• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
سلام بر سرخ دلان همیشه پایدار/
منم از امروز اگه بپذیرید به جمعتون ملحق بشم
خوش اومدی به خونه خودت انشالله که همیشه سربلند باشی وتمیمونو با افتخار دوست داشته باشی به امید روزهایه خوش پرچم ارتش سرخ بالاست

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
این نوروزی سید هم نیست بگیم جدش سنگینه باز نزدیک دربی شد هرچی هم پست و نزدیک پست کلا هرکی احتمال بازی کردن سمت راست زمین رو داره دارن مصدوم میشن یا محروم میشن من به شخصه به دایی توصیه می کنم همین الان اعلام کنه نوروزی شاه ماهی بازی دربیه و جاش تو ترکیب ثابته تا بیشتر از این تلفات ندادیم

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
این نوروزی سید هم نیست بگیم جدش سنگینه باز نزدیک دربی شد هرچی هم پست و نزدیک پست کلا هرکی احتمال بازی کردن سمت راست زمین رو داره دارن مصدوم میشن یا محروم میشن من به شخصه به دایی توصیه می کنم همین الان اعلام کنه نوروزی شاه ماهی بازی دربیه و جاش تو ترکیب ثابته تا بیشتر از این تلفات ندادیم

ولی اگه بخوام انتخاب کنم بین نوری، رضایی، و نوروزی یکیشون تو دربی باشه (که قطعا هست با توجه به محرومیت عالیشاه) نوروزی رو انتخاب میکنم.

Sir Vahid

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4,575
ولی اگه بخوام انتخاب کنم بین نوری، رضایی، و نوروزی یکیشون تو دربی باشه (که قطعا هست با توجه به محرومیت عالیشاه) نوروزی رو انتخاب میکنم.

ایضا بنده :ذی

حیف عالیشاه نیست وگرنه حسابی سید مهدی رو اذیت می کرد! امکان گلزنیش هم خیلی بالا بود البته میلاد غریبی هم به نظرم بازیکن خیلی خوبیه...

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884

نوری تو دربی ها خوب بازی میکنه ها :D

مطمئنی :D

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
پیش‌بینی پرسپولیسی‌ها درباره شهرآورد 77

210x131x33.jpg.pagespeed.ic.vPp8yjjB_b.jpg

پرسپولیس نیوز : پرسپولیسی‌های قدیمی هنوز هم قلبشان برای موفقیت تیم محبوب خود می‌تپد. آنها در آستانه شهرآورد 77 یکصدا با هم از پیروزی سرخپوشان سخن می‌گویند. هرچند در میان آنها کسی هم هست که رای به تساوی این دیدار می‌دهد.

نزدیکی‌های شهرآورد پایتخت همه جا از این بازی صحبت می‌شود و هیچ محفلی نیست که چند ورزش‌دوست در آن حاضر باشند و کار به کری‌خوانی نکشد. در این اوضاع و احوال با چند پرسپولیسی قدیمی صحبت کردیم و نظرشان را درباره نتیجه بازی جویا شدیم.

آنچه در ادامه می‌خوانید پاسخ چند پرسپولیسی قدیمی به دو پرسش است؛

1) نتیجه و کیفیت داربی 77 را چگونه پیش‌بینی می‌کنید؟
2) برگ برنده پرسپولیس در این دیدار چیست؟

مهدی تارتار

پیش‌بینی بازی :
اگر هر دو تیم بدون ترس بازی کنند، پرسپولیس می‌تواند با جسارت بیشتری بازی کند و به همین دلیل می‌تواند برنده بازی باشد. فکر می‌کنم پرسپولیس برنده می‌شود.

برگ برنده پرسپولیس :
برگ برنده پرسپولیس در داربی، نتیجه دیدار قبلش برابر فولاد است. پرسپولیس برابر فولاد با انگیزه بالا پیروز شد و حالا شرایط روحی و روانی بهتری نسبت به استقلال دارد.

حمید درخشان

پیش‌بینی بازی :
داربی بازی جداگانه‌ای است چون تماشاگر زیادی دارد و حساسیت برای هر دو تیم بالاست. تیمی موفق می‌شود که خود را از نظر روحی و روانی آماده کند، از بازیکنان با تجربه بیشتری استفاده کند و از فرصت‌هایش به خوبی استفاده کند.

برگ برنده پرسپولیس :
هر دو تیم در این بازی برگ برنده دارند اما من وارد بحث فنی نمی‌شوم!

