• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
خوشم میاد اینقدر گند بوده تیم این اواخر
که ببازه هم کک آدم نمیگزه
مجال این حرفها نیست
ولی قبلا گفتم دایی به درد این تیم نمیخوره و همه میگفتن تا هفته 10 معلوم میشه ولی خب نتیجه از اول مشخصه
آزموده را آزمودن خطاست.

انشاالله که درست میشه

جام حذفی هم هست داداش :D

خیلی خودمون رو ناراحت نکنیم

------------------------

Registered User
لایک‌ها
508
انشالله در بازی با فولاد برنده میشیم
هوادارها رو هالو فرض کردید هی میگی این بازی برنده میشیم بازی بعد برنده میشیم. مسخره کردید خودتون رو ؟!! رویانیان و دایی هر دو هر چه سریع تر باید استعفا بدن تشریفشون رو ببرن به تیم های لیگ 1 . اصلن در حد لیگ برتر نیستند

Last edited by a moderator:

------------------------

Registered User
لایک‌ها
508
من فقط مشکلم گیر دادن به سرداره.سردار همه کار برامون کرده

بله همه کار کرده ، یه سرمربی بنجول آورده ، محبوب ترین بازیکن تیم رو اخراج کرده ، شعور هوادارها رو نادیده گرفته و .... شما بگو چیکارها که نکرده!
836417_swear.gif

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
این بازی گذشت دیگه هرچی بحث سرش بکنیم فایده ای نداره بلاخره همه جای دنیا تیم های بزرگ گاهی شده به تیم هایی که فکرشون رو نمیکردن باختن امروز روزه پرسپولیس نبود وواقعا این ثابت شدس که روزی که روزه تیم نباشه به هر دری هم بزنی باز نتیجه نمیگیری و دراخرباید یه فکره اساسی برای بازی بعد بکنن کادر فنی

------------------------

Registered User
لایک‌ها
508
هی از روز اول گفتیم این دایی امتحانش رو پس داده و به درد تیم بزرگی مثل پرسپولیس نمی خوره ، هی گفتند حالا کاریه که شده! خب بفرمایید تحویل بگیرید
khashm_5.gif

دایی اگه عاقل باشه همین امشب استعفا میده و بیشتر از این خودشو خراب نمی کنه. ولی بعید می دونم، ایشون تا گند نزنه به همه چیز ول کن ماجرا نیست. مثل همون بازی تیم ملی مقابل عربستان که توی تهران باختیم. تازه اونوقت هم اخراج شد وگرنه خودش که دوست نداشت بره!

سردار سردار نكنيد !!! از روزي كه اومده فقط هارت و پورت زيادي كرده اين سردارتون از همون اولي كه اومده يه روز خوش ديديد جز شوهاي تبليغاتي !!! تيم در حد محلات رفتن ايتاليا عكس يادگاري ميگيرن برا من !!! از روزي كه اومده هر بازيكني تو پرسپوليس بوده به گند كشيده شد يكسري هم كه رفتن يكسري رو هم با شوي تبليغاتي تبديل به رونالدو كردن ( حقيقي و ... )

عمه ي من بود با علي كريمي مشكل پيدا كرد عمه ي من بود كه رفت دايي رو اورد عمه من بود كه تو اون شرايط برداشت اون ژوزه رو اورد عمه ي من بود كه تيم مربي نداشت بازيكن ميخريد عمه من بود هر روز از خودش مصاحبه در ميكرد و حاشيه سازي عمه من بود كه با دايي دعوا ميكرد حالا دايي شده اسطوره
فقط جهت تاکید بیشتر!

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
هوادارها رو هالو فرض کردید هی میگی این بازی برنده میشیم بازی بعد برنده میشیم. مسخره کردید خودتون رو ؟!! رویانیان و دایی هر دو هر چه سریع تر باید استعفا بدن تشریفشون رو ببرن به تیم های لیگ 1 . اصلن در حد لیگ برتر نیستند

داداش من هم یه هوادار هستم مثل شما آرزویم بردن تیم هست درست صحبت کن

به نظر بنده رویانیان بهترین هست برای ما زندگیش رو برای ما داره میزاره قدر ندارید

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
بله همه کار کرده ، یه سرمربی بنجول آورده ، محبوب ترین بازیکن تیم رو اخراج کرده ، شعور هوادارها رو نادیده گرفته و .... شما بگو چیکارها که نکرده!
836417_swear.gif

