• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

200x129xrooyanian-khabarsaz.jpg.pagespeed.ic.UE_z7Amg5U.jpg

پرسپولیس
نیوز : محمد رویانیان در برابر خبرنگاران در خصوص آخرین وضعیت انتقال خلعتبری صحبت کرد. انتقالی که گفت شد هزینه آن تامین شده. تماشا کنید:
گزارشگر شبکه خبر اصرار دارد که هزینه انتقال خلعتبری را گزاف

عنوان کند و رویانیان پاسخ وی را می دهد:

ویدئو: صحبت های رویانیان در خصوص جذب خلعتبری

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
این خبرنگارا فقط میخوان حاشیه درست کنن
ویدئوی بحث آوردن خلعتبری رو ببینید
بیچاره سردار هم که بلد نیست با یه مشت دریده حرف بزنه

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
این خبرنگارا فقط میخوان حاشیه درست کنن
ویدئوی بحث آوردن خلعتبری رو ببینید
بیچاره سردار هم که بلد نیست با یه مشت دریده حرف بزنه

دست به مصاحبه اش که خوبه

تقي به توقي ميخوره مصاحبه ميکنه در موردش

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
اره
سنش هم بالا رفته دیگه وقتشه کم کم از حقیقی و جوون ترها استفاده یشه

نه تو روخدا این ساعت های آخر شب رو بگذارید ما راحت سر بر بالین بگذاریم . نه هنوز انقدر فاجعه نشده که حقیقی بیاد تو دروازه .

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
دوستان بازی با مس یه پنالتی و یه موقعیت گل که به اشتباه افساید گرفتن برای پرسپولیس اشتباه داوری بوده و صادقی بنده خدا گفت من اصلا ندیدم اون بازیکن مس زمین افتاده ولی جدا از این بحث گفتن الان مد شده تیم داره حمله میکنه بازیکن خودشو زمین میزنه تا جلویه گل رو بگیره حالا جدا از این قضیه که سره بازیکن مس شکسته بود و حقیقت بازیکنان پیروزی اون صحنه رو ندیده بودنند جناب یاوری یه جوری قضیه رو داشت میگفت که انگار پرسپولیس با گل ناجوانمردی گل اول روزد و گل دوم هم اصلا اون صحنه خطا نبوده هم خطا درست بودکه امشب تونود مشخص شد یه پنالتی و یه موقعیت گل پرسپولیس سوخت شده تو بازی

Last edited:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
بنگر: باخت به سایپا تلنگر خوبی به برخی بازیکنان بود/فیرات حق ندارد سر بازیکن ما فریاد بزند

214x138xbengar3.jpg.pagespeed.ic.Dl7tGtWdBg.jpg

پرسپولیس
نیوز : مدافع پرسپولیس گفت که این شکست برابر سایپا برای برخی بازیکنان پرسپولیس تلنگرخوبی بوده است.
محسن بنگر در خصوص شکست یک بر صفر پرسپولیس مقابل سایپا، باز شدن دروازه سرخپوشان پس از 300 دقیقه، درگیری با مهاجم سایپا و ... صحبت کرد که متن کامل آن را در زیر می‌خوانید:

* چرا برابر سایپا شکست خوردید؟

اصلا خوب نبودیم و خوب هم بازی نکردیم. سایپا در نیمه اول بهتر از ما بود و به گل رسید. ما اصلا مستحق برد نبودیم.

* شاه‌علیدوست هم گل استثنایی به ثمر رساند...

وقتی گل می‌خوریم و می‌بازیم گل استثنایی و غیر استثنایی ندارد.

* می‌دانی دروازه پرسپولیس بعد از چند دقیقه باز شد؟

اصلا این صحبت‌ها اهمیت ندارد، من حاضر بودم 10 گل می‌خوردیم اما 11 گل می‌زدیم.