محمد زادمهر

پیش‌بینی بازی:پرسپولیس برابر فولاد بهترین بازی فصل خود و استقلال برابر استقلال خوزستان بدترین بازی فصل خود را انجام دادند. پرسپولیس تیم جوانی است و استقلال بازیکنان باتجربه بیشتری دارد. هر دو تیم نیاز مبرمی به سه امتیاز بازی دارند و به همین دلیل بازی حساسیت زیادی دارد. هر دو تیم مرکز بازی را فشرده می‌کنند که این کار احتمالا به تساوی کشیده شدن بازی را بالا می‌برد مگر اینکه روی ضربات ایستگاهی تیم‌ها به گل برسند.

برگ برنده پرسپولیس :برگ برنده پرسپولیس، تیم بودن آن است.

رضا شاهرودی :

پیش‌بینی بازی :
پرسپولیس داربی را با نتیجه یک بر صفر می‌برد.

برگ برنده پرسپولیس :
به نظرم مهدی سیدصالحی می‌تواند برگ برنده پرسپولیس باشد.

فرشاد پیوس :

پیش‌بینی بازی :
پرسپولیس با نتیجه 2 بر یک برنده می‌شود.

برگ برنده پرسپولیس :
پرسپولیس سه برگ برنده دارد؛ اول اینکه روحیه بالا دارد، دوم اینکه خلعتبری به بازی رسید که باعث می‌شود هواداران بیشتر تشویق کنند و سوم اینکه پرسپولیس ترکیبی از بازیکنان جوان و باتجربه را در اختیار دارد.

مرتضی فنونی‌زاده :

پیش‌بینی بازی :
پرسپولیس هفته قبل برابر فولاد مثل دهه 60 بازی کرد. اگر عالیشاه در داربی بود خیلی خوب می‌شد. همچنین می‌دانم که دایی آنقدر باتجربه است که از خلعتبری در ترکیب ثابت استفاده نکند. اگر پرسپولیس خسرو حیدری را از کار بیندازد، 70 درصد قدرت استقلال کم می‌شود.

برگ برنده پرسپولیس :خط دفاعی پرسپولیس در این فصل خیلی منسجم کار کرده و مشکلی ندارد اما برگ برنده پرسپولیس می‌تواند خط هافبک و حمله این تیم باشد.

مرتضی کرمانی‌مقدم :

پیش‌بینی بازی :
با بردی که پرسپولیس برابر فولاد کسب کرد، روحیه خیلی خوبی دارد. حیف که عالیشاه در داربی نیست چون حضورش خیلی به نفع تیم بود. روحیه پرسپولیس خوب است و این مساله پیروزی را برای این تیم رقم می‌زند.

برگ برنده پرسپولیس :خط حمله پرسپولیس در داربی برگ برنده این تیم خواهد بود.

جواد منافی :

پیش‌بینی بازی :
داربی شرایط خاصی دارد و با بازی‌های دیگر فرق می‌کند. احساس می‌کنم بازی خوبی می‌شود که مردم از آن لذت می‌برند. ان‌شاءالله نتیجه‌اش هم به سود پرسپولیس است.

برگ برنده پرسپولیس :
در این بازی هر تیمی که آرامش بیشتری داشته باشد و با برنامه بازی کند، برنده می‌شود. تیمی که می‌خواهد پیروز شود باید دست از بازی احساسی بردارد چون این کار باعث می‌شود که برنامه‌ها آنطور که طراحی شده‌اند اجرا نشوند. همچنین جوان‌های پرسپولیس، برگ برنده این تیم هستند.

رضا وطنخواه:

پیش‌بینی بازی :
با تیتر درشت بنویسید که من نتیجه داربی را بعد از بازی اعلام می‌کنم! (با خنده) فکر می‌کنم آنهایی که نتیجه را پیش‌بینی می‌کنند جادوگر هستند! چون نمی‌شود چیزی را پیش‌بینی کرد. نکته مهم این است که اگر تیم‌ها دست از احتیاط بردارند بهتر است چون تماشاگران به ورزشگاه می‌آیند که بازی خوب و پرگل ببینند و فرقی نمی‌کند که کدام تیم می‌برد. مربیان باید احتیاط را کنار بگذارند.

