود ولی این یکی که آقای سوتی دوران اینطوری گزارش میکرد واقعا تاسف داشت که آخه چرا؟! مرض داری مشکل داری چه مرگته؟!
یکبار دلم از این همه حمله بهش و اصرارش به سوتی دادن سوخته بود ولی نخیر این آقا حقشه
من نمی‌دونم ولی مطمئنم دیروز همه بسیج شده بودن که بالاخره جلو اوج گرفتن پرسولیسو بگیرن
اصلا احساسی نگفتم و توهم توطئه ندارم ولی بو دار بود . . .
50 هزار تا تماشاگر کجا و 10 هزار تا کجا که جلوشم تازه گرفته باشن . . .

اما همه اینا به یک طرف ولی تیمم از درون به خودش ضربه میزنه
نمیدونم چرا دقایق آخر بازی بازیکن حریف حرکت بدن میاد بازیکن ما دریبل میخوره و فرضا همین بازیکنو ما بیاریم تو تیممون ضیقی به تمام معنی میشه
این همه انگیزه کجا فروکش میکنه؟
نمیدونم من وقتی تو شغلم کارمند یه سازمان بزرگ اسم و رسم دار باشم افتخار داره یا جایی در دوردست . . .
این خلعت خدا کنه بیاد سیستم دایی واقعا نقص داره
شخصیت ایشون نمیدونم چرا همیشه منو به یاد اون واکنشش تخریبیش وقتی که پنالتیشو جلو عربستان تو نیمه نهایی جام ملتهای 1996 خراب کرد، میندازه. هنوز علی دایی همونه موقع واکنش درست نشون دادن هنگ میکنه
نمیدونم
خیلیها ایراد میگیرن من با پرسپولیس 60 و 70 و 80 بزرگ شدم . برام معنی نداره تو 20 دقیقه اول نترکوندن حریف . . همه میگن زیادی متعصبی.
ولی هرجای دنیا تیم بزرگ همیشه بزرگه
حالا کی این بلارو سر ما آورد که هیچ چرا خودیها هم اینو فراموششون شده

H a s t i

Registered User
لایک‌ها
425
از تخم مرغ شانسي اينا رو واقعا در اوردن يكم مخ فوتبال و استعداد ندارن !

علي عسگر ، نوري ، رضايي ، نوروزي ، حقيقي ،

تعجبم اينا چجوري به اينجا رسيدن اگر من وارد فوتبال ميشدم با اين توصيف من تو رئال داشتم توپ ميزدم ...

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585

تعجبم اينا چجوري به اينجا رسيدن اگر من وارد فوتبال ميشدم با اين توصيف من تو رئال داشتم توپ ميزدم ...
حقیقی؟؟؟؟؟؟حالت خوبه عزیز؟؟؟
رضا بهترین هافک دفاعی حال حاضر ایرانه.

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
انتقاد درخشان از جوان بودن پرسپوليس

پيشکسوت پرسپوليس با انتقاد تلويحي از کاپيتاني محمد نوري مي‌گويد پرسپوليس در هفته‌هاي اخير پر نوسان بوده است.
00943106.gif

حميد درخشان درباره پرسپوليس اين فصل و نمايش اين تيم در چهار هفته‌ اخير گفت: نوسان پرسپوليس در اين چهار هفته‌ زياد بوده است که اين براي يک مدعي قهرمان اصلا خوب نيست. خصوصا ديدار پرسپوليس و سايپا که اصلا قابل قبول نبود و اين ديدار اصلا در حد پرسپوليس نبود، بايد تمهيدات ويژه‌اي براي خروج از اين وضعيت انديشيده شود.

به گزارش ايسنا ، او درباره اين تمهيدات صحبت کرد و افزود: اين تمهيدات شامل تاکتيک‌هاي فني براي رسيدن به نتيجه‌ و گلزني است. همه چيز اتفاقات نيست و بايد برنامه داشته باشيم تا به هدف برسيم. پرسپوليس ديروز خيلي سردرگم بود و اين اصلا خوب نيست.

پيشکسوت پرسپوليس با انتقاد از جوان بودن بازيکنان پرسپوليس، اظهار کرد: پرسپوليس نمي‌تواند خيلي جوان باشد، چرا که موجب نتيجه‌ نگرفتن مي‌شود. تجربه‌ها مهم هستند و براي استقلال و پرسپوليس، جوانگرايي خوب نيست، بلکه بايد شاکله تيم تلفيقي از جوان و باتجربه باشد. هواداران پرسپوليس نتيجه‌ مي‌خواهند و بايد به اين امر توجه شود.

او در پاسخ به اين سوال که دليل تغيير نفرات پرسپوليس را چه مي‌داند؟ گفت: زمان ما، يک بازيکن 10 سال در يک تيم بازي مي‌کرد. الان هر بازيکني نهايتا دو سال در يک تيم مي‌ماند. مي‌بينيد محمد نوري با سه، چهار سال سابقه در پرسپوليس، بازوبند کاپيتاني را بر بازو مي‌بندد. اين ناشي از عدم تداوم حضور بازيکنان در تيم‌ها است. ما بايد کساني را به پرسپوليس بياوريم که قابليت حداقل حضور پنج يا شش ساله را در اين تيم داشته باشند. مثل کريمي که پرسپوليس او را حفظ نکرد. بايد اندوخته‌ها حفظ شود و اعتقاد دارم پرسپوليس به خاطر از دست دادن کريمي اشتباه مسلمي کرد، چرا که تيم بزرگ‌تر مي‌خواهد. شما ببينيد در گذشته کاپيتان‌هاي پرسپوليس چه کساني بوده‌اند. حضور بازيکن بزرگ از ملزومات است.

درخشان در پايان و در پاسخ به سوالي مبني بر کسر امتياز تيم‌هايي که تماشاگرانشان فحاشي کرده‌اند، بيان کرد: اين اقدام يک مرهم روي زخم است، اما يک اقدام اساسي نيست. اقدام اساسي با کار فرهنگي ايجاد مي‌شود. ديديد که رسانه‌ها ، مسئولان تيم‌ها و پيشکسوتان استقلال و پرسپوليس در يک کار فرهنگي تلاش کردند به کريمي يا جباري در استاديوم‌ها فحاشي نشود و اين اتفاق افتاد. به هر حال وجود اين قانون در حد يک هشدار خوب است، اما درمان نيست.
داداش رحمان اینم لینک اون چیزی که خواسته بودی ببخشید پخ نکردم چون مرورگرم خراب شده پخ نمیتونم بدم
دانلود EDIT zip

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
خلعت اوکی شد؟!!!!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
دایی اصلن مربی نیست ، فقط یک بازیکن بوده که با لابی گری سکان هدایت پرسپولیس رو بر عهده گرفته
دلیل محکمه پسند هم قعر نشینی راه آهن در فصل پیش به مربیگری جناب علی دایی هست!

کافر جون دلیل نداری مجبوری اخه؟ همچین میگی راه آهن انگار بازسلونه .......... دیگه میخواستی با اون بضاعت قهرمان میشد ......... کورکورانه قضاوت کردن درست نیس . ضمنا راه اهن قعر نبود!:happy:

Last edited:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

چه عجب یه ذره نظرها به سمت بازیکنا برگشت!!!!!

بالا