• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
حالا چیشده این داستان رو امسال باب کردن تیم های پایتخت تو ورزشگاه خودشون دارن بازی میکنن یقین دارم اگه بازی نفت و سایپا تو ازادی بود لاغل نمی باختیم حالا درسته موردهای دیگه هم میتونه مزید بر علت باشه ولی من شک ندارم این دوبازی تو ازادی برگزار میشد تیم بهتر بازی میکرد و نتیجه میگرفت

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
ذخیره ها بازیساز چی داریم اصلا داریم ؟؟؟

امیر جون پارسال کلی بازیکن خوب تو خط هافبک داشتیم اما متاسفانه یحیی بلد نبود از همه ابزارها کمک بگیره، مثل بازی ندادن های مهدوی کیا و بازی دادن به رضایی و نوروزی.
علی دایی هم بلد نیست از همه ابزار ها کمک بگیره. پیام صادقیان میتونه یه خط عقب تر جای نور به بازی گرفته بشه اما دایی اصرار داره وینگر بازی کنه.
پارسال کلی بازیکن توپ داشتیم. یه نمونش محمد قاضی که ملی پوش بود اما تو پرسپولیس به موقع به بازی گرفته نشد. افت کرد و مصدومیت هم که کلا ولش نکرد اما الانش رو ببین

به نظرم مربی تیم رقیب خیلی خوب بلده از مهره ها استفاده کنه . فرق ما با اونا اینه که اونا تیم های ضعیف رو راحت میبرند ما برعکس با تیم های قوی تر بهتر بازی میکنیم.

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
خاک بر سر این بازیکنا این چه بازی که کردن ابرومونو بردن دیشب نتونستم بخوابم ای بابا بازیساز نداریم به چه زبونی بگم بابا چرا این دایی همش با یک مهاجم میاد بابا سه تا مهاجم بنداز داخل زمین اصلا 18 قدم خالیه هر چی سانتر میشه بدرد نمیخوره دیروز جای خالی پولادی بسیار حس شد این میثم حسینی سانتر بلد نیست

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
خب دوستان تصمیم گرفتم بیشتر بازیکن های پرسپولیس و تواناییهاشون رو اینجا خدمتتون عرض کنم
1-نیلسون:دروازه بان بدی نیست اما قدش کوتاهه و در مواردی که توپها زاویه دارن و به بالا و کنج میرن تقریبا هیچکارست اما پشت مدافعان رو خوب جمع میکنه
2-علیرضا حقیقی : دروازه بانی با قد مناسب اما وزن بالا به نظر من بیشتر رو زیبایی اندامش کار کرده تا دروازه بانی توپ زاویه داشته باشه تا شیرجه بزنه نیم ساعتی طول میکشه نمونش گل ضایع مجتبی جباری که از فاصله زیاد اونم بدون زاویه زیاد اما زمینی بود تا حاجی خودشو جمع و جور کنه توپ رد شده بود
3-سید جلال حسینی :بهترین مدافع ما خدا پدر مادرش و بیامرزه که اگه نبود دسته دوم هم میرفتیم خیلی زحمتکش و با تعصب بازی میکنه
4-محسن بنگر:بازیکنی با بگر نگیر زیاد که سرعتش کمه و کلا تو کار دعوا و خشونته وقتی میره رو پای بازیکن حریف تو محوطه جریمه باید متوسل به ائمه شد تا پنالتی نده
5-حسین ماهینی :اووووف بازیکن مورد علاقه من یعنی دنی الوز و مارسلو و ... باید برن بوق بزنن صد تا توپ یکی سانتر نمیتونه بکنه نحوه وایسادنش جلو مهاجم خودش طنز هست دریبل خور کولاک تکنیک و قابلیت کنترل توپ صفر 2 فصل هست هی ما میگیم بدرد نمیخوره دوستان میگن خوبه از نظر من مدل دویدنش هم ایراد داره
6-میثم حسینی:جزو ته مونده های رقیب که البته از بالایی خیلی بهتره اما اشتباه زیاد میکنه به هر حال همچون کفشی کهنه در بیابان میباشد
7:قاسم دهنوی :از نظر من اگه بهترین خرید این فصل نباشه یکی از بهترین هاست درسته در حمله زیاد موثر نیست اما یکی از دلایلی که پرسپولیس تا اینجا فقط دو گل خورده دهنوی هست خیلی درگیر بازی میکنه و دونده تکل میزه توپگیری میکنه فقط کاش یکم در حمله هم قویتر عمل میکرد
8:محمد نوری :خوبه البته بعضی وقتا خیلی شل بازی میکنه بگیر نگیر داره در کل اون همه مو از مغزش تغذیه کردن و دیگه تقریبا چیزی نمونده الان هم که سبک شده تعادلش مورد داره راست گفتن کله یا مو رو نگه میداره یا مغز(مارو هم که کشتن:D)
9:قلی رضایی : این بازیکن نشون دهنده استعداد بالای مهندسین ایرانی در هنر مونتاژ هست که چگونه مغز خر رو روی بدنه ادمیزاد مونتاژ کردن یعنی هر چی از این موجود بگم کم گفتم ضریب هوشی در حد ملخ در حد پلانگتون هست فقط میدوه نمیدونم چند بار این صحنه رو دیدین که توپ و میندازه وسط 4 تا دفاع میره خودشو میزنه بهشون یا به عبارتی شیرجه میزنه وسطشون .تکنیک و کنترل توپ در حد اعلا بعضی وقتا حواسش نیست از زمین با توپ خارج میشه با واژه سانتر صحیح کلا بیگانه هست یعنی به نظر من 100 ملیون بزارن روش با یه بز عوضش کنن بهتره
10:هادی نوروزی استاد زدن تک به تک بازیکن اکتیو اینم یه ورژن از همون بالاییه البته کلی هم ادعا داره که باید فیکس باشه توپ هایی که خارج از شش قدم باشه رو کلا میفرسته خارج از ورزشگاه تو شش قدم هم خیلی لطف کنه دوربین عنکبوتی رو میندازه در حال حاظرم که بسکه نشسته رو نیمکت زخم نیمکت گرقته
11:سید صالحی: این بیچاره هم واسه خودش کسی بود همون نصف و نیم ابرویی هم که داشت تو این تیم میره مدل دویدنش رو دوست دارم یاد یسری موجودات دیگه میندازه منو :D دیدین عکس های کریس رونالدو و مسی و ...... و ... موقع دویدن ازشون عکس گرفتن قشنگ حالت سرعت و روبه جلو بودن رو میبینید اینا موقعی عکس میگیرن معلوم نیست دارن میدون یا غذا میخورن تنه اصلا با پاها هماهنگ نیست ماشالا معلوم نیست دارن میان یا میرن:D
12:حمید رضا علی عسگری(ملقب به HR7 ) :تلفیقی از کریس رونالدو و قاطر هست با کشش 99.9 درصدی به دومی اون کله با اون ابعادبه اندازه سه تا مغز جا داره که متاسفانه یکیش هم موجود نیست
13: عباسزاده (فایملشو درست نفهمیدم این یکی رو )با توجه به هوش و استعداد بالا پیشنهاد شرکت تو مسابقات گلبال رو میدم بهش که اونجا میتونه بازیکن کاملا موثری باشه با توجه به اینکه از روی خط توپ رو میزه اوت
14-کفشگری:بازیکن جوان و اینده داریه البته در سبک کیوکوشین
15-پیام صادقیان بازیکن خوبیه اما باید بیشتر در خدمت تیم باشه اما کو تیم
16-امید عالیشاه :فقط موقعی که روبروی ما بازی میکنه خوبه مردک
خب بسه همین مقدار فعلا در کل نتیجه میگیرم تیمی که به منظور شرکت در المپیک حیوانات بسته شده در لیگ انسانها 10هم بشه عالی کار کرده

