• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
فقط بلدن توپو بدن به رضایی کوتاه قد که از راست می دوه چپ از چپ میره راست ، از راست میره توالت ، فوقشم یه خطا می گیره که به لطف دهنوی و نوری میفرستن بیرون ورزشگاه :|

ما دروازبان خوبی داریم، بنا براین سر اون بحث نکنید.

مشکل ما هافبکه.

اون نوری شاسگول :| ، اون عالیشاه که سن بچه من نمیشه از این خاک بر سر بهتر بازی می کنه

چرا یکم هافبک و بازی ساز سطح بالا نداریم !!!!!!!!!!!!

حیف که جباری احتمالش خیلی خیلی خیلی کمه بیاد

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
داش منصور یادت گرامی ...
از پست هاتون فیض میبردیم ...
حیف از عمری که به پای این آشغالا تلف شد ...

خدایی پست هایی که امثال شما مرجان یوسف رونان و ... میدادین یه مدت تسکینی بود بر این تیم مریض ولی حالا همه تو این کلوپ مریض شدیم و تسکینی نیست !

از مدیریت محترم تقاضا دارم حداقل بزارن یه سری فحش $#@$@# به این مجموعه رو به مدت یک فصل آزاد کنن ...

با تشکر

داداش حمایت کنیم تیم رو خیلی بهتره

اگه دست از حمایت برداریم تیشه به ریشه است

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
فرق اودوکیچ و نیلسون مثل فرق نویر و چزنی(ارسنال) هست بعضی توپها رو هر دو میگیرن بعضی توپ ها رو هردو گل میخورن اما بعضی توپ ها رو نویر میگیره که چزنی فقط نگاه میکنه بهش نمیشه گفت چزنی (اخرش ما نفهمیدیم اسم درستش چیه) دروازه بان بدی هست اما تفاوتش با نویر کاملا واضح هست همین رحمتی رو ببین تو الان میتونی بگی نیلسون از رحمتی بهتره؟ اما من بهت میگم اودوکیچ از رحمتی بهتر بود چون علاوه ر اون عکس العمل ها در خروج ها اشتباه نداشت

داداش آودوکیچ سرعت لازم رو نداشت

خیلییییی زیاد هم پول میخواست

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
بچه ها چرا امروز اینجوری بازی کردن واقعا چرا؟:hmm:
واقعا واقعا چرا 5 ساله وضعمون اینه ؟؟؟؟
نفت چی داشت که ما رو برد ..................... ؟ نفت چی داشت که ما بهش باختیم ...................... ؟

نگران بازیهای گنده ترم ...........................

به این تیم خلعت و حقیقی و پیام و پولادی اضافه بشن .......بهتر میشه ...............
مطمئنن بهتر میشه ولی تا اون موقع !!!!!!

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
معضل بازیساز یقه تیم محبوب شما رو هم گرفته و خوب یک بازیساز خوب این روزها مثل یک الماس نایاب شده ولی خوب شما میبینید نسل این جور بازیکنها در کل رو به انقراضه به عنوان مثال در فوتبال جهان شما غیر از ژاوی و اینیستا و چند تا بازیکن دیگه خیلی اینجور بازیکنها رو نمیبینید در صورتی که در گذشت هر تیمی تقریباً یک بازیساز داشت نمیشه دقیقاً دلیل این امر رو موشکافی کرد ولی شکل فوتبال این سالها تغییر کرده و بازیکنها فیزیکال تر شدن و دوندگی ها بیشتر چیزی که توی تیمهای ایرانی وجود نداره دوندگی کافیست ضمن اینکه الان تو تیم شما یک بازیکن خلاق وجود نداره و ضمن اینکه خیلی فرصت صد در صد خلق نمیشه و بیشتر از مالکیت خودشون نمیتونند استفاده کنند و این مشکل این روزهای این تیمه من فکر میکنم عدم دوندگی کافی و نداشتن برنامه برای رسوندن بازی به یک سوم دفاعی تیم حریف باعث شده موقعیتی برای تیم شکل نگیره و خوب باید منتظر فرصتی برای اشتباه بازیکنهای حریف و یا اتفاقات غیر منتظره بود که وقتی شما به همچین چیزهایی دل ببندی نمیشه بدون نوسان همه بازیها رو نتیجه بگیری به زبان ساده برنامه ای برای رسیدن به دروازه حریف وجود نداره و وقتی زمین دست تیمه نه هدفی برای سرعت دادن دارند و نه برنامه ای برای رسیدن به دروازه و وقتی شما برنامه ای ندشاته باشی این مالکیت بازی حتی میتونه به شما در مقابل تیمهایی که خوب ضد حمله میزنند به شما ضربه میزنه......

