• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
خیلی خوب شد باختیم تا برای بعضی ها ثابت بشه دایی مربی نیست. آقا ایشون مربی خوبی نیست به چه زبونی بگم؟؟؟

الان دیگه نه سهمیه آسیا و نه قهرمانی هیچی نمیخوام. فقط دربی رو نبازه.

...........................................

سنگ رویانیان رو به سینه نزنید ایشون هم همونقدر مقصر هستند. ودوستانی که میگن ایشون خدمات زیادی کرده. وظیفه ش بوده . باید انجام میداده.

رویانیان بهترین عملکرد رو داشته !!!!! میخواید بریم کاشانی رو بیاریم که آخرش استیلی رو گذاشت سرمربی ؟؟؟

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
دوستان درسته همه ناراحتیم ولی خواهشا به محمد نوری توهین نکنیم

پارسال تو جام حذفی بیشترین تاثیر رو برامون داشت شگفت انگیز بود

وظیفش بوده ... کم پول گرفته ... اصلا غلط کرده 5بازیه فقط وسط زمین وایساده به حکم مترسک !

علی دایی غلط کرده به اینا بازی میده ... مگه کوره نمیبینه نمیتونه ! مگه کوره وسط زمین خالیه پس چرا دوتا بازیکن خارجی نگرفت !

بد بسته شدن تیم فقط و فقط باعث و بانیش علی داییه ! عملا وسط زمین 5بازیه ههههههههههیچ حرفی برا گفتن نداریم

روند سینوسی علی دایی شروع شده تازه ... یک فصل طاقت فرسا در انتظار داریم ... لطفا سقوط نکنید ! قهرمانی پیشکش !!!

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=2] شعار هواداران پرسپولیس علیه بازیکنان به جز نیلسون و عالیشاه[/h]

پرسپولیس نیوز : هواداران پرسپولیس پس از شکست مقابل نفت علیه بازیکنان تیم‌شان شعار سر داده و آن‌ها را "بی‌غیرت" خواندند.
در پایان دیدار تیم‌های پرسپولیس و نفت تهران هواداران پرسپولیس به شدت علیه بازیکنان این تیم شعار داده و آن‌ها را بی‌غیرت خواندند.

این شعارها هنگام خروج بازیکنان پرسپولیس از زمین علیه آن‌ها سر داده شد. در این میان فقط نیلسون و امید عالیشاه بودند که تشویق شدند.

در پایان بازی رضا نوروزی با انتخاب کارلوس کی‌روش به عنوان بازیکن زمین انتخاب شد.

علیرضا عزتی هم عنوان بازیکن اخلاق مسابقه را دریافت کرد.

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
داداش بیخیال بحث سردارو وسط نکشین که اصلا خوشایند نیست.ایشون زندگیشو وقف پرسپولیس کرده
داداش منوقتی هیچی حالیم نیست جونم هم بدم فایده نداره .من نمیدونم این ملت میگن پرسپولیس پول داره شایعه هست عایا؟؟:D پول داشتن اما مغز نداشتن مشاور درست و حسابی نداشتن نتیجه کار میشه همین هر کس به من بگه سید صالحی بهتر از فرزاد حاتمی یا ارش افشین یا حتی اون بنده خدا حیدری در تیم فجر سپاسی هست دعوامون میشه:D اگه پول دارین پس خرید این بازیکنای چرت و چال چیه بازیکن های خارجی:شماره 8: ساندویچ شماره 9: لامپ با سرپیچ شماره 10 :همون لامپ بدون سرپیچ اینا چیه از کجا میارن اینهمه بازیکن صرب .و کروات رو بابا همه پول این سه تا رو بدین یه بازیکن درست بخرین بابا بازیکن پورتو رو نگاه کنید ملیتش رو درست نمیدونم جکسون مارتینز مفت و مجانی خریدن حالا خدا تومن میفروشن والا امریکای جنوبی و مرکزی کم نیست از این بازیکن ها همین زاراته از تیم قطری رفت لاتزیو پس میان در مورد سردار رویانیان هم درسته که تلاش میکنه اما این کاره نیست وقتی کسی میاد میگه ما امسال تیم بهتری هستیم چون در خط میانی 4 بازیکن بیشتر از پارسال داریم نتیجه میشه این

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
6 بازی و فقط یک سیستم کاملا تابلو که بلد هم نیستیم خوب اجراش کنیم! با این بازی های افتضاح به هیچ جا نمرسیم! فقط باید دعا کنیم تو نیمه اول جدول باشیم به خدا قلبم درد گرفت.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
هفته ششم لیگ برتر فوتبال ؛ پرسپولیس 0 نفت تهران 1

پرسپولیس نیوز : تیم فوتبال پرسپولیس مقابل نفت تهران دومین شکست این فصل خود را متحمل شد.

