• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
مالکی:برکناری رویانیان دلایلی داشت که به مصلحت نیست بازگو کنم/تصمیم عباسی کودکانه بود - Perspolisnews.Com

پرسپولیس نیوز :رییس سابق هیئت مدیره پرسپولیس گفت:تصمیم عباسی برای برکناری من کودکانه بود.

فدا حسین مالکی که در آخرین روزهای دولت دهم به شکل عجیبی از سوی وزیر ورزش و جوانان از هیئت مدیره پرسپولیس کنار گذاشته شد هنوز هم این تصمیم را هضم نکرده و آن را عجولانه و کودکانه می خواند.

ابعاد جدیدی از ماجرای برکناری رویانیان و خود را بازگو می کند که متن صحبت های وی در ادامه می آید.

شما در یکی از سخنرانی های پیش از خطبه نماز جمعه در خصوص پورشه های وارداتی صحبت کردید که بدون رعایت تشریفات گمرکی وارد ایران شده بودند.آیا این قضیه ربطی به باشگاه پرسپولیس داشت؟

نه آن ماجرا فرق می کرد.آن پورشه ها را با ارز دولتی وارد کرده بودند و حتی پول دولت را هم نداده بودند.یعنی بدون رعایت تشریفات گمرکی این کار را انجام دادند که ستاد رسیدگی به تخلفات کالا و ارز متوجه شد و جرایم سنگینی برای متخلفان در نظر گرفت.

هر وقت که اسم پورشه به زبان می آید همه یاد پرسپولیس می افتند.به خاطر همین آن زمان هم خیلی ها گمان کردند منظور شما به پرسپولیس است...

نه به هیچ وجه.

در خصوص برکناری شما حرف و حدیث زیاد است.آیا این برکناری ربطی به جلسه شما با تیم ورزشی رییس جمهوری جدید داشت؟

در خصوص تصمیم عجولانه و کودکانه عباسی برای برکناری من مسایلی وجود دارد اما من هم شنیده ام که علت اصلی این ماجرا برمی گردد به جلسه ما با تیم ورزشی آقای روحانی.اما جالب است بدانید در آن جلسه که در محل ستاد تشکیل شد آقای سجادی و کامبوزیا هم حضور داشتند.از آن طرف هم آقای هاشمی طبا آمده بودند.به هر حال کنار گذاشتن رویانیان از پرسپولیس در شرایطی که قرار بود دولت عوض شود درست نبود.این تصمیم را باید دولت جدید می گرفت.یعنی اگر قرار بود که رویانیان برود یا بماند باید از سوی دولت جدید مطرح می شد.

آقای سلطانی فر هم بود؟

نه با ایشان تلفنی حرف زدیم.

نظر تیم ورزشی روحانی چه بود؟

نظر آنها هم همین بود.آنها معتقد بودند که صلاح نیست در این وضعیت مدیرعامل عوض شود.

یعنی موافق ادامه کار رویانیان هستند؟

نه اینکه موافق باشند.معقتد بودند که در شرایط انتقال دولت بهتر است جابه جایی انجام نشود.

نظر شما هم همین بود...

بله.ما این مسأله را به عباسی منتقل کردیم که بهتر است در شرایط فعلی جابه جایی انجام نشود اما او اصرار عجیبی داشت که حتما تغییرات صورت بگیرد.به هر حال اصرار او یک جورهایی توهین به ما هم بود.او می خواست ما برگه برکناری رویانیان را امضا کنیم.یعنی بدون اینکه خودمان قضیه را بررسی کنیم صرفا یک امضاکننده باشیم.

عباسی که همیشه می گفت ما به مسایل مدیریتی باشگاه ورود نمی کنیم و این مسایل جزو وظایف هیئت مدیره است؟

برایم سوال است که او چرا در روزهای آخر دولت بدجوری به پروپای دو تیم بزرگ کشور پیچیده بود.اول که گیر داد به استقلال و زهرش را به امیدوار رضایی ریخت.بعد هم به پرسپولیس ورود کرد و آن مسایل پیش آمد.اما من معتقدم که او در هیچ کدام از این دو مورد برنده نشد.من یا آقای امیدوار رضایی که در هیچ حالت از تیم های پرسپولیس و استقلال جدا نیستیم.اما تصمیم گیری لحظه ای برای این دو تیم بزرگ سم است.شما ببینید در همان زمان سه هفته ای دو بار هیئت مدیره پرسپولیس تغییر کرد.این بی ثباتی پرسپولیس را نمی رساند بلکه بی ثباتی مدیران وزارت ورزش و جوانان را می رساند.دست آخر هم خود آقای رویانیان را نگه داشتند.خب،این که حرف ما بود.نبود؟ما نگفته بودیم بهتر است آقای رویانیان بماند؟

اصلا دلیل تغییر ایشان چه بود؟

به هر حال مسایلی وجود داشت که در جریانش بودم اما به مصلحت نیست بگویم.

