• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
امیر جان چند روز پیش دوستان پیشنهاد یکسان سازی آوتارها رو دادن ...........ما چند نفرم یکی کردیم .... همینی که الان هست ................. حالا این یکی رو پیشنهاد دادین ........فرقی نمیکنه اتفاقا آوتارای یکسان فکر جالبیه! دوستان تایید کنن همه یکی کنیم............
آره پیشنهاد دادم داود جان ولی یکی از دوستان پیشنهاد داد از یک عکس واحد استفاده بشه که من این عکسو قرار دادم بازم شرمنده اگه عکسی مد نظرتونه قرار بدید ما تابع جمعیم.

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
ﮐﺮﯾﻤﯽ ﻧﺰﺩﯾﮏ ﺩﺍﺭﺑﯽ ﺁﺗﯿﺶ ﺑﺲ ﺍﻋﻼﻡ
ﮐﺮﺩ.
ﻋﻠﯽ ﮐﺮﯾﻤﯽ : ﺑﺮﺍﯼ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﺩﺭ
ﺑﺎﺯﯼ ﺭﻭﺯ ﺟﻤﻌﻪ ﺩﻋﺎ ﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﺩﺍﯾﯽ
ﺁﺭﺯﻭﯼ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ.
ﮐﺮﯾﻤﯽ ﻃﯽ ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ ﺍﯼ ﺍﺧﺘﺼﺎﺻﯽ ﺑﺎ
"ﺩﻭﺭﺑﯿﻦ ﺧﺒﺮﻧﮕﺎﺭﺍﻥ ﺟﻮﺍﻥ" ﺿﻤﻦ ﺑﯿﺎﻥ
ﻣﻄﻠﺐ ﻓﻮﻕ ﺍﻓﺰﻭﺩ" ﺷﺎﺩﯼ ﻫﻮﺍﺩﺭﺍﻥ
ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﺍﺯ ﻫﺮﭼﯿﺰﯼ ﺍﺭﺟﻊ ﺗﺮ
ﻭ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮ ﺍﺳﺖ.
ﻣﺸﮑﻞ ﻣﻦ ﻭ ﺩﺍﯾﯽ ﻣﺸﮑﻞ ﺟﺪﯼ ﻧﺒﻮﺩﻩ
ﻭ ﻧﯿﺴﺖ. ﺑﻪ ﺍﻭ ﻫﻤﯿﺸﻪ ﮔﻔﺘﻢ ﺑﯿﺎ ﺭﺍﺣﺖ
ﺑﺎﻫﻢ ﺻﺤﺒﺖ ﮐﻨﯿﻢ" ﺷﺎﯾﺪ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ
ﺳﻮﺗﻔﺎﻫﻢ ﺑﺎﺷﺪ ﻭ ﺑﺮﻃﺮﻑ ﺷﻮﺩ.
ﻣﺸﮑﻞ ﺍﺻﻠﯽ ﻣﻦ ﺑﺎ ﺍﻓﺮﺍﺩﯾﺴﺖ ﮐﻪ
ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﭘﺸﺖ ﺩﺍﯾﯽ ﻗﺎﯾﻢ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ ﺗﺎ
ﺩﯾﺪﻩ ﻧﺸﻮﻧﺪ. ﻣﻬﻢ ﺑﻮﺩﻥ ﺩﺭ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺲ
ﺑﻌﻨﻮﺍﻥ ﺑﺎﺯﯾﮑﻦ ﻧﯿﺴﺖ. ﻣﻬﻢ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ
ﻫﺮﺟﺎ ﺑﺎﺷﯿﻢ 1 ﻧﻔﺮ ﺍﺯ 30 ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ
ﻫﻮﺍﺩﺍﺭ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺴﯿﻢ.

saeed kabinet

Registered User
لایک‌ها
501
بچه ها داشتم فکر می کردم که اگه ما تو رنکینگ جهانی رتبه اول رو داشتیم و یه تیمی که تو رنگینگ جهانی رتبه هزار رو داره و بیاد ما رو شیش تائی کنه! چی جوری رومون می شد باهاشون کل کل کنیم.

