• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
داداش لایک کردی یعنی قبول داری
پس از این طرز بازی کردن این پرسپولیس دیگه تو این تایپک دفاع نکن

من غلط کردم دفاع کردم.من بازی قبلیم که بردیم اومدم گفتم افتضاح بودیم بچه ها گفتن نه عالی بودیم

من فقط مشکلم گیر دادن به سرداره.سردار همه کار برامون کرده

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
اگه روی توپ مرده هم کل زده باشن ما هم موقعیت های شاخی نداشتیم.

سید صالحی بد بختو دیدین چقدر ضربه سر زد.

اصن این بچه استعداد بالایی واسه ضربه سر زدن داره ولی سانتر کناش کجان؟

فقط بلدن توپو بدن به رضایی کوتاه قد که از راست می دوه چپ از چپ میره راست ، از راست میره توالت ، فوقشم یه خطا می گیره که به لطف دهنوی و نوری میفرستن بیرون ورزشگاه :|

ما دروازبان خوبی داریم، بنا براین سر اون بحث نکنید.

مشکل ما هافبکه.

اون نوری شاسگول :| ، اون عالیشاه که سن بچه من نمیشه از این خاک بر سر بهتر بازی می کنه

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
من کاربر قدیمی این تاپیک هستم. از دو سال پیش که استیلی اومد دیگه از طرفداری پرسپولیس انصراف دادم. الان دو ساله پاکم. و خدا رو شکر اعصاب و روانم خیلی آروم بوده و از این بابت خدا رو شکر میکنم. و تعجبم از این هست که شما چجوری میخواید یه سال دیگه اعصابتون رو بازیچه این فوتبال قرار بدید. آخرین قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر مربوط به 5-6 سال پیش هست که بازی آخر خوده منم تو استادیوم بودم و بعد از اون دیگه این تیم درست نشد که نشد. هر سال هم بدتر از پارسال

داش منصور یادت گرامی ...
از پست هاتون فیض میبردیم ...
حیف از عمری که به پای این آشغالا تلف شد ...

خدایی پست هایی که امثال شما مرجان یوسف رونان و ... میدادین یه مدت تسکینی بود بر این تیم مریض ولی حالا همه تو این کلوپ مریض شدیم و تسکینی نیست !

از مدیریت محترم تقاضا دارم حداقل بزارن یه سری فحش $#@$@# به این مجموعه رو به مدت یک فصل آزاد کنن ...

با تشکر

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
نفت چی داشت که ما رو برد ..................... ؟ نفت چی داشت که ما بهش باختیم ...................... ؟

نگران بازیهای گنده ترم ...........................

به این تیم خلعت و حقیقی و پیام و پولادی اضافه بشن .......بهتر میشه ...............

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,559
معضل بازیساز یقه تیم محبوب شما رو هم گرفته و خوب یک بازیساز خوب این روزها مثل یک الماس نایاب شده ولی خوب شما میبینید نسل این جور بازیکنها در کل رو به انقراضه به عنوان مثال در فوتبال جهان شما غیر از ژاوی و اینیستا و چند تا بازیکن دیگه خیلی اینجور بازیکنها رو نمیبینید در صورتی که در گذشت هر تیمی تقریباً یک بازیساز داشت نمیشه دقیقاً دلیل این امر رو موشکافی کرد ولی شکل فوتبال این سالها تغییر کرده و بازیکنها فیزیکال تر شدن و دوندگی ها بیشتر چیزی که توی تیمهای ایرانی وجود نداره دوندگی کافیست الان تو تیم شما یک بازیکن خلاق وجود نداره و ضمن اینکه خیلی فرصت صد در صد خلق نمیشه و بیشتر از مالکیت خودشون نمیتونند استفاده کنند و این مشکل این روزهای این تیمه من فکر میکنم عدم دوندگی کافی و نداشتن برنامه برای رسوندن بازی به یک سوم دفاعی تیم حریف باعث شده موقعیتی برای تیم شکل نگیره و خوب باید منتظر فرصتی برای اشتباه بازیکنهای حریف و یا اتفاقات غیر منتظره بود که وقتی شما به همچین چیزهایی دل ببندی نمیشه بدون نوسان همه بازیها رو نتیجه بگیری به زبان ساده برنامه ای برای رسیدن به دروازه حریف وجود نداره و وقتی زمین دست تیمه نه هدفی برای سرعت دادن دارند و نه برنامه ای برای رسیدن به دروازه و وقتی شما برنامه ای ندشاته باشی این مالکیت بازی حتی میتونه در مقابل تیمهایی که خوب ضد حمله میزنند به شما ضربه بزنه......

