• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
عکس یادگاری خلبانان و میهمانداران با رویانیان/ هواداران پیگیر وضعیت خلعتبری

اولین پرواز هواپیمای پرسپولیس با 302 مسافر به سمت کربلا انجام شد.
13920412000529_PhotoA.jpg

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از پیگیری‌های محمد رویانیان سرانجام اولین پرواز هواپیمای پرسپولیس با آرم و نشان باشگاه با 302 مسافر ساعت 10 امروز به سمت عراق و نجف انجام شد.
این هواپیمای ایرباس امروز در شرایطی برای اولین بار عازم نجف شد که با توجه به موافقات قبلی به رنگ‌های قرمز و نام پرسپولیس آماده شده بود.
رویانیان نیز قبل از ورود به هواپیما بر روی پلکان ایستاد و ضمن تشکر از کلیه خدمه و خلبانان برای هواپیمای پرسپولیس آرزوی موفقیت کرد.
وی همچنین باتعدادی از خلبانان پرسپولیس و حتی هواپیماهای دیگر و خدمه و میهمانداران در محوطه فرودگاه امام ***** و در کنار هواپیمای پرسپولیس عکس یادگاری انداخت و در فاصله دو هفته مانده به دربی پرسپولیس و استقلال عدد 6 را همراه با خلبانان به سمت دوربین‌ها نشان داد و عکس یادگاری گرفت.
همچنین هواداران پرسپولیس که در این هواپیما و فرودگاه امام ***** هم کم نبودند از آخرین وضعیت خلعتبری از رویانیان سوالاتی می‌کردند که او نیز اعلام کرد انشاءالله تا فردا خلعتبری پیراهن پرسپولیس را می‌پوشد و اگر خدا بخواهد به استقلال گل می‌زند.

این پرواز در شرایطی انجام شده که ابتدا هواپیمای پرسپولیس صبح امروز عازم کربلا و نجف خواهد شد و سپس به مشهد بازمی‌گردد و مجددا به عراق خواهد رفت.
این پرواز ساعت 5 بعد از ظهر امروز به تهران بازخواهد گشت که رویانیان در آن حضور دارد.

perspoli3

Registered User
لایک‌ها
322
ببند دیگه واویلا ' این زردا دست به کار شدن ...

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
[h=1]مقایسه جالب علی دایی با کریس رونالدو از سوی خارجی‌ها +عکس[/h]
[h=2]یکی از صفحات مربوط به فوتبال خارجی در فیس بوک مقایسه جالبی بین علی دایی و کریس رونالدو انجام داده است.[/h] به گزارش نامه، صفحه خارجی Soccer Memes (الگوهای رفتاری فوتبال) در فیس بوک عکس جالبی در خصوص علی دایی و کریس رونالدو منتشر کرده است.
هدف این عکس، مقایسه گل های بین المللی دایی و رونالدوست.

44596

پ ن : ایسنا - گرت بیل با رکورد شکنی به رئال مادرید پیوست

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
حضور هامبورگ در ایران در آستانه منتفی شدن/مخالفت با دادن حق پخش به آلمان‌ها

به گزارش خبرگزاری فارس، یکی از شروط حضور باشگاه هامبورگ آلمان در ایران دادن حق پخش تلویزیونی به این باشگاه بود. پرسپولیسی‌ها در این باره رایزنی‌های زیادی کردند اما با توجه به هزینه بالای این موضوع نتوانستند به هامبورگی‌ها جواب مثبت دهند از همین رو باشگاه پرسپولیس به هامبورگ آلمان اعلام کرد که نمی‌تواند حق پخش تلویزیونی را برای یک بازی نمادین به آنها بدهد و با این حساب در صورتی که هامبورگی‌ها با این نظر قرمزپوشان مخالفت کنند، حضور این تیم در ایران منتفی می شود.

گفتنی است، مسئولان باشگاه پرسپولیس حتی جلسه‌ای نیز با مسئولان هیئت فوتبال استان تهران داشته‌اند و آنها آمادگی خود را برای برگزاری این بازی اعلام کردند.

