• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585
[h=2] کار انتقال خلعتبری به پرسپولیس تمام شد / خلعتبری در 2روز آینده در تمرینات سرخ پوشان حاضر می شود[/h]
کار انتقال خلعتبری بعد از بازگشت رویانیان صورت خواهد گرفت
سایت هواداران پرسپولیس: مدیر برنامه‌های مهاجم ایرانی تیم فوتبال عجمان گفت: کار انتقال خلعتبری به پرسپولیس تمام شد.

مدیر برنامه‌های محمدرضا خلعتبری در خصوص آخرین وضعیت حضور این بازیکن در تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کار انتقال خلعتبری به پرسپولیس به اتمام رسید و این بازیکن پس از پرداخت پول رضایتنامه‌اش رسما سرخپوش می‌شود. طبق توافقات صورت گرفته در 40 روز مذاکره بین مسئولان باشگاه پرسپولیس و عجمان این انتقال انجام شد.

وی ادامه داد: باشگاه پرسپولیس پس از تلاش‌های محمد رویانیان توانست به تمام خواسته‌هایش در این انتقال دست یابد و هم از باشگاه اماراتی تخفیف بگیرد و هم پرداخت پول رضایتنامه اقساطی کند.

مدیر برنامه‌های خلعتبری در پاسخ به این سوال که این بازیکن چه زمانی در تمرین پرسپولیس حاضر خواهد شد، اظهار داشت: محمدرضا تهران است و پس از صادر شدن ITC در 2،3 روز آینده در تمرین پرسپولیس حضور پیدا خواهد کرد.2،3 روز بعد را به این دلیل می گویم که هیچگونه شبهه و حرفی در این قضیه وجود نداشته باشد. کار انتقال قطعی خلعتبری به پرسپولیس پس از بازگشت رویانیان از کربلا صورت خواهد گرفت.

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
حالا که یه مایدار پیداشدو خلعتبری رو اورد به پرسپولیس خداکنه نتیجه بده این بازیکن پرحاشیه:(
راستی این خلعتبری اسمش چیه:)
داداش شنیدم امروز یکی تو مکانی که پرسپولیس تمرین میکرده خیلی اعتراض کرده وداد وبیداد .مطمعنی امروز درفشی فر نبودی:Dدیروز که بدجور داغ بودی :)مشکوک میزنی داداش:lol:

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
داداش شنیدم امروز یکی تو مکانی که پرسپولیس تمرین میکرده خیلی اعتراض کرده وداد وبیداد .مطمعنی امروز درفشی فر نبودی:Dدیروز که بدجور داغ بودی :)مشکوک میزنی داداش:lol:

حالا لو نده بعدا عکساشم میزارم:):f34r::medieval:

pris0n

Registered User
لایک‌ها
32
خلعتبری خیلی افت کرده و خیلی فاصله داره با اون دوران ... بازم بازیکن الکی :mad: حالا میاد میفهمیم ..

وقتی گفتن دایی میخواد بیاد هم این همه شیرین زبونی کردین و مقاله و فلان و پرسپولیس فلان میشه نزدیک 30 میلیارد خرج کردیم هیچی هم نشدیم لعنت کنه اونی که ابراهیم زاده رو پروند .

دیشب راه اهن با همین مهره ها استقلال رو بسته بود .

این قاضی رو ببینید دیشب چطور برای استقلال بازی میکرد این مال ما بود ..

باورکنید هر هوادار 1000 تومن کمک کنه به پرسپولیس میشه 30 میلیارد تومن وجه رایج مملکت ...