* تقریبا از دقیقه 70 با قباخلو، مهاجم سایپا درگیری داشتی، قضیه چه بود؟

در فوتبال و شرایط بازی درگیری به وجود می‌آید و ما هم چیزی به هم نگفتیم و فقط محکم بازی کردیم، اما حالا از این بازیکن عذر خواهی می‌کنم.

* همین درگیری باعث جر و بحث فیرات و سید جلال حسینی هم شد...

فیرات حق ندارد سر بازیکن ما فریاد بزند و داد و بیداد کند. او فقط می‌تواند سر بازیکن خودش فریاد بزند.

* خیلی‌ها اعتقاد دارند پرسپولیس زمان خوبی به سایپا باخت، تو چه نظری داری؟

من فکر می‌کنم این باخت تلنگر خوبی به بعضی از بازیکنان بود. شاید خیلی‌ها فکر می‌کردند چون در پرسپولیس بازی می‌کنند پس هر تیمی باید به ما ببازد، اما این بازی نشان داد برای پیروزی باید زحمت بکشیم.

* علی دایی بعد از بازی با سایپا اعتقاد داشت برای پیروز شدن باید 90 دقیقه خوب بود نه 45 دقیقه...

من هم با این صحبت موافق هستم و باید به عنوان کسی که سن و سالش از بقیه بیشتر است به بازیکنان پرسپولیس بگویم که تیم‌ها نمی‌آیند به ما ببازند، بلکه ما باید آنها را ببریم.

* وضعیت چمن و میزبانی ورزشگاه انقلاب چطور بود؟

چمن صاف بود و در مجموع کیفیت خوبی داشت. در خصوص میزبانی هم باید بگویم که این مسئله حق مسلم سایپا یا هر تیم دیگری است که در زمین خودش میزبان باشد.

* این روزها درباره کیفیت توپ‌های لیگ هم انتقادات زیادی می‌شود، واقعا کیفیت این توپ‌ها پایین است؟

نمی‌دانم چه بگویم اما واقعا توپ زیر پای بازیکنان گیر می‌کند. باید این توپ‌ها عوض شود. سال گذشته هم به کیفیت توپ‌ها اعتراض شد که در نهایت توپ‌ها تعویض شد. می‌توانند از کمپانی آل‌اشپورت توپ بگیرند اما باید کیفیت‌ توپ‌ها درجه یک باشد نه درجه 4 و 5.

* در مورد بازی روز جمعه با ملوان چه صحبتی داری؟

باید تمام بازی‌های خانگی را ببریم تا مانند فصل گذشته به مشکل نخوریم. اگر مثل بازی با سایپا باشیم نمی‌توانیم به پیروزی برسیم. نکته خوب جدول اینجاست که امتیازات تیم‌ها به هم نزدیک است و با یک برد می‌توانیم صدرنشین شویم.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

افشاریان: یک پنالتی پرسپولیس برابر مس گرفته نشد/گل پرسپولیس صحیح بود

220xNx3.jpg.pagespeed.ic.Zd1TIUFrT1.jpg

پرسپولیس
نیوز : کارشناس داوری فوتبال گفت در مسابقه پرسپولیس برابر مس یک پنالتی این تیم گرفته نشد.
به گزارش پرسپولیس نیوز؛ در حالی که در جریان مسابقه پرسپولیس برابر مس ، کرمانی ها و کادرفنی این تیم به شدت نسبت به عملکرد داوری اعتراض داشتند پس از بررسی مسابقه مشخص شد این پرسپولیس بود که از اشتباهات داوری ضرر کرد.