ARMF

مدیر بازنشسته ورزش
لایک‌ها
18,108
حمله قلبي دايي نتيجه باخت دقيقه 92 به نفت - Goal.com

سايت گل – ظاهرا كار در پرسپوليس مربيان اين تيم را به يكباره چندين سال پير مي كند و تبعات اين سالخوردگي آني مي تواند حملات قلبي و بيماري هاي زيادي باشد كه از فشار ناشي بر فرد در اين صندلي داغ دچارش مي شود.
بعد از اينكه فصل قبل يحيي گل محمدي با مشكلات قلبي به پرسپوليس آمد و البته در اين تيم چند سال پير تر شد تا همسرش او را نشناسد (به گفته خودش) حالا خبر مي رسد باخت دردناك به يحيي و تيمش در وقت هاي تلف شده علي دايي را هم با مشكل قلبي مواجه كرده است.
ظاهرا باخت به نفت در هفته ششم و بازي ضعيف پرسپوليس در اين مسابقه آنقدر براي دايي سخت و دردناك بوده كه او بعد از بازي دچار حمله خفيف قلبي شده و گفته مي شود فيلم مربوط به اين اتفاق و بي حالي او در رختكن هم موجود است.
ظاهرا روز گذشته سعيد شيريني سرپرست تيم پرسپوليس هم در گفت و گو با يكي از برنامه هاي راديويي اين اتفاق را تائيد كرده است.

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
عکس یادگاری خلبانان و میهمانداران با رویانیان/ هواداران پیگیر وضعیت خلعتبری

اولین پرواز هواپیمای پرسپولیس با 302 مسافر به سمت کربلا انجام شد.
13920412000529_PhotoA.jpg

به گزارش خبرگزاری فارس، پس از پیگیری‌های محمد رویانیان سرانجام اولین پرواز هواپیمای پرسپولیس با آرم و نشان باشگاه با 302 مسافر ساعت 10 امروز به سمت عراق و نجف انجام شد.
این هواپیمای ایرباس امروز در شرایطی برای اولین بار عازم نجف شد که با توجه به موافقات قبلی به رنگ‌های قرمز و نام پرسپولیس آماده شده بود.
رویانیان نیز قبل از ورود به هواپیما بر روی پلکان ایستاد و ضمن تشکر از کلیه خدمه و خلبانان برای هواپیمای پرسپولیس آرزوی موفقیت کرد.
وی همچنین باتعدادی از خلبانان پرسپولیس و حتی هواپیماهای دیگر و خدمه و میهمانداران در محوطه فرودگاه امام ***** و در کنار هواپیمای پرسپولیس عکس یادگاری انداخت و در فاصله دو هفته مانده به دربی پرسپولیس و استقلال عدد 6 را همراه با خلبانان به سمت دوربین‌ها نشان داد و عکس یادگاری گرفت.
همچنین هواداران پرسپولیس که در این هواپیما و فرودگاه امام ***** هم کم نبودند از آخرین وضعیت خلعتبری از رویانیان سوالاتی می‌کردند که او نیز اعلام کرد انشاءالله تا فردا خلعتبری پیراهن پرسپولیس را می‌پوشد و اگر خدا بخواهد به استقلال گل می‌زند.

این پرواز در شرایطی انجام شده که ابتدا هواپیمای پرسپولیس صبح امروز عازم کربلا و نجف خواهد شد و سپس به مشهد بازمی‌گردد و مجددا به عراق خواهد رفت.
این پرواز ساعت 5 بعد از ظهر امروز به تهران بازخواهد گشت که رویانیان در آن حضور دارد.
یعنی باور کنین اینقدری که اینا با این هواپیما عکس یادگاری انداختن برادران رایت اون موقع که اولین بار هواپیما رو ساختن عکس ننداخته بودن :D

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
یعنی باور کنین اینقدری که اینا با این هواپیما عکس یادگاری انداختن برادران رایت اون موقع که اولین بار هواپیما رو ساختن عکس ننداخته بودن :D

:lol:

دمت گرممممممممممممممممممممممم خیلی باحال گفتی داداشششششششششششش :D

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
سلام دوستان

2-3 روزی گرفتاری هایم بک مقدار بیشتر شد فرصت نشد، به اینجا سر بزنم و دیشب هم تمام این سی و اندی صفحه ای که در فرصتی که کمتر حضور داشتم تاپیک جلو رفته بود را خواندم. قصد داشتم همین دیشب پستی هم اینجا بگذارم ولی به دلیل خسنگی زیاد موفق نشدم.