مسایل سیاسی بود؟

نه مسایل سیاسی نبود.بحث تغییر ایشان یک سال بود که مطرح شده بود.یعنی از یکسال پیش وزارت خانه می خواست ایشان را تغییر دهد که کشید به روزهای آخر دولت.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
عالیشاه در گفت‌وگو با فارس: مصدومیتم فقط گرفتگی بود/باختیم اما دنیا به آخر نرسیده است

امید عالیشاه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد مصدومیتش اظهار داشت:‌ در بازی روز گذشته متاسفانه دچار گرفتگی از ناحیه عضله شدم اما پس از 10 دقیقه مشکلم برطرف شد و مسئله خاصی نبود، به همین دلیل برای بازی با ملوان هیچ مشکلی ندارم.

وی افزود: خوشبختانه شرایط خودم هم خوب است و منتظر هستم تا هر وقت که دایی صلاح بداند از کوچکترین فرصت بهترین استفاده را کنم.

عالیشاه ادامه داد: درست است بازی مقابل سایپا باختیم و غافلگیر شدیم اما ما هنوز چند بازی در خانه داریم و نباید دلسرد شویم چون دنیا به آخر نرسیده، روزهای بسیار مهمی در اختیار ما است و باید بیشتر تلاش کنیم.

این بازیکن خاطرنشان کرد:‌قطعا در نیم فصل دوم امتیاز گرفتن از حریفان به مراتب نسبت به نیم فصل اول سخت تر است و باید همین اول راه به بالا برسیم.

وی در پایان یادآور شد: مطمئن باشید بر اثر مرور زمان و یک برد شرایط‌ ما به وضعیت عادی برمی‌گردد و من نگران آینده با حضور دایی نیستم. من امیدوارم که در بازی‌های بعدی با بردی که به دست می‌آوریم همه چیز را به شرایط اول برسانیم.

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
[h=2]از پرسپولیس می روند و ستاره می شوند[/h]
سایت هواداران پرسپولیس : گلزنی کریمی و قاضی و نمایش خوب انصاری فرد در هفته چهارم لیگ برتر، دوباره بحث درخشش بازیکنان یا مربیانی که از پرسپولیس رفتند را مطرح کرده است. بعد از جدایی افشین قطبی از پرسپولیس، مربیان و بازیکنان این تیم هر سال به صورت مقطعی تغییر کرده اند. بسیاری از ستاره های فوتبال ایران زمانی که پیراهن پرسپولیس را پوشیدندموفق نبودند و بعد جدایی از این تیم دوباره ستاره شدند. خیلی از بازیکنان جوانی که در پرسپولیس فرصت بازی پیدا نکردند هم در دیگر تیم های لیگ برتر خودشان را نشان دادند. آخرین نمونه روح الله سیف اللهی بود که بعد از یک فصل نیمکت نشینی در پرسپولیس یکی از بازیکنان اصلی داماش شده است. علی کریمی کاپیتان سابق پرسپولیس بعد از چند ماه حضور در شالکه 04 آلمان، در لیگ یازدهم دوباره به پرسپولیس بازگشت. او فصل اول عملکرد خوبی داشت و با 11 گل و 9 پاس گل بهترین گلزن و پاس گل دهنده تیمش بود. کریمی در لیگ دوازدهم افت فاحشی داشت. او در 7 هفته اول به صورت نامنظم در ترکیب پرسپولیس قرار می گرفت و بعد از آن هم تا نیم فصل به خاطر اختلاف با رویانیان و ژوزه کنار گذاشته شد. او در نیم فصل دوم به پرسپولیس برگشت اما بعد از 3 هفته دوباره مصدوم شد و فقط یک بازی در لیگ و دو بازی در جام حذفی برای تیمش به میدان رفت. فصل برای کریمی با یک گل و یک پاس گل تمام شد. او در همین 4 هفته لیگ سیزدهم با پیراهن تراکتورسازی دو گل زده و یک پنالتی گرفته است. دو گلی که دو برد تراکتورسازی در این فصل مقابل ذوب آهن و سپاهان در اصفهان را به ارمغان آورد. کریم انصاری فرد انصاری فرد به عنوان آقای گل لیگ برتر به پرسپولیس پیوست اما فقط در 6 بازی لیگ برای این تیم گل زد. او در پایان فصل به خاطر اینکه دیر تصمیم به تمدید قرارداد گرفت، توسط دایی کنار گذاشته شد و به تراکتورسازی پیوست. مجوز بازی او در هفته دوم صادر شد و هفته سوم مقابل ذوب آهن برای اولین بار در ترکیب تیم جلالی قرار گرفت. او مقابل ذوب آهن یک گل زد و دو پاس گل داد تا سهم ویژه ای در پیروزی تیمش داشته باشد. انصاری فرد در بازی با سپاهان هم ستاره تیمش بود و چند موقعیت خوب برای دیگر بازیکنان تراکتورسازی ساخت. محمد قاضی مهاجم سابق ذوب آهن در پرسپولیس مهاجم ذخیره بود و فقط 8 بازی در ترکیب اصلی قرار گرفت. قاضی این فصل به استقلال پیوسته و در هر 4 بازی یکی از بازیکنان اصلی تیم قلعه نویی بوده. قاضی در این 4 بازی، 2 گل زده و یک پاس گل داده است. رحمان احمدی احمدی بعد از یک فصل حضور در سپاهان، با نظر دایی پرسپولیسی شد اما معمولا روی نیمکت می نشست و در بیشتر بازی ها علیرضا حقیقی دروازه بان پرسپولیس بود. رحمان احمدی در پایان فصل از پرسپولیس جدا شد و به سپاهان بازگشت. احمدی در لیگ یازدهم دروازه بان سپاهان بود و به قهرمانی لیگ برتر رسید. او سال قبل و بعد از اختلاف کی روش با رحمتی، تبدیل به دروازه بان اول تیم ملی شد و می تواند در جام جهانی هم شماره یک تیم ملی باشد. ابراهیم توره توره که در تست 4 تیم ایرانی رد شده بود، لیگ هفتم در پیکان پدیده لیگ برتر بود و در لیگ هشتم پیراهن پرسپولیس را پوشید. توره بعد از یک فصل نسبتا ناموفق در پرسپولیس و قرار گرفتن در رده پنجم لیگ برتر، راهی سپاهان شد. او در دو فصل 36 گل برای سپاهان زد و هر دو فصل، قهرمان لیگ برتر شد. بعد از آن به عجمان و سپس موناکو فرانسه رفت و فصل پیش با پیراهن موناکو، آقای گل لیگ فرانسه شد. زلاتکو کرانچار سرمربی پرسپولیس در لیگ نهم، 21 هفته روی نیمکت سرخپوشان نشست. او در این 21 مسابقه 8 برد، 9 تساوی و 4 شکست بدست آورد و تیم سوم لیگ برتر بود. با این وجود حبیب کاشانی کرانچار را کنار گذاشت و با دایی آخر فصل چهارم شد. بعد از جدایی از پرسپولیس، کرانچار در تیم ملی مونته نگرو نتایج خوبی گرفت و مدتی بعد به جای بوناچیچ روی نیمکت سپاهان نشست. کرانچار سال اول با سپاهان به قهرمانی لیگ برتر و سال دوم به قهرمانی جام حذفی ایران رسید و هنوز سرمربی این تیم است.