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
با سلام خدمت همه دوستان سرخ دل
یک خواهشی از همتون داشتم برای یکپارچه شدن دوستان پرسپولیسی گفتیم تا زمان دربی عکس آواتار خودشونو عکس ایمون زاید قرار بدن به یاد داربی هیجانی 10-10-3
دوستان فقط میخام همدلی پرسپولیسیا رو به رخ حریف بکشید ببینم چکار میکنید.
پیشاپیش دم همتون گرم
اینم عکسی که برای آواتار در نظر گرفتم:

انجام شد

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
ﮐﺮﺩ.
ﺁﺭﺯﻭﯼ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ.
ﻭ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮ ﺍﺳﺖ.
ﻫﻮﺍﺩﺍﺭ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺴﯿﻢ.

چقدر لذت بردم .... این همونیه که همه رو عاشق کریمی کرده ......... حرف حساب هم جواب نداره ................. زنده باد پرسپولیس و بس ...............

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
ﮐﺮﺩ.
ﺁﺭﺯﻭﯼ ﻣﻮﻓﻘﯿﺖ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ.
ﻭ ﺑﺰﺭﮔﺘﺮ ﺍﺳﺖ.
ﻫﻮﺍﺩﺍﺭ ﭘﺮﺳﭙﻮﻟﯿﺴﯿﻢ.

ایول دم کریمی گـــــرم

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
ایول دم کریمی گـــــرم
دوست عزیز لطفا قوانین رو رعایت کنید:
بند6:در صورت مغایرت تصویر آواتارتون با تصویری که در پست 47147 قرار داده شده به مدت 60 سال بن خواهید شد لطفا هر چه سریعتر نسبت به تغییر اواتار اقدام نمایید
:D

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
بند6:در صورت مغایرت تصویر آواتارتون با تصویری که در پست 47147 قرار داده شده به مدت 60 سال بن خواهید شد لطفا هر چه سریعتر نسبت به تغییر اواتار اقدام نمایید

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931

بند 6 : دی

چقدر 6 میا اینروزا

نکنه میخواد یه اتفاق 6 بیوفته و خبر نداریم ؟
: دی

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

..............................کمپین هماهنگ سازی اواتارها قبل از دربی..............................

[h=1]پرسپوليس در غياب 2 بازيکن به اردو رفت[/h]
[h=2]200 هوادار علي‌رغم مشکلات پس از تمرين امروز بازيکنان را براي رفتن به اردو بدرقه کردند.[/h]
00944748.jpg

بازيکنان تيم فوتبال پرسپوليس پس از تمرين امروز و بدرقه محمد رويانيان مديرعامل قرمزپوشان از کنار رختکن به هتل آزادي براي تشکيل اردوي دو روزه خود رفتند.

به نقل از فارس، با دستور دايي تمام بازيکنان در اين اردو حضورشان الزامي بود و فقط حميد علي‌عسگر به دليل مصدوميت و کهنداني با تصميم دايي به اردو نرفتند.

حدود 200 هوادار
پرسپوليس در مقابل درب ورزشگاه درفشي‌فر پس از تمرين ايستادند و بازيکنان پرسپوليس را براي دربي بدرقه کردند. آنها با وجود اينکه خلعتبري مي‌خواست با توجه به اينکه کلاهي روي سرش بود به صورت ناشناس از درفشي‌فر خارج شود اما او را شناختند و به دليل هجوم به سمت وي خلعتبري در آستانه له شدن قرار گرفت اما با پا درمياني برخي هوداران او سريعاً سوار اتوبوس شد. هواداران همچنين بنگر و جلال حسيني مدافعان پرسپوليس را به شدت تشويق کردند و از آنها خواستند که در مهار مجيدي تمام تلاش خود را به کار گيرند. آنها همچنين از محمد نوري درخواست مي‌کردند تا ميانه زمين را از آن پرسپوليس کند و از غلامرضا رضايي نيز درخواست داشتند که با سرعت خود دفاع استقلال را به دنبال خود بکشاند.

علي دايي نيز پس از تمرين امروز با ماشين شخصي خود به صورت جداگانه از درفشي‌فر خارج شد تا امشب به اردوي سرخپوشان اضافه شود.

پرسپوليس فردا بعد از ظهر آخرين تمرين خود را قبل از دربي 77 در ورزشگاه درفشي‌فر دنبال خواهد کرد.

