• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

aryamob

Registered User
لایک‌ها
151
دوستان عزیز خدا شاهده من خودم برا علی کریمی میمیرم اندازه دنیا دوسش دارم اما یه سوال از همه شماها که میگین علی دایی بد و فلان و فلانه....چرا علی کریمی با هیچ مربی سر سازش ندارد؟؟؟
چرا با ژوزه مشکل داشت؟؟؟
دنیزلی چرا؟؟؟
یحیی چرا؟؟؟
همین چند روز پیشم ک به جلالی گیر داد
با وینگادا مشکل داشت
علی کریمی بازیکن تکرار نشدنی در ایرانه امااااااااااااااااا پرسپولیس بسیار با عظمت تر از نام افراده.
امیدوارم این بحثا بخاطر پرسپولیس کبیر جمع بشن
فقط حمایت

بچه ها کیا پول ریختن حساب باشگاه و کمک کردن؟؟؟؟؟

لایکککککککککککک

برای منم سواله چرا کریمی با همه مشکل داره !

بازیکن فوق العاده ای هست . اما به درد ایران نمیخوره ! اینجا هم حاشیه سازی میشه براش و تو عملکردش تاثیر میزاره . اما اروپا که بود رو یادتونه چه بچه ی خوبی شده بود ! :D

به نظرم الانم توانایی بازی تو اروپارو داره . امیدوارم هرجا هست موفق باشه . چون عشق دوران بچگی من بود :)

aryamob

Registered User
لایک‌ها
151
عباس آقایی
34zn0n5.gif

اون سال بازیکنانی که شماره ی پیراهنشون مضربی از 3 بود :)دی) ارکان قهرمانی تیم بودن : سپهر سر طلایی (3) - محسن خلیلی (9)- عباس آقایی (27)*

فکر کنم چون با قطبی مشکل داشت سال بعدش از پرسپولیس جدا شد.

* منظورم سه به توان 1 ، سه به توان 2 و سه به توان 3 هستش :دی

سپهر حیدرییییییییییییییییی چقدر دلم براش تنگ شده . خیلی دوسش دارم ، و فکر میکنم هواداری پیدا نشه که دوسش نداشته باشه .

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
دوستان عزیز خدا شاهده من خودم برا علی کریمی میمیرم اندازه دنیا دوسش دارم اما یه سوال از همه شماها که میگین علی دایی بد و فلان و فلانه....چرا علی کریمی با هیچ مربی سر سازش ندارد؟؟؟
چرا با ژوزه مشکل داشت؟؟؟
دنیزلی چرا؟؟؟
یحیی چرا؟؟؟
همین چند روز پیشم ک به جلالی گیر داد
با وینگادا مشکل داشت
علی کریمی بازیکن تکرار نشدنی در ایرانه امااااااااااااااااا پرسپولیس بسیار با عظمت تر از نام افراده.
امیدوارم این بحثا بخاطر پرسپولیس کبیر جمع بشن
فقط حمایت

بچه ها کیا پول ریختن حساب باشگاه و کمک کردن؟؟؟؟؟

من من پول ریخم همه بدونید :D :D

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
قصد من شناختن واقعی علی کریمی هست و قبل از اینکه عاشق کریمی باشم عاشق پرسپولیسم

حق هر پرسپولیسیه که بدونه اسطوره واقعی تیمش کیه

و این پست ها به هیچ وجه نباید باعث شه ما از حمایت همه جانبه تیم محبوبمون دست برداریم

داداش در این شرایط که هوادار ها در تب و تاب و 2 راهی شدید هستند

این کار شما این دوگانگی رو در هوادار ها بیتشر میکنه و مثل سم میمونه

بهتره الان فقط به پرسپولیس بپردازیم و شخص رو ول کنیم

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
به نظرم الانم توانایی بازی تو اروپارو داره . امیدوارم هرجا هست موفق باشه . چون عشق دوران بچگی من بود :)

نگو تورو خدا

الان این پست رو میخونه میره اروپا تا 50 سالگی پدر اروپا رو در میاره :D

شوخی بود

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
سپهر حیدرییییییییییییییییی چقدر دلم براش تنگ شده . خیلی دوسش دارم ، و فکر میکنم هواداری پیدا نشه که دوسش نداشته باشه .