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
وقتي مربي يه بزرگتر تو تيم نگه نميداره وقتي تو نقل و انتقالات دنبال همه چي هست الا هافبك وسط وقتي امثال پروويچ رد مبكنيم تا اين يارو ماركو رو بخريم وقتي غلامرضايي بعد ٥تا بازي گند زدن هنوز فيكس بازي ميديم و نوروزي واسه يه تك به تك خراب كردن به نيمكت پيچ ميكنيم وقتي كمك مربيت داداشت بشه وقتي نوري تو بازي ٥٠٠مترم نميدوه وقتي همه اميدت اينه كه يه گل بزني بعد چون خط دفاعت خوبه همرو ناپلئوني ببري ميشه تا تهشو خوند سه بازي بيرون خونه دوتا باخت الفاتحه!

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
البته دوستان بهتره نوروزی رو با رضایی قاطی نکنیم مثل بد وبدتره رضایی اون بدتره هست نوروزی بد ولی بجز اون تک به تکی که خراب کرد انصافا سانترهاش خیلی بهتر از ماهینی و حسینی هست مشکل اینه که ما سانتر کننده خوب نداریم یکی مثل خسرو که سانتر کنه سید سر رو بزنه باید امسال یعقوب کریمی رو میگرفتیم

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
برای رسیدن به صدر جدول بای این بازی رو میبردیم... حیف شد
چون هفته بعد با فولاد بازی داریم هفته بعدشم با استقلال کارمون خیلی سخت میشه

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
خب ! اميدوارم دربي زياد آبرو ريزي نكنن !:eek:

یک خودروی نیروی انتظامی با بلندگو به پرسپولیس به خاطر نتایج ضعیفش اعتراض کرد.
به گزارش فارس، اتوبوس پرسپولیس بعد از ترک ورزشگاه در ترافیکی سنگین قرار گرفت که در این زمان یک تویوتا لندکروز نیروی انتظامی با بلندگوی خود به نتایج ضعیف پرسپولیس اعتراض کرد و از هواداران به خاطر حمایت از این تیم ضعیف پرسپولیس انتقاد کرد. صحبت‌های این ماموران انتظامی که از بلندگوی خودرو پخش شد موجب شد که بسیاری از ماشین‌ها متوجه شوند که بازیکنان پرسپولیس در اتوبوس هستند و آنها نیز به پرسپولیسی‌ها اعتراض کردند. پرسپولیس ديشب یک بر صفر بازی را به نفت تهران واگذار کرد.

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
چرا پرسپولیس نتیجه نمیگیرد؟
پرسپولیس را همه با فوتبالی که در دهه شصت به نمایش می‌گذاشت مقایسه می کنند، تیمی که در همان دقایق ابتدایی چنان بر حریفش می‌تاخت که کمتر تیمی می‌توانست تا دقیقه 20 دروازه‌اش را برابر سرخپوشان با انگیزه و تهاجمی بسته نگه دارد. آن زمان بازیکنان وقتی می‌باختند سرشان را پایین می‌انداختند و بدون اینکه تقصیر را گردن توپ و لباس و زمین بیندازند راهی رختکن می‌شدند و البته بازی بعد چنان فوتبالی ارائه می‌کردند که همه هوادارانشان شکست قبل را فراموش می‌کردند. این شکست‌ها برای سرخپوشان به ندرت پیش می‌آمد.

اما حالا شرایط کاملا متفاوت شده. دیگر از آن بازیکنان تکنیکی و گریزپای خبری نیست. دیگر از آن مدافعان قلدر و مستحکم خبری نیست. حالا دیگر کسی از هافبک‌های پرسپولیس به عنوان مردانی تکنیکی و تاثیرگذار یاد نمی‌کند. دیگر خبری از مهاجمانی که از هر فرصتی برای رسیدن به گل استفاده می‌کردند و اصطلاحا "مرده خور" نامیده می‌شدند اثری دیده نمی‌شود. مهاجمی را در پرسپولیس نمی‌بینید که بخواهد خوب سر بزند و با شوت‌هایش تور دروازه حریف را به لرزه درآورد.

حالا پرسپولیس مانده و بازیکنانی معمولی که توان انجام کوچکترین کارهای فوتبالی را هم ندارند و نه تنها عاملی برای خوشحالی و شادی هوادارانشان نمی‌شوند، بلکه آنها را با چشمانی اشکبار و دل‌هایی پرغصه راهی خانه‌هایشان می‌کند. حالا پرسپولیس پر شده از بازیکنانی که در طول 90 دقیقه حتی یک حرکت هم انجام نمی‌دهند که خوش بین‌ترین هواداراشان هم لب به تشویق بگشاید. این تنها مربوط به بازی پرسپولیس برابر نفت نیست. بلکه در دیدارهای قبلی لیگ سیزدهم هم همین روال بوده و ظاهرا قراری هم بر اصلاح امور نیست.