حالا هوادار مثل هدایتی زیاده بخواد بیشتر کمک کنه :D

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
خلعتبری تو پرسپولیس هست که میتونه به اوج برسه وخودشم میدونه توی پرسپولیس اومده باید بهترین بازیشو انجام بده اگر میخواد نزد هواداران محبوب بمونه
مجبوره برای بازی تو جام جهانیم شده یک تنه پرسپولیسو قهرمان کنه:lol:نوری و رضایی و بقیه که خوابن فقط خودش باید حمله کنه

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
[h=1]پرسپوليس به دنبال دلار، عجمان چشم انتظار پول[/h]
[h=2]پس از اينکه هدايتي پول رضايتنامه خلعتبري را پرداخت کرد مسئولان باشگاه پرسپوليس به دنبال دلار هستند.[/h]
00031843.jpg

حسين هدايتي مالک سابق استيل آذين پس از درخواست دايي، پروين و رويانيان قبول کرد تا پول رضايتنامه خلعتبري را پرداخت کند. از همين رو در قالب يک چک ظهر امروز پول رضايتنامه خلعتبري به اماراتي‌ها را پرداخت شد.

به گزارش فارس، البته اين پايان ماجرا نيست و
پرسپوليسي‌ها به شدت به دنبال دلار هستند تا اين پول را تهيه و هر چه سريعتر به حساب عجماني‌ها واريز کنند. اين در شرايطي است که اگر اين پول به حساب عجماني‌ها واريز شود آنها اعلام کرده‌اند که حاضرند رضايتنامه خلعتبري را بدهند. اين در شرايطي است که سپاهان هم دست از پيگير‌ي‌هاي خود نکشيده و صحبت‌هايي را با عجماني‌ها داشته اند.

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
پرسپوليس به دنبال دلار، عجمان چشم انتظار پول

پس از اينکه هدايتي پول رضايتنامه خلعتبري را پرداخت کرد مسئولان باشگاه پرسپوليس به دنبال دلار هستند.
00031843.jpg

حسين هدايتي مالک سابق استيل آذين پس از درخواست دايي، پروين و رويانيان قبول کرد تا پول رضايتنامه خلعتبري را پرداخت کند. از همين رو در قالب يک چک ظهر امروز پول رضايتنامه خلعتبري به اماراتي‌ها را پرداخت شد.

پرسپوليسي‌ها به شدت به دنبال دلار هستند تا اين پول را تهيه و هر چه سريعتر به حساب عجماني‌ها واريز کنند. اين در شرايطي است که اگر اين پول به حساب عجماني‌ها واريز شود آنها اعلام کرده‌اند که حاضرند رضايتنامه خلعتبري را بدهند. اين در شرايطي است که سپاهان هم دست از پيگير‌ي‌هاي خود نکشيده و صحبت‌هايي را با عجماني‌ها داشته اند.
بابا اینقدر دس دس نکنید دلارا رو بدید بره از همین دلار 3 تومنیا بدید خب

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

برنامه آتی بازیهای تیم :

جمعه 15 شهريور:

استقلال-پرسپوليس، ساعت 18 و 50 دقيقه، ورزشگاه آزادي

جمعه 22 شهريور:

پرسپوليس-گسترش‌فولاد تبريز ساعت 18 و 40 دقيقه، ورزشگاه آزادي

جمعه 29 شهريور:

سپاهان-پرسپوليس، ساعت 18 و 25 دقيقه، ورزشگاه فولادشهر اصفهان

پنجشنبه 4مهرماه:

پرسپوليس-فجر شهيدسپاسي، ساعت 17و 20 دقيقه ورزشگاه آزادي

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

مدیر هتل پردیس: هدایتی اول طلب ما را بدهد، بعد پول خلعتبری را بپردازد

4

مدیر هتل پردیس کرج برای این‎که هدایتی نمی‎خواهد طلب او را پرداخت کند به‎شدت شاکی است.
به گزارش ایسنا ، سلطانی در مورد پرداخت نشدن طلبش از تیم گهر، اظهار کرد: روز گذشته با امیر عابدینی و چند نفر از نماینده‎های هدایتی جلسه داشتیم که قرار شد امروز ساعت یازده پولم را بدهد اما صبح خروطی مدیر اجرایی سابق گهر تماس گرفت و گفت که بین هدایتی و عابدینی بحثی پیش آمده و امروز پول پرداخت نمی‎شود.