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
دوستان پرپسولیسی توجه فرماییند

براتئن فیلم بازی بزرگ 10-10-3 رو پیدا کردم
فقط 3گل ایمون رو نشون میده

لطفا همه در سیستم ها ذخیره کنید تا چند سال دیگه اینو از بین نبرن بگن همچین چیزی وجود نداشته

http://www.arteshesorkh.com/file/upload/derby91-71268.flv

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
با سلام خدمت همه دوستان سرخ دل
یک خواهشی از همتون داشتم برای یکپارچه شدن دوستان پرسپولیسی گفتیم تا زمان دربی عکس آواتار خودشونو عکس ایمون زاید قرار بدن به یاد داربی هیجانی 10-10-3
دوستان فقط میخام همدلی پرسپولیسیا رو به رخ حریف بکشید ببینم چکار میکنید.
پیشاپیش دم همتون گرم
اینم عکسی که برای آواتار در نظر گرفتم:

توجه کنید به این پست

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
منافی: حضور خلعتبری روحیه استقلالی‌ها را پایین آورد/ تیم از لحاظ روانی کاملا آماده است

manafi.jpg

پرسپولیس نیوز : مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حضور محمدرضا خلعتبری روحیه ما را بالا برده و باعث شده روحیه استقلالی‌ها پایین بیاید. جواد منافی در مورد شرایط پرسپولیس گفت: خدا را شکر وضعیت تیم بسیار خوب است از این هفته تمرینات‌مان را شروع کردیم و آماده رویارویی با استقلال می‌شویم.

پس از پیروزی مقابل فولاد شرایط تیم بسیار خوب است این برد از چند جهت برای ما حائز اهمیت بود. اول اینکه با شکست صدرنشین فاصله خود را با صدر جدول کم کردیم و دوم اینکه برای دربی روحیه مضاعفی گرفتیم. انشاءالله روز جمعه بازی خوبی را از دو تیم مشاهده خواهیم کرد.

وی در مورد حساسیت زیاد دربی عنوان کرد: این بازی شرایط خاص خودش را دارد به نقاط قوت و ضعف حریف اشراف داریم و باید سعی کنیم احساسی بازی نکنیم. هر تیمی که احساسی نباشد و محکم و گردن کلفت به میدان برود می‌تواند به موفقیت برسد. سعی می‌کنیم تیم را به آرامش برسانیم و استرس‌ها را از بین ببریم و اکثر بازیکنان ما تجربه زیادی دارند و پیش از این دربی را تجربه کرده‌اند. امیدوارم اتفاقی بیفتد که در پایان این بازی هواداران ما خوشحال شوند. مربی پرسپولیس در خصوص خلعتبری اظهار داشت: خلعتبری در روز گذشته در تمرینات ما حاضر شد و روحیه تیم را دوچندان کرد.

همچنین حضور این بازیکن روحیه استقلال را پایین آورده است. بازیکنی مثل خلعتبری برای هر تیمی مؤثر است و انشاءالله بتوانیم از او استفاده خوبی ببریم. تجربه این بازیکن به ما در ادامه لیگ کمک می‌کند. منافی در پاسخ به اینکه یک هفته قبل از دربی سال 73 مصدومیتی برایش به وجود آمد که فوتبال را از دست داد و نتوانست در دربی بازی کند و اینکه حالا به عنوان مربی پس از 19 سال اولین دربی خود را تجربه می‌کند،

خاطرنشان کرد: 10 روز قبل از آن مسابقه متاسفانه آن اتفاق برایم رخ داد البته به عنوان مربی تیم‌های پایه تجربه دربی را داشتم اما در تیم بزرگسالان این اولین حضورم است مطمئنم بازی خوبی خواهد بود هر دو بازیکنان خوبی دارند و امیدوارم اولین دربی‌ام با پیروزی همراه باشد. انشاءالله با پیروزی در دربی 77 خاطره آن تصادف و مصدومیت فراموش می‌شود.

وی در پایان گفت: از هواداران می‌خواهم پرسپولیس را تشویق کرده و تیم را مورد حمایت خود قرار دهند. می‌دانم بازی سختی است و انشاءالله این دربی کیفیت فنی خوبی داشته باشد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
فغانی، جهانبازی و حق‌وردی ۳ گزینه نهایی قضاوت دربی ۷۷

davari.jpg

پرسپولیس نیوز : کمیته داوران سه داور را برای قضاوت دربی ۷۷ کاندیدا کرده است.