مردم پرسپولیس را هجومی و گلزن می‌خواهند، پرسپولیسی که از نام هیچ حریفی نترسد و فوتبال خاص خودش را بازی کند. اما مگر می‌شود بدون بازیکن خوب فوتبال خوب ارائه کرد؟ مگر می شود با چند بازیکن معمولی که مشخص نیست ملاک و معیار مسئولان برای جذب یا نگه داشتن‌شان در این تیم چیست، هواداران میلیونی را از دیدن یک فوتبال زییا سیراب کرد؟ مگر می شود از مهاجمانی که ظاهرا با دروازه بیگانه هستند انتظار داشت پرسپولیس در همان 20 دقیقه ابتدایی کار حریفانش را تمام کند؟ مگر می شود انتظار داشت وقتی سرخپوشان در نیمه اول خوب فوتبال بازی نمی‌کنند، با تفکرات مربی‌اش در نیمه دوم دگرگون شود؟

واقعیت پرسپولیس با آن چیزی که هوادارانش انتظار دارند بسیار تفاوت کرده. حالا دیگر از آن بازیکنان تکنیکی و دونده و گلزن که هواداران با صاحب توپ شدنشان نیم خیز می‌شدند و تا گل نمی دیدند نمی نشستند، خبری نیست. حالا پرسپولیس پرشده از بازیکنانی که در اوج فوتبال به این تیم می‌آیند و چند هفته بعد ضعیف‌ترین بازیکنان فوتبال ایران می‌شوند. حالا کاپیتان بودن در پرسپولیس به معنای تاثیرگذار بودن نیست. ظاهرا همین که بازوبندی به بازوی بازیکنی بسته شود و نامش کاپیتان باشد کافیست.

همه چیز این روزهای پرسپولیس را هم نباید تیره و تار دید. این تیم در خط دروازه و دفاع عملکرد خوبی داشته و گل های کمی دریافت کرده. بازیکنانی دارد که وظایفشان را بهتر از دیگران انجام می دهند و موفق تر از بقیه هستند. اما در مرکز زمین وضعیت آشفته و ناامیدکننده است. جایی که محمد نوری به عنوان کاپیتان انجام وظیفه می‌کند و شش دیدار است کسی اثری از او که باید تاثیرگذارترین باشد نمی بیند. قاسم دهنوی نشان داده که در آن همه جنگ و دعوا بین پرسپولیس و سپاهان، تیم اصفهانی یک برنده تمام عیار بود که او را جذب نکرد. بقیه هم اوضاع بهتری ندارند.

در خط حمله پرسپولیس باید دلش را به کدام بازیکن و کدام تاکتیک خوش کند. سیدصالحی هر چقدر هم تلاش می کند مهاجمی اثرگذار نیست. او بیشتر یک تخریب‌گر خط دفاعی حریف است تا مهاجمی زیرک و فرصت طلب که تیمش را صاحب گل کند. هادی نوروزی که ظاهرا در پرسپولیس جا خوش کرده، اوضاع بدتری دارد. او آنقدر پسرفت کرده که در تیم دایی "بی گلزن" هم جایی در ترکیب اصلی ندارد. غلامرضا رضایی که عضو تیم ملی بود و مهاجمی تاثیرگذار حالا به یک بازیکن معمولی تبدیل شده که فقط در زمین خوب می‌دود. جوان‌هایی هم که آمده اند حتما زمان می خواهند که با شرایط تیم آشنا شوند!

اما علی دایی در پرسپولیس چه می کند؟ او که در همه مصاحبه هایش تاکید کرده تیم را با خواسته خودش بسته و بازیکنانی را به خدمت گرفته که نیاز دارد. دایی شش هفته است هنوز نتوانسته اقدام مثبتی در روند تاکتیکی پرسپولیس ایجاد کند. تیم او همچنان کمترین برنامه را برای رسیدن به دروازه حریف دارد و گل نزدن کار اصلی اش است. تیم دایی این روزها بد بازی می کند و البته خوب امتیاز از دست می دهد. پرسپولیس شش هفته است بازی کرده و هر چند در بازی اول و در شرایطی که خیلی خوب نبود، تراکتورسازی را برد اما در دیدارهای بعدی نمایش ناامید کننده ای داشت.

تیم دایی در دومین دیدار برابر ذوب آهن بحران زده به تساوی رسید و در ورزشگاه آزادی مس کرمان را هر چند 2 بر صفر برد اما بازهم فوتبال زیبایی بازی نکرد. در هفته چهارم تیم دایی در دیداری ناامیدکننده تر از قبل به سایپا باخت و هر چند در هفته پنجم با یک گل ملوان را شکست داد اما در هفته ششم برابر نفت تهران شکست خورد. هر چند نمی توان قدرت تیم‌ها را از روی نامشان تشخیص داد، اما واقعیت این است که پرسپولیس بجز تراکتورسازی، هنوز با تیم های مدعی مثل سپاهان، فولاد ، استقلال و ... بازی نکرده و دیدارهای نسبتا آسانی را پشت سرگذاشته است.

امیدواری هواداران پرسپولیس این است که در هفته های آینده تیم علی دایی بتواند شرایط بهتری پیدا کند. این تیم باید در هفته آینده به مصاف فولاد صدرنشین و در هفته هشتم به مصاف استقلال برود. دیداری که برای هواداران هر دو تیم از اهمیت بالایی برخوردار است و خیلی از آنها اعتقاد دارند اگر همه دیدارهای لیگ را باختند ایرادی ندارد اما به تیم رقیب نبازند. باید دید دایی می تواند تا دربی بزرگ تهران تیمش را سروسامان دهد و بازیکنانش را به خود بیاورد تا حداقل برای دقایقی فوتبال زیبا و تماشاگر پسند ارائه دهند یا...؟

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
با درود به همه ی دوستان ، واقعا متاسفم از اینکه تیم بد بازی میکنه و یکی به زمین و رختکن و توپ و ... گیر میده ! مربی هم برمیگرده میگه گل اونا موقعیت مرده بوده !

آقا یعنی چی ؟!!!!!!!!! با خودمون که تعارف نداریم ، نفت چنتا موقعیت داشت و ما چنتا ؟

این بازیه پرسپولیس میکنه ؟

چند صفحه قبل اشاره کردم که بعد از چند ماه دوباره ماجرای رها و کن و ... شروع میشه ! ما چرا اشتباهات گذشته رو تکرار میکنیم ؟

پرسپولیس با دایی قهرمانی لیگ داشته ؟!!! بازی های جذاب و موفق داشته ؟!! ما الان انقدر بد بخت شدیم که فقط دنبال گرفتن سهمیه آسیا باشیم و استقلال و سپاهان و ... از قهرمانی حرف بزنن ؟

واقعا به کجا داریم میرسیم ؟! مسیر رو کسی میدونه ؟!!!

هر فصل یه مربی میاد و یکم کار میکنه و برو که رفتیم !!!

