• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
حداقل کاشانی یه قهرمانی آورد. رویانیان چکار کرد؟؟؟
نگو هیچکارس که خندم میگیره. ایشون دایی رو انتخاب کرد فقط برای اینکه زورش به کریمی نمیرسید. اینو بچه 6 ماهه هم میدونه. شما ادعا داری پرسپولیسی هستی اما داری از یه شخصی دفاع میکنی که.........

برادر من این پیشکوست ها همش میگفتن پرسپولیسی باشه

میخواستن مایلی کهن رو بیارن یادته ؟

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
من کاربر قدیمی این تاپیک هستم. از دو سال پیش که استیلی اومد دیگه از طرفداری پرسپولیس انصراف دادم. الان دو ساله پاکم. و خدا رو شکر اعصاب و روانم خیلی آروم بوده و از این بابت خدا رو شکر میکنم. و تعجبم از این هست که شما چجوری میخواید یه سال دیگه اعصابتون رو بازیچه این فوتبال قرار بدید. آخرین قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر مربوط به 5-6 سال پیش هست که بازی آخر خوده منم تو استادیوم بودم و بعد از اون دیگه این تیم درست نشد که نشد. هر سال هم بدتر از پارسال

داداش پرسپولیس رو با تموم وجود دوست داریم

نمیتونیم !!!!!!!!!!

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
خب من حاظرم بصورت منطقی بهت نشون بدم که سردار این کاره نیست

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
آرمان جون

به خدا نمیدونی چه حالی دارم خسته شدم از این بی غیرتا

کجایی سپهر حیدری

کجایی خلیلی

کجاییییییییییییید که ببینید گیر کیا افتادیم

بی غیرتا حیا کنید پرسپولیسو رها کنید

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
هواداران پرسپولیس فقط امید عالیشا و نیلسون را تشویق کردند.

و من هم برای سید جلال و بنگر

منم براشون دست میزنم
41.gif
41.gif
41.gif

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
هواداران پرسپولیس فقط امید عالیشا و نیلسون را تشویق کردند.

و من هم برای سید جلال و بنگر

منم براشون دست میزنم
41.gif
41.gif
41.gif

با غیرت بازی میکردند

دوستان من خیلی حالم بده میرم یه مدت اعصابم اروم بشه

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
واقعا بیکاریم که میایم 2 ساعت بازی های این تیمو می بینیم و یه چند تا جوون جفنگی که فقط می خوان خئودشونو جلوی تلوزیون و دوربینانشون بدن شدن بدبختی های پیروزی.

اون یارو میلیونی و میلیاردی حقوق می گیره و بی خیاله.

اون وقت ما داریم حرص می خوریم.

تیم باید ثبات داشته باشه ، نه اینکه یه بازی خوب بازی کنه یه بازی 4 تا بزنه یه بازی 5 تا بخوره.

هر چی قد کوتاهه گذاشتن مهاجم پیروزی.

یه دونه سید داریم که اونم واسش سانتر نمی فرستن.

اون موقع که سر زن نداشتیم راه به راه سانتر می کردن حالا که سید و داریم انگاری بلد نیستن سانتر کنن.

اون نوری هم بدرد بادمجون واکس زدن می خوره.

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
واقعا بیکاریم که میایم 2 ساعت بازی های این تیمو می بینیم و یه چند تا جوون جفنگی که فقط می خوان خئودشونو جلوی تلوزیون و دوربینانشون بدن شدن بدبختی های پیروزی.

اون یارو میلیونی و میلیاردی حقوق می گیره و بی خیاله.

اون وقت ما داریم حرص می خوریم.

تیم باید ثبات داشته باشه ، نه اینکه یه بازی خوب بازی کنه یه بازی 4 تا بزنه یه بازی 5 تا بخوره.

هر چی قد کوتاهه گذاشتن مهاجم پیروزی.

یه دونه سید داریم که اونم واسش سانتر نمی فرستن.

اون موقع که سر زن نداشتیم راه به راه سانتر می کردن حالا که سید و داریم انگاری بلد نیستن سانتر کنن.

اون نوری هم بدرد بادمجون واکس زدن می خوره.
liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiike

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]دايي: نفت با توپ مُرده به گل رسيد[/h]
[h=2]سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: نفت روي يک توپ مُرده به گل رسيد و پيروز شد.[/h]
00036173.jpg

علي دايي پس از شکست تيمش مقابل نفت در نشست خبري اظهار داشت: به نظرم به هيچ عنوان خوب بازي نکرديم و امروز بازي پرفشاري داشتيم. در هر دو نيمه يک بازي متعادل را شاهد بوديم و هر دو تيم کار سختي در برابر يکديگر داشتند اما بر اثر يک توپ مرده حريف به گل رسيد.

به گزارش فارس، دايي در ادامه افزود: به اعتقاد من مساوي عادلانه‌تر بود ولي نفت تهران مزد باهوشي خود را گرفت و سه امتياز را کسب کرد.

سرمربي پرسپوليس در ادامه صحبت‌هايش تاکيد کرد: ما بايد بيشتر از اينها کار کنيم و امروز دو سه مهره خوب خود را نداشتيم. تيم ما هم به هيچ عنوان خوب کار نکرد و در يک بازي متعادل سه امتياز را از دست داد.

وي در پاسخ به اين سوال که زمين بازي چطور بود گفت: من در زمين نبودم که راجع به زمين حرف بزنم اما هيچ‌کدام از تيم‌ها نسبت به هم برتري نداشتند و نفت فقط از زيرکي خود استفاده کرد.