وی ادامه داد: هدایتی می‎گوید به آیت‎الله‎زاده مدیرعامل وقت گهر پول داده که باید از آن، قرض هتل هم پرداخت می‎شده که او این کار را انجام نداده اما عابدینی می‎گوید باید سند داشته باشی که این پول را به آیت‎الله‎زاده داده‎ای و با این حساب فعلاً پول ما را نمی‎دهند.

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
[h=1]پرسپوليس به دنبال دلار، عجمان چشم انتظار پول[/h]
[h=2]پس از اينکه هدايتي پول رضايتنامه خلعتبري را پرداخت کرد مسئولان باشگاه پرسپوليس به دنبال دلار هستند.[/h]
00031843.jpg

نترس داداش اینا تیتر داغه برای اینکه بازدید کننده زیاد کنن ، یعنی مذاکره کننده ها انقدر ... هستند که نمیدونن باید پول رو به دلار بدن ؟!!! نمیدونستن که باید به فکر تهیه ی دلار باشن ؟!!! این سایت ورزش 3 رو دقت کنید عنوان دروغی و تحریک کننده زیاد میزنه تا مخاطب رو بکشونه به سمت مطلبش .

نگران نباشید خلعت برای ما شد :D

Last edited by a moderator:

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

***** فرد: بهترین مقام دهنوی اول شدن در نظر سنجی بی ریخت ها بود/ اگر تعصب داشت هرسال به یک تیم نمی رفت

214x143xrahbarifard.jpg.pagespeed.ic.0mrKXRSx8l.jpg

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: جواب انتقادات من را باید رویانیان بدهد نه دهنوی.

به گزارش اوج ، بهروز ***** فرد درباره صحبتهای قاسم دهنوی اظهارداشت: بنده خدا دهنوی حق دارد من را نشناسد. او از جایی آمده که هنوز جهاد سازندگی آب و برق به آنجا نبرده به همین دلیل حق دارد که من را نشناسد. این آقا بیاید یک قهرمانی برای پرسپولیس بیاورد بعد درباره امثال من و علی کریمی حرف بزند. به قول مهدی هاشمی نسب وقتی تیمی می بازد باید تا یک ماه بازیکنانش حرف نزنند اما این آقا طلبکار هم هست.

وی ادامه داد: جواب انتقادهای من را باید رویانیان بدهد که چرا میلیاردها تومان پول به پای چنین بازیکنانی ریخته که هر سال به یک تیم می روند. امثال دهنوی اگر به تیمشان تعصب داشتند که هر سال به یک تیم نمی رفت. تنا افتخاری که دهنوی در طول دوران فوتبالش دارد اول شدن در نظرسنجی بی ریخت هاست.

***** فرد افزود: امثال دهنوی این حرفها را می زنند که بزرگ شوند او تا صبح هم بگوید ***** فرد را نمی شناسم اصلا مهم نیست. دهنوی باید یک کاری کند تا معروف شود چون او 10 سال هم در پرسپولیس بازی کند محبوب دل تماشاگران این تیم نمی شود.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

دهنوی:قصه ***** فرد برای من تمام شد/فولاد بد موقعی به پرسپولیس خورد

216x130xdehnavi2.jpg.pagespeed.ic.c6oeccC1Sk.jpg

پرسپولیس
نیوز : هافبک تیم پرسپولیس گفت:برای حضور در دربی انگیزه زیادی دارم.

قاسم دهنوی درباره اظهارات تازه بهروز ***** فرد عنوان کرد:از نظر من این موضوع پس از مصاحبه ای که انجام دادم تمام شده است.در واقع قصه ***** فرد برای من به پایان رسیده است.