دایی اگه خوبه چرا نزاشتید بمونه ؟! چرا وقتی هوادار دوست داشت دایی بمونه یه فصل تمام فریاد زد علییییییییییییییییی داییییییییییییییییییییی کسی توجه نکرد ؟ اگه دایی بده چرا اوردیدش ؟

مگه من هوادار بازیچه ی سلایق شخصی شما هستم ؟ اگه هستم که هیچ ! اما اگه نیستم غلط میکنید که به دلبخواه خودتون مربی رو عوض میکنید و همه چیز رو میندازید گردنش ، و مدیر بعدی که میاد دوباره اون مسیر رو تکرار میکنه و ....

این وضعیت ما تو لیگه ، هرچند دوستان میخوان بگن که شروع لیگ هست و ... اما ما که خوب میدونیم که با این بازی ، جایگاه تیم آخر فصلم همینه که در سال های اخیر دیدیم .

دوستان عزیززززززززززززززززز . دارم هشدار میدم که ما داریم به بی راهه میریم ....

باید یک تغییر اساسی صورت بگیره و این جز با خصوصی سازی محقق نمیشه .

قدرت غیر قابل انکار من و شما در فضای مجازی برای هیچ مسئولی پوشیده نیست ، پس دست به دست هم بدیم و با اشاره ای گسترده به خصوصی سازی این باشگاه قدیمی و پر طرفدار ، سعی بر رفع مشکلی کنیم که چندین ساله گریبان گیر تیم محبوبمان شده .

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
با درود به همه ی دوستان ، واقعا متاسفم از اینکه تیم بد بازی میکنه و یکی به زمین و رختکن و توپ و ... گیر میده ! مربی هم برمیگرده میگه گل اونا موقعیت مرده بوده !

آقا یعنی چی ؟!!!!!!!!! با خودمون که تعارف نداریم ، نفت چنتا موقعیت داشت و ما چنتا ؟

این بازیه پرسپولیس میکنه ؟

چند صفحه قبل اشاره کردم که بعد از چند ماه دوباره ماجرای رها و کن و ... شروع میشه ! ما چرا اشتباهات گذشته رو تکرار میکنیم ؟

پرسپولیس با دایی قهرمانی لیگ داشته ؟!!! بازی های جذاب و موفق داشته ؟!! ما الان انقدر بد بخت شدیم که فقط دنبال گرفتن سهمیه آسیا باشیم و استقلال و سپاهان و ... از قهرمانی حرف بزنن ؟

واقعا به کجا داریم میرسیم ؟! مسیر رو کسی میدونه ؟!!!

هر فصل یه مربی میاد و یکم کار میکنه و برو که رفتیم !!!

دایی اگه خوبه چرا نزاشتید بمونه ؟! چرا وقتی هوادار دوست داشت دایی بمونه یه فصل تمام فریاد زد علییییییییییییییییی داییییییییییییییییییییی کسی توجه نکرد ؟ اگه دایی بده چرا اوردیدش ؟

مگه من هوادار بازیچه ی سلایق شخصی شما هستم ؟ اگه هستم که هیچ ! اما اگه نیستم غلط میکنید که به دلبخواه خودتون مربی رو عوض میکنید و همه چیز رو میندازید گردنش ، و مدیر بعدی که میاد دوباره اون مسیر رو تکرار میکنه و ....

این وضعیت ما تو لیگه ، هرچند دوستان میخوان بگن که شروع لیگ هست و ... اما ما که خوب میدونیم که با این بازی ، جایگاه تیم آخر فصلم همینه که در سال های اخیر دیدیم .

دوستان عزیززززززززززززززززز . دارم هشدار میدم که ما داریم به بی راهه میریم ....

باید یک تغییر اساسی صورت بگیره و این جز با خصوصی سازی محقق نمیشه .

قدرت غیر قابل انکار من و شما در فضای مجازی برای هیچ مسئولی پوشیده نیست ، پس دست به دست هم بدیم و با اشاره ای گسترده به خصوصی سازی این باشگاه قدیمی و پر طرفدار ، سعی بر رفع مشکلی کنیم که چندین ساله گریبان گیر تیم محبوبمان شده .
این تیمو مایلی کهن میتونست جمعش کنه ببینید صبا خداییش خیلی قشنگ بازی میکنه ولی حیف بازیکن دست مایلی نیست

A Z A D

Registered User
لایک‌ها
576
این تیمو مایلی کهن میتونست جمعش کنه ببینید صبا خداییش خیلی قشنگ بازی میکنه ولی حیف بازیکن دست مایلی نیست

LOL
مایلی کهن؟ خدای حاشیست. اولا که مربیگری بلد نیست. از سوابق چند سال اخیرش عیانه و دوما هرروز با یکی دعوا داره...

e4lyas

Registered User
لایک‌ها
2,399
متاسفانه تو تیم جدای مسائل فنی روحیه حرف اول رو میزنه ... !
حال داشته باشن میبرن .. حال نداشته باشن نمی برن ..

==
بازی خیلی بوی گل میداد :) .. البته از اونور .
==
مسائل فنی هم که میشه اشاره داشت به نوری / رضایی و عدم تغذیه درست از قسمت میانی به سمت حمله . . . !

تعویض دقیقه 89 برای نوروزی امیدوارم تلنگری باشه برای خودش و دیگران که فوتبالشون بگیر نگیر داره ...

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=2] به امید آینده 4-2-3-1[/h] نمی خواییم از امروز و همین شروع کار ساز مخالف بزنیم و تیم رو به حاشیه ببریم فقط و فقط سعی کردم توی مقالم بحث رو فنی کنم تا از نظر فنی نقطه نظر من هوادار بیان شده باشه ! حالا بگذریم از اینکه آقای دایی اول فصل یه بازیکنی رو به خاطر اینکه با تیم نبوده و هماهنگ نشده با تیم رد کرد و الان بعد از 2 ماه تمرین ما حتی یک هماهنگی کوچک در فاز حمله بین بازیکنانمون نمی بینیم !