برگ برنده پرسپولیس :برگ برنده پرسپولیس سیدصالحی است. من از وقتی او را در تلویزیون دیدم خوشم آمد. او در زمین هرچه در توان دارد خرج می‌کند. اگر پرسپولیس در کنار سیدصالحی دو نفر را داشته باشد که ضربات سر او را ریباند کنند، موفق می‌شود. دوست داشتم عالیشاه هم در داربی بازی می‌کرد.

فدای همه این پرسپولیسی های قدیمی گل جاتون تو قلبمونه

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
بنگر : از یک تا ۹۰ دقیقه باید بجنگیم/ دربی کُری خواندن ندارد

219x141xbengar3.jpg.pagespeed.ic.Dl7tGtWdBg.jpg

پرسپولیس نیوز : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: ما در دربی باید از یک تا 90 دقیقه بجنگیم و اگر می‌خواهیم پیروز شویم باید به سمت دروازه حریف حمله ببریم.

محسن بنگر درباره آخرین شرایط پرسپولیس قبل از دربی اظهار داشت: خوشبختانه با توجه به نتایجی که به دست آوردیم شرایط خوبی را در دربی داریم و آماده‌ایم تا یک بازی بسیار سخت و حساس را پشت سر بگذاریم.

وی افزود: ما باید از یک تا 90 دقیقه بجنگیم و اگر می‌خواهیم پیروز شویم باید به سمت دروازه حریف حمله ببریم تا به هدف اصلی‌مان برسیم.

وی ادامه داد:‌ به نظر من دربی کری خواندن ندارد و تیمی موفق است که در زمین خود را ثابت کند تا دل هواداران را شاد کند. هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و دربی هم شرایط خودش را.

وی در پاسخ سؤالی که آیا با توجه به اینکه شما بهترین خط دفاعی را دارید، استقلال می‌تواند امیدی به گلزنی داشته باشد، گفت: ما به بازی‌های قبلی هیچ فکری نمی‌کنیم و فقط باید به آینده فکر کنیم. هفت بازی گذشته هر اتفاقی که افتاده تمام شده و الان بازی با استقلال و دربی است. ما می‌خواهیم در انتهای فصل جزو بالانشینان باشیم البته قهرمانی نیز دور از دسترس نیست.

وی در پایان تاکید کرد: ‌از استقلال شناخت خوبی داریم و همه می‌دانیم نباید حریف را دست کم بگیریم آنها نقاط قوتی دارند که خوب آنها را شناسایی کردیم و ان‌شاءالله در یک بازی خوب عملکرد قابل خوبی را به نمایش بگذاریم.

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
نوری تو دربی ها خوب بازی میکنه ها :D

مطمئنی :D

نه عزیز همه چی از اون پنالتی که تو دربی نمیدونم چندم زد و باختیم شروع شد. بدرد نمیخوره. باید از دقیقه 70 به بعد بیاد.

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
دوستان عزیز همین نوروزی که زیاد باهاش سازگار نیستیم به تیم استقلال 4تا گل زده !!!!!

ایشالا که نیمه دوم هم بازی کنه گل بزنه

ولی در کل احساس میکنم سید صالحی گل میزنه!
و پیام صادقیان

و خلعت فقط حسابی ازارشون میده!

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
دوستان عزیز همین نوروزی که زیاد باهاش سازگار نیستیم به تیم استقلال 4تا گل زده !!!!!

ایشالا که نیمه دوم هم بازی کنه گل بزنه

ولی در کل احساس میکنم سید صالحی گل میزنه!
و پیام صادقیان

و خلعت فقط حسابی ازارشون میده!

:lol:

بنده خدا فقط به استقلال بلده گل بزنه ! :lol:

البته دمش گرم ، ایشالا جمعه هم گل میزنه برامون ;)

بچه ها خبر جدید چیزی نیست ؟ خلعت میتونه بازی کنه ؟

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
[h=1]درخشان: پرسپوليس راحت استقلال را مي‌برد[/h]
[h=2]پيشکسوت پرسپوليس معتقد است که اين تيم در دربي 77 به راحتي مي‌تواند از سد حريف سنتي‌اش بگذرد.[/h]
00000480.jpg

حميد درخشان درباره دربي روز جمعi اظهار داشت: فکر مي‌کنم بعد از برد مقابل فولاد وضعيت پرسپوليس خوب باشد اما در دربي اصلا مهم نيست که يک تيم مسابقه قبلي را با چه نتيجه‌اي پشت سر گذاشته باشد چون اين يک مسابقه خاص و ويژه است.