lilyrose

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8,207
درود

عجب گناهی کردیم طرفدار پرسپولیس :heart: شدیما ! بدبیاری توی خواب هم دست از سرمون برنمی داره :دی دیشب خواب می دیدم که 5-1 به رقیب سنتی باختیم !!! جالب این که با خودم می گفتم خوبه حالا شیش تایی نشدیم :lol: حالا موندم چرا همچین خوابی دیدم ،چون دیروز کلا ذهنم مشغول هر چیزی بود به جز فوتبال!

Mohsen_14

مدیربازنشسته پاتوق
لایک‌ها
13,441
رویانیان: ضرغامی گفت بزرگتر از تو هم نتوانستند !

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در نشست اتحادیه باشگاه‌های فوتبال ایران اظهار کرد: دو سال است که به فوتبال آمده‌ام و قبل از آن نمی‌دانستم که توپ فوتبال گرد است یا دراز، بعد فهمیدم هم توپ گرد هست هم دراز، یعنی فوتبال و راگبی. باید بگویم فوتبال در ایران درآمدی ندارد. بخش خصوصی می‌خواهد باشگاه‌داری کند اما مسوول یکی از باشگاه‌های خصوصی را گرفته‌اند. یکی دیگر از مالکان باشگاه خصوصی گفت فقط سالی 17 میلیارد خرج می‌کند اما درآمدی ندارد.

وی ادامه داد: باشگاه‌های صنعتی ما هم بخش دیگر ماجرا هستند. یک کارخانه مادر سالیانه 10 هزار میلیارد تومان محصول می‌فروشد اما تراز مالی‌اش هزار میلیارد کسری دارد. یک درصد از پول فروش محصولات این کارخانه می‌شود 100 میلیارد تومان و می‌توان چند باشگاه را با این پول گرداند. همین کارخانه یک باشگاه داشت که تیمش به دسته یک سقوط کرد. باشگاه‌های دولتی هم داریم مثل پرسپولیس و استقلال. خیلی از افراد مثل عابدینی که در پرسپولیس سهام دارند به ما اتهام زدند که این پول‌ها را از کجا می‌آورید اما من نمی‌توانم پشت صحنه را توضیح دهم.

رویانیان گفت: اصلا مگر می‌شود من در این کشور بتوانم پول نامشروع دربیاورم؟ آن هم زمانی که از شش جا مثل حفاظت اطلاعات و غیره تلفن‌های من و خانواده‌ام را چک می‌کنند. وزارت ورزش سال گذشته 2/5 میلیارد به ما و استقلال داد. این اواخر هم که می‌خواستند من را بردارند اما فتح‌الله‌زاده سر کارش ماند و 1/5 میلیارد دیگر هم گرفت. با احتیاط می‌گویم که پرسپولیس سالی 20-25 میلیارد هزینه دارد. یعنی ما در دو فصل نزدیک به 50 میلیارد هزینه می‌کنیم؛ در حالی که دولت فقط 2/5 میلیارد به ما داده است. بعد هم می‌گویند استقلال و پرسپولیس دولتی هستند. آخر کجا مال شماست وقتی فقط 10 درصد هزینه‌های ما را تامین می‌کنید؟ ما باید فوتبال را نجات بدهیم. من نمی‌خواهم بگویم خیلی بلدم، چرا که تازه آمده‌ام اما شما همه کمک کنید تا این وضعیت را حل کنیم.

