• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]درخواست جديد هامبورگ از پرسپوليس[/h]
[h=2] با موافقت سرمربي پرسپوليس سه بازيکن اين تيم در رده بزرگسالان به تيم اميد اين تيم رفتند.[/h]
00944748.jpg

به گزارش فارس، با موافقت علي دايي و پس از درخواست مربيان تيم‌هاي اميد پرسپوليس امير عابد‌زاده، فرشاد قاسمي و کنعاني اجازه همراهي پرسپوليس در بازي‌هاي آتي و مقابل راه‌آهن را گرفتند.

*همچنين باشگاه هامبورگ نيز در جديد‌ترين پيشنهاد خود به پرسپوليسي‌ها اعلام کرده حداقل تا دوشنبه هفته آينده تکليف آنها را براي بازي دوستانه مشخص کند چون اين تيم قصد دارد براي آينده برنامه‌ريزي داشته باشد.

* تمرين پرسپوليس روز گذشته در شرايطي برگزار شد که سه بازيکن اصلي اين تيم يعني نيلسون، دهنوي و بنگر دچار مصدوميت‌ شدند اما با بررسي‌هاي انجام شده مشخص شد که اين سه بازيکن مشکلي براي بازي با ملوان ندارند اما وضعيت مارکو بايد بيشتر بررسي شود. اين در شرايطي است که روز گذشته دهنوي با پرسپوليسي‌ها تمرين نکرد. نيلسون در ميانه تمرين دچار افت فشار شد و بنگر نيز به دليل مصدوميت با فشار کمتري با قرمز‌پوشان به تمرين پرداخت.

غلامرضا رضايي نيز قرار است يک روز ديگر تمرينات اختصاصي خود را دنبال و سپس به تيم اضافه شود.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

پرسپوليس و چهار جمعه رويايي پيش رو/ دایی 12 امتیاز می گیرد؟

ارتش سرخ دات كام :
بعد از دو بازي خانگي و دو ديدار خارج از خانه كه 7 امتياز براي پرسپوليس به همراه داشت حالا قرار است تيم دايي در چهار بازي متوالي در تهران بازي كند اما ويژگي مهم اين چهار بازي انجام آنها در روزتعطيل هفته يعني جمعه است.​

پرسپوليس اين هفته روزجمعه با ملوان بازي خواهد كرد و سپس در جمعه بعد از آن به مصاف نفت تهران خواهد رفت كه به احتمال فراوان اين بازي در ورزشگاه تختي تهران برگزار مي شود.هر چند سرخ ها در اين بازي ميهمان خواهند بود اما حضور هواداران سرخ ها در شرق و جنوب شرق تهران در ورزشگاه كافي است تا سكوهاي تختي در اين بازي نيز پر شود.بعد از آن پرسپوليس ميزبان تيم خوب فولاد خوزستان خواهد بود كه اتفاقا اين ديدار هم روز جمعه برگزار مي شود.​

تا اينجاي كار يعني پايان هفته هفتم برنامه ليگ اعلام شده اما از آنجايي كه دربي تهران هفته هشتم برگزار مي شود و بعيد است شوراي تامين با روزي غير از جمعه براي برگزاري اين مسابقه موافقت كند مي توان پيش بيني كرد حتي اگر بين هفته هفتم و هشتم فاصله بيافتد( به خاطر برنامه هاي تيم ملي) چهار جمعه رويايي پيش روي پرسپوليس و علي دايي خواهد بود .چهار جمعه اي كه ديدارهاي برگزار شده در آنها مي تواند با حمايت هواداران امتيازات زيادي را براي سرخ ها به همراه داشته باشد.​

در سال هاي اخير تقريبا در تمام فصول پرسپوليسي ها از اينكه در روزهاي جمعه بازي هاي خانگي شان را برگزار نمي كردند ، شاكي بودند اما حالا در اتفاقي بي سابقه آنها در چهار جمعه متوالي آن هم در تهران به ميدان خواهند رفت و با اين برنامه مي توانند هواداران پرتعدادشان را كنار خود ببينند.​

البته حضور بالاي 50 هزار نفري در بازي هاي پيش رو تا حدود زيادي بستگي به نتايج آنها به خصوص در ديدار با ملوان دارد ؛مسابقه اي كه شكل بازي و كسب سه امتياز از آن مي تواند باعث شود تا هواداران اين تيم دوباره به روزهاي آينده پرسپوليس اميدوار شوند.​

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

موافقت علي دايي با حضور سه بازيكن تيم بزرگسالان در تركيب تيم اميد

ارتش سرخ دات كام :
سه بازيكن تيم بزرگسالان پرسپوليس در بازي تيم اميد اين باشگاه به ميدان مي روند.