خداداد افشاریان کارشناس داوری برنامه نود در خصوص این بازی گفت: در نیمه اول در صحنه ای که حسین خانی روی ضربه آزاد سید صالحی را در محوطه شش قدم هل می دهد کاملا واضح است خطا رخ داده و توپ در جریان بازی است و یک ضربه پنالتی پرسپولیس گرفته نشد.
وی ادامه داد:

همچنین در این نیمه در شرایطی که غلامرضا رضایی در حال تک به تک شدن با حریف بود کمک داور به اشتباه آفساید اعلام کرد و آخرین مدافع دو قدم عقب تر بود.
افشاریان در خصوص گل دوم که با ضربه کاشته به دست آمد گفت: در این صحنه بازیکن پرسپولیس توپ را می دزدد و مدافع مس پایش را جلوی پای او می گذارد و خطا کاملا صحیح بود.کارشناس داوری کشور درباره اعتراض مسی ها به رعایت نشدن فیرپلی نیز گفت:

قشنگ تر این است که توپ به بیرون زده شود اما تمارض هایی که انجام شده و گاهی دیده می شود بازیکنان خود را به مصدومیت می زنند باعث شده این اتفاق بیفتد. اگر این تمارض ها وجود نداشته باشد مطمئنا مشکل حل می شود.

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
اینجا آدم از شنیدن خیلی صحبت ها متعجب می شه ...

تردیدی نیست تا زمانی که میان هوادارن همدلی و همبستگی و همتی برای دستیابی به موفقیت وجود نداشته باشه، همین منوال (دوران فَترت و نزول) برای پرسپولیس ادامه خواهد داشت؛ بی جهت نیست که خیلی وقت ها گفته می شود به جای حریف یار خودی رو بگیرید که خطرناک تره ...

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
نه تو روخدا این ساعت های آخر شب رو بگذارید ما راحت سر بر بالین بگذاریم . نه هنوز انقدر فاجعه نشده که حقیقی بیاد تو دروازه .

نفست حق داداش.نیلسون هنوزم بهترینه

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
اینجا آدم از شنیدن خیلی صحبت ها متعجب می شه ...

تردیدی نیست تا زمانی که میان هوادارن همدلی و همبستگی و همتی برای دستیابی به موفقیت وجود نداشته باشه، همین منوال (دوران فَترت و نزول) برای پرسپولیس ادامه خواهد داشت؛ بی جهت نیست که خیلی وقت ها گفته می شود به جای حریف یار خودی رو بگیرید که خطرناک تره ...
شدیدا لایک

aryamob

Registered User
لایک‌ها
151
آخه دولت کی به پرسپولیس پول داده که حالا دومین بارش باشه. هزار بار رویانیان مصاحبه کرده و گفته وزارت ورزش پول استقلال رو داده و به من پول نداده چون باهام مشکل شخصی داره. بیت المالی که الان نه صاحب داره نه رئیسش معلومه نه وزیرش چطوری 1 میلیون دلار از توش میان میدن به پرسپولیس؟

این پول دست یه آدم پول دار هست که دوست داره بده پرسپولیس بازیکن بخره این اشکال داره؟ این پول اگه نده به پرسپولیس میره تو جیب گشته ها؟ فقر ریشه کن میشه؟ مسلما که نه.

هزار تا از این 1 میلیون ها گم میشه که اگر هیچ کدوم هم نشه فقر تموم نمیشه اما اگر پرسپولیس قهرمانی بیاره خیلی از همون مردم فقیر که نون ندارن بخورن و با پول توی جیبی از شهرستان گشنه و تشنه به تهران میان تا بازی تیم محبوبشون رو ببینن لحظاتی لبخند خوشحالی روی لبشون میاد و نداری هاشون رو فراموش میکنن.

چرا با کلمات بازی میکنی ؟!!! اصلا نیازی نیست وزیر و دولت دست به کار بشن برای این پول ! چون براشون پولی نیست . این دوستان نظامی انقدر از این و اون خوردن و میخورن که نگو ! نوش جون عربها و هرکی که این وسط میخوره ! من مشکلم اینه که شعور مخاطب رو .... دیدن . اگه دقت به روزنامه های امروز کنی متوجه میشی که رسانه ها هم روی این موضوع مانور رو شروع کردن و میکنن . چون خیلی دروغ تابلویی بود !

Last edited by a moderator:

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
من فکر کنم همش شایعست و نمیاد!

بالا