به گزارش ایسنا، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: یکی از راه‌های درآمدزایی حق پخش است. ضرغامی به من گفت بروید خدا را شکر کنید که همین قدر پول بابت حق پخش می‌گیرید و آن هم به خاطر حضور من است. من به او گفتم یک تلویزیون بین‌المللی راه می‌اندازم و پول درمی‌آورم. ضرغامی به من گفت این کار را نکن، بزرگتر از تو هم این کار را کرده‌اند و کله شده‌اند. اما من گفتم کوچک‌تر از آنم که کله شوم. همین الان تلویزیون ما در هاتبرد پخش می‌شود و امکانات خیلی خوبی دارد. حتی نظر من این است که این تلویزیون را از نام پرسپولیس خارج کنیم و اسمش را بگذاریم فوتبال ایران. اتحادیه فوتبال آن را اداره کند و بازی‌های لیگ هم از طریق همین شبکه پخش شود.

وی درباره‌ی بحث‌هایی که مبنی بر درآمد میلیاردی برنامه 90 مطرح کرده بود، گفت: من تحقیق کردم و متوجه شدم که هر ثانیه تبلیغ در برنامه 90 چهار میلیون تومان هزینه دارد و با احتساب تبلیغات مسابقه اس‌ام‌اس کل درآمد 90 در هر شب 4/5 تا 5 میلیارد تومان است. اگر صدا و سیما این پول را نمی‌گیرد باید پرسید چرا نمی‌گیرد؟ این پول حق فوتبال است و اگر می‌گیرد هم باید آن را به فوتبال بدهد. مثلا علی دایی و علی کریمی جلوی چشم میلیون‌ها نفر مصاحبه می‌کنند؛ در حالی که پشت سرشان تبلیغ چند شرکت است. این پول باید به فوتبال برسد.

در ادامه‌ی نشست، یکی از نمایندگان باشگاه‌ها پیشنهاد داد برای حل مشکلات فوتبال از جمله حق پخش، مدیران باشگاه‌ها نزد **** معظم انقلاب بروند که رویانیان هم گفت: چرا که نه؟ آقا، من، تاج، عزیزمحمدی را می‌شناسد و می‌توانیم پیش ایشان عرض حال کنیم. من یک مدیر دولتی هستم و ممکن است یک روز باشم و یک روز نباشم اما باشگاه‌ها نباید ضرر کنند. اگر به ما اختیار بدهند می‌توانیم از تلویزیون پول بیشتری از فوتبال دربیاوریم.

رویانیان خطاب به عزیزمحمدی گفت: یادتان می‌آید که به همراه هم در صدا و سیما با تقدسی‌نژاد صحبت کردیم؟ او گفت که من از وزارت اطلاعات می‌ترسم که بخواهیم این پول را به فوتبال بدهیم. من گفتم برای چه می‌ترسید، مگر می‌خواهیم کار خلاف انجام بدهیم؟ حتی من گفتم که اگر دوربین‌ها در بازی‌ها روی تبلیغات زوم کنند درآمد فوتبال از تبلیغات سه برابر می‌شود. وضعیت ما در فوتبال مثل گاو پیشانی سفید است.

به گزارش ایسنا، در این لحظه عابدینی به رویانیان گفت: شما الان کاملا فوتبالی شده‌اید. هم حرص می‌خورید هم حرف خوب می‌زنید و هم از حق تیم‌تان دفاع می‌کنید و در عین حال می‌گویید با فوتبال غریبه‌ایم، پس برای رویانیان یک دست بزنید!

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هم‌چنین در پاسخ به این پرسش که آیا خلعتبری پرسپولیسی شده است، توضیح داد: آدم خیری پیدا شده که در خارج از کشور هم امکانات زیادی دارد. عشق این آدم ایران است. حالا که مسوولان نتوانستند کاری کنند، یک ایرانی مسلمان قصد کمک دارد. قرار است فردا ملاقاتی با مسوولان عجمان داشته باشم اما چرا مسوولان فدراسیون کاری نمی‌کنند؟ خلعتبری بازیکن شماست، ما که با او قراردادی نداریم. می‌توانید او را ممنوع‌الخروج کنید یا به فیفا نامه بزنید. شما نشستید و کاری نمی‌کنید، کسی هم که جلو می‌آید را می‌زنید.

وی هم‌چنین درباره اظهارات اخیر علی فتح‌الله‌زاده گفت: هر کاری می‌کنیم فتح‌الله‌زاده می‌گوید من قبل شما انجامش دادم. اصلا فتح‌الله‌زاده وقتی که بچه بود همه این کارها را انجام داده است. آقای فتح‌الله‌زاده! همه‌اش مال شما!

.

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
درود

عجب گناهی کردیم طرفدار پرسپولیس :heart: شدیما ! بدبیاری توی خواب هم دست از سرمون برنمی داره :دی دیشب خواب می دیدم که 5-1 به رقیب سنتی باختیم !!! جالب این که با خودم می گفتم خوبه حالا شیش تایی نشدیم :lol: حالا موندم چرا همچین خوابی دیدم ،چون دیروز کلا ذهنم مشغول هر چیزی بود به جز فوتبال!