کمیته داوران سه گزینه نهایی برای قضاوت دربی 77 انتخاب کرده است که به هر سه داور اعلام شده که برای قضاوت در دیدار استقلال و پرسپولیس در هفته هشتم لیگ برتر آماده باشند.

ظاهرا به ترتیب اولویت علیرضا فغانی، یدالله جهانبازی و تورج حق وردی سه داوری هستند که برای قضاوت در حساس ترین بازی هفته هشتم جز گزینه ها هستند.

منابع آگاه می گویند از این سه داور، دو داور قطعا در دربی حضور دارند. به این ترتیب که اگر فغانی داور باشد یدالله جهانبازی یا حق وردی داور چهارم خواهد بود.نام داور دربی امروز عصر قرار است به طور رسمی اعلام شود.

دربی 77 روز جمعه ساعت 18 و 50دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
دایی : نسخه چاپيارسال به دوستان امیدوارم جمعه روز پرسپولیس باشد/هواداران تا ثانیه آخر حمایت کنند

daei.jpg

پرسپولیس نیوز : سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سرمربی استقلال را قبول دارم اما من به مسائلی مانند رکورد نباختن این مربی در دربی‌ها فکر نمی‌کنم.

علی دایی درباره آخرین شرایط پرسپولیس برای دربی 77 گفت: خدا را شکر می‌کنم که با بازگشت مصدومان‌مان همه چیز در آستانه دربی حساس برای ما خوب است. هم تیم خوب تمرین کرده و هم با انگیزه‌ای که دارند خدا را شکر می‌کنم تا الان همه چیز خوب است.

وی افزود: انگیزه بچه‌ها برای من بسیار جالب است. خدا را شکر همه چیز خوب است و انشاءالله بچه‌ها در روز بازی بتوانند کیفیت خود را در زمین مسابقه هم نشان دهند.

وی در پاسخ به سوالی که آیا شما در دربی فقط به برد فکر می‌کنید، گفت: مطمئن باشید همین طور است. ما با تمام تمرینات‌مان تمرکز خود را روی 3 امتیاز دربی گذاشته‌ایم. اما لحظه آخر و همه چیز دست آن بالا‌سری است که چه تصمیمی می‌گیرد. یعنی دست خداست.

دایی ادامه داد: ما شناخت خوبی از استقلال داریم. به نظرم استقلال هم از ما شناخت کافی دارد و دو تیم خوب همدیگر را می‌شناسند. مطمئن باشید تیمی برنده خواهد شد که با تمرکز در این بازی در زمین مسابقه حاضر شود و با تلاش بیشتر توپ و میدان را در دست بگیرد. امیدوارم که جمعه روز پرسپولیس باشد.

سرمربی قرمزپوشان درباره تقابلش با امیر قلعه‌نویی که تا کنون شکستی مقابل پرسپولیس نداشته، گفت: اصلا من به این مسائل فکر نمی‌کنم. امیر قلعه‌نویی دوست و همکار من است و من قبولش دارم.

وی افزود: فوتبال این چیزها در آن معنی نمی‌دهد و من به این مسائل فکر نمی‌کنم. امیرخان دوست و مربی است که برای تیمش زحمت کشیده و انشاءالله باید سعی کنیم که در روز بازی فوتبال قشنگی ببینیم. من هیچ تقابلی با امیرخان ندارم و این بحث‌ها نیز من دنبالش نیستم.

دایی درباره هواداران نیز گفت: هر تلاشی که ما می‌کنیم به خاطر رضایت دل هواداران پرسپولیس است. اما قبل از دربی آنها باید این را بدانند که ما تا ثانیه و سوت پایان بازی نیاز به حمایت هواداران از تیم خودشان داریم. در دربی اتفاقات زیاد می‌افتد اما هواداران باید تا انتهای بازی پشت سر تیم خود باشند و این موضوعی بسیار مهم در دربی است.

وی در پایان یادآور شد: ما هم تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا انشاءالله روز جمعه بتوانیم در یک دیدار سخت مقابل تیم خوب استقلال به هدف‌مان برسیم. خوشبختانه از لحاظ روحی و روانی بچه‌ها در شرایط خوبی هستند و با آرامش و تمرکز به بازی روز جمعه فکر می‌کنند. دیگر همه چیز دست خدای بزرگ است.

بالا