خوب بریم سر اصل مطلب ، پرسپولیس تو این 6 هفته چه کارهایی کرد و چه کارهایی نکرد ! طبق معمول و پیش بینی آقای دایی سیستم 4-2-3-1 محبوب خودش رو برای پرسپولیس انتخاب کرده که از جهاتی مثبت و از جهاتی منفی هست ، چرا که در فوتبال ایران و با حضور اندک هافبک های تاثیرگذار وجود 3 هافبک تدافعی و بازیساز در یک تیم در عین واحد عملا امکان پذیر نمی باشد !!
اما باید به سیستم و سبک تدافعی تیم دایی تحسین گفت چرا که به هیچ تیمی مجال ارز اندام نمی دهد و هیچ تیمی در طول بازی نمی تواند موقعیت خطرناکی روی دروازه ایجاد کند چه بسا هر دو گل دریافتی پرسپولیس در این 6 هفته روی اتفاقات به ثمر رسیده است . در تصویر زیر نجوه قرار گیری بازیکنان پرسپولیس در فاز تدافعی را شرح داده ایم که عمل سد محکمی در مقابل هر تیمی است !
1.png
اما در زمان تغییر وضعیت به وضعیت تهاجمی بازیکنان خط هافبک و کناری و حتی مدافعین فاصله زیادی از هم گرفته و عملا شرایط حضور پر رنگ بازیکنان پرسپولیس در زمین حریف و ایجاد موقعیت را از بین می برد و هافبک های تدافعی پرسپولیس سعی بر ارسال های بلند برای مهاجمین کناری دارند و اکثر اوقات توپ در همین مرحله از دست رفته و یا در شرایط بهتر و پس از دریافت توپ توسط مهاجمین کناری به دلیل عدم وجود بازیکنی نزدیک به او توپ را هدر می دهد و ... .
در تصویر زیر تغییر وضعیت مکانی بازیکنان پرسپولیس ( بنفش ) و نحوه ارسال پاس ها ( آبی ) از حالت تدافعی به حالت هجومی در شرایط فعلی را نمایش داده ایم که همانطور که ملاحظه می کنید در اکثر اوقات بازی هافبک هجومی و مهاجم نوک ما بدون حتی کوچکترین تحرکی بی اثر خواهند شد و لقب بی غیرت را یدک خواهند کشید ! عملا با این سبک بازی فقط روی اتفاقات می توان به گل رسید یا با زدن گل زود هنگام تیم حرف را مجبور به حضور در زمین خود نموده و ضد حملات اثر گذاری را ترتیب دهیم که عملا شانس گلزنی کاهش خواهد یافت !

2.png
و اما چه باید کرد ! قاعدتا با کم کردن فاصله بین خطوط و ایجاد رابطه بین هافبک هجومی با هافبک های دفاعی و مهاجمین کناری با مدافعین کناری می توان از این سیستم به بهترین نحو بهره برد !
همان طور که در تصویر زیر نمایش داده ایم بازیکنان ما پس از دریافت توپ از حریف باید سریعا تغییر موضع داده و در وضعیت زیر قرار بگیرند ! در واقع با حضور 8 بازیکن در زمین حریف و 3 بازیکن در محوطه جریمه می توان هر حریفی را به زانو در آورد .

3.png
همانطور که در تصویر مشخص شده است بازیکنان از وضعیت تدافعی ( قرمز ) در مسیر های بنفشی که مشخص شده است به فاز تهاجمی ( زرد ) تبدیل می شوند و عملا در زمان حضور در زمین حریف از حمله ناگهانی حریف نیز جلوگیری می نمایند چون هر بازیکنی توسط 1 یا 2 بازیکن دیگر پشتیبانی می شود . پس تنها کاری که از نظر من هوادار آقای دایی باید انجام دهد تغییر روش حضور در زمین حریف است و تمرین هایی که باید در این زمینه انجام دهد تا پرسپولیس ، پرسپولیس شود !
در تصویر زیر وضعیت شانس هر بازیکن برای ارسال پاس (در سیستم پیشنهادی ) در فاز حمله را نمایش داده ایم که یقینا با این سبک و سیاق حضور بازیکنان در زمین حریف موقعیت های بیشتری برای ارسال پاس و شوت به دروازه ایجاد خواهد شد .
4.png

در آخرین تصویر وضعیت حرکتی بازیکنان در زمان حمله ( در سیستم پیشنهادی ) برای جلوگیری از ضد حمله و پرس در زمین حریف را نمایش داده ایم .
5.png
و اینها همه نظرات غیر کارشناسی من هوادار بود !
به امید موفقیت.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
سالارکیا : انتظار نداریم بازیکنان کارهای عجیب و بزرگ کنند/ منتظر گزارش دایی هستیم

پرسپولیس نیوز : رئیس کمیته انضباطی و مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: عملکرد بازیکنان را به دقت زیر ذره‌بین خواهیم برد.

محمود سالارکیا در مورد عملکرد ضعیف قرمزپوشان در دو بازی مقابل سایپا و نفت تهران گفت: درست است که در روزهای ابتدایی لیگ هستیم اما به دلیل آزرده شدن دل هواداران به دقت عملکرد بازیکنان را زیر ذره‌بین خواهیم برد تا مواردهای اتفاق افتاده را به هواداران گزارش دهیم.

وی افزود: البته من فنی نیستیم و به همین دلیل منتظر گزارش کادر فنی خواهم بود. در اولین فرصت نیز جلسه‌ای با دایی برگزار خواهیم کرد و در خصوص علل باخت و برخی کم‌کاری‌ها در اسرع وقت رسیدگی لازم را خواهیم کرد. برای جذب این بازیکنان، دایی، رویانیان و باشگاه خیلی زخمت کشیدند و آنها باید بدانند که چطور باید جواب این زحمات را بدهند ما نمی‌خواهیم کارهای عجیب و بزرگ بکنند اما دوست داریم دل هواداران را شاد کنند.

وی در پایان در پاسخ به این سؤال که کدام بازیکن کم‌کاری کرده و یا احتمال جریمه شدن بازیکنان هست یا خیر گفت: ما منتظر گزارش کادر فنی هستیم تا بررسی‌ها را انجام دهیم، اسم خاصی نمی‌برم اما اگر دایی و رویانیان صلاح بدانند به این مسئله بیشتر ورود خواهیم کرد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=2] منتقمی: دوشنبه جواب نهایی را به هامبورگی‌ها می‌دهیم/مذاکراتمان با خلعتبری به فینال رسیده[/h]
پرسپولیس نیوز : سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: در گفت‌وگوهای جداگانه‌ای که با هامبورگی‌ها داریم تا دوشنبه تکلیف حضور آنها در ایران را روشن می‌کنیم.

بهروز منتقمی در خصوص آخرین وضعیت خلعتبری و حضورش در پرسپولیس اظهار داشت: طبق صحبت‌هایی که رویانیان هم انجام داده و تا آنجایی که من در جریان هستم مذاکرات ما با خلعتبری در حال نهایی شدن است و به نظرم به فینال خود رسیده تا ان‌شا‌‌ء‌الله زودتر این بازیکن که کادر فنی هم ابراز تمایلش را برای جذب او اعلام کرده به پرسپولیس بیاید البته این در این باره تلاش‌های زیادی شده و خود رویانیان بیشتر توضیح خواهد داد.

