• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
والا وقتی خوب میسنجم میبینم پرسپولیس حال قویتر از استقلال میباشد و با نبودن بیک و خسرو پس باید حتما ببریم در مورد خلعت بری هم فکر کنم 20 دقیقه پایانی بازی بیاد داخل

البته یادمون نره که دربی شرایط خاص خودش رو داره و خیلی وقتها شاهد بودیم تیمی که به ظاهر ضعیفتره در دربی بهتر کار کرده. امیدوارم امروز روز خیلی خوب تیم محبوبمون پرسپولیس باشه و بازی رو ببریم.
پ.ن: البته در رابطه با خسرو حیدری من که فکر میکنم بازی میکنه.

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
خسرو واقعا اگه نباشه سمت راست استقلال لنگه.

کلا استقلال 3 تا ستون اصلی داره بقیه کشک

رحمتی -منتظری-حیدری

البته تیموریان هم شاید بشه به این لیست اضافه کرد

ضمنا مجیدی هم دیگه مثل سابق مالی نست.

armanznd

Registered User
لایک‌ها
2,585

رحمتی -منتظری-حیدری

مجیدی قبلا هم مالی نبووود

شوما حساب کنین ما امروز داش علی رو داشتیم یا مهدی موشک کیا رو

بخدا لهه میشدن گرچه الانم له هستن

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002

رحمتی -منتظری-حیدری

مجیدی مثل سابق نباشه هم در بازی امروز میشه همون سابق چون این دربی حکم مرگ و زندگی واسش داره پس هرچی تو چنته داره رو میکنه
خسرو مهره بسیار خطرناکیست چون واقعا اقرار میکنم که خسرو خسرو چند ماه پیش نیست خسرو واقعا در جناه خود یکی از بهترینهای اسیاست با اون سانترهای وحشتناکش الان هم کاملا پخته و با فکر شده دفاع امروز پرسپولیس باید خیلی مواظب سانتر از اون جناح باشند
کلا بازی سختی برای هر دو تیم میباشد اما خدایا مساوی نباشد که واقعا حالم از دربی مساوی تمام شده بهم میخورد......

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
مربی شون که میگفت توی این بازی خسرو هست ! توی ورزش و مردم گفت . البته من پای برنامه نبودم صداشو میشنیدم . به نظرم اومد که گفت این بازی هست ! تازه کلی هم از خودش که چقدر تجربه داره که بازی قبل زود حیدری رو کشیده بیرون تعریف و تمجید کرد ! :blink:

shaha

Registered User
لایک‌ها
292
مربی شون که میگفت توی این بازی خسرو هست ! توی ورزش و مردم گفت . البته من پای برنامه نبودم صداشو میشنیدم . به نظرم اومد که گفت این بازی هست ! تازه کلی هم از خودش که چقدر تجربه داره که بازی قبل زود حیدری رو کشیده بیرون تعریف و تمجید کرد ! :blink:

اقای سرمربی تیم ابی گفتند خسرو بازی نمیکنه و امیدواریم پزشک تیم ب بازی با تیم تایلندی برسونتش.

پیام صادقیان هست دیگه؟

بله ایشون هم رسیدن خدا رو شکر ;)

kapitan-ali

Registered User
لایک‌ها
7,240
چرا میگید مساوی نشه ! . خیلی از بازیهایی که ما باید میبردیم مساوی شد . الان هیچکس نمیگه کی بهتر بازی کرد و کی بد بازی کرد . همین سادگی بعضی از هوادارای ماست که الان اینا تو آمار بردا از ما بیشترن.

چه بخواهیم و چه نخواهیم وضعیتشون از ما بهتره. اما مساوی در شرایط الان از باخت خیلی خیلی بهتره . من که مساوی رو نتیجه خوب برای خودمون میبینم نظر شخصیه خودم .

Miladicaa

Registered User
لایک‌ها
501
bb378b8bea2a8b321.jpg

mahdian57

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
10,761
نخیر چهار بازی ناتموم عین آمار کلش رو به نفع اون تیمه تموم کردن
کجا بیشتره؟!
حالا داستان بازیهای اخیر هم اضافه کنی که داور نتیجه رو عوض کرد
اونا عمرا واقعا بردشون بیشتر باشه

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
مجیدی مثل سابق نباشه هم در بازی امروز میشه همون سابق چون این دربی حکم مرگ و زندگی واسش داره پس هرچی تو چنته داره رو میکنه
خسرو مهره بسیار خطرناکیست چون واقعا اقرار میکنم که خسرو خسرو چند ماه پیش نیست خسرو واقعا در جناه خود یکی از بهترینهای اسیاست با اون سانترهای وحشتناکش الان هم کاملا پخته و با فکر شده دفاع امروز پرسپولیس باید خیلی مواظب سانتر از اون جناح باشند
کلا بازی سختی برای هر دو تیم میباشد اما خدایا مساوی نباشد که واقعا حالم از دربی مساوی تمام شده بهم میخورد......
خسرو حیدری خیلی بزرگش کردی!!!
بعضی مواقع اصلآ جون سانتر کردن نداره(زود خسته میشه)

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018

رحمتی -منتظری-حیدری

دوست عزیز بر خلاف نظر شما تیموریان ستون اصلی تیم استقلال هست واقعا کلاس بازیش بالاست با اینکه استقلالیه واقعا براش احترام قایلم و از بازیش لذت می برم همچنین سامویل هم تو بازی امروز خطرناک می تونه باشه لامصب قدرت بدنی بالایی داره تا دقیقه نود بدون افت بدنی بازی می کنه تو بازی امروز خطرناک ترین بازیکن حریف قاضی هست چون بمب انگیزست برا اثبات خودش و اینکه نشون بده مسولان پرسپولیس با از دست دادنش اشتباه بزرگی کردن 4-5 برابر از خودش مایه بزاره مجیدی هم که فکر نکنم تو ترکیب ثابت باشه این بازیکن هم دیگه شاید امسال اخرین دربی هاشو تجربه کنه برا همین سعی می کنه بهترین خاطره رو از خودش به جا بزاره رحمتی و انتظاری و حیری رو هم که شما نام بردی
خوب این همه فک زدم یه چیز بگم اگه امروز قراره پرسپولیس گزیده بشه از طرف هیچ کدوم از این بازیکنا نیست چون بازیکنا پرسپولیس 4 چشمی مواظبشون هستن و با یه بازی منطقی می تونن خنثاشون کنن اما امان از بازیکنایی که ازشون غافل میشن (برهانی اکبرپور نظری صادقی و....)

H a s t i

Registered User
لایک‌ها
425
بالاي جدول خيلي خر تو خر شد با بازياي ديشب
پرسپوليس بايد اين بازي رو ببره حالا ميخواد جلوش شيش تاييا باشند ميخواد جلوش يه تيم ديگه باشه سه امتياز اين بازي رو نگيرند بعد بازي كاري ميكنم اينترنت فيل تر بشه

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
این روزا اصلن حوصله استرس ندارم ..... به اندازه کافی زیر بار دیپرشن هستم .............. دوس دارم بخوابم ....بعد از بازی بیدار شم .............................................................خب برده باشیم دیگه!

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
این روزا اصلن حوصله استرس ندارم ..... به اندازه کافی زیر بار دیپرشن هستم .............. دوس دارم بخوابم ....بعد از بازی بیدار شم .............................................................خب برده باشیم دیگه!

داوود جان میخوای آپشن حموم آفتاب ساحل مدیترانه هم بهش اضافه کنم ؟!

بالا