چند تا مطلب به ذهنم رسید که اکنون با شما در میان بگذارم:

اول: عزیزانی بودند و شاید هم هستند هنوز که به مدیریت بخش ایراد گرفتند و انتقادات زیادی مطرح کردند. اگر چه هم علی عزیز در این باره صحبت کرد و هم آقا فرزاد پستی را در حمایت از علی آقا داشتند و شاید الان یک مقدار این بحث فراموش شده، ولی با این وجود لازم دیدم بنده هم به نکاتی اشاره کنم:

مدیریت جوامع مجازی و تاپیک های هواداری کار ساده ای نیست؛ ضمن این که مدیر شدن برای اینجا هم هیچ منفعت مادی ندارد که کسی بخواهد به خاطرش جر و بحث‌‌های سنگین بکند یا چینن فضایی را تحمل بکند. همه دور هم جمع شده ایم تا از علایق مشترک بگوییم و در یک فضای دوستانه صحبت کنیم. اما متاسفانه برخی از صحبت های مطرح شده جوانمردانه نیست به طوری که آدم را مایوس و دلسرد از ادامه هر گونه فعالیتی می کند.

دوم: قبلا هم به این موضوع اشاره کرده ایم که در تاپیک هواداری پرسپولیس کاربرهای فعال زیادی داشته ایم که حالا دیگر یا کاملا نیستند یا تقریبا نیستند! مثل مهرداد 58 / رضا بادکنکی/ حامد پی تی/ ایکس پین/ روبی/جری (مرجان)/یوسف/سی پی یو/شرلوک هولمز/رونان/ و .... به عقیده من اینها سهم عمده ای در ثبت وقایع و حوادث پرسپولیس سال های اخیر در این فوروم داشته اند، اما الان مشاهده می کنیم که این عزیزان که بدون شک هنوز دلشان با پرسپولیس هست به هر دلیلی دیگر به اینجا سر نمی زنند.
انصافا شمایی که الان اسم عزیزانی که عنوان کردم را شنیدید دل تان برای بحث و صحیت و کامنت هایشان تنگ نشده؟

سوم: الان مدت زمان نسبتا زیادی است که مدیر محترم بخش ورزش ساسان عزیز هم دیگر نیست.

همانطور که عرض کردم مطمئنا کسی برای مدیریت جوامع مجازی، پولی نمی گیرد و دلیل و انگیزه ای هم جز رفاقت برای فعالیت در اینجا وجود ندارد، اما باید بررسی کرد که چه پیش آمده که ساسان هم بعد از چند سال زحمت و فعالیت در تالار ورزش عطای ادامه فعالیت در اینجا را به لقایش بخشیده؟

4- به اعقتاد من نحوه طرح انتقادات نسبت به دوست ارجمندم علی عزیز ظلم در حق او بود؛ الان اگر دقت کرده باشید بعد از آن چند پست رد و بدل شده (صفحات 3050 تا 3055) ، ARMF عزیز که روزانه چندین پست در این تاپیک داشت به طور محسوسی فعالیتش کم شده ...

امیدوارم معنایش این نباشد که علی هم یواش یواش از ادامه کار در اینجا دلسرد شده باشد، چون از دید من او از جمله کسانی است که حق زیادی به گردن این تاپیک دارد و من همیشه پست های او را با دقت بیشتری خوانده ام و هنوز هم منتظر ادامه فعالیت مثبت و خوبش هستم.

5- تصور می کنم باید قبل از هر چیز آستانه تحمل مان را بالا ببریم. هواداری از تیم های محبوب خیلی خوب است، کسی با این موضوع مشکلی ندارد، اما تا جایی که نوعی از تعصب یا حس عصبیت شدید منجر به برخی بداخلاقی ها نشود.