موافقت علي دايي،سه بازيكن تيم بزرگسالان پرسپوليس به نامهاي امير عابدزاده،فرشاد قاسمي و حسين كنعاني تيم اميد اين باشگاه را در بازي مقابل سورينت همراهي خواهند كرد.

تيم پرسپوليس جمعه شب از هفته پنجم ليگ برتر در ورزشگاه آزادي به مصاف تيم ملوان بندرانزلي مي رود.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

سیدصالحی: در ۳ بازی گذشته موقعیت خاصی نداشتم/ برد پرسپولیس از گلزنی من مهم تر است

ارتش سرخ دات كام :
مهاجم بلندقامت تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه دیدار با ملوان بندرانزلی تاکید کرد که سرخپوشان تهرانی نباید از صدر جدول دور شوند.

سیدمهدی سیدصالحی در گفت وگویی ابتدا در خصوص بازی با ملوان بندرانزلی گفت: بازی سختی است، چرا که ملوان تیم جوان و دونده ای است و مطمئناً با انگیزه زیاد مقابل ما بازی خواهد کرد. البته ما میزبان هستیم و نباید طوری نتیجه بگیریم که از صدر جدول دور شویم.

وی با بیان اینکه امتیازهای بازی های خانگی برای پرسپولیس مهم است، افزود: نتیجه قابل پیش بینی نیست اما ما محکوم به برد هستیم.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در مورد شکست تیمش مقابل سایپا و احتمال تاثیر آن در دیدارهای بعدی سرخپوشان افزود: ما مستحق باخت نبودیم اما باید قبول کرد که باخت هم جزئی از فوتبال است. این بازی و باختی که دادیم برای ما درسی شد تا در همه بازی ها محکم و با اقتدار بازی کنیم و به راحتی امتیاز از دست ندهیم. الان هم فرصت داریم تا شکست برابر سایپا را جبران کنیم.

سیدصالحی که در 3 بازی اخیر سرخپوشان موفق به گلزنی نشده است در این خصوص خاطر نشان کرد: من همیشه تلاشم را برای موفقیت پرسپولیس انجام می دهم اما در این 3 بازی موقعیت خاصی نداشته ام. در تمام بازی ها سعی می کنم وظایف خودم را انجام دهم و دیگران می توانند عملکردم را قضاوت کنند. در ضمن برد پرسپولیس از گلزنی من خیلی مهم تر است و امیدوارم این هفته ملوان را ببریم.

وی در مورد کیفیت توپ های لیگ برتر گفت: این توپ ها واقعاً کیفیت خوبی ندارد و نمی توان کار خاصی با آن انجام داد. نمی دانم مشکل این توپ ها کجا است اما مدام زیر پا گیر می کند. امیدوارم مسئولان فکری به حال این مشکل کنند تا برطرف شود.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

پرسپولیس
آنلاین : تصاویر کامل از رونمایی هواپیمای پرسپولیس + تصاویر خدمه پس از پایان رنگ آمیزی هواپیمای پرسپولیس رونمایی شد:

همزمان با مصاف پرسپولیس ملوان در لیگ برتر فقط دو روز باقی مانده به زمان پرواز پرسپولیس با خلبانان ماهر و کارکشته و هواپیماهای ایرباس و مدرن شرکت هواپیمایی قشم ایر در بلند اسمان ایران. مردم ایران و از جمله هواداران خونگرم

پرسپولیس
بزودی پرواز جذاب و خاطره انگیز با هواپیمای پرسپولیسی را تجربه خواهند کرد و اکنون این هواپیما که به رنگ و طرح پرسپولیس منقش شده در اولین پرواز خود طی یک هفته آینده پرسپولیسی ها و همه علاقه مندان مولی

الموحدین را به مقصد نجف اشرف به پرواز در خواهد اورد.