وی در مورد عملکرد قرمزپوشان در روز گذشته گفت: بالاخره باخت همیشه تلخ است و بازیکنان ما باید برای دایی آبروداری کنند، دایی مربی‌ای نیست که با چند باخت و برخی مسائل زیر سؤال برود، او زحمات زیادی کشیده اما سعی می‌کنیم در دو روز آینده جلسه‌ای با کادر فنی داشته باشیم تا دلایل شکست‌ها را بررسی و مشکلات را برای کادر فنی برطرف کنیم. مطمئن باشید دایی بیشتر از همه مانند رویانیان از این باخت تلخ ناراحت است.

وی درباره آخرین وضعیت بازی پرسپولیس و هامبورگ نیز گفت: هامبورگی‌ها درخواست کردند که به آنها حق پخش تلویزیونی بدهیم که ما هم نمی‌توانیم این موضوع را قبول کنیم چون باید به صدا و سیما پول زیادی بدهیم، امروز و فردا مذاکرات تلفنی خود را ادامه خواهیم داد و روز دوشنبه تکلیف نهایی هامبورگ مشخص خواهد شد بالاخره ما هم چارچوب‌های خاص خودمان را داریم و نباید در این خصوص زیاد عجله کنیم، واقعا هیچ چیزی معلوم نیست اما سعی می‌کنیم با تعامل این مسئله را با هامبورگی‌‌ها حل کنیم.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=2] پنجعلی : بازیکنان پرسپولیس بی غیرت نیستند/ خود کریمی هم راضی نیست تشویق شود[/h]
پرسپولیس نیوز : مدیر تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه افت و خیز این تیم در مسابقات لیگ طبیعی است، گفت: بازیکنان پرسپولیس بی غیرت نیستند و وقتی تیم شکست می‌خورد هیچکس بیشتر از آنها ناراحت نیست.

محمد پنجعلی در خصوص شکست تیم فوتبال پرسپولیس مقابل نفت تهران در هفته ششم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: متاسفانه سه امتیاز حساسی را از دست دادیم. البته فکر می‌کنم تازه شروع مسابقات لیگ است و این می‌تواند یک تلنگر خوبی برای جدی گرفتن لیگ باشد.

وی افزود: احساس من این بود که بازیکنان مقابل نفت تهران سنگین بودند. گویا هنوز بدن بازیکنان وِل نکرده و باید یک مقدار به آنها زمان داد. در مجموع بازیکنان پرسپولیس بازی دلچسبی انجام ندادند.

مدیر تیم پرسپولیس با اشاره به افت و خیز این تیم در کسب نتایج لیگ، تاکید کرد: این طبیعی است. همانطور که گفتم ممکن است بدن یکسری از بازیکنان همچنان در شرایط بدنسازی قرار داشته باشد و به همین خاطر آنها سنگین بازی می‌کنند. به هر حال باید به پرسپولیس فرصت بیشتری داد چون قرار نیست در یک لیگ 30 هفته‌ای تمام مسابقات را ببریم.

پنجعلی همچنین درباره شعار تماشاگران پرسپولیس در پایان بازی با نفت که بازیکنان را بی غیرت دانسته بودند، گفت: مردم حق دارند. آنها از تیم توقع برد دارند ولی بازیکنان بی غیرت نیستند. بازیکنان پرسپولیس جایگاه خودشان را می‌دانند وقتی تیم می‌بازد هیچکس از آنها ناراحت‌تر نیست. به نظرم تماشاگران باید صبورتر باشند چون لیگ فراز و نشیب زیادی دارد.

وی درباره تشویق علی کریمی هم یادآور شد: خود کریمی هم دلش نمی‌خواهد با تشویق شدنش تیم مشکل پیدا کند. قطعا با این روند پرسپولیس و در نهایت خود مردم لطمه می‌خورند.

مدیر پرسپولیس در پایان در خصوص اینکه کریمی همانند دو فصل پیش که علی دایی از سوی تماشاگران تشویق می‌شد، به نماد اعتراض تبدیل شده است، گفت: آن داستان فرق می‌کرد و مربوط به مربیگری بود! در هر حال پرسپولیس بدون مردم هیچ است ولی امیدوارم آنها تا روز آخر لیگ از تیمشان حمایت کنند.

تیم فوتبال پرسپولیس روز جمعه در چارچوب هفته ششم لیگ برتر مقابل نفت تهران قرار گرفت و با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=2] تاج: از رویانیان و دایی تشکر می‌کنم که شکست‌‌‌شان را به ورزشگاه تختی ربط ندادند[/h]
پرسپولیس نیوز : رئیس سازمان لیگ گفت که از این هفته بهترین بازیکن اخلاق و فنی در پایان تمام همه مسابقات لیگ برتر معرفی خواهد شد.

مهدی تاج درباره برگزاری دیدار نفت تهران و پرسپولیس در ورزشگاه تختی گفت: از رویانیان و دایی تشکر می‌کنم که شکست‌شان را متوجه ورزشگاه تختی نکردند و به برگزاری این بازی در ورزشگاه تختی احترام گذاشتند. با وجود اینکه پرسپولیس در آخرین لحظه شکست خورد اما این دو نفر هیچ صحبتی در این باره انجام ندادند.

وی تصریح کرد: برگزاری دیدارها در ورزشگاهی که تیم‌ها در آن میزبان هستند رویه خوبی است با این حال باید در ورزشگاه تختی اقداماتی صورت گیرد تا مسابقات مطلوب‌تر برگزار شود. این ورزشگاه از لحاظ خروجی و ورودی مشکلی ندارد و من تا آخرین لحظه و تا زمان تخلیه کامل ورزشگاه حضور داشتم و مشکلی از این بابت نبود.

تاج افزود: تنها مشکلی که وجود دارد این است که بین جایگاه خبرنگاران، VIP و VVIP باید حائلی به وجود آید تا خبرنگاران راحت‌تر به کارشان ادامه دهند. ظاهرا خبرنگاران خیلی راضی نبودند که جایگاه ویژه در کنار آنها حضور داشتند چرا که آنها باید به نحو مطلوب کار رسانه‌ای‌شان را انجام دهند و این موضوع تاثیر منفی در کارشان ایجاد می‌کرد.

رئیس سازمان لیگ اظهار داشت: اگر راه‌آهن و نفت می‌خواهند در ورزشگاه تختی بازی‌های خانگی خود برگزار کنند باید این مشکلات را برطرف کنند.

وی در خصوص برخی انتقادات به میزبانی ورزشگاه تختی و چمن این ورزشگاه گفت: آنچه که ما دیدیم شرایط میزبانی خوب بود و این شرایط برای استقلال هم وجود دارد. استقلال هم همانند پرسپولیس باید هم در کرج به میدان برود و هم در تختی بازی کند.

