• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
دست گدايي براي جذب يه بازيكن وطن فروش پولكي !
كه فردا روز مث رضا حقيقي پرسپوليس رو تهديد كنه كه ميرم و نميرم و ... !
به خدا اين بازيكن اگه يه باشگاه بگه 1000 تومن بيشتر ميدم ميره اونجا !

قهرماني به چه قيمتي؟
خداييش از الان ميدونم اگه قهرمان هم بشيم با اين كارها واقعا واسه من يكي كه خيلي تلخه !
شما با تعصب ها و با غيرت ها رو نميدونم !
واقعا به كجا رسيديم ...

راستش منم زیاد موافق بزرگ کردن این موضوع نیستم ..... اینقدر بزرگ کردن خلعتو که انکار کریس رو دارن میارن ............. بعدشم حتما منتظرن تمام مشکلات تیم با خلعت حل شه!

البته به این راحتی هم نمیشه توهین کرد! وطن فروش (پولکی) جرمش .......زیاده!:eek:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

تصاویری از اوج تعصب و غیرت سرمربی پرطرفدار ترین تیم آسیا

42170jamnews_ir05.jpg

42170jamnews_ir06.jpg

42170jamnews_ir07.jpg

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585

قهرماني به چه قيمتي؟
خداييش از الان ميدونم اگه قهرمان هم بشيم با اين كارها واقعا واسه من يكي كه خيلي تلخه !
واقعا به كجا رسيديم ...
خلعت بازیکن بزرگیه و ما بهش نیاز داریم.من اصلا کاری به پولکی و غیره بودنش ندارم.الان بش نیاز داریم پس باید بیاد
لطفا اینقد سردار رو نکوبید
بعضیا با خرید داور و بازیکن حریف قهرمان میشن من قهرمان شدن با خلعت رو خیلی دوس دارم.
خلعت خاریه تو چشم بعضیا
خلعت امیدی برای رهایی از دست رضایی و نوروزی است
خلعت قوتی برای حمله تیم هست
خلعت مکمل صادقیان هست
خلعت کامل کننده خط حمله این شیر بزرگ هست

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
راستش منم زیاد موافق بزرگ کردن این موضوع نیستم ..... اینقدر بزرگ کردن خلعتو که انکار کریس رو دارن میارن ............. بعدشم حتما منتظرن تمام مشکلات تیم با خلعت حل شه!
لازم به ذکر است پارسال همین بشر به تنهایی سپاهان رو قهرمان حذفی و نایب قهرمان لیگ کرد

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
پولی درکار نخواهد بود. دوران این خاصه خرجیهای عوامفریبانه گذشت... یا لااقل امیدوارم گذشته باشه. در دوران اینجور خاصه خرجیها هم پرسپولیس سهمی نداشت. سردار بهتره به فکر جذب اسپانسر باشه برای فراهم کردن اون مبلغ. هرچند باز هم میگم زور داره...

چه زوری برادر من ، زور این داره که تیمی با 30 میلیارد هزینه بیاد تو لیگ پنجم ششم بشه و تو جام حذفی هم به جایی نرسه. حالا این 30 میلیارد بشه 33 میلیارد و جام بگیره زور داره؟

حالا درست شد... اگر به انجام برسه، بسیار هم عالی...

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
بنده الان 50 هزار ریختم حساب باشگاه.تو کارتم 60 بود 50 رو به عشق سردار و پرسپولیس ریختم.قول میدم سردار باشگاه رو به جایی برسونه بازیکنای بزرگ خارجی بیان.به نظرم این 50 تومن ارزش اینو داره که در طول سال اعصابم خرد نشه عشق است پرسپولیس بزرگ

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108

قهرماني به چه قيمتي؟

واقعا به كجا رسيديم ...

یاسین جان، فارغ از بحث خلعتبری و به ویژه حقیقی، شما به من بگو قهرمانان سه چهار فصل اخیر لیگ ایران با چه مکانیزمی قهرمان شدن؟ بازیکنان تاثیرگذار اونها در تعریفی که شما ارائه کردی چطور جا میگیرن؟ و آیا قهرمانی اونها هم افتخاری نداره؟ اساسا با بضاعت فعلی فوتبال ایران چطور باید قهرمان شد که به دل آدم بچسبه؟