البته از اونجايي که ميگن خواب زن برعکسه :دي جاي اميدواري هست هنوز :دي

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
البته از اونجايي که ميگن خواب زن برعکسه :دي جاي اميدواري هست هنوز :دي

25r30wi.gif
25r30wi.gif
25r30wi.gif

خدا خفت نکنه سید

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
[h=2]نصیرزاده: شاید پرسپولیس برای جذب خلعتبری نیازی به پرداخت جریمه نداشته باشد[/h]پرسپولیس نیوز : کارشناس مسائل حقوقی فوتبال گفت: ممکن است پرسپولیس برای جذب خلعتبری نیازی به پرداخت جریمه یک میلیون دلاری نداشته باشد. هوشنگ نصیرزاده درباره وضعیت محمدرضا خلعتبری و شرایط پیوستن او به پرسپولیس گفت: برای حل شدن این مشکل خلعتبری باید به دو سوال پاسخ دهد. اول این که او با باشگاهش قرارداد امضا کرده یا پیش‌قرارداد؟ دوم اینکه تاریخ ثبت آن چه زمانی بوده است؟ پاسخ به این دو سوال می‌تواند به این نتیجه منجر شود که پرسپولیس بدون پرداخت جریمه خلعتبری را جذب کند.

وی ادامه داد: مدت نقل‌وانتقالات در هر کشور باید به فیفا اعلام شود. اگر قراردادی پیش از این تاریخ امضا شود، اعتبار ندارد و اگر پیش از شروع فصل بازیکنی با یک باشگاه پیش‌قرارداد امضا کند، باز هم می‌تواند بدون جریمه آن را فسخ کند و به هر باشگاه ایرانی که می‌خواهد بپیوندد. پیش‌قرارداد در واقع یک قول به حساب می‌آید نه یک قرارداد رسمی.

نصیرزاده در ادامه گفت: با توجه به این‌که اطلاعات موجود درباره نقل‌وانتقالات بین‌المللی در فوتبال ایران پایین است، به نظر می‌رسد کارشناسان ایرانی باید تاریخ دقیق ثبت قرارداد خلعتبری را بررسی کنند. چون هنوز لیگ امارات شروع نشده و به نظر نمی‌رسد قرارداد وی با باشگاه اماراتی در فرجه قانونی منعقد شده باشد.

این کارشناس مسائل حقوقی در ادامه گفت: فونیکه سی، بازیکن سابق نفت آبادان در زمستان به امارات پیوست که زمان نقل‌وانتقالات نبود و با باشگاه مقصد پیش‌قرارداد امضا کرد. اگر قرارداد خلعتبری نیز پیش‌قرارداد است، می‌تواند فسخ شود و اگر قرارداد رسمی امضا شده، چون در فرجه زمانی قانونی نبوده است، اعتباری ندارد. بنابراین تا زمانی که این موضوع مشخص نشود، نمی‌توانیم درباره وضعیت خلعتبری صحبت کنیم.

نصیرزاده در ادامه از مسئولان باشگاه پرسپولیس خواست که درباره مسئله خلعتبری هوشیاری به خرج دهند: "کارشناسان پرسپولیس باید قرارداد خلعتبری را به دقت مطالعه کنند تا مبادا یک میلیون دلار ضرر کنند. ممکن است شرایط طوری باشد که پرسپولیس نیازی به پرداخت این پول برای جذب خلعتبری نداشته باشد.

بچه ها این کارا و مصاحبه ها فقط سنگ اندازی تو کار سرداره میخوان وقت بگذره نامردا

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
[h=1]رويانيان: به بازيکنان کم‌کار يک ريال پول نمي‌دهم[/h]
[h=2] محمد رويانيان در جمع هواداران معترض به عملکرد برخي از بازيکنان اعلام کرد که يک ريال به کم‌کارها پول نمي‌دهد.[/h]
00034040.jpg

محمد رويانيان مديرعامل باشگاه پرسپوليس براي افتتاح پورتال جديد باشگاه در نمايشگاه بازي‌هاي رايانه‌اي حضور پيدا کرد.

به گزارش فارس ، وي در هنگام خروج از اين نمايشگاه با حدود 100 هوادار معترض به عملکرد برخي بازيکنان از جمله قاسم دهنوي، محمد نوري و ميثم حسيني مواجه شد.

جالب اينجا بود که يک کودک 10 ساله به رويانيان گفت:‌ چرا 4 هفته است که بازيکنان ملي‌پوش پرسپوليس دچار مشکلاتي شدند که حتي نمي‌توانند دو پاس سالم را به هم تيمي خود بدهند. حتما اين بازيکنان مي‌خواهند دايي را خراب کنند.

رويانيان در جواب اين سؤال گفت: همه حرف‌ها و اتفاقات را زير ذره‌بين دارم، يک ريال به کم‌کارها پول نمي‌دهم هر کاري دوست دارند، انجام بدهند.

وي افزود: در 4 هفته گذشته عملکرد بازيکنان را به دقت بررسي خواهيم کرد و با شناسايي کم‌کارها آنها را به هواداران معرفي خواهم کرد چون مشخص است که چه کسي با تمام وجود زحمت مي‌کشد و چه کسي به دنبال کم‌کاري است.