تاج درباره انتخاب بهترین بازیکن اخلاق و فنی در مسابقه روز گذشته گفت: با همکاری شرکت نفت سپاهان این کار صورت گرفت و از هفته آینده در تمام مسابقات لیگ و در تمام ورزشگاه‌ها بازیکن اخلاق و بازیکن فنی هر مسابقه انتخاب می‌شود و جایزه‌ای به آنها تعلق می‌گیرد. این کار خوبی است که آن را ادامه خواهیم داد.

وی درباره چگونگی انتخاب این نفرات تصریح کرد: گروه کارشناسی این کار را انجام می‌دهد و در حال تدوین آیین‌نامه‌ای برای این موضوع هستیم.

تاج درباره اینکه دیدار استقلال و راه‌آهن سورینت به تعویق می‌افتد یا خیر عنوان کرد: تکلیف این موضوع امروز مشخص می‌شود و پس از بررسی اعلام می‌کنیم که این دیدار یکشنبه یا دوشنبه هفته جاری برگزار خواهد شد.

رئیس سازمان لیگ درباره صدور ID کارت خبرنگاران گفت: همه چیز در این باره در اختیار سازمان لیگ نیست و وزارت ورزش هم پیگیر این ماجرا است. جلسات خوبی برگزار کرده‌ایم و به نتایج مطلوبی هم رسیده‌ایم و امیدواریم در اسرع وقت ID کارت خبرنگاران صادر شود.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
نقد داوری دیدار نفت و پرسپولیس؛ اشتباه در دقایق آخر/خطای هند آشکار مدافع نفت

پرسپولیس نیوز : یکی از کارشناسان داوری فوتبال معقتد است که داور دیدار نفت تهران و پرسپولیس قضاوت خوب و قابل قبولی ارائه داد، اما در دقایق پایانی به دلیل خستگی چند اشتباه داشت.

محمد ریاحی درباره عملکرد یدالله جهانبازی و کمک‌هایش در دیدار تیم‌های فوتبال نفت تهران و پرسپولیس، اظهار کرد: به نظرم داور قضاوت روان و خوبی داشت. گل بازی در دقیقه‌ 92 به ثمر رسید به مشکلی پیش نیامد. اگر این گل زودتر زده می‌شد، اداره کردن بازی برای داور مشکل می‌شد.

* نیمه اول با دو اشتباه ساده

ریاحی در ادامه عملکرد جهانبازی را در نیمه اول مطلوب توصیف کرد و گفت: داور در این نیمه فقط دو اشتباه ساده داشت، او یک خطا به سود نفت و یک خطا به سود پرسپولیس نگرفت. در صحنه اول کمک داور نزدیک به صحنه بود و در صحنه دوم خود داور در نزدیکی صحنه حضور داشت.

* آوانتاژهای زیبا

این کارشناس داوری در ادامه از جهانبازی به دلیل آوانتاژ‌های به موقع تمجید کرد و گفت: داور سه آوانتاژ زیبا داشت که زیبایی بازی را دو چندان کرد. آوانتاژ چاشنی بازی است و باعث می‌شود که تماشاگران از آن لذت ببرند.

* اخطار به عالیشاه درست بود

ریاحی همچنین به صحنه‌ای که بازیکن پرسپولیس از داور اخطار گرفت اشاره کرد و افزود: امید عالیشاه، استارت‌های سریعی دارد. در آن صحنه، عالیشاه استارت سریعی زد و مرتکب خطا شد، اما بلافاصله با شبیه سازی خود را به زمین انداخت. داور در این صحنه به دلیل شبیه سازی به او کارت زرد داد نه به خاطر خطایی که مرتکب شد و تصمیم داور صحیح بود.

* بازوان قدرتمند داور

ریاحی در ادامه بار دیگر از عملکرد جهانبازی و کمک‌هایش تمجید کرد و گفت: کمک‌های جهانبازی در این دیدار، بازوان قدرتمند او بودند که به خوبی از او حمایت کردند. اگر بخواهم عملکرد داور را ارزشیابی کنم باید بگویم که فکر نمی کردم او بتواند بازی را اداره کند، اما خیلی خوب این کار را کرد. داور در این بازی حق کسی را ضایع نکرد.

* اشتباه‌های دقایق پایانی

این کارشناس داوری در ادامه گفت: هر چه به آخر بازی نزدیک می‌شویم، میزان اشتباه‌های داور و بازیکنان بیشتر می‌شود. بیشتر اتفاق‌هایی که در بازی رخ می‌دهد هم در همین دقایق رخ می‌دهد. جهانبازی در 10 دقیقه‌ آخر خسته بود و چند اشتباه در تصمیم‌هایش داشت. در آن دقایق هر تصمیمی که داور می گرفت با اعتراض بازیکنان همراه می‌شد.

* خطای هند آشکار مدافع نفت

ریاحی ادامه داد: در دقیقه‌ 79 ، در حالی که سید صالحی می توانست به سمت دروازه‌ نفت حرکت کند، مدافع این تیم آشکارا با دست توپ را از جلوی پای بازیکن پرسپولیس دور کرد، اما داور خطا را اعلام نکرد. البته این خطا جریمه شخصی نداشت، ولی اگر مانع یک موقعیت خطرناکی می‌شد، می توانست کارت زرد داشته باشد.

* ضرب و شتم داور لیگ پایه پیگیری شود

ریاحی در پایان به ضرب و شتم داور یکی از دیدارهای لیگ پایه تهران اشاره کرد و گفت: هیات فوتبال استان تهران باید خیلی قاطع و محکم در این پرونده‌ ورود کند. اگر مربی داور کتک زده است باید مادام العمر محروم شود، اما اگر داور شروع کننده زد و خورد باشد باید با او برخورد کنند.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
حسینی: بهانه‌جویی نمی‌کنم اما زمین تختی دست‌انداز داشت/ هواداران صبور باشند

پرسپولیس نیوز :مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از هواداران می‌خواهم در ادامه مسابقات لیگ برتر صبورتر باشند.

بازی مقابل نفت را چطور بود؟
بازی بدی نبود. به نظر من ما در طول بازی خوب بازی کردیم و چه بسا اگر کمی در ضربات آخر با دقت بودیم می‌توانستیم به گل‌ هم برسیم. به نظرم ما خوب بودیم.

اما برخی‌ها مخالف این حرف شما هستند؟
ببینید، بازی دست ما بود. از همان روز اول بازی‌ها هم گفتم که تیم‌ها مقابل ما به دنبال ضدحمله هستند تا همین اتفاقات نیز برای ما در حال افتادن است. باز هم می‌گویم که حق ما در دیدار مقابل نفت باخت نبود اما متاسفانه در دقیقه بدی گل خوردیم و این اتفاق افتاد.