Last edited:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=2]پاسخ‌های عجیب بازیکنان پرسپولیس پس از باخت[/h][h=2][/h]
203x136xjalal-interview.jpg.pagespeed.ic.04EopD3AR_.jpg
پرسپولیس نیوز : پس از باخت تیم فوتبال پرسپولیس در برابر نفت تهران برخی از بازیکنان این تیم حاضر به مصاحبه با اهالی رسانه نشدند.
پس از اینکه پرسپولیس در ورزشگاه تختی با نتیجه یک بر صفر مقابل نفت تهران شکست خورد برخی از بازیکنان این تیم از جمله سید جلال حسینی، امید عالیشاه، قاسم دهنوی، حسین ماهینی و غلامرضا رضایی مصاحبه نکردند.

سید جلال حسینی در پاسخ به خبرنگاران درباره بازی گفت: هیچ چی!

امید عالیشاه نیز گفت: جان مصاحبه کردن ندارم!

قاسم دهنوی هم در پاسخ سوالی درباره بازی تیم پرسپولیس گفت: باختن حرف ندارد!

حسین ماهینی و غلامرضا رضایی نیز گفت‌وگویی با اصحاب رسانه نداشتند.

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160

به این تیم خلعت و حقیقی و پیام و پولادی اضافه بشن .......بهتر میشه ...............

نفت هیچی نداشت ولی یخورده فکر داشت !
که چرا داره بازی میکنه ؟! فقط برای برد حتی تا لحظه آخر

تیم علی دایی بهش فهمونده شده فقط گل نخورین ! گل زدن اصلا مهم نیست ! بالاخره شانسکی یه کاری میشه !
یک حرکت تیمی ندیدیم ! حتی بازی های قبلی و گل هایی که زدیم !
همش روی خلاقیت بازیکن بوده و بس

دقیقه 90 جناب مدافع آخر یه طوری زور میزاره پشت توپ برا پاس رو به عقب که همینو یکم روش بزاره قشنگ میتونه از وسط زمین تور دروازه حریف رو پاره کنه ! ولی حاضر نیست !

ممد نوری شوت میزنه توپ میوفته خونه ی ما !

ولش کن آقا حوصله بحث کردن درباره این آشغالا رو دیگه ندارم .... خدافظ

H a s t i

Registered User
لایک‌ها
425
داداش بیخیال بحث سردارو وسط نکشین که اصلا خوشایند نیست.ایشون زندگیشو وقف پرسپولیس کرده

سردار سردار نكنيد !!! از روزي كه اومده فقط هارت و پورت زيادي كرده اين سردارتون از همون اولي كه اومده يه روز خوش ديديد جز شوهاي تبليغاتي !!! تيم در حد محلات رفتن ايتاليا عكس يادگاري ميگيرن برا من !!! از روزي كه اومده هر بازيكني تو پرسپوليس بوده به گند كشيده شد يكسري هم كه رفتن يكسري رو هم با شوي تبليغاتي تبديل به رونالدو كردن ( حقيقي و ... )

عمه ي من بود با علي كريمي مشكل پيدا كرد عمه ي من بود كه رفت دايي رو اورد عمه من بود كه تو اون شرايط برداشت اون ژوزه رو اورد عمه ي من بود كه تيم مربي نداشت بازيكن ميخريد عمه من بود هر روز از خودش مصاحبه در ميكرد و حاشيه سازي عمه من بود كه با دايي دعوا ميكرد حالا دايي شده اسطوره عمه من بود ريد به تيم ...

حالا بريد حال كنيد اقا برن دنبال فضاپيماي پرسپوليس برن تو مريخ پرچم پرسپوليس هوا كنيد بريد شبكه بزنيد و و و

تيم فقط نيلسون و سيد جلال و بنگر هست بقيه هم نميدونند تكليفشون تو زمين چيه

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
هفته دیگه میترکونیمشون ................................. باید یه درس خوب به فرکی بدیم ...........