وی ادامه داد:حالا همه پرسپولیسی ها به شکست فولاد فکر می کنند.پرسپولیس تیم بزرگی است و می خواهیم همان تیمی شویم که همه انتظار دارند.عشق ما هواداران هستند و از آنها می خواهیم تیم را تنها نگذارند و پرسپولیس را تحریم نکنند.خون همه ما قرمز است و برای پرسپولیس جان می دهیم.

هافبک پرسپولیس درباره تیم فولاد گفت:فولاد سرمربی و بازیکنان خوبی دارد.به طور حتم آنها برای امتیاز گرفتن به تهران می آیند اما بد موقعی به پرسپولیس خوردند.

دهنوی درباره نخستین حضورش در دربی پایتخت اظهار داشت:هر بازیکنی دوست دارد در دربی پایتخت بازی کند.من هم برای این بازی انگیزه زیادی دارم اما فعلا فقط فولاد را می بینیم و به استقلال فکر نمی کنیم.باید فولاد را ببریم تا با روحیه خوب به مصاف اس.... برویم.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

خلعتبری: مصدومیتم خوب شود در دربی بازی می‌کنم/ از هدایتی به خاطر کار بزرگش ممنونم

216x137xkhalat3.jpg.pagespeed.ic.KBPZ1EPgEC.jpg

پرسپولیس
نیوز : مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: از حسین هدایتی به خاطر کار بزرگی که انجام داد و زمینه حضور مرا در پرسپولیس فراهم کرد، تشکر می‌کنم.

محمدرضا خلعتبری در واکنش به خبر حضور رسمی‌اش در پرسپولیس گفت: می‌دانم این انتقال قطعی شده اما تا زمانی‌که امضای نهایی صورت نگیرد نمی‌توان به صورت صددرصد در این مورد صحبت کرد. با این حال اگر اتفاق خاصی رخ ندهد حضورم در پرسپولیس قطعی است و فقط منتظر بازگشت آقای رویانیان از کربلا هستم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا این نقل و انتقال از نظر مالی به نفع او بوده یا خیر، اظهار داشت: قطعا از نظر مالی به نفع من نبوده اما بعضی اوقات انسان به خاطر کشورش خیلی کارها انجام می‌دهد و از خیلی چیزها می‌گذرد؛ من هم کار خاصی نکرده‌ام.

مهاجم تیم ملی درباره نقش حسین هدایتی در این انتقال عنوان کرد: واقعا از ایشان تشکر ویژه‌ای می‌کنم به خاطر اینکه کار بزرگی انجام دادند و زمینه این انتقال را فراهم کردند.

خلعتبری در پاسخ به این سوال که چه زمانی در تمرینات پرسپولیس شرکت خواهد کرد و آیا اینکه به دربی جمعه آینده خواهد رسید یا خیر گفت: اگر کار انتقالم نهایی شود تا 2،3 روز آینده در تمرین پرسپولیس حضور پیدا می‌کنم. در خصوص دربی هم باید بگویم فعلا مصدومیت کوچکی در ناحیه مچ پایم دارم و در کمپ تیم ملی در حال فیزیوتراپی هستم. اگر تا ابتدای هفته آینده تمریناتم را شروع کنم و از نظر بدنی شرایط خوبی داشته باشم با صلاح کادر فنی می‌توانم در دربی بازی کنم.

وی در واکنش به صحبت‌های محمد رویانیان مبنی بر اینکه امیدواریم اتومبیل خلعتبری را در درفشی‌فر ببینیم، تصریح کرد: انشاءالله که اینطور باشد. من یک پژو پارس دارم که با آن به تمرین می‌آیم.

مهاجم تیم ملی در پایان به حالت شوخی گفت: سال گذشته حرف‌هایی مبنی بر پیوستنم به پرسپولیس مطرح بود و من قبل از صحبت در مورد قراردادم، اتومبیلی خریدم تا دیگر حرف و حدیثی نباشد و نگویند پرسپولیس به من ماشین داده است!