تقاضا می کنم دوستان با سعه صدر بیشتری در این تاپیک هواداری ادامه دهند. اجازه دهید تا با روحیه رفاقت گروهی روزهای خوب و خوشی در اینجا داشته باشیم و از دور هم بودن مان لذت ببریم.

طبیعتا الان من هم مثل خیلی از شما الان از وضعیت فعلی پرسپولیس ناراضی ام و خیلی کمتر دل و دماغ بحث کردن دارم.
ما ناگزیریم که صبر کنیم، اگر چه حل خیلی از مشکلات به دست ما نیست؛ اما باید قبول کرد که متاسفانه باشگاه محبوب پرسپولیس بیمار شده و برای بهبودش همه ارکان باشگاه - از جمله هواداران - باید دست به دست هم بدهند تا اوضاع تدریجا بهتر شود.

سرزنده و پاینده باشید

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
[h=1]هدايتي: خوشحالم خلعتبري به کشور برمي‌گردد[/h]
[h=2] حسين هدايتي گفت: براي بازگشت خلعتبري به ايران و حضورش در پرسپوليس نتوانستم به بزرگان اين باشگاه نه بگويم چون خودم يک پرسپوليسي‌ام.[/h]
00940755.jpg

حسين هدايتي در خصوص پرداخت پول رضايتنامه محمدرضا خلعتبري به باشگاه عجمان و حضور اين بازيکن در پرسپوليس اظهار داشت: خدا را گواه مي‌گيرم که نمي‌خواستم در اين‌باره حرفي بزنم چون دوست نداشتم که بعدا آقايان بگويند که من به دنبال بازارگرمي و اين حرفها هستم.

به گزارش فارس ، وي افزود: اما بر خود تکليف کردم با توجه به حرفهايي که بازهم شنيدم با مردم عزيز و هواداران پرسپوليس حرف بزنم و همه چيز را شفاف بگويم. من به خاطر نامهرباني برخي دوستان عزيز و زحمت‌کش از فوتبال خداحافظي کردم اما با درخواست برخي از بزرگان که در اين فوتبال صاحب‌نام و زحمتکش هستند نتوانستم به تقاضاي آنها نه بگويم.

هدايتي ادامه داد: خدا مي‌داند وقتي که ديدم ملي پوش ما در آستانه جام جهاني مي‌خواهد در ليگ مجعول خليج ع‌رب‌ي به ميدان برود و اين موضوع شايد اماراتي‌ها را خوشحال کند. به دنبال اين بودم تا خدمت کوچکي را به ملي پوش فوتبال کشورمان و باشگاه پرسپوليس کنم تا خلعتبري را به آغوش گرم کشورمان در سالي که براي ما حساس است برگردانم.

وي تاکيد کرد: به همين دليل پس از درخواست‌هايي که بود فکر کردم و تصميم را گرفتم که از هر گوشه و کناري که شده اين پول را تهيه و به پرسپوليس کمک کنم که خدا را شکر خدا خواست و شرمنده 35 ميليون هوادار عاشق نشدم.

هدايتي در خصوص رقمي که مطرح مي‌شود نيز گفت: باور کنيد وقتي مي‌خواستم چک را به پرسپوليسي‌ها بدهم اعدادي را که بايد پرداخت مي‌کردم بسيار کوچک‌تر از پولي بود که در رسانه‌ها مطرح مي‌شد. باور کنيد عدد خيلي پايين بود و براي شادي دل 35 تا 40 ميليون هوادار بسيار ناقابل. اميدوارم اين هديه من به عنوان يک شاخه گل قرمز مبارک هواداران پرسپوليس و فوتبال ايران باشد و هميشه بيگانگان اين را بدانند خليج فارس هيچ يک از حروفهايش تغيير پيدا نخواهد کرد چون هميشه فارس تا ابد مي‌ماند.

مالک سابق باشگاه استيل آذين ياد آور شد: اميدوارم اين کمک من مورد تاييد مردم باشد و مردم برايم دعا کنند. کار کردن براي اين جوانان و شور و نشاط براي آنها و سربلندي خليج فارس، آرزوي هميشگي من است و هر کاري از دستم برايد باز هم انجام دهم.