وي درباره خلعتبري نيز گفت: ما تلاش کرده‌ايم. پولش هم تا الان تقريبا آماده است. فقط دعا کنيد چوب لاي چرخ ما نگذارند تا انشاءالله او را بياوريم.

بچه ها سردارم گفته دارن چوب لای چرخ میذارن:(

sorkhe-sorkh

Registered User
لایک‌ها
717
چرا با کلمات بازی میکنی ؟!!! اصلا نیازی نیست وزیر و دولت دست به کار بشن برای این پول ! چون براشون پولی نیست . این دوستان نظامی انقدر از این و اون خوردن و میخورن که نگو ! نوش جون عربها و هرکی که این وسط میخوره ! من مشکلم اینه که شعور مخاطب رو .... دیدن . اگه دقت به روزنامه های امروز کنی متوجه میشی که رسانه ها هم روی این موضوع مانور رو شروع کردن و میکنن . چون خیلی دروغ تابلویی بود !

ترجیح میدم با واقعیت ها و رخداد های اطراف خودم زندگی کنم تا همیشه با توهمات و خیالات توطئه زندگی کنم. همین تفکرات ما رو در عرصه جهانی به انزوا کشیده. شما می تونی اسمشو بذاری بازی کلمات من میگم وضع مالی خراب حال حاضر پرسپولیس از روز روشن تره. آخرین روزی هم که این دوستان(!) نظامی تشریف داشتن حدود 10 سال پیش بوده و سال هاست از لباس نظامی خارج شدن.

اومدی استدلال کردی که ملت نون ندارن بخورن و همچین صحبت هایی و جواب دادم مطمئن باش خیلی از همون فقرا حاضرن پول تو جیب خودشون رو بدن و بیان بازی پرسپولیس رو تماشا کنن و لحظه ای خوشحال بشن ، نمیدونم کجای حرفم نا واضحه! شما اگه مرجع تصمیم گیریت به جای صحبت های پرسپولیس و پرسپولیسا رسانه های منفعت طلب هست من دیگه صحبتی ندارم.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
خطر کسر امتياز بيخ گوش پرسپوليس‌/ مانوئل ژوزه هم فيلم دارد هم مدرک‌

سایت هواداران پرسپولیس : پرونده شکايت مانوئل ژوزه از پرسپوليس بسيار خطرناک است.

او به فيفا شکايت کرده و کلي فيلم و مدرک هم دارد.

پرسپوليسي‌ها مي‌گويند ما او را اخراج نکرده‌ايم ولي ژوزه فيلمي دارد که ثابت مي‌کند عده‌اي از ليدرها‌(!) و مسئولان باشگاه پرسپوليس او را به محل اقامت تيم راه نداده‌اند.

رويانيان مي‌گويد: «ما فقط از ژوزه خواستيم چند روز به تمرين نرود تا جو آرام شود چون هواداران عليه او جبهه گرفته بودند.»

شکري، معاون حقوقي پرسپوليس هم با تاييد اين مطلب مي‌گويد: «قبل از بازي با ملوان در جام‌حذفي بود که ژوزه مي‌خواست به اردو برود ولي مسئولان باشگاه از او خواستند 4،3 روز کنار تيم نباشد. ژوزه اين مسئله را به اخراج تعبير و به فيفا شکايت کرده در حالي‌که ما هيچ حکمي مبني بر اخراج به او نداديم و اصلا او را اخراج نکرديم.»

اما قرارداد مالي ژوزه چقدر بود؟ او براي نيم‌فصلي که کار کرده پول گرفته بود(حداقل‌750 هزار دلار) و‌ الان هم مدعي است بايد 5/3 ميليارد تومان(به پول ما) دريافت کند. حالا اين‌که چرا پرسپوليسي‌ها اين‌قدر پول به اين مربي داده‌اند يک بحث است و بحث ديگر اين‌که بقيه پول او را چطور مي‌خواهند جور کنند؟ يکي از مسئولان باشگاه پرسپوليس در اين ارتباط حرف‌هاي جالبي مي‌زند: «قبل از اين‌که ژوزه، کارش را شروع کند ما 750 هزار دلار به او داديم. البته در 4 ماهي که او مي‌گويد پولي نگرفت و اين‌جا را حق دارد ولي اين‌گونه نبوده که ژوزه مشکل مالي داشته باشد. از طرفي بحث اخراج نبوده و ما نمي‌گذاريم حکمي عليه‌مان صادر شود.»