سپهر دقیقه 96 :(( مگه میشه یادمون بره :((

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
بچه ها یه خبر بد
مربی عجمان مخالفت کرد:(
خدایا سردارو کمک کن

nilson

Registered User
لایک‌ها
827

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
من من پول ریخم همه بدونید :D :D
داداش 50 تومن پول ریختی عالم و ادم خبر دار شدن فکر کنم فقط بقال سر کوچمون خبر نداره:D فکر کنم او خیری هم که پول خلعت رو داد رویانیان اسم شما رو جاش اعلام کنه:lol:

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
داداش 50 تومن پول ریختی عالم و ادم خبر دار شدن فکر کنم فقط بقال سر کوچمون خبر نداره:D فکر کنم او خیری هم که پول خلعت رو داد رویانیان اسم شما رو جاش اعلام کنه:lol:

داداش 2 بار بیشتر نگفتم ها :D

میتونستم 50 بار 1000 تومنی بریزم هی بیام بگم من باز کمک کردم :D

نه به سردار گفتم نگه ریا نشه :D

حالا همه اینا شوخیه انشالله پرسپولیس امسال قهرمان بشه

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
[h=1]فرد خیّر لو رفت؛ الف.ی، صاحب سورتمه/ احمد یوسفی یک میلیون دلار فسخ قرارداد خلعتبری را می‌دهد[/h]
ام کامل او احمد یوسفی است، همان کسی که سر موضوع شکایت وینگادا مشکل مالی پرسپولیس را حل کرد. دیروز خبر زده بودیم که فرد خیّر احتمالا بابک زنجانی است که حدس ما درست نبود.
ImageThumb2

قانون آنلاین- سایت شخصی یکی از لیدرهای پرسپولیس دقایقی قبل هویت فرد خیّری که گفته می‌شود هزینه فسخ قرارداد خلعتبری با باشگاه عجمان را متقبل شده است فاش کرد. این سایت در خبری که متن کامل آن را زیر همین خبر می‌خوانید، از فردی با نام اختصاری الف.ی نام برد. تحقیقات قانون آنلاین نشان می‌دهد که این فرد خیر یک از اعضای سابق هیات مدیره باشگاه پرسپولیس است که در دوره مدیرعاملی علی پروین عضو هیأت مدیره و یکی از همان افرادی بود که پروین به واسطه جیب و سرمایه آن‌ها تیمداری می‌کرد و بعدها هر بار می‌گفت پرسپولیس را بدهید به ما و دوستان‌مان تا آن را مدیریت کنیم. او صاحب اصلی سورتمه بود، نمایشگاه اتومبیلی که همه به نام علی پروین می‌شناختند.
نام کامل او احمد یوسفی است، همان کسی که سر موضوع شکایت وینگادا مشکل مالی پرسپولیس را حل کرد. دیروز خبر زده بودیم که فرد خیّر احتمالا بابک زنجانی است که حدس ما درست نبود.
متن کامل خبر سایت سکوی سرخ متعلق به یکی از لیدرهای پرسپولیس که این خبر را لو داده در زیر می‌خوانید. او به هدایتی هم طعنه‌هایی زده:
امروز چهارشنبه 23مردادماه .روزی که در خاطر ملت ایران و هواداران بیشمار پرسپولیس خواهد ماند. اگر مشکل خاصی پیش نیاید ساعت 14جلسه مهمی در خیابان آل مکتوم دبی برگزار خواهد شد .محل این قرار دفتر آقای (الف-ی) همان فردی که از او به عنوان فرد خیر نام برده میشود.
و البته باید اذعان داشت که این بار سردار رویانیان درست وسط هدف زده چون ما به خوبی (الف-ی) را میشناسیم و سالهاست که شاهد حمایت های پشت پرده او از پرسپولیس هستیم اما مصلحت هایی وجود دارد که بهتراست فعلا بیشتر از این گفته نشود. چرا که ایشان خودشان هم مایل به این کار نیست او حتی در پرونده وینگادا هم که رابط شرکت سپنتا بود دنبال تبلیغ نبودبرعکس برخی آقایان که هیچ کاری برای تیم نکردند ولی هر وقت چنین مشکلاتی به وجود می آید سریع از طریق دوستان رسانه ای شان خودشان را با تعاریف جعلی عابر بانک و...جلو می اندازند.
اینبار هم قرار است رایزنی های این فرد خیر با یکی .دو شرکت بزرگ و بین المللی که مدیران آنها علی رغم اینکه در ایران زندگی نمی کنند اما به عشق پرسپولیس و کشورشان قرار است در انتقال خلعتبری همه جوره همکاری کنند.باعث حل مشکلی شود که نه تنها مشکل پرسپولیس بلکه به دلیل حساسیت نام خلیج فارس و اعتبار فوتبال ایران مشکل تمام مردم ایران است.
روز گذشته که پی گیر آخرین وضعیت خلعتبری بودیم قول گرفتیم تا امروزکاربران خوب سکوی سرخ را از آخرین اتفاقات این جلسه مهم با خبر کنیم .فقط باید تا ساعت 14عصرامروز صبر کنید تااخبار خوشی از جلسه افرادی که در طبقه یازدهم ساختمان اداری که در کنار هتل کنکورد دبی برگزار میشود بیرون بیاید.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

طلسم شکست ناپذیری خانگی سرخ ها در هفته پنجم/ پرسپولیس ۷ - ملوان ۶

ارتش سرخ دات كام :
تیم فوتبال پرسپولیس جمعه از هفته پنجم رقابت های لیگ برتر در ورزشگاه آزادی از ملوان انزلی میزبانی خواهد کرد.