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

پیروانی:وقت آزاد دارند که علیه پرسپولیس حرف می زنند/فوتبال ما فقط شده انتقاد از وضع توپ و پیراهن و کنسل شدن اردوهای تیم ملی

211x134xafshin-peyrovani.jpg.pagespeed.ic.5MFDVgKSsF.jpg

پرسپولیس
نیوز : سرمربی پیشین تیم پرسپولیس گفت:فوتبال ما فقط شده انتقاد از وضع توپ و پیراهن و کنسل شدن اردوهای تیم ملی.
افشین پیروانی درباره انتقاداتی که این روزها برخی پیشکسوتان پرسپولیس به این تیم وارد کرده اند عنوان کرد:من در این باره نظری ندارم.به دلیل اینکه در پرسپولیس صاحب سمت نیستم درست نیست اظهارنظر کنم.برخی دوستان وقت آزاد دارند و مصاحبه می کنند.نمی خواهم حرفی بزنم که پرسپولیس به حاشیه برود.

به پرسپولیسی بودن پیروانی افتخار میکنم

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
حیفم اومد این رو نزارم

[h=1]یادداشت ویژه: چرا بازیکنان بزرگ کمتر مصدوم میشوند؟[/h]

چرا بازیکنانی مانند مسی و رونالدو کمتر مصدوم میشوند؟!!با توجه به اینکه تمام و یا حد اکثر فشار تیم(خودی و حریف) بر روی آنهاست
سایت گل- همگی متفق القولیم که رانندگی در ایران به مانند یک کابوس می ماند!!حتما لازم نیست که به کسی بزنی و مقصر باشی!!بلکه هر لحظه ممکن است که یک اتفاقی بیافتد و علتش در وضعیت بد جاده،آسفالت خیابان،کمبود و یا فقدان علائم رانندگی،خرابی وسیله نقلیه مقابل و الی آخر...باشد.ولی در همین کشور خودمان با این وضع رانندگی هم افرادی را میشناسم که سالهاست رانندگی میکنند و غلوی نیست که بگوئم حتی یک مورد تصادف هم نداشته ویا تنها از نوع خفیف آنرا داشته اند.بنا براین یک راننده ماهر همه چیز را زیر نظر دارد و اجازه نمی دهد که محیط و دیگران غافل گیرش نمایند.
حال قضیه را میبریم به فوتبال و اینکه چرا بازیکنان بزرگ کمتر مصدوم می شوند؟چرا بازیکنانی مانند مسی و رونالدو کمتر مصدوم میشوند؟!!با توجه به اینکه تمام و یا حد اکثر فشار تیم(خودی و حریف) بر روی آنهاست!تیم مقابل و بازیکنان حریف به هر تر فندی دست میزنند که آنها را اذیت کنند و حتی آنها را مصدوم نمایند ولی به ندرت موفق میشوند!!؟
ممکن است دلایل زیادی را بشماریم مانند: ،آمادگی فوق العاده بدنی،و یا بهداشت مناسب،تغذیه اصولی و کامل،خواب واستراحت مکفی و از همه مهمتر افکار حرفه ای و تمرکز حواص صرف بر روی اصلی ترن کار و وظیفه خود یعنی فوتبال و فقط فوتبال.!!
اینها همه درست و در جای خود منطقی هستند و بسیار کمک کننده ولی اصل ماجرا بر می گردد به رانندگی؟! یعنی که یک فوتبالیست بزرگ و بزرگترین های آنها حتی اگر جثه تنومندی هم نداشته باشند ، آنقدر مهارت،هوش وتوانائی دارند که بدانند در زمان مناسب در جای مناسب باشند!؟خطر کجاست؟ ویا از چه سمتی می آید و به همان سمت نمی رود.کجا 1 ثانیه دیرتر و یا 1 ثانیه زودتر حرکتی،دیریبلینگی،فراری،استارتی،شوتی و.... میکند و خود را از مهلکه وتله حریف،توپ و زمین و.. می رهاند.!!
این قابلیت،هوش،مهارت،و توانمندی تقریبا هیچ کدام اکتسابی نبوده و باید دست به دعا برای پدر مادر برداشته شود.!!
این بازیکنان در داشتن ایده برای تک تک لحظات بازی فوق العاه هستند و معمولا این استعداد را به ارث میبرند.شما تصور کنید که راننده بزرگ به چه صورتی از صحنه خطر فرار میکند و با یک فوتبالیت بزرگ از یک شلوغی ویا تراکم بازیکنان حریف بیروم می آید!!؟
یک بار از یکی از رانندگان بزرگ فرمول 1 پرسیدند که راز موفقیت شما چیست؟ گفت جائی که بقیه ترمز میکنند من گاز میدهم و با العکس!!

