• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

dreamypixy

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
12,610
دوستان فقط دعا کنید فردا بیشتر از 5 تا گل نزنیم! چون خداییش همین الان استفاده از دو دست برای نشون دادن عدد 6 سخته. یک دستی راحت تره و به 5 تا هم راضی هستیم:D
وقتی پنجمی رو زدن همه با هم:
واویلا واویلا نزن بسه دیگه :D

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
من که از الان به فکر تزئین ماشین بعد بردم
سر صعود به جام جهانی که پمپ باد بوقمون سوخت یکی دیگه انداختیم ولی 100 تا پمپ باد فدای پرسپولیس
اخ میخوام بترکونم بعد برد
دوتا جوراب پرسپولیسی بزارم تو برف پاک کنا تکون تکون بدم.دی

iranadsense

Registered User
لایک‌ها
2,412
دوستان فقط دعا کنید فردا بیشتر از 5 تا گل نزنیم! چون خداییش همین الان استفاده از دو دست برای نشون دادن عدد 6 سخته. یک دستی راحت تره و به 5 تا هم راضی هستیم:D
وقتی پنجمی رو زدن همه با هم:
واویلا واویلا نزن بسه دیگه :D
حالا اگه بالای 10 تا بشه چی :lol:

راه حل :
1 - از انگشت های پا کمک بگیریم
2 - باید از یک پرسپولیسی دیگر برای نشان دادن آن عدد کمک بگیریم :p
3 - با استفاده از دو انگشت سبابه و وسطی یه جوری خلاصش کنیم :blink:

-----------------

این چی میگه؟ :دی

با هم ده تصويرماندگار در حافظه پرسپوليسي ها از دربي پايتخت را مرور مي كنيم:
يك) در حالي که بيشتر تماشاگران از ورزشگاه خارج شده بودند، در دقيقه 90 سانتر حاج رحيمي پور در محوطه جريمه زير پاي بهزادي افتاد و بدين ترتيب ششمين گل هم وارد دروازه حجازي شد. بهزادي دو دقيقه قبل از اين گل ،گل پنجم را با سانتر حسين كلاني و ضربه سر به ثمر رسانده بود و با گل دقيقه 90 هت تريك كرد.مرتضي احمدي بازيگر معروف کشورمان که از پرسپوليسي هاي اصيل و قديمي است مي گويد: بعد از گل ششم گفتيم «ششمين گل وارد دروازه شد» و در ادامه ما بقي هوادارن گفتند: تيم تاج آواره شد.

منبع :http://www.jamnews.ir/

H a s t i

Registered User
لایک‌ها
425
ما برنده ميدون هستيم و به اميد خدا به جاي فحش به عالم و ادم فردا شب به هم تبريك بگيم ...

اگر يك درصد هم اتفاق بدي رخ داد عزيزاني كه اينجا چند روز هست فعال هستند قبل از اينكه دري وري بنويسند بعد بازي، يه نگاه به پستهاي قبل بازيشون بندازن و تحليلهاشون رو نگاه كنند و سكوت كنند.

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
ما برنده ميدون هستيم و به اميد خدا به جاي فحش به عالم و ادم فردا شب به هم تبريك بگيم ...

اگر يك درصد هم اتفاق بدي رخ داد عزيزاني كه اينجا چند روز هست فعال هستند قبل از اينكه دري وري بنويسند بعد بازي، يه نگاه به پستهاي قبل بازيشون بندازن و تحليلهاشون رو نگاه كنند و سكوت كنند.

بدون فحشو دری وری که باخت یه بازی حضم نمیشه!

S.M.H

‏‎کاربر فعال خاطرات و آشپزي و خوراکي ها
کاربر فعال
لایک‌ها
6,608
خيلي دوست دارم 4 تا بزنيم :دي و از عکس هاي بازيکن خودشون بر عليه خودشون استفاده کنيم :دي

با تشکر

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
آقا فردا میبریم به امید خدا ... فقط امیدوارم بچه ها با ترس و لرز وارد زمین نشن ... شتاب زده و هول نشن بازیکن های جوون مثل کفشگری و صادقیان

همین روحیه تاپیک منتقل بشه به زمین فردا کمتر از 6تا نخواهیم زد :دی ... ته دلم روشنه ولی اصلا اعتمادی نیست بهش :دی

قسمت ما نشد یکبار آزادی رو زیارت کنیم ... انشالا دوستانی که رفتن عکس هنری یادشون نره :دی

اگرم باختیم که هیچ عکساشونو آرشیو کنن برا خودشون :دی

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
بچه ها اگر من نیمه اولو نگاه نکنم میبریم حاضرم شرط ببندم

داش آرمان فکر کنم کل بازی رو نبینی 6 تایی بزنیم :D

بی خیال این بازی شو من سیدیش رو برات میفرستم :D

usl

Registered User
لایک‌ها
6,182
آقا فردا میبریم به امید خدا ... فقط امیدوارم بچه ها با ترس و لرز وارد زمین نشن ... شتاب زده و هول نشن بازیکن های جوون مثل کفشگری و صادقیان

همین روحیه تاپیک منتقل بشه به زمین فردا کمتر از 6تا نخواهیم زد :دی ... ته دلم روشنه ولی اصلا اعتمادی نیست بهش :دی

قسمت ما نشد یکبار آزادی رو زیارت کنیم ... انشالا دوستانی که رفتن عکس هنری یادشون نره :دی

اگرم باختیم که هیچ عکساشونو آرشیو کنن برا خودشون :دی

آواتارت تو حلقم

Corner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
445
مساوی میشه یه جماعتی هم سرکار میزارن. حقیقتا تو ایران فوتبال هیچ جذابیتی نداره . بازی های لیگای برتر بوندسلیگا کالچو و لالیگا دیدن داره

perspoli3

Registered User
لایک‌ها
322
║.▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
║.░░(( پرسپولیـــس))░░
║.▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

پــــــــــــرچـــــــم بـــالـــــاســـــ ـــــــــــــــــتـــــــــ

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
گل اول بازی خیلی تاثیر داره

تو دربی ها اکثرا ما بهتر بودیم حتی وقتی باختیم بر عکس آبی ها دنبال تساوی و وقت کشی

امیدوارم گل اول رو ما بزنیم

(جدای همه بدی ها دایی این رسم تو اوت زدن موقع افتادن بازیکن حریف رو که برداشت خیلی هم عالی:D )

آره خداییش آدم اعصابش خرد میشه

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
مساوی میشه یه جماعتی هم سرکار میزارن. حقیقتا تو ایران فوتبال هیچ جذابیتی نداره . بازی های لیگای برتر بوندسلیگا کالچو و لالیگا دیدن داره

ما میبریم حال استقلال هم جا میاریم

مساوی سرمون نمیشه

بالا