با تمام اين اوصاف اگر کميته انضباطي فيفا عليه پرسپوليس و به سود ژوزه حکم صادر کند رويانيان مجبور است 3 تا 4 ميليارد تومان ديگر به حساب او واريز کند که اين مسئله بار مالي سنگيني براي باشگاه خواهد داشت. او حدود 700،600 ميليون از پول قرارداد کريم انصاري فرد را هم نداد اما انصاري‌فرد مصاحبه‌اي نکرد و از پرسپوليس رفت. با اين حال ژوزه يک اروپايي است که خوب بلد است قرارداد ببندد و شکايتش را هم تا آخر پي‌گيري مي‌کند. اگر پرسپوليسي‌ها بتوانند اين اختلاف را از بين ببرند که خطر بزرگي از سرشان گذشته اما در غير اين‌صورت يا با کسر امتياز مواجه خواهند شد و يا بايد پول هنگفتي پرداخت کنند. جالب اين‌که ژوزه نتيجه هم نگرفت و حتي عملکرد او از يحيي گل‌محمدي ضعيف‌تر بود. اين روزها پرسپوليس حتي با مصطفي دنيزلي هم اختلافاتي دارد که البته اين پرونده قابل حل است اما پرونده شکايت مانوئل ژوزه را بايد بسيار جدي گرفت چراکه او به هيچ‌وجه دست بر دار نيست و به نظر مي‌رسد وقت کافي را هم براي اذيت کردن پرسپوليس و گرفتن طلبش از اين تيم(براساس آنچه ادعا کرده) دارد.

نکته: حسين هدايتي هم در مصاحبه‌اي مدعي شده بود 6 ميليارد تومان از پرسپوليس طلب دارد.

منبع : روزنامه خراسان - 22 مرداد 1392

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
۸ میلیون نفر آنلاین می‌توانند در سایت پرسپولیس بازی کنند/هر جا می‌روم یک استقلالی است و ده‌ها پرسپولیسی

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد رویانیان پس از افتتاح پورتال و بازی جدید رایانه‌ای پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: حق جوانان ایرانی است که برایشان بازی‌های رایانه‌ای بسازیم و باید به این نیاز جوانان پاسخ بدهیم ما همیشه رو به جلو حرکت کرده‌ و می‌کنیم.

وی ادامه داد: در پورتال جدید باشگاه پرسپولیس اگر فتح‌الله‌زاده ناراحت نشود، 8 میلیون نفر می‌توانند به طور آنلاین بازی کنند و یک میلیون لینک می‌تواند در آن دخیل باشد، این قدرت پرسپولیس است. این هدیه را به هواداران پرسپولیس تقدیم می‌کنیم.

وی با اشاره به کُری‌خوانی برای استقلالی‌ها گفت: خیال همه راحت من همیشه برای فتح‌الله‌زاده و استقلالی‌ها کُری می‌خوانم. هر جا می‌روم یک استقلالی و دهها پرسپولیسی می‌بینم. بازی تاریخی 6 تایی‌ها نیز از یاد هیچکس نمی‌رود.

مدیرعامل پرسپولیس پس از این صحبت‌ها و در حالی که عدد 6 را با دستانش نشان می‌داد به سمت غرفه‌های دیگر رفت تا از آن بازدید کند، ضمن آنکه حدود 200،300 نفر نیز پشت سر او به راه افتاده بودند.

perspoli3

Registered User
لایک‌ها
322
ژوزه هزار تومنم زیادش بود '

فک کنم بدبختمون کنه ۶ امتیازی تو شاخمونه

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
یادداشت ویژه:آیا حضور خلعتبری در پرسپولیس قانونی است؟/ شکستی به قیمت یک میلیون دلار! - Goal.com

سایت گل- سایت باشگاه پرسپولیس، از نزدیک شدن محمدرضا خلعت بری به عقد قرارداد با این باشگاه پس از تأمین هزینه یک میلیون دلاری فسخ قرارداد با عجمان امارات توسط یک هوادار دست و دلباز قرمزها خبر داده است. زوایایی دیگر از انجام این انتقال احتمالی را مرور می کنیم.

یک ...
در اردوگاه سرخ، عزم ها جزم است تا ستاره فصل گذشته سپاهان را به لیگ برتر ایران بازگردانند. انجام این کار، اخیراً به پروژه ای ملی شباهت یافته و بحث مشارکت همگانی هواداران پرسپولیس در تأمین هزینه یک میلیون دلاری آن مطرح است.
بدون شک جذب محمدرضا خلعت بری، افزایش توان فنی تیم پرسپولیس را به دنبال خواهد داشت اما قطعیت یافتن معامله ی مورد نظر باشگاه عجمان، یک شکست برای فوتبال ایران در برابر همسایگان اماراتی است. شکستی به قیمت یک میلیون دلار!

دو ...
عجمان؛ کوچک ترین امارت از امارت های هفت گانه ی کشور امارات است که تیمی با همین نام در لیگ حرفه ای آن کشور دارد. تیمی با امکانات محدود که تنها در چهار دوره از لیگ حرفه ای حضور داشته و عدم سقوط به دسته ی پایین تر، سقف خواسته های آنان بوده و هست. باشگاهی که اغلب در پرداخت قراردادهای بازیکنان و مربیانش مشکل دارد و اکنون به دلیل عدم پرداخت مطالبات «زی ماریو» مربی اسبق برزیلی از سوی فیفا محکوم شده و در خطر تعلیق و کسر امتیاز در فصل جدید است. شاید جواد کاظمیان به واسطه ی حضور کوتاه مدتش در عجمان، بتواند شاهد خوبی بر وضعیت این تیم باشد.