به گزارش تسنيم ، وي در خصوص نقش سرمربيان دو تيم در نتيجه بازي پرسپوليس و استقلال عنوان کرد: هر مربي بتواند از نظر روحي و رواني تيمش را بيشتر آماده مسابقه کند مي‌تواند برنده دربي باشد. هر دو تيم بازيکنان باتجربه زيادي دارند و فقط اميدوارم شجاعانه بازي کنند تا شاهد يک ديدار جذاب باشيم.

سرمربي پيشين پرسپوليس ضمن بيان اينکه محمدرضا خلعتبري مي‌تواند بازيکن تاثيرگذاري در دربي باشد، گفت: قطعا بازي روز جمعه مي‌تواند چند بازيکن تاثيرگذار داشته باشد اما من نمي‌خواهم نام بازيکن خاصي را به زبان بياورم. با اين حال اگر بازيکنان پرسپوليس روي بازي روز جمعه تمرکز و در اين مدت حرفه‌اي زندگي کنند قطعا مي‌توانند استقلال را شکست دهند.

درخشان تصريح کرد: کري نمي‌خوانم ولي از قول من بنويسيد پرسپوليس راحت استقلال را مي‌برد.

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
:lol:

بنده خدا فقط به استقلال بلده گل بزنه ! :lol:

البته دمش گرم ، ایشالا جمعه هم گل میزنه برامون ;)

بچه ها خبر جدید چیزی نیست ؟ خلعت میتونه بازی کنه ؟

داداش گلم

اینا همش جو سازیه
هم پیام صادقیان
هم خلعت و همه همه به بازی میرسن!

همش جو سازیه بگن مصدومه بعد میان تو بازی همه حال میکنن@

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
دوستان احساس می کنم جو سنگینی برا پرسپولیس داره ایجاد میشه برد فولاد انتظارها از پرسپولیس رو بین هوادارا و پیشکسوتان بسیار بسیار بالا برده و این به نظرم از سم هم بدتره چون همیشه شاهد بودیم تیمی که تو دربی همه احتمال بردش رو بیشتر دونستن بدتر بازی کرده الان فشار روانی رو بازیکنای پرسپولیس بسیار بالاست ولی با بازی اخر استقلال فشار زیادی رو بازیکناشون نیست و این کار بازیکنای مارو خراب می کنه بازی روز جمعه بسیار حساسه چون باخت تو این بازی تحت هر شرایطی تیم رو از هم می پاشونه ایکاش هوادارا و پیشکسوتان به جای کری خوندن و انتظار برد های پرگل از اینجور دست صحبت ها فقط به حمایت تیم به شکلی ساده و بدون توقع می پرداختن

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
دوستان احساس می کنم جو سنگینی برا پرسپولیس داره ایجاد میشه برد فولاد انتظارها از پرسپولیس رو بین هوادارا و پیشکسوتان بسیار بسیار بالا برده و این به نظرم از سم هم بدتره چون همیشه شاهد بودیم تیمی که تو دربی همه احتمال بردش رو بیشتر دونستن بدتر بازی کرده الان فشار روانی رو بازیکنای پرسپولیس بسیار بالاست ولی با بازی اخر استقلال فشار زیادی رو بازیکناشون نیست و این کار بازیکنای مارو خراب می کنه بازی روز جمعه بسیار حساسه چون باخت تو این بازی تحت هر شرایطی تیم رو از هم می پاشونه ایکاش هوادارا و پیشکسوتان به جای کری خوندن و انتظار برد های پرگل از اینجور دست صحبت ها فقط به حمایت تیم به شکلی ساده و بدون توقع می پرداختن

بزرگوار ، حرفت منطقی ، اما این تیم پرسپولیسه که داری در رابطه باهاش حرف میزنی ، تیم محلات نیست که ! تیم بازیکن و کادر فنی خوبی داره و باید ( باییییییییییییییییییید ) نتیجه بگیره ، انقدر انتظاراتتون رو از تیم پایین نیارید ، همین کارارو کردیم که 4 - 5 ساله هیچ خبری از قهرمانی لیگ و ... نیست !

ما انتظار نداریم این تیم بره قهرمان لیگ قهرمانان بشه ! اما انتظار داریم تو لیگ ایران قهرمان بشه و استقلال رو رفت و برگشت ببره ، ابزارشم داریم . میمونه یکم تلاش ، که داره انجام میشه . پس بهتره خوش بین باشین و انرژی مثبت بدیم . :)

بالا