فول کپی از سایت گل بدون عوض کردن حتی یه ویرگول :D

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

كفشگري:افتخار مي كنم اهل روستاي كفشگر كلاه هستم/هر آدم معمولي مي تواند در باره مسي و رونالد و هم صحبت كند

209x139x36.jpg.pagespeed.ic.bzE39fVupq.jpg

پرسپولیس
نیوز : هافبك تيم فوتبال پرسپوليس گفت:هواداران پرسپوليس بايد مقداري صبور باشند و به تيم اطمينان كنند.

مهرداد كفشگري درباره شرايط پرسپوليس براي بازي مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت:بعد از شكست مقابل نفت تهران تيم در شوك رفته بود اما خدارا شكر حالا شرايط خوبي داريم و فقط به شكست فولاد فكر مي كنيم.

وي افزود:فولاد صدر نشين ليگ است و با عملكري كه در 6 هفته ابتدايي ليگ داشته است به عنوان يكي از مدعيان اصلي قهرماني خود را معرفي كرده است.بايد از اين بازي خانگي با 3 امتياز خارج شويم تا دوباره همان تيمي شويم كه هواداران انتظار دارند.

هافبك پرسپوليس درباره اعتراض هواداران اين تيم بعد از شكست مقابل نفت تهران گفت: هواداران پرسپوليس ديگر تحمل ندارند. چند سال است تيم محبوب آنها خوب نتيجه نگرفته است، البته آنها بايد مقداري صبور باشند و به پرسپوليس اطمينان كنند.

كفشگري در باره اظهار نظر بهروز رهبري فر كه گفته بود تلفظ فاميل كفشگري سخت است عنوان كرد: مگر مي خواهم با فاميليم فوتبال بازي كنم؟ او اجازه ندارد اينگونه صحبت كند افتخار مي كنم اهل روستاي كفشگر كلاه هستم.

وي افزود:اگر انتقادات فني باشد با جان و دل مي پذيرم، ايشان در قسمتي از صحبتهاي خود هم گفته است بازيكناني كه به پرسپوليس آمده اند در حد ليگ يك هستند اگر اينگونه بود كه هر كدام از ما پنج، شش پيشنهاد ليگ برتري نداشتيم، البته هر آدم معمولي مي تواند درباره مسي و رونالدو هم اظهار نظر كند.

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

ماهینی: درباره انتقادات حرفی ندارم/ نمی دانم تا کی سکوت می کنم

218x148xmahini2.jpg.pagespeed.ic.CYYbMig7zc.jpg

پرسپولیس نیوز : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درخصوص انتقادات مطرح شده درباره بازیهای ضعیفش سکوت کرد.حسین ماهینی اظهارداشت: هیچ جوابی برای آنهایی که از من انتقاد می کنند ندارم.
وی در پاسخ به این سوال که تا چه زمانی به سکوت خود ادامه می دهد؟ گفت: نمی دانم سکوتم تا کی ادامه دارد.
ماهینی که تمایلی به گفت و گو نداشت، درباره اینکه گفته می شود دایی بعد از بازی با نفت از وی انتقاد کرده، خاطرنشان کرد: چنین چیزی نبوده است.

بالا