سه ...
شاید به همین دلایل، ترک کردن متمول ترین باشگاه ایران و عقد قرارداد خلعت بری با عجمان برای آن هایی که کمترین اطلاعاتی از شرایط تیم های اماراتی دارند، غیرمنتظره تر از جدایی زودهنگام و احتمالی این بازیکن از عجمان بود. تیم نارنجی پوش شهر عجمان در هیچ زمینه ای قابل قیاس با باشگاه های حاضر در شهرهای ابوظبی و دبی نیست و خلعت بری که چند ماه در الوصل دبی عضویت داشت، نمی توانست از این موضوع بی اطلاع باشد.

چهار ...
فهم یک موضوع خیلی ساده و غیر قابل انکار است: «اگر باشگاه عجمان کوچک ترین اصراری به حفظ خلعت بری داشت، برای جدایی این بازیکن قیمت تعیین نمی کرد.»
خصوصاً که خلیفه الجرمن رئیس هیأت مدیره باشگاه عجمان، چند بار در مصاحبه هایش تأکید کرده عقد قرارداد با خلعت بری در روز نهم ژوئن و دو هفته پس از تغییر نام لیگ امارات صورت گرفت و این بازیکن از همان جلسه نخست شروع تمرینات عجمان با انگیزه بالا و بدون مشکل در تمامی تمرینات تیم جدیدش حضور داشته است.

پنج ...
در واقع، همسایگان اماراتی که در سال های اخیر شاهد رشد اقتصادی سریع آن ها و طی کردن فاصله ی صفر تا صد بوده ایم، فرصتی برای انجام یک معامله ی پرمنفعت پیدا کرده اند. راشد بن حمید النعیمی رئیس باشگاه عجمان که از خلعت بری جوان تر است، می تواند بابت فسخ قرارداد بازیکنی که هزینه ای برای جذب یا رشد وی نپرداخته، از یکی از بزرگترین باشگاه های ایران و آسیا برای تیم شهر کوچک عجمان، یک میلیون دلار درآمدزایی کند. این مبلغ برای باشگاهی در سطح عجمان به معنای پرداخت مطالبات مربی طلبکار برزیلی، جایگزینی یک ملی پوش آسیایی با قراردادی حداکثر 300-400 هزار دلاری و تأمین برخی دیگر از هزینه هاست.

شش ...
صرف نظر از سود و زیان مالی طرفین معامله؛ عقد قرارداد خلعت بری با پرسپولیس با توجه به آیین نامه فعلی نقل و انتقالات فوتبال ایران امکان پذیر نیست. از یک طرف، مهلت نقل و انتقالات بین المللی پایان یافته و انتقال خلعت بری را نمی توان بر آن اساس انجام داد. از طرف دیگر، خلعت بری سال گذشته در سپاهان اصفهان بازی می کرد و طبیعتاً سهمیه لیگ برتری محسوب می شود. سهمیه های لیگ برتری پرسپولیس هم که قبلاً جذب شده اند. مگر آن که یک تبصره خلق الساعه توسط فدراسیون فوتبال به تصویب و اجرا برسد. همان طور که انتقال کریم انصاری فرد و فرزاد حاتمی به تیم های جدید، بعد از موعد مقرر نقل و انتقالات صورت گرفت.

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
شش ...
صرف نظر از سود و زیان مالی طرفین معامله؛ عقد قرارداد خلعت بری با پرسپولیس با توجه به آیین نامه فعلی نقل و انتقالات فوتبال ایران امکان پذیر نیست. از یک طرف، مهلت نقل و انتقالات بین المللی پایان یافته و انتقال خلعت بری را نمی توان بر آن اساس انجام داد. از طرف دیگر، خلعت بری سال گذشته در سپاهان اصفهان بازی می کرد و طبیعتاً سهمیه لیگ برتری محسوب می شود. سهمیه های لیگ برتری پرسپولیس هم که قبلاً جذب شده اند. مگر آن که یک تبصره خلق الساعه توسط فدراسیون فوتبال به تصویب و اجرا برسد. همان طور که انتقال کریم انصاری فرد و فرزاد حاتمی به تیم های جدید، بعد از موعد مقرر نقل و انتقالات صورت گرفت.
یعنی خاک عالم بر سر نویسنده این مطلب.سایت گل همواره نشان داده مخالف سرداره و میخواد سردارو بکوبه و در این راه از هر روشی استفاده میکنه حتی نوشتن مطالب چرند و بیخود
اینقد نویسنده استقلالی بوده و با غرض نوشته که یادش رفته پرسپولیس هنوز 2 سهمیه لیگ برتریش باقی مونده.واقعا اعصابمو این نوشته خرد کرد.مردمو خر فرض کردن فقط میخوان قیافه حق به جانب به خود بگیرن و با نوشتن اراجیف ته دل ما رو خالی کنن
من از شما میپرسم بازیکن درجه 1 آسیایی با 400 هزار دلار میاد امارات؟؟؟قرار داد نشاط اکرم با الغرافه 4 میلیون دلار بووود.یعنی خاک بر سر نویسنده این مطلب

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
دوستان عزیزم مذاکرات و پرداخت از باشگاه با موفقیت انجام شد
تا چند روز آینده در تمرینات تیم پرسپولیس شرکت خواهم کرد

http://s4.picofile.com/file/7802380000/Capture.png

بچه ها این پیج خلعت نیست اما خب گفتم بزارم این عکسو حال کنین

perspoli3

Registered User
لایک‌ها
322