دقیقا یاد مقاله ""مالکیت توپ فرصت یا تهدید افتادم""

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
نفت هیچی نداشت ولی یخورده فکر داشت !
که چرا داره بازی میکنه ؟! فقط برای برد حتی تا لحظه آخر

تیم علی دایی بهش فهمونده شده فقط گل نخورین ! گل زدن اصلا مهم نیست ! بالاخره شانسکی یه کاری میشه !
یک حرکت تیمی ندیدیم ! حتی بازی های قبلی و گل هایی که زدیم !
همش روی خلاقیت بازیکن بوده و بس

دقیقه 90 جناب مدافع آخر یه طوری زور میزاره پشت توپ برا پاس رو به عقب که همینو یکم روش بزاره قشنگ میتونه از وسط زمین تور دروازه حریف رو پاره کنه ! ولی حاضر نیست !

ممد نوری شوت میزنه توپ میوفته خونه ی ما !

ولش کن آقا حوصله بحث کردن درباره این آشغالا رو دیگه ندارم .... خدافظ

به خدا اعصاب همممون خورد شده یه نفر نیست بازیسازی کنه

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
داداش گلم یعنی چی این حرف من غیرتم از همه این بازیکن ها بیشتره پس برم تو تیم بازی کنم دیگه
اقا بیاین نظر بدین داداش گلم 12 سال دروازه بان بودم مسابقات زیادی هم شرکت کردم جایگیری اشتباه رو میفهمم کی هست که ندونه نیلسون روی هر دو گل فصل قبل فینال جام حذفی مقصر بود 10 تا عکس و کلیپ اموزشی برات میزارم که همشون نحوه جایگیری دروازه بان تو این موقعیت ها رو گفتن .
داداش نیلسون خوب اما من بهت میگم کافیه توپ به سمت بالا و مخصوصا زیر طاق و سه کنج بره تا اهمیت قد دروازه بان همینطور استیل مشخص بشه 3 تا توپ رو اودوکیچ از جایی دراورد که نیلسون اون توپ ها رو حتی واسش نمیتونه پرش کنه

داداش آودوکیچ علاوه بر این که مبلغ خیلی بالایی درخواست کرده بود خیلی مغرور شده بود

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
آره اصلا شک نکن ... بعد باخت باید یه مساوی بگیره بعدش میره بعدم 5تارو پشت سر هم میبازه ...

علی داییه دیگه ...

انشاالله که ببریم بازی رو با برنامه و هدف و ....

تسکینی بشه بر درد ها

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=2] شیرینی : به ما گفتند از هواداران بخواهیم کمتر به ورزشگاه بیایند[/h]
پرسپولیس نیوز : سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: این پیروزی را به مسئولینی که اصرار داشتند بازی در تختی برگزار شود، تبریک می‌گویم.

سعید شیرینی در مورد شکست یک بر صفر پرسپولیس مقابل نفت تهران گفت: این پیروزی را به مسئولینی که اصرار می‌کردند بازی در این ورزشگاه برگزار شود تبریک می‌گویم. از زمین، رختکن نامناسب، عقربه‌های کند و پذیرای نامناسب همه در این موضوعات تاثیر داشتند. از همه تماشاگران پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم و این مسائل همه و همه نشان می‌دهد که این فوتبال حرفه‌ای بود!

وی افزود: یکی از دوستان مسئول که در جلسه هماهنگی حضور داشت از ما خواست که در مصاحبه‌های خود از هواداران بخواهیم کمتر به ورزشگاه بیایند، اینها همه نشان‌دهنده فوتبال حرفه‌ای است که امیدواریم آقایان موفق باشند.