پرسپولیس در تاریخچه رقابت های لیگ برتر و در هفته پنجم ادوار این رقابت ها و طی 12 دیداری که برگزار کرده است 7 پیروزی، 3 تساوی و دو شکست را به ثبت رسانده تا وضعیت پرسپولیس در هفته پنجم مقابل حریفانش بهتر باشد.

پرسپولیس در فصول اول، دوم، چهارم، پنجم، ششم، دهم و یازدهم مقابل حریفانش به برتری رسیده و در فصل های هشتم مقابل فولاد در اهواز و دوازدهم مقابل داماش در رشت مقابل حریفانش شکست خورده است، ضمن اینکه پرسپولیسی ها هیچگاه در هفته های پنجم مقابل ملوان به میدان نرفته است.

به گزارش فارس، تیم های
پرسپولیس و ملوان انزلی جمعه برای بیست و سومین بار به مصاف هم می روند و این در حالی است که که در 22 دیدار رو در رو در کارنامه بازی های این دو تیم در تاریخ ادوار لیگ برتر 7 برد برای سرخ پوشان تهرانی، 6 برد برای انزلی چی ها و 9 تساوی ثبت شده است.

در این میان سهم سرخ پوشان از 59 گلی که در دیدارهای رو در روی
پرسپولیس - ملوان به ثمر رسیده 31 گل و سهم ملوانی ها هم 28 گل است تا به این ترتیب علاقمندان به فوتبال فردا در انتظار به ثمر رسیدن گل شماره 60 در این دیدار باشند.

ملوان در تنها فصل سوم لیگ برتر غایب بوده است تا به این ترتیب از تاریخچه دیدارهای
پرسپولیس - ملوان در این فصل خبری نباشد.

در تاریخچه دیدارهای دو تیم، ملوان به عنوان میهمان عملکرد بهتری داشته و موفق شده است 4 بازی را در تهران به سود خود به پایان برساند و این در حالی است که قرمزها تنها دو بار در انزلی حریف خود را شکست داده اند.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
عکس/ علی دایی در زندان ملارد کرج

سایت هواداران پرسپولیس : علی دایی در زندان ملارد کرج

عکسی از اسطوره فوتبال ایران، شهریار علی دایی که چند روز قبل چند زندانی غیر عمد را آزاد کرد.

ali-daei-azadie-zendaniane-malarde-karaj.jpg

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
عجمان تکلیف خلعتبری را روشن کرد

محمد رویانیان برای گفت‌وگو با مسئولان عجمان همچنان به دنبال روادید امارات است.
13920227000129_PhotoA.jpg

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از حرف و حدیث‌های فراوان و جلسات متوالی نماینده و مدیر برنامه‌های محمدرضا خلعتبری شب گذشته عجمانی‌ها در دیداری با مدیر برنامه‌های این بازیکن اعلام کردند در صورتی که باشگاه پرسپولیس یک میلیون دلار بابت خلعتبری را پرداخت کند آنها مشکلی برای جدایی این بازیکن ندارند.
مدیر برنامه‌های خلعتبری در این زمینه به فارس گفت: ما در خصوص زمان مشکلی نداریم اما عجمانی‌ها که باید جایگزین خلعتبری را پیدا کنند خیلی دوست دارند که زود تکلیف‌شان روشن شود. من اینجا اعلام می‌کنم پس از جلساتی که در یکی دو روز گذشته داشتیم در صورت پرداخت یک میلیون دلار خلعتبری را پرسپولیسی بدانید.

این در شرایطی است که محمد رویانیان به همراه یک نفر قرار است سفری به امارات داشته باشد و علی‌رغم تلاش‌های فراوان هنوز روادید رویانیان برای سفر به امارات و دیدار با عجمانی‌ها نرسیده است.

رویانیان اعلام کرده در صورتی که این روادید صادر شود او فردا عازم امارات خواهد شد.

تو دربی چند تا بزنه به نظرتون جبران زحمتا سردار بشه؟؟؟

perspoli3

Registered User
لایک‌ها
322
عکس/ علی دایی در زندان ملارد کرج

سایت هواداران پرسپولیس : علی دایی در زندان ملارد کرج

عکسی از اسطوره فوتبال ایران، شهریار علی دایی که چند روز قبل چند زندانی غیر عمد را آزاد کرد.

ali-daei-azadie-zendaniane-malarde-karaj.jpg
ایول ' خیلی مرده

ایشاالله این فصل واسمون خوب باشه

بالا