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
داداش این سردار عزیز فرمودن اودوکیچ زیاد پول میخواست ماردش کردیم بره.خوب ما رفتیم شهاب گلدان رو اوردیم که سوراخ به تمام معنا بود بعدش هم نیلسون که خیلی باشه 70درصد اودوکیچ هست ایا این بازیکن ها روی هم کمتر از اودوکیچ گرفتن؟ اتفاقا چیزی که پرسپولیس نداره مدیریته منابع هست شما پول داری اما یه عده هم بخاطر پول درورو برت هستن که رفیق بند کیفتن دلالی میکنن و بازیکن میندازن به پرسپولیس اینا اصلا فوتبال نمیدونن چیه اما پولو خوب میشناسن

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]اين پيروزي تقديم به بازيکنان باغيرت و باشرف نفت[/h]
[h=2]سرمربي تيم فوتبال نفت تهران گفت: اين برد را به بازيکنان باشرف و باغيرت نفت تقديم مي‌‌کنم.[/h]
00941794.jpg

يحيي گل‌محمدي پس از برتري تيمش مقابل پرسپوليس در نشست خبري اظهار داشت: ما نبض بازي را در دست داشتيم و اکثر بازي در دست ما بود مي‌دانستيم چه در زمين مي‌خواهيم و هدفمند و با برنامه بازي کرديم، از قبل هم مي‌دانستم پرسپوليس مستقيم بازي مي‌کند و به توپ‌هاي سوم دلخوش کرده است.

به گزارش فارس، وي تاکيد کرد: شناخت نسبي به حريف داشتم و سعي کردم بازيکنانم را توجيه کنم که از ارسال‌هاي حريف‌ جلوگيري کنند، فکر مي‌کنم برد خوبي بود و با توجه به وضعيت جدول سه امتياز شيريني گرفتيم. اين پيروزي را به بازيکنان تيمم تقديم مي‌کنم که با غيرت و باشرف بازي کردند.

سرمربي نفت در پاسخ به اين سؤال که شانس را چقدر در اين برد دخيل مي‌دانيد، گفت: شانس در برد امروز ما مقابل پرسپوليس صفر درصد بود چون تمام بازي در اختيار ما بود.

وي در پايان در خصوص داوري گفت: داوري در مجموع خوب قضاوت کرد و وقتي تيمي مي‌برد نبايد از داوري ناراضي باشد.

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
دايي: نفت با توپ مُرده به گل رسيد

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: نفت روي يک توپ مُرده به گل رسيد و پيروز شد.
00036173.jpg

علي دايي پس از شکست تيمش مقابل نفت در نشست خبري اظهار داشت: به نظرم به هيچ عنوان خوب بازي نکرديم و امروز بازي پرفشاري داشتيم. در هر دو نيمه يک بازي متعادل را شاهد بوديم و هر دو تيم کار سختي در برابر يکديگر داشتند اما بر اثر يک توپ مرده حريف به گل رسيد.

به گزارش فارس، دايي در ادامه افزود: به اعتقاد من مساوي عادلانه‌تر بود ولي نفت تهران مزد باهوشي خود را گرفت و سه امتياز را کسب کرد.

سرمربي پرسپوليس در ادامه صحبت‌هايش تاکيد کرد: ما بايد بيشتر از اينها کار کنيم و امروز دو سه مهره خوب خود را نداشتيم. تيم ما هم به هيچ عنوان خوب کار نکرد و در يک بازي متعادل سه امتياز را از دست داد.

وي در پاسخ به اين سوال که زمين بازي چطور بود گفت: من در زمين نبودم که راجع به زمين حرف بزنم اما هيچ‌کدام از تيم‌ها نسبت به هم برتري نداشتند و نفت فقط از زيرکي خود استفاده کرد.
داش رحمان یه لطفی کن به علی دایی بگو : خفه

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
داداش این سردار عزیز فرمودن اودوکیچ زیاد پول میخواست ماردش کردیم بره.خوب ما رفتیم شهاب گلدان رو اوردیم که سوراخ به تمام معنا بود بعدش هم نیلسون که خیلی باشه 70درصد اودوکیچ هست ایا این بازیکن ها روی هم کمتر از اودوکیچ گرفتن؟ اتفاقا چیزی که پرسپولیس نداره مدیریته منابع هست شما پول داری اما یه عده هم بخاطر پول درورو برت هستن که رفیق بند کیفتن دلالی میکنن و بازیکن میندازن به پرسپولیس اینا اصلا فوتبال نمیدونن چیه اما پولو خوب میشناسن

بچه ها همه دلم میخواد نظر بدین.جان عزیزانتون آودوکیچ از نیلسون بهتر بود؟؟؟
خدا شاهده غیرت نیلسون از همه بازیکنا بیشتره

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
دايي: نفت با توپ مُرده به گل رسيد

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: نفت روي يک توپ مُرده به گل رسيد و پيروز شد.
00036173.jpg

اگه روی توپ مرده هم کل زده باشن ما هم موقعیت های شاخی نداشتیم.

سید صالحی بد بختو دیدین چقدر ضربه سر زد.

اصن این بچه استعداد بالایی واسه ضربه سر زدن داره ولی سانتر کناش کجان؟

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
سید صالحی تو جریان بازی کلا 2تا توپ ناقص بهش رسید
و عباس زاده 1دونه که اونم پاس داد

این یعنی تیم مریضه !

دوستان فصل قبل رو بیاد بیارید که میگفتیم خوب بازی میکنیم و گل نمیزنیم ! یحیی میتونست این فصل مارو به اون چیزی که میخواستیم برسونه

تف به ذاتت یحیی با اون کاری که کردی ...

واقعا من رو چه حسابی به این این تیم دل بسته بودم امسال !!!

زنده باد آرسنال و آرسن ونگر :دی

بالا