اما در خط حمله هم حریف خیلی خطرناک بود.
ما همه بازیکنان را خطرناک فرض می‌کنیم. بالاخره هیچ وقت تیم‌ها نمی آیند که مقابل ما اشتباه کنند. صددرصد توان خود را مقابل پرسپولیس به نمایش می‌گذارند اما ما خوب آنها را مهار کردیم و باز هم می‌گویم در شکست‌ها همه مقصریم و باید جبران کنیم.

هواداران خیلی ناراحت بودند و حتما شعارها را شنیدید.
هواداران همیشه حق دارند. شمال و جنوب، شرق و غرب ندارد. همیشه ما را شرمنده خودشان با حمایت‌هایشان می‌کنند. اما من از آنها می‌خواهم علی‌رغم اینکه خیلی ناراحتند، اما صبورتر باشند تا انشاءالله از این بازی‌ها ما درس بگیریم و با تلاش و یکدلی بیشتر به اهدافمان برسیم.هواداران دیروز هم برای ما سنگ‌تمام گذاشتند و آنها خودشان می‌دانند ما چه شرایطی داشتیم. باور کنید وقتی هواداران را پس از سوت بازی دیدم وضعیت عجیبی داشتم، اما انشاءالله همه چیز حل می‌شود.

برخی‌ها معتقدند بعد از برگزاری شش هفته دو باخت برای پرسپولیس اصلا خوب نیست.
ما تازه ابتدای راه هستیم. من به شما گفتم ما بد بازی نمی‌کنیم اما تیم‌ها می‌آیند آنقدر بسته بازی می‌کنند که شاید فوتبال ما را هم خراب می‌کنند. صددرصد جبران می‌کنیم. ما در دو بازی گذشته که باختیم حقمان برد بود اما در ضدحملات حریف صاحب فرصت شده و هر طوری توانسته بهترین استفاده را کرده است.

فقط مشکل همین است؟
به خدا من نمی‌خواهم باخت‌مان را گردن چیزی بیندازم. شرایط توپ را خودتان می‌دانید و نیازی نیست من هم دوباره درباره‌اش زیاد حرف بزنم. اما زمین بازی بر خلاف چیزی که از بالا می‌دیدید خیلی فرق داشت. نه امکان کنترل توپ وجود داشت و نه مسیرش را می توانستیم تشخیص دهیم. زمین تختی دست‌انداز داشت. البته این شرایط برای تیم حریف هم بود اما اگر در چند صحنه دیدید که کمی خطوط دفاعی ناهماهنگ بود دلیلش همین بود. البته نفتی‌ها با این شرایط آشنا بودند ولی ما با تمرین در درفشی‌فر و بازی در آزادی با این شرایط آشنا نبودیم. حتی وضعیت چمن تختی را من در استان‌ها هم کم‌تر دیده‌ام. این یک بهانه و توجیه نیست، بلکه حرف‌هایی است که باید زد.

پس با این حرف‌ها معتقدید که خوب بودید؟
بله، ما تیم‌مان بد نبود. اما بلد نبودیم که توپ را بالا ببریم و مستقیم بازی کنیم. ولی نفت قشنگ این کار را بلد بود. به خاطر همین دچار مشکل شدیم. البته اگر این کار را ما انجام می‌دادیم همه می‌گفتند که فوتبال پرسپولیس فقط شده توپ‌های بلند. بالاخره باید از این مسائل درس عبرت بگیریم. دیروز بچه هایمان اصلا نمی‌توانستند روی زمین توپ را به حرکت درآورند، چون زمین شرایطش را نداشت. با وجود اینکه سخت است، اما باید این شکست را فراموش کنیم.

اگر تکرار شد چطور؟

انشاءالله این اتفاق نمی‌افتد. ما بازی بسیار سختی را مقابل فولاد خوزستان داریم و در ورزشگاه خودمان با آنها بازی می‌کنیم. اگر دو باخت گذشته را نداشتیم چه بسا الان در بالای جدول بودیم. اما این اتفاق در هفته‌های اولیه افتاده را باید جبران کنیم. ما باید مقابل فولادی بازی کنیم که مدعی است و انشاءالله بتوانیم با مهار بازیکنان خوب آنها و با تمرینات و تمرکز خوب با یک نتیجه خوب این بازی را فراموش کنیم.

چرا در پایان مسابقه عصبانی بودی؟

ببخشید باخته بودیم. بالاخره مقابل چشمان هواداران ما نتیجه تلخی را کسب کردیم و باید ناراحت می‌شدم.

برخی‌ها معتقد بودند شما به خبرنگاران بعد از بازی توجهی نداشتید.

پس از اینکه از منطقه اختصاصی برای مصاحبه با رسانه ها در حال رد شدن بودم ناگهان خبرنگاری برای مصاحبه به سمت من آمد و من هم گفتم صحبت نمی‌کنم. من نمی‌دانم حالا چرا برخی مسائل مطرح می‌شود. من که همیشه پس از باخت و بردها اولین نفری بودم که صحبت کردم. اما این بار واقعا ناراحت بودم و به همین دلیل سریع از آن منطقه رد شدم. مسئله خاصی در کل نبود.

علی دایی هم پس از این باخت خیلی ناراحت بود؟

بله، دایی هم خیلی ناراحت بود اما ایشان به نظر من فرصت می‌خواهد تا بتواند راحت‌تر به اهدافش در تیم برسد. بالاخره ما تیم بسیار جوانی داریم که فرصت و حمایت می‌خواهد تا به هماهنگی و خواسته دایی برسد.من باز هم می‌گویم در دو بازی قبلی که باختیم مخصوصا مقابل سایپا باید 5 گل می‌زدیم در همین بازی با نفت زمین اجازه نداد تا توپ را بچرخانیم و حتی می‌توانستیم از چند فرصت خودمان استفاده کنیم. اما در کل نشد و انشاءالله باید امیدوار باشیم. من باز هم در پایان از هواداران می‌خواهم که پرسپولیس را حمایت کنند تا انشاءالله بتوانیم در بازی با فولاد نتیجه بازی با نفت را جبران کنیم.

به نظرت آیا شناخت گل‌محمدی از پرسپولیس برایتان دردسرساز نشد؟

نمی‌دانم. اما ما کار خودمان را کردیم ولی بازی بسته حریف و استفاده از توپ‌های بلند که ما اینکار را در زمین نفت بلد نبودیم اجازه نداد تا تیم ما به نتیجه خوب برسد. البته اگر گل را زودتر می‌خوردیم مطمئن باشید جای جبران داشت. اما نشد و انشاءالله بازی بعدی جبران می‌کنیم.

بالا