هدايتي در پاسخ سوالي که صادق درودگر اعلام کرده بهتر است شما اول پول ملوان را بدهيد و بعد براي پول خلعتبري اقدام کنيد، گفت: اولا باورم نمي‌شود که درودگر اين حرف‌ها را زده باشد اما چنانچه ايشان اين حرف‌ها را بزند فقط مي‌توانم بگويم، متاسفم. من فصل گذشته جدا از خريد 70 درصد سهام ملوان و کمک چند ميلياردي‌ام به اين تيم، قرار نبود کار ديگري انجام دهم اما ايشان بهتر مي‌داند من 8 ميليارد به ملوان پرداخت کردم و از اين پول فقط160 ميليون تومان مانده است.

وي افزود: روز گذشته هم با درودگر تماسي داشتم تا بيايد و پولش را بگيرد و اين 160 ميليون نماند. ايشان هم از ديروز تا الان دفتر ما را سرکار گذاشته است. من هميشه مي‌گويم اسب پيشکش را دندانش را نمي‌شمارند.

آقاي درودگر عزيز، ضمنا علي رغم ارادتي که به شما دارم من به عشق انزلي، فوتباليست‌هاي سابقش و مردم تصميم به کمک گرفتم تا به اين تيم خدمت کنم و اگر نامهرباني نمي‌ديدم باز هم خدمتم را ادامه مي‌دادم اما نشد. کارهاي بسيار خوبي در ملوان شده است، پس نبايد با نامهرباني جواب آنها را داد.

هدايتي تاکيد کرد: البته من قول دادم که در فصل جديد يک ميليارد تومان علي رغم اينکه ديگر در ملوان سمتي ندارم و حتي مالک هم نيستم به اين تيم پرداخت کنم که سر قولم هم هستم. بنابراين من بدهي به کسي ندارم و معتقدم با توجه به برپايي حماسه سياسي کشور همه طبق فرمايشات مقام معظم رهبري آماده براي حماسه اقتصادي بايد باشيم که انشاالله با توجه به فرمايشات مقام معظم رهبري اين اتفاق خواهد افتاد.

عضو هيئت مديره سابق قرمزپوشان خاطر نشان کرد: در پايان همين حرف را بزنم اگر کمکي به پرسپوليس کردم تا خلعتبري قرمزپوش شود، به اين دليل است که من يک پرسپوليسي هستم. کمکم به پرسپوليس ربطي به هيچ کس ندارد و اصلا به هيچ کس مربوط نيست. پس به خاطر عشق خودم، سرافرازي پرسپوليس بزرگ به پاس نگه داشتن نام خليج فارس اين کار را انجام دادم و مطمئن باشيد هرگز براي کشورم و سربلندي پرسپوليس از کارهاي ديگر نيز دريغ نمي‌کنم. اصلا هر کاري لازم باشد انجام خواهم داد تا شادي جوانان، عاشقان پرسپوليس را ببينم. انشاالله اين هديه ناقابل من مبارک پرسپوليسي‌ها باشد.

پس از درخواست پروين، دايي و رويانيان، حسين هدايتي قبول کرد که پول رضايتنامه خلعتبري به عجماني‌ها را پرداخت کند از همين رو امروز پروين و دايي با هدايتي ديدار کردند و بالاخره عضو سابق هيئت مديره باشگاه پرسپوليس چک دريافت رضايتنامه خلعتبري را به پرسپوليسي‌ها تحويل داد.

amirakbari00

Registered User
لایک‌ها
469
[h=1]هدايتي: خوشحالم خلعتبري به کشور برمي‌گردد[/h]
[h=2] حسين هدايتي گفت: براي بازگشت خلعتبري به ايران و حضورش در پرسپوليس نتوانستم به بزرگان اين باشگاه نه بگويم چون خودم يک پرسپوليسي‌ام.[/h]
00940755.jpg

حسين هدايتي در خصوص پرداخت پول رضايتنامه محمدرضا خلعتبري به باشگاه عجمان و حضور اين بازيکن در پرسپوليس اظهار داشت: خدا را گواه مي‌گيرم که نمي‌خواستم در اين‌باره حرفي بزنم چون دوست نداشتم که بعدا آقايان بگويند که من به دنبال بازارگرمي و اين حرفها هستم.