اولین دیدار هفته ششم لیگ برتر بین دو تیم نفت تهران و پرسپولیس در ورزشگاه تختی تهران و در حضور 15 هزار تماشاگر از ساعت 19 و 10 دقیقه برگزار شد که نفت تهران با نتیجه یک بر صفر به پیروزی رسید.

علی قربانی در دقیقه 93 گل نفت را به ثمر رساند.

این دومین باخت دایی در این فصل است که بازهم در خارج از خانه شکست خورد. نفت تهران با این برد 13 امتیازی شد و به طور موقت به صدر جدول رسید. یدالله جهانبازی داور مسابقه به وحید حمدی‌نژاد از نفت و میثم حسینی و امید عالیشاه از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

شش دیدار دیگر هفته ششم از ساعت 19 و 30 دقیقه آغاز شده است.

*ترکیب پرسپولیس:
نیلسون، سید‌جلال حسینی، محسن بنگر، میثم حسینی، حسین ماهینی، قاسم دهنوی، محمد نوری، مارکو سپانوویچ، امید عالیشاه (از دقیقه 88 هادی نوروزی)، غلامرضا رضایی (از دقیقه 62 محمد عباس‌زاده) و سید‌مهدی سید‌صالحی.
سرمربی: علی دایی

*ترکیب نفت تهران: سوشا مکانی، امین حاج محمدی، احمد آل نعمه، وحید حمدی‌نژاد، ووریا غفوری، کمال کامیابی‌نیا، حسین ابراهیمی (از دقیقه 63 رسول نوید‌کیا)، وحید امیری، علیرضا عزتی، مهرداد اولادی (از دقیقه 15 علی قربانی) و رضا نوروزی.
سرمربی: یحیی گل‌محمدی

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
هر کی میاد یکی رو محکوم میکنه ............. مربی ......بازیکن ........... حتی مدیر عامل ..................... تقصیر هر کسی هست ............... برا من پرسپولیس ........... پرسپولیس بشو نیست ............. حالا به هر کی خواستید حمله کنید .......این گوی و این تاپیک ..............

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
6 بازی و فقط یک سیستم کاملا تابلو که بلد هم نیستیم خوب اجراش کنیم! با این بازی های افتضاح به هیچ جا نمرسیم! فقط باید دعا کنیم تو نیمه اول جدول باشیم به خدا قلبم درد گرفت.

بازی ساز نداریم

حقیقی هم مصدومه

ای خدا

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
وظیفش بوده ... کم پول گرفته ... اصلا غلط کرده 5بازیه فقط وسط زمین وایساده به حکم مترسک !

علی دایی غلط کرده به اینا بازی میده ... مگه کوره نمیبینه نمیتونه ! مگه کوره وسط زمین خالیه پس چرا دوتا بازیکن خارجی نگرفت !

بد بسته شدن تیم فقط و فقط باعث و بانیش علی داییه ! عملا وسط زمین 5بازیه ههههههههههیچ حرفی برا گفتن نداریم

روند سینوسی علی دایی شروع شده تازه ... یک فصل طاقت فرسا در انتظار داریم ... لطفا سقوط نکنید ! قهرمانی پیشکش !!!

خدایا نجاتمون بده

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
هر کی میاد یکی رو محکوم میکنه ............. مربی ......بازیکن ........... حتی مدیر عامل ..................... تقصیر هر کسی هست ............... برا من پرسپولیس ........... پرسپولیس بشو نیست ............. حالا به هر کی خواستید حمله کنید .......این گوی و این تاپیک ..............