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
عکس قدیمی پرسپولیس(بهروز ***** فرد-ادموند بزیک-اسماعیل حلالی-پایان رافت-احمدرضا عبدزاده-افشین پیروانی-حامد کاویانپور-علیرضا امامی فر-علی انصاریان-هادی مهدوی کیا-حمید استیلی)

team_u_2_35180.jpg

شماره ۷ سابق سرخپوشان سرمربی پرسپولیس در فصل ۹۰-۹۱
عکس خیلی قدیمی پرسپولیس در حضور علی پروین
team_u_1_35155.jpg

پرسپولیس قدیم در زیر برف ورزشگاه آزادی
team_u_3_35199.jpg

پسر متعصب تیم مجتبی محرمی کاپیتان آن روزهای پرسپولیس
team_u_13_35473.jpg

عکس نایاب تیم پرسپولیس در روزهای بسیار دور
team_u_18_35598.jpg

مایلی کهن و پروین و درخشان و...
team_u_21_35648.jpg

Last edited:

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
چه جالب سهمیه آسیا واسه دیگران افتخاره واسه ما برگ چغندر. اون دو سال پشت سر هم که دایی سهمیه آسیا گرفت اسمش چی بود؟ قهرمانی حذفی به کنار. قهرمانی لیگ با سایپا به کنار.

/////////

بانک ورزش غلط کرد. از این سایت خبر نذارید.
خلعت مبارکتون. یادمه یه سال کاشانی خواست با قسم حضرت زهرا بیاردش پرسپولیس.

خب حالا لطفا افتخارات سر مربی فعلی پرسپولیس رو هم بفرمایید.ضمنا ذکر این نکته که هر کدام چند سال هست مربیگری میکنند خالی از لطف نیست .......... ممنون از شما

دوستان شما خودتون رو به اون راه میزنید یا واقعا نمیدونید؟ دو سالی که جام حذفی رو بردیم با خوش شانسی انواع تیمای دسته اولی بهمون خورده بودن.
علی دایی هم یه سال به سایپا قهرمان شد درست, ولی سال بعد که تیم رو خودش چیند یازدهم تیمو تحویل داد رفت. در زمینه ملی هم که افتضاح کرد. هنوز باخت در آزادی و رقص شمشیر عربا رو یادمون نرفته. بعد همین بازی مردم با فوتبال قهر کردن و استادیوم نرفتن.
در راه آهن هم که تا مرز سقوط رفت.

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
دوستان من یه پست گذاشتم که حقیقی با دستش عدد 4 رو نشون داده بود میشه یکی بگه چرا این پست حذف شده پست خلاف قوانین که نذاشتم عکس بازیکن تیممون بود

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
دوستان شما خودتون رو به اون راه میزنید یا واقعا نمیدونید؟ دو سالی که جام حذفی رو بردیم با خوش شانسی انواع تیمای دسته اولی بهمون خورده بودن.

هر دوسال عزیز؟ همه تیمها دسته اولی بودن؟ آقا انصاف هم خوب چیزیه... اگه از یه نفر خوشتون نمیاد چرا تیم رو زیر سوال میبرید؟ ملت هزار جور به در و تخته میزنن که یه عنوان بدست ییارن اونوقت رفقای ما برای کوبیدن دایی پرسپولیس رو میکوبن... این چه جور هواداریه؟ الله اعلم ...

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
دوستان من یه پست گذاشتم که حقیقی با دستش عدد 4 رو نشون داده بود میشه یکی بگه چرا این پست حذف شده پست خلاف قوانین که نذاشتم عکس بازیکن تیممون بود

در ساختگی یا اصل بودن اون عکس تردید هست... تاپیک رو به حاشیه نبرید...

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
حالا فارغ از همه بحث ها و قضاوتها راجع بع عملکرد رویانیان، این پیگیری و پشتکار و تنوع فعالیتش واقعا قابل احترامه. کاری به انگیزه هاش ندارم (در اینجا) اما به جرات میگم هر مدیر دیگه ای بود در همین موضوع خلعتبری، تا به حال بیخیال شده بود ...

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
هر دوسال عزیز؟ همه تیمها دسته اولی بودن؟ آقا انصاف هم خوب چیزیه... اگه از یه نفر خوشتون نمیاد چرا تیم رو زیر سوال میبرید؟ ملت هزار جور به در و تخته میزنن که یه عنوان بدست ییارن اونوقت رفقای ما برای کوبیدن دایی پرسپولیس رو میکوبن... این چه جور هواداریه؟ الله اعلم ...

عزیز سال دوم فقط تیم کربکندی لیگ برتری بود.