شیرینی خاطرنشان کرد: نمی‌دانم معنای این حرف‌ها چیست شاید دوستان نمی‌خواهند موفقیت پرسپولیس را ببینند. فقط تأسف می‌خورم. البته منکر بازی خوب نفت تهران نمی‌شوم و به کادر فنی و بازیکنان این تیم تبریک می‌گویم. به نظرم برخی دنبال موفقیت یکسری تیم خاص هستند و این وسط پرسپولیس و حتی استقلال باید قربانی شوند.

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
مگه میخواستیم اودوکیچ روبزاریم مهاجم که سرعت نداشت عکس العمل های سریع رو که انجام میداد قدبلندی هم داشت که روی ضربات بالای دروازه کمکش بود .در مورد پول هم دقیقا مورد من با سردار همینجاست به نظر شما شهاب گردان و نیلسون و یکی دو دراوزه بان دیگه بعد از اون خریدیم کمتر گرفتن نه داداش اینا بهونه بود یارو التماس میکرد بمونه در ضمن شما از غیرت گفتی همه یادشونه که تو بازیهای اسیایی تنها کسی که بعد از خوردن گل عصبانی و ناراحت بود اودوکیچ بود همین علی دایی گفت اگه اودوکیچ نبود بازی تو تهران با اون تیم عربستانی پرسپولیس 6 تا میخورد

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
مگه میخواستیم اودوکیچ روبزاریم مهاجم که سرعت نداشت عکس العمل های سریع رو که انجام میداد قدبلندی هم داشت که روی ضربات بالای دروازه کمکش بود .در مورد پول هم دقیقا مورد من با سردار همینجاست به نظر شما شهاب گردان و نیلسون و یکی دو دراوزه بان دیگه بعد از اون خریدیم کمتر گرفتن نه داداش اینا بهونه بود یارو التماس میکرد بمونه در ضمن شما از غیرت گفتی همه یادشونه که تو بازیهای اسیایی تنها کسی که بعد از خوردن گل عصبانی و ناراحت بود اودوکیچ بود همین علی دایی گفت اگه اودوکیچ نبود بازی تو تهران با اون تیم عربستانی پرسپولیس 6 تا میخورد

داداش منظورم سرعت در واکنش است

چیزی هست که شده و رفته

خسرو حیدری هم پرسپولیس بود ولش کردیم الان تو استقلال چقدر خوبه قاضی رو ببنید ..... و ...... و .....

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
و اما بازم باخت یعنی اگه می خواین به بچه سینوس کسینوس و نموداراتش رو اموزش بدین برارین 5 تا بازی پرسپولیسو ببینه خودش یاد می گیره من بازی رو از رادیو گوش کردم و خدارو شکر به دلیل داشتن صدا و نداشتن سیما حرص کمتری خوردم قدیما می گفتن سیبیل گربه رو بزنی تعادلشه از دست میده حالا شده مثال ممد نوری اخه کدوم شیر پاک خورده ای قیچی انداخته زیر موهای این یعنی وای به حال فوتبال کشورمون که نوری بازیساز تیم ملیه باور کنین 10 نفره بازی کنیم موثر تره تا این نوری تو زمین باشه اصلاح می کنم 9 نفره بازی کنیم بهتره تا نوری و رضایی تو زمین باشن

داش امیر شما احیانا سخنگوی فرومی تو این 3 صفحه اخیر هرچی پست بوده رو پاسخ دادی عجب حوصله ای داری اونم بعد باخت:D

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
داداش همینها رو من میبینم که میگم مدیریت نداریم دیگه. در مورد مبلغ و مغرور بودن شما بشنو و اصلا و ابدا باور نکن چون اقای گلدان عزیز شرطش واسه اومدن به تیم نبودن اودوکیچ بود یارو تو ذوب اهن ری.. بود رو نیمکت خدا تومن پول دادیم اوردیمش از ما احمق تر سپاهان بود که خریدش حالا بازم گذاشته رو نیمکت که یه دروازه بان نصفه و نیمه دیگه تو دروازش باشه