واقعا چرا واقعا چرا

چرا بهترین بازیکن ها تو پرسپولیس خوب نیستند

دست های پشت پرده ؟؟؟؟

Noel Gallagher

کاربر فعال موسیقی و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
15,857
نه خیر این تیم درست بشو نیست

پرسپولیس شده تفریحگاه یه عده سوسول

امثال ماهینی دو تا بازی خوب بازی میکنن تا خودشونو نشون بدن بعد ...

جدا موندم بخاطر چی سر این دهنوی دعوا بود؟ صد رحمت به بادامکی!

ایران دو تا مربی خوب داره قلعه نوعی و فرکی بقیه تعطیلن

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884

داداش

خودت رو ناراحت نکن برات ضرر داره :((((

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
رویانیان بهترین عملکرد رو داشته !!!!! میخواید بریم کاشانی رو بیاریم که آخرش استیلی رو گذاشت سرمربی ؟؟؟
حداقل کاشانی یه قهرمانی آورد. رویانیان چکار کرد؟؟؟
نگو هیچکارس که خندم میگیره. ایشون دایی رو انتخاب کرد فقط برای اینکه زورش به کریمی نمیرسید. اینو بچه 6 ماهه هم میدونه. شما ادعا داری پرسپولیسی هستی اما داری از یه شخصی دفاع میکنی که.........

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
من کاربر قدیمی این تاپیک هستم. از دو سال پیش که استیلی اومد دیگه از طرفداری پرسپولیس انصراف دادم. الان دو ساله پاکم. و خدا رو شکر اعصاب و روانم خیلی آروم بوده و از این بابت خدا رو شکر میکنم. و تعجبم از این هست که شما چجوری میخواید یه سال دیگه اعصابتون رو بازیچه این فوتبال قرار بدید. آخرین قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر مربوط به 5-6 سال پیش هست که بازی آخر خوده منم تو استادیوم بودم و بعد از اون دیگه این تیم درست نشد که نشد. هر سال هم بدتر از پارسال

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585

واقعا چرا واقعا چرا

چرا بهترین بازیکن ها تو پرسپولیس خوب نیستند

دست های پشت پرده ؟؟؟؟

امیر جون فدات بشم من علتشو میگم:

چون این بازیکنا اصلا بزرگ نیست ما بزرگشون کردیم

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
نه خیر این تیم درست بشو نیست

پرسپولیس شده تفریحگاه یه عده سوسول

امثال ماهینی دو تا بازی خوب بازی میکنن تا خودشونو نشون بدن بعد ...

جدا موندم بخاطر چی سر این دهنوی دعوا بود؟ صد رحمت به بادامکی!

ایران دو تا مربی خوب داره قلعه نوعی و فرکی بقیه تعطیلن

بازیکن با غیرت کوش

کوووووووووووووووووووووش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
امیر جون فدات بشم من علتشو میگم:

چون این بازیکنا اصلا بزرگ نیست ما بزرگشون کردیم

آرمان جون

به خدا نمیدونی چه حالی دارم خسته شدم از این بی غیرتا

کجایی سپهر حیدری

کجایی خلیلی

کجاییییییییییییید که ببینید گیر کیا افتادیم

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
حداقل کاشانی یه قهرمانی آورد. رویانیان چکار کرد؟؟؟
نگو هیچکارس که خندم میگیره. ایشون دایی رو انتخاب کرد فقط برای اینکه زورش به کریمی نمیرسید. اینو بچه 6 ماهه هم میدونه. شما ادعا داری پرسپولیسی هستی اما داری از یه شخصی دفاع میکنی که.........

اصلا الان وقتش نیست اما سردار بهترین کارا رو برامون کرده.هرکی بخواد باهاش سر سردار بحث میکنم.حاضرم جونمم بابت سردار بدم.
کارایی که سردار کرده تا 10 سال دیگه کاشانی نمیتونست بکنه.سردار مرده.
در مورد انتخاب علی دایی باید بگم که علی پروین مخالف ابراهیم زاده و جلالی بود چون اگه اونا میومدن پروین باس میرفت کشکشو بسابه.اونا مایلی کهنو میخواستن اما سردار به هزار بدبختی دایی رو آورد تا گیر اون مایلی کهن نیفتیم

بالا