640x426x21.jpg.pagespeed.ic_.JHywohRA4C1.jpg

640xNx3.jpg.pagespeed.ic_.Ptmu4wZe-p.jpg

640xNx4.jpg.pagespeed.ic_.4fUZ4kNLGP.jpg

640xNx5.jpg.pagespeed.ic_.2XoeP6aMxN.jpg

Last edited:

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018

پرسپولیس
آنلاین : تصاویر کامل از رونمایی هواپیمای پرسپولیس + تصاویر خدمه پس از پایان رنگ آمیزی هواپیمای پرسپولیس رونمایی شد:

همزمان با مصاف پرسپولیس ملوان در لیگ برتر فقط دو روز باقی مانده به زمان پرواز پرسپولیس با خلبانان ماهر و کارکشته و هواپیماهای ایرباس و مدرن شرکت هواپیمایی قشم ایر در بلند اسمان ایران. مردم ایران و از جمله هواداران خونگرم

پرسپولیس
بزودی پرواز جذاب و خاطره انگیز با هواپیمای پرسپولیسی را تجربه خواهند کرد و اکنون این هواپیما که به رنگ و طرح پرسپولیس منقش شده در اولین پرواز خود طی یک هفته آینده پرسپولیسی ها و همه علاقه مندان مولی

الموحدین را به مقصد نجف اشرف به پرواز در خواهد اورد.

640x426x21.jpg.pagespeed.ic_.JHywohRA4C1.jpg

640xNx3.jpg.pagespeed.ic_.Ptmu4wZe-p.jpg

640xNx4.jpg.pagespeed.ic_.4fUZ4kNLGP.jpg

640xNx5.jpg.pagespeed.ic_.2XoeP6aMxN.jpg
اقا این هواپیمای ما چرا اینقدر کوچیکه به نظرتون کل تیم تو این جا می شن فکر کنم یه چند نفر باید برن صندوق عقب:D

aryamob

Registered User
لایک‌ها
151
اقا این هواپیمای ما چرا اینقدر کوچیکه به نظرتون کل تیم تو این جا می شن فکر کنم یه چند نفر باید برن صندوق عقب:D

جا میشه ! نوروزی و رضایی رو میزارن تو صندوق عقب یا رو بال !!!! :D

nilson

Registered User
لایک‌ها
827

فکر کنم فوکر 100 باشه !
ماشاا.... ماشاا.... بترکه چشم حسود .
نوروزی و غلام رضا رضایی و علی عسگری میرن قسمت بار :دی

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
داش علی این خلعت با خلعت جدیده نسبتی هم دارن ؟!

درود

خلعتبری ها تا جایی که من میدونم از بازماندگان سپهسالار تنکابنی هستند که از سران مشروطه و فرمانده قشون گیلان در فتح تهران در زمان محمدعلیشاه قاجار بود. ضمنا از اعیان قاجار و والی گیلان هم بود که یکی از القابش سپهدار رشتی هست. به احتمال بسیار زیاد این محمدرضا خلعتبری ها از همون طایفه هستن. ولی با اطمینان کانمل نمیتونم بگم. یه عکس از اون خلعتبری قدیمی براتون میذارم الان هرچی میگردم پیداش نمیکنم :دی

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
درود

خلعتبری ها تا جایی که من میدونم از بازماندگان سپهسالار تنکابنی هستند که از سران مشروطه و فرمانده قشون گیلان در فتح تهران در زمان محمدعلیشاه قاجار بود. ضمنا از اعیان قاجار و والی گیلان هم بود که یکی از القابش سپهدار رشتی هست. به احتمال بسیار زیاد این محمدرضا خلعتبری ها از همون طایفه هستن. ولی با اطمینان کانمل نمیتونم بگم. یه عکس از اون خلعتبری قدیمی براتون میذارم الان هرچی میگردم پیداش نمیکنم :دی

football (498) copy.jpg

این از محمدرضا خلعتبری اول تاریخ پرسپولیس... به امید رونمایی از محمدرضا خلعتبری دوم...

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
این 3تا رفتن تیم امید پرسپولیس

به گزارش فارس، با موافقت علي دايي و پس از درخواست مربيان تيم‌هاي اميد پرسپوليس امير عابد‌زاده، فرشاد قاسمي و کنعاني اجازه همراهي پرسپوليس در بازي‌هاي آتي و مقابل راه‌آهن را گرفتند.