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
و اما بازم باخت یعنی اگه می خواین به بچه سینوس کسینوس و نموداراتش رو اموزش بدین برارین 5 تا بازی پرسپولیسو ببینه خودش یاد می گیره من بازی رو از رادیو گوش کردم و خدارو شکر به دلیل داشتن صدا و نداشتن سیما حرص کمتری خوردم قدیما می گفتن سیبیل گربه رو بزنی تعادلشه از دست میده حالا شده مثال ممد نوری اخه کدوم شیر پاک خورده ای قیچی انداخته زیر موهای این یعنی وای به حال فوتبال کشورمون که نوری بازیساز تیم ملیه باور کنین 10 نفره بازی کنیم موثر تره تا این نوری تو زمین باشه اصلاح می کنم 9 نفره بازی کنیم بهتره تا نوری و رضایی تو زمین باشن

داش امیر شما احیانا سخنگوی فرومی تو این 3 صفحه اخیر هرچی پست بوده رو پاسخ دادی عجب حوصله ای داری اونم بعد باخت:D

داداش باور نمیکنی یه بغضی تو گلومه خیلی ناراحتم پست که میدم حالم بهتر میشه

خیلی از این بازی ناراحت شدم

miladali

Registered User
لایک‌ها
722
ممن از باخت بی نهایت عصبانیم. کارد بخوره بهم خونم در نمیاد. اما تو این تاپیک یه چیزایی میخونم واقعا تهعجب میکنم
نیلسون در حال حاضر جزو سه دروازبان برتر لیگ ما هست بدون هیچ شو و شبهه ای. اما آودوکیچ چرا رفت؟؟ انگار یادتون رفته بود تا قبل از شروع فصل چه وضعیت اسف باری د تیممون داشتیم و سازمان لیگ هم قانون مسخره عدم جذب دروازبان خارجی رو تصویب کرده بود.
سردا قبل از لغو این قانون به منظور هر چه سریعتر تقویت کردن تیم اومد گردان دروازبان ملی پوش و ستاره ذوب آهن رو خرید. انتظار نداشتیم رحمتی بیاد که؟؟!! حالا از شانس بسیار بد ما گردان رفت تو سقوط آزاد.
هر بازیکنی میاد پرسپولیس خراب میشه از پرسپولیس که میره ستاره میشه.

تف

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
ممن از باخت بی نهایت عصبانیم. کارد بخوره بهم خونم در نمیاد. اما تو این تاپیک یه چیزایی میخونم واقعا تهعجب میکنم
نیلسون در حال حاضر جزو سه دروازبان برتر لیگ ما هست بدون هیچ شو و شبهه ای. اما آودوکیچ چرا رفت؟؟ انگار یادتون رفته بود تا قبل از شروع فصل چه وضعیت اسف باری د تیممون داشتیم و سازمان لیگ هم قانون مسخره عدم جذب دروازبان خارجی رو تصویب کرده بود.
سردا قبل از لغو این قانون به منظور هر چه سریعتر تقویت کردن تیم اومد گردان دروازبان ملی پوش و ستاره ذوب آهن رو خرید. انتظار نداشتیم رحمتی بیاد که؟؟!! حالا از شانس بسیار بد ما گردان رفت تو سقوط آزاد.
هر بازیکنی میاد پرسپولیس خراب میشه از پرسپولیس که میره ستاره میشه.

تف

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta

دقیقا همینه

چرا چرا چراااااااااااااااااااااااااااااا

ما چه گناهی کردیم آخه

nowak

Registered User
لایک‌ها
466
داداش باور نمیکنی یه بغضی تو گلومه خیلی ناراحتم پست که میدم حالم بهتر میشه

خیلی از این بازی ناراحت شدم

منم ناراحتم
ولی امروز روز پرسپولیس نبود
کلا فوتبال امروز مالی نبود
ایشالله بازیهای بعدی

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
منم ناراحتم
ولی امروز روز پرسپولیس نبود
کلا فوتبال امروز مالی نبود
ایشالله بازیهای بعدی

انشالله در بازی با فولاد برنده میشیم

یک بازی قشنگ میبینیم با تکنیک با غیرت تا آخر فصل و قهرمان میشیم

رویای شیرین :(

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
خوشم میاد اینقدر گند بوده تیم این اواخر
که ببازه هم کک آدم نمیگزه
مجال این حرفها نیست
ولی قبلا گفتم دایی به درد این تیم نمیخوره و همه میگفتن تا هفته 10 معلوم میشه ولی خب نتیجه از اول مشخصه
آزموده را آزمودن خطاست.

بالا