سرمربی که اوورد تحت فشار پیشکسوت ها بود یادت که نرفته میخواستند مایلی کهن رو بیارند رویانیان انقدر فشار رو تحمل کرده تا اون رو نیارند

محبوب ترین و حاشیه ساز ترین

به نظر من رویانیان تا حالا عالی کار کرده

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
این بازی گذشت دیگه هرچی بحث سرش بکنیم فایده ای نداره بلاخره همه جای دنیا تیم های بزرگ گاهی شده به تیم هایی که فکرشون رو نمیکردن باختن امروز روزه پرسپولیس نبود وواقعا این ثابت شدس که روزی که روزه تیم نباشه به هر دری هم بزنی باز نتیجه نمیگیری و دراخرباید یه فکره اساسی برای بازی بعد بکنن کادر فنی

دقیقا حرفت رو قبول دارم داداش

جام حذفی لالیگا رو یادتونه رئال و اتلتیکو .............

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
هی از روز اول گفتیم این دایی امتحانش رو پس داده و به درد تیم بزرگی مثل پرسپولیس نمی خوره ، هی گفتند حالا کاریه که شده! خب بفرمایید تحویل بگیرید
khashm_5.gif

دایی اگه عاقل باشه همین امشب استعفا میده و بیشتر از این خودشو خراب نمی کنه. ولی بعید می دونم، ایشون تا گند نزنه به همه چیز ول کن ماجرا نیست. مثل همون بازی تیم ملی مقابل عربستان که توی تهران باختیم. تازه اونوقت هم اخراج شد وگرنه خودش که دوست نداشت بره!

فقط جهت تاکید بیشتر!

ایشون قرارداد 3 ساله دارند

اعتراض بیشتر شما تیشه به ریشه تیم هست

من هم با دایی موافق نبودم ولی حالا که اومده حمایت میکنم

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
تیم ناکتیک نداره. تقریبا به جز 2 3 مورد انگشت شما در لیگ ما هیچ تیمی تاکتیک نداره.

زمین بد ، فقدان دانش فنی نزد مربیان ، عدم کار جدی و اکادمیک روی سطح پایه ، نبود امکانات در سطح پایینتر ، لیگ یک ضعیف و مافیایی ، تنبلی و گشادی و اشباع شدن بازیکنان از پول ، سرمایه گذای نکردن روی نیروهای جوان ، تعویض های پی در پی مدیریت و نبود ثبات ، نتیجه گرایی .............. دلایل زیاد داره

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
تیم ناکتیک نداره. تقریبا به جز 2 3 مورد انگشت شما در لیگ ما هیچ تیمی تاکتیک نداره.

زمین بد ، فقدان دانش فنی نزد مربیان ، عدم کار جدی و اکادمیک روی سطح پایه ، نبود امکانات در سطح پایینتر ، لیگ یک ضعیف و مافیایی ، تنبلی و گشادی و اشباع شدن بازیکنان از پول ، سرمایه گذای نکردن روی نیروهای جوان ، تعویض های پی در پی مدیریت و نبود ثبات ، نتیجه گرایی .............. دلایل زیاد داره

داداش با پست هات خیلی حال میکنم و قبولشون دارم

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
طرفداران دايي چه توجيهي براي اين باخت دارن ؟
من ديگه بازي هاي پرسپوليس رو تماشا نخواهم كرد چون فقط واسم اعصاب خراب ميمونه !
دايي به درد تيم پرسپوليس نميخوره ، هيچي از مربيگري سر در نمياره ، اين بابا تا پرسپوليس رو نابود نكنه مثل اينكه آروم نميگيره

Sent from my iPod touch using Tapatalk

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
تیمی که توش مدیرعامل بمبی میترکونه که اون بمب رو با گاز امونیاک خالص از اعماق چاهای ت... ساختن منظورم دقیقا خرید امثالشون عاقایه خیلی پررو ومغرور به اسم دهنوی هستش باید اینطوری نتیجه بگیره
اخه یه زمانی کی جرات میکرد بیاد تو استقلال پرسپولیس بازی کنه همین علی کریمی که این عاقای حخاص برهم زننده تیم رو بهش نصبت داد وقتی اومد تو تیم که مربیش نگاه نمیکرد بازیکن کیه کافی بود کمکاری کنه ابا واجداد بازیکنو به ناکجا اباد میکشید
این نتیجه کم کاریه علی دایی هستش نه بازیکن مربی اگه مربی باشه باید رس بازیکنو بکشه نه اینکه نازشو