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
علی دایی هم یه سال به سایپا قهرمان شد درست, ولی سال بعد که تیم رو خودش چیند یازدهم تیمو تحویل داد رفت. در زمینه ملی هم که افتضاح کرد. هنوز باخت در آزادی و رقص شمشیر عربا رو یادمون نرفته. بعد همین بازی مردم با فوتبال قهر کردن و استادیوم نرفتن.
دوست عزیز در اینکه دایی مربی نیست بحثی باهات ندارم ولی در اینکه تیم شانسی قهرمان شده شدیدا باعات مخالفم مگه همین فصل قبل سپاهان ما رو برد و قهرمان شد شانسی نبود اگه ممد نوری اون سر رو گل می کرد و اگه ...... کلی اکه دیگه تو اون بازی بود ولی چیزی که هست اینه که سپاهان قهرمان شد حالا ما بیایم بگیم سپاهان شانسی قهرمان شد مگه چیزی عوض میشه در هر صورت سپاهان قهرمان شده همونطور که پرسپولیس قهرمان شده خیلی ها پرسپولیس رو ولو با شانس هم نتونستن قهرمان کنن پس شرط انصاف رو رعایت کنید

perspoli3

Registered User
لایک‌ها
322

صحبت از شانس شد ' اگه فصل پیش ایرانژاد گل به خودی نمیزد الان قهرمان فصل پیش یه تیم دیگه بود

اگر اگر هارو ول کنید '

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
از تخم مرغ شانسي اينا رو واقعا در اوردن يكم مخ فوتبال و استعداد ندارن !

علي عسگر ، نوري ، رضايي ، نوروزي ، حقيقي ،

تعجبم اينا چجوري به اينجا رسيدن اگر من وارد فوتبال ميشدم با اين توصيف من تو رئال داشتم توپ ميزدم ...

حقیقی که خوب بازی میکنه
من موندم علی عسگر خدایی چی داره که فرستادش تو زمین
از وقتی اومد همش دریبل میخورد
خدایی میثم حسینی خیلی قشنگ تر بازی میکنه!! دفاعش واقعا خوب بود

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108

لیگ برتریها که انصراف نداده بودن؟ داده بودن؟ این لیگ یکی ها که به ما خوردن احتمالا همون لیگ برتریها رو نبردن؟ چقدر میشه شانس داشت؟ شانس اونه که در قرعه کشی میزبانی تمام بازیها رو میزبان بشی، نه اینکه حریفانت لیگ یکی باشن که اتفاقا در جامهای حذفی تیمهای ظاهرا ضعیف تر خطرناک ترن. همین لیگ برتریها که به ما نخوردن توسط همون لیگ یکی ها حذف شدن... شما لطف کنید و روشن کنید که نفرت از شخص علی دایی چطور به شما مجوز میده که نتایج پرسپولیس رو زیر سوال ببرید؟ این آیا مجوزی برای مخالفان پرسپولیس نیست؟ جز این نیست که میخواید ابرو رو درست کنید دارید چشم رو کور میکنید؟

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

بشکنه این دست که نمک نداره!!

شما یه ذزه انصاف نداری .... حاضری برا کینه ای که از دایی داری .افتخارات تیمنو از بین ببری ............ اولین باره تو کل دنیا یه نفر افتخار تیمشو به خاطر دشمنی شخصی زیر سوال میبره ....

این دایی چیکار کرده با امثال شما؟؟؟ بگو شاید ما خبر نداریم !!!

ببخشید که منچستر و چلسی به مصاف ما نیومدن و تمام تیمهای دسته دهمی رو بردیم و قهرمان شدیم ....!!

همون اسپانیا تو جام جهانی دو تا بازی با گل افساید برنده شد و نهایتا قهرمانم شد .!!!

شما اصلا دوس داری دو تا جام حذفی مونو بگیرن ازمون بدن به تیم حریف!!!! چون ما این 2 تا جام رو شانسی برنده شدیم ؟..... اگه چشم دین موفقیتهای سرمربی تیمتو نداری ...پس هواداره نفستی نه تیم

پرسپولیس!!

من فقط میخواستم این روحیه شما اشکار بشه که با 3 پست این کار و کردم ! قضاوت به عهده کسانی که قلبشون برا پرسپولیس میتپه!! .........زت زیاد............

perspoli3

Registered User
لایک‌ها
322
من واقعا تعجب می کنم دایی دو فصل قهرمانی اورد ' بالای جدول بودیم !

مدیر عامل خودشو کشته یه بازیکن بتونه بیاره ' اینجا ناز می کنن غیرت نداره ' خوب وردارین برین علیرضا محمد رو بیارین

این تاپیک هم دیگه معلوم نیست چی به چیه هرکی یه سازی میزنه

بالا