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
خدایی چقد این دوتا خلعت به هم شبیهن !

به امید خدا خلعت 2013 تا سال های سال برامون در بهترین فرم توپ میزنه ...

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]رويانيان: دلايل جذب خلعتبري را اعلام مي‌کنم[/h]
[h=2]نماينده تام‌الاختيار رويانيان براي مذاکره با مسئولان عجمان امارات امشب به امارات رفت.[/h]
00945457.jpg

محمد رويانيان قصد داشت براي مذاکره مستقيم با مسئولان عجمان امارات به اين کشور سفر کند اما از اين تصميم خود منصرف شد و نماينده تام الاختيارش امشب به امارات رسيد تا براي فسخ قرارداد خلعتبري مذاکره کند.

محمد رويانيان در اين خصوص به فارس گفت: نماينده تام‌الاختيار با رابط ما در امارات در تماس است و به زودي در جلسه‌اي تکليف خلعتبري را روشن مي‌کنيم البته مبلغي که اماراتي‌ها درخواست کرده‌اند زياد است و بايد تخفيف دهند.

وي افزود: خيلي‌ها از تلاش هاي زياد براي جذب خلعتبري مي گويند که بايد بدانند جذب وي يک بحث ملي است و من هفته آينده به صورت شفاف و ريز درباره حضور خلعتبري در پرسپوليس و دلايل آن با مردم صحبت خواهم کرد.

رويانيان ادامه داد: از کارشناسان هم مي‌خواهم درباره مبلغ قرارداد خلعتبري سکوت کنند و اگر سؤالي دارند از خود من بپرسند چون حرف‌هاي ميليوني که گفته مي‌شود قسمتي از آن صحيح نيست و هيچکس هم نبايد اطلاعات غلط به هواداران ما بدهد. من در اين باره چون پروژه کوچکي نبود به صورت شفاف با هواداران حرف خواهم زد.

وي در پايان تأکيد کرد: ما بازيکنان بسيار خوب و متحدي داريم و حضور خلعتبري نيز براي ما جنبه ملي داشت به همين دليل تلاش کردم که او برگردد چون همه مثل من خواهان عدم حضور وي در امارات بودند. به اميد خدا پس از توافق نهايي حضورش در پرسپوليس قطعي خواهد شد.

----------------

امیدوارم ارزش اینهمه انتظار وهزینه زو داشته باشه

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

پرسپولیسی‌ها بخشی از مطالبات خود را دریافت کردند

220x145xteam.jpg.pagespeed.ic.XvJfnxIC3v.jpg

پرسپولیس
نیوز : بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس در آستانه بازی با ملوان بخشی از مطالبات خود را دریافت کردند.
یکی از مشکلات تیم فوتبال پرسپولیس و بازیکنانش مشکلات مالی بود که برای قرمزپوشان در هفته‌های اخیر

دردسرساز شده بود اما با تلاش مسئولان باشگاه پرسپولیس بالاخره بخشی از مطالبات بازیکنان این تیم پرداخت شد.

این در شرایطی است که فقط چند تن از بازیکنان با توجه به اینکه طلبشان نسبت به سایرین کمتر بود پولی دریافت نکردند.

اینم شارژمالی .......... بزن 6 تا رو به ملوان دوباره ................

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

رمزگشایی از هویت خیر ناشناس / خبری از بابک زنجانی نیست

220x139xkhalat.jpg.pagespeed.ic.JNpkw94GQl.jpg

پرسپولیس
نیوز : گمانه زنی در خصوص هویت فرد کمک کننده به پرسپولیس برای جذب محمدرضا خلعتبری و پرداخت غرامت اماراتی ها این روزها سوژه مهم رسانه ها شده است.
ابتدا اسامی بابک زنجانی و هدایتی مطرح شد

که هیچ کدام صحت نداشت و آنها دخالتی در پرداخت یک میلیون دلاری نداشتند.
امروز یک نام دیگر مطرح شده از نزدیکان عضو سابق هیئت مدیره و با نام مخفف الف-ی . بر اساس حدس پرسپولیس نیوز الف-ی مخفف احمد

یوسفی است ، همان کسی که واسطه پرداخت مطالبات وینگادا هم شد.
طی یکی دو روز آینده مراحل نهایی پیوستن خلعتبری به پرسپولیس انجام خواهد شد.

بالا