به گزارش فارس ، وي افزود: اما بر خود تکليف کردم با توجه به حرفهايي که بازهم شنيدم با مردم عزيز و هواداران پرسپوليس حرف بزنم و همه چيز را شفاف بگويم. من به خاطر نامهرباني برخي دوستان عزيز و زحمت‌کش از فوتبال خداحافظي کردم اما با درخواست برخي از بزرگان که در اين فوتبال صاحب‌نام و زحمتکش هستند نتوانستم به تقاضاي آنها نه بگويم.

هدايتي ادامه داد: خدا مي‌داند وقتي که ديدم ملي پوش ما در آستانه جام جهاني مي‌خواهد در ليگ مجعول خليج ع‌رب‌ي به ميدان برود و اين موضوع شايد اماراتي‌ها را خوشحال کند. به دنبال اين بودم تا خدمت کوچکي را به ملي پوش فوتبال کشورمان و باشگاه پرسپوليس کنم تا خلعتبري را به آغوش گرم کشورمان در سالي که براي ما حساس است برگردانم.

وي تاکيد کرد: به همين دليل پس از درخواست‌هايي که بود فکر کردم و تصميم را گرفتم که از هر گوشه و کناري که شده اين پول را تهيه و به پرسپوليس کمک کنم که خدا را شکر خدا خواست و شرمنده 35 ميليون هوادار عاشق نشدم.

هدايتي در خصوص رقمي که مطرح مي‌شود نيز گفت: باور کنيد وقتي مي‌خواستم چک را به پرسپوليسي‌ها بدهم اعدادي را که بايد پرداخت مي‌کردم بسيار کوچک‌تر از پولي بود که در رسانه‌ها مطرح مي‌شد. باور کنيد عدد خيلي پايين بود و براي شادي دل 35 تا 40 ميليون هوادار بسيار ناقابل. اميدوارم اين هديه من به عنوان يک شاخه گل قرمز مبارک هواداران پرسپوليس و فوتبال ايران باشد و هميشه بيگانگان اين را بدانند خليج فارس هيچ يک از حروفهايش تغيير پيدا نخواهد کرد چون هميشه فارس تا ابد مي‌ماند.

مالک سابق باشگاه استيل آذين ياد آور شد: اميدوارم اين کمک من مورد تاييد مردم باشد و مردم برايم دعا کنند. کار کردن براي اين جوانان و شور و نشاط براي آنها و سربلندي خليج فارس، آرزوي هميشگي من است و هر کاري از دستم برايد باز هم انجام دهم.

هدايتي در پاسخ سوالي که صادق درودگر اعلام کرده بهتر است شما اول پول ملوان را بدهيد و بعد براي پول خلعتبري اقدام کنيد، گفت: اولا باورم نمي‌شود که درودگر اين حرف‌ها را زده باشد اما چنانچه ايشان اين حرف‌ها را بزند فقط مي‌توانم بگويم، متاسفم. من فصل گذشته جدا از خريد 70 درصد سهام ملوان و کمک چند ميلياردي‌ام به اين تيم، قرار نبود کار ديگري انجام دهم اما ايشان بهتر مي‌داند من 8 ميليارد به ملوان پرداخت کردم و از اين پول فقط160 ميليون تومان مانده است.

وي افزود: روز گذشته هم با درودگر تماسي داشتم تا بيايد و پولش را بگيرد و اين 160 ميليون نماند. ايشان هم از ديروز تا الان دفتر ما را سرکار گذاشته است. من هميشه مي‌گويم اسب پيشکش را دندانش را نمي‌شمارند.

آقاي درودگر عزيز، ضمنا علي رغم ارادتي که به شما دارم من به عشق انزلي، فوتباليست‌هاي سابقش و مردم تصميم به کمک گرفتم تا به اين تيم خدمت کنم و اگر نامهرباني نمي‌ديدم باز هم خدمتم را ادامه مي‌دادم اما نشد. کارهاي بسيار خوبي در ملوان شده است، پس نبايد با نامهرباني جواب آنها را داد.