آره اصلا شک نکن ... بعد باخت باید یه مساوی بگیره بعدش میره بعدم 5تارو پشت سر هم میبازه ...

علی داییه دیگه ...

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
داداش گلم یعنی چی این حرف من غیرتم از همه این بازیکن ها بیشتره پس برم تو تیم بازی کنم دیگه
اقا بیاین نظر بدین داداش گلم 12 سال دروازه بان بودم مسابقات زیادی هم شرکت کردم جایگیری اشتباه رو میفهمم کی هست که ندونه نیلسون روی هر دو گل فصل قبل فینال جام حذفی مقصر بود 10 تا عکس و کلیپ اموزشی برات میزارم که همشون نحوه جایگیری دروازه بان تو این موقعیت ها رو گفتن .
داداش نیلسون خوب اما من بهت میگم کافیه توپ به سمت بالا و مخصوصا زیر طاق و سه کنج بره تا اهمیت قد دروازه بان همینطور استیل مشخص بشه 3 تا توپ رو اودوکیچ از جایی دراورد که نیلسون اون توپ ها رو حتی واسش نمیتونه پرش کنه

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
واقعا بیکاریم که میایم 2 ساعت بازی های این تیمو می بینیم و یه چند تا جوون جفنگی که فقط می خوان خئودشونو جلوی تلوزیون و دوربینانشون بدن شدن بدبختی های پیروزی.

اون یارو میلیونی و میلیاردی حقوق می گیره و بی خیاله.

اون وقت ما داریم حرص می خوریم.

تیم باید ثبات داشته باشه ، نه اینکه یه بازی خوب بازی کنه یه بازی 4 تا بزنه یه بازی 5 تا بخوره.

هر چی قد کوتاهه گذاشتن مهاجم پیروزی.

یه دونه سید داریم که اونم واسش سانتر نمی فرستن.

اون موقع که سر زن نداشتیم راه به راه سانتر می کردن حالا که سید و داریم انگاری بلد نیستن سانتر کنن.

اون نوری هم بدرد بادمجون واکس زدن می خوره.

سوپر لایک داداش

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
بچه ها همه دلم میخواد نظر بدین.جان عزیزانتون آودوکیچ از نیلسون بهتر بود؟؟؟
خدا شاهده غیرت نیلسون از همه بازیکنا بیشتره

نیلسون حرف نداره

فعلا خیلی از آودوکیچ بهتره

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
فرق اودوکیچ و نیلسون مثل فرق نویر و چزنی(ارسنال) هست بعضی توپها رو هر دو میگیرن بعضی توپ ها رو هردو گل میخورن اما بعضی توپ ها رو نویر میگیره که چزنی فقط نگاه میکنه بهش نمیشه گفت چزنی (اخرش ما نفهمیدیم اسم درستش چیه) دروازه بان بدی هست اما تفاوتش با نویر کاملا واضح هست همین رحمتی رو ببین تو الان میتونی بگی نیلسون از رحمتی بهتره؟ اما من بهت میگم اودوکیچ از رحمتی بهتر بود چون علاوه ر اون عکس العمل ها در خروج ها اشتباه نداشت

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
سید صالحی تو جریان بازی کلا 2تا توپ ناقص بهش رسید
و عباس زاده 1دونه که اونم پاس داد

این یعنی تیم مریضه !

دوستان فصل قبل رو بیاد بیارید که میگفتیم خوب بازی میکنیم و گل نمیزنیم ! یحیی میتونست این فصل مارو به اون چیزی که میخواستیم برسونه

تف به ذاتت یحیی با اون کاری که کردی ...

واقعا من رو چه حسابی به این این تیم دل بسته بودم امسال !!!

زنده باد آرسنال و آرسن ونگر :دی

وقتی که جام حذفی رو باختیم گفتم یحیی باید بمونه همه مخالف من بودید

یادتون رفته

یحیی الان به دردمون میخورد

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
من غلط کردم دفاع کردم.من بازی قبلیم که بردیم اومدم گفتم افتضاح بودیم بچه ها گفتن نه عالی بودیم

من فقط مشکلم گیر دادن به سرداره.سردار همه کار برامون کرده

سردار همه کاری برای ما کرده واقعا انصاف نیست چیزی بهش بگیم

بالا