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
طرفداران دايي چه توجيهي براي اين باخت دارن ؟
من ديگه بازي هاي پرسپوليس رو تماشا نخواهم كرد چون فقط واسم اعصاب خراب ميمونه !
دايي به درد تيم پرسپوليس نميخوره ، هيچي از مربيگري سر در نمياره ، اين بابا تا پرسپوليس رو نابود نكنه مثل اينكه آروم نميگيره

Sent from my iPod touch using Tapatalk

بنده طرفدار دایی نیستم

فقط از هر کسی که سرمربی بشه حمایت میکنم تا وقتی که بره

تیم باخت چون خوب نبود

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
از تیمم انتقاد میکنم یعنی استقلالیم ؟

نه داداش چون اونطور که یادمه تو تاپیک کل کل شما به عنوان استقلالی اومده بودید

ممکن هم هست اشتباه یادمه

اگه اینطوره شرمنده

erfan1373g

Registered User
لایک‌ها
541
دیگه رومون نمیشه بگیم پرسپولیسی ایم
دلشون خوشه دارن تیم داری میکنن همش دروغ و تهمت و بالا و پایین کشیدن این اون
این از بازیکن خریدن
خداییش تیمای دیگه برمیدارن بازیکن شناخته شده میخرن
اونوقت اینا واسه یه بازیکن جوون میان میلیاردی خرج میکنن و قرارداد میبندن
معلومه اینجوری بازیکن انگیزش میره(چی میخواد بیشتر از این)
کلا اوضاع خوبی نیست
ایشالله درست بشه

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
اینایی که میگم جز مفت خوری کاری تو تیم انجام نمیدن ونخواهن داد میشن یکی مثله غازی شک نکن
همین یارو دهنوی که یادواره بادامکیه -غلام رضایی -محمد نوری- من اگه جای دایی بودم حداقل 6هفته اینارو راه نمیدادم تو ترکیب

تا بقیه هم حساب کاردستشون بیاد
دهنوی چی داره که 1.5 میلارد پولو چپاول کرده خوب باید اینطوری شاخ بشه وقتی میشه بمب خبری اینم میشه نتیجش
بخدا جایه دایی بودم میگفتم همشون از دم کچل کنن رسشونو میکشیدم که پرو نشن
بدبخت چوب ندونم کاریشو میخوره یکی نیست بگه توکه جوون گرایی کردی این پیره پاتالاچین خوب تو ترکیبو با همین دروازبان همین خط دفایی داشته باش ولی یکی مثله نوری ودهنوی ورضایی رو تو ترکیب نیار جاش جونارو بازی بده حتی اگه تو پست خودشونم نباشن حالم بد شد بااین بازی

amirakbari00

Registered User
لایک‌ها
469
مشکل پرسپولیس 3 تا چیزه
1-تاکتیک مشخصی نداره آقای دایی مخواد شانسی به گل برسه
2-بازیکن از ته دل بازی نمی کنن
3-بازی ساز هم نداره (حالا نوری بیاد بگه نور استادیوم کمه ب .. ن ..)

------------------------

Registered User
لایک‌ها
508
داداش من هم یه هوادار هستم مثل شما آرزویم بردن تیم هست درست صحبت کن

به نظر بنده رویانیان بهترین هست

به نظر من شما بیشتر بت پرست هستی تا یک هوادار! کسی که رویانیان رو بت کرده و می پرسته.

اون عینک تعصب رو بندازش دور واقع گرا باش :mad:

ایشون قرارداد 3 ساله دارند

اعتراض بیشتر شما تیشه به ریشه تیم هست

من هم با دایی موافق نبودم ولی حالا که اومده حمایت میکنم

شما یا خودت رو زدی به اون راه یا اینکه کلن از مرحله پرتی!!

ایشون اگه قرارداد 25 ساله هم داشته باشه اگه نتونه هوادارها رو راضی نگه داره و نتیجه ی مطلوب رو نگیره باید ساکشو ببنده و رفع زحمت کنه.
حضور در تیم مشروط به نتیجه گرفتن هم هست.وگرنه دو سال دیگه ش رو باید همراه پرسپولیس در لیگ 1 سرمربی گری کنه!

افشین قطبی کجایی که یادت بخیر
sad.gif

بالا