هدايتي تاکيد کرد: البته من قول دادم که در فصل جديد يک ميليارد تومان علي رغم اينکه ديگر در ملوان سمتي ندارم و حتي مالک هم نيستم به اين تيم پرداخت کنم که سر قولم هم هستم. بنابراين من بدهي به کسي ندارم و معتقدم با توجه به برپايي حماسه سياسي کشور همه طبق فرمايشات مقام معظم رهبري آماده براي حماسه اقتصادي بايد باشيم که انشاالله با توجه به فرمايشات مقام معظم رهبري اين اتفاق خواهد افتاد.

عضو هيئت مديره سابق قرمزپوشان خاطر نشان کرد: در پايان همين حرف را بزنم اگر کمکي به پرسپوليس کردم تا خلعتبري قرمزپوش شود، به اين دليل است که من يک پرسپوليسي هستم. کمکم به پرسپوليس ربطي به هيچ کس ندارد و اصلا به هيچ کس مربوط نيست. پس به خاطر عشق خودم، سرافرازي پرسپوليس بزرگ به پاس نگه داشتن نام خليج فارس اين کار را انجام دادم و مطمئن باشيد هرگز براي کشورم و سربلندي پرسپوليس از کارهاي ديگر نيز دريغ نمي‌کنم. اصلا هر کاري لازم باشد انجام خواهم داد تا شادي جوانان، عاشقان پرسپوليس را ببينم. انشاالله اين هديه ناقابل من مبارک پرسپوليسي‌ها باشد.

پس از درخواست پروين، دايي و رويانيان، حسين هدايتي قبول کرد که پول رضايتنامه خلعتبري به عجماني‌ها را پرداخت کند از همين رو امروز پروين و دايي با هدايتي ديدار کردند و بالاخره عضو سابق هيئت مديره باشگاه پرسپوليس چک دريافت رضايتنامه خلعتبري را به پرسپوليسي‌ها تحويل داد.

بزن دشت قشنگ رو

احسانبزرگي

Registered User
لایک‌ها
3,301
این هدایتی معرکس ببینید چقدر ثروتمند هست که اون همه پول ریخت تو استیل اذین ککشم نگزید والانم که یه حال اساسی به پرسپولیس داد

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
بزن دست قشنگه رو ......................نمیشنوم شله شله
خلعت رسید اونم تو چه موقعی رسید آقایون پرسپولیس متفاوت میشه

امیر سردار گفته بود بهم رسانه ای نکنم این خبرو امااااا
از بین مسعود شجاعی و اون هافبک 21 ساله مراکشی که اسمشم فک کنم سعدان باشه یکیشون میاد

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
از بین مسعود شجاعی و اون هافبک 21 ساله مراکشی که اسمشم فک کنم سعدان باشه یکیشون میاد

خوب کردی رسانه ای کردی آقا باز اینجوری یکم اعصابمون آروم میشه
من به هافبک جوون رای میدم ، شجایی خیلی کنده ! بیاد باز میره روی اعصابمون

farhad007

Registered User
لایک‌ها
72
█████████████████████████ ████████████████████████

مسعود شجایی با یه تیم دسته سومی اسپانیا قرار دا بسته!

پس فقط یمونه هافبک مراکشی!!

منتظر امادگی رضا حقیقی باشید.....

بهترین خط هافبکک وسط در دست پرسپولیس میشود...

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
مسعود شجایی با یه تیم دسته سومی اسپانیا قرار دا بسته!

پس فقط یمونه هافبک مراکشی!!

منتظر امادگی رضا حقیقی باشید.....

بهترین خط هافبکک وسط در دست پرسپولیس میشود...

خیر شجاعی جهت حفظ آمادگی با اون تیم تمرین میکنه

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884

ااااه سردار به منم اس داده بود

farhad007

Registered User
لایک‌ها
72
█████████████████████████ ████████████████████████
بالا