• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=2] حاشیه دربی 77/کری آبی و قرمز در مقابل هتل محل اقامت استقلال/ استقرار شهرستانی ها در چادر[/h] پرسپولیس نیوز : جمعی از طرفداران خوزستانی استقلال در مقابل درب هتل المپیک تجمع کردند

گروهی از طرفداران استقلال که از خوزستان برای دربی 77 به تهران آمده اند، عصر امروز به هتل المپیک، محل اردوی آبی پوشان مراجعه کردند تا با کادرفنی و بازیکنان استقلال دیدار کنند. نکته جالب اینکه در بین این طرفداران، یکی از آنها پیراهن فرهاد مجیدی را بر تن داشت و می گفت به خاطر این بازیکن به تهران آمده است. از سوی دیگر چند پرسپولیسی هم در میان این طرفداران حضور داشتند که این مسئله باعث به وجود آمدن کری بین آنها برای مسابقه روز جمعه شده بود.

* چند خانواده شهرستانی که برای تماشای دربی به تهران آمده اند، در کنار چمن درب غربی مجموعه ورزشی آزادی چادر زده اند.

* دو هوادار پرسپولیسی از شهرستان شوشتر با حمل پرچم دو متری قرمز در مقابل درب غربی ایستاده اند.

* حدود ساعت 16/30 نزدیک به 200 نفر در مقابل درب غربی استادیوم آزادی ایستاده اند.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=2] استیلی: حس خوبی نسبت به دربی دارم/ یکی از گل ها را سیدجلال حسینی خواهد زد [/h]
پرسپولیس نیوز : سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من حس خوبی نسبت به بازی روز جمعه دارم و فکر می کنم پرسپولیس بتواند با دست پر از زمین خارج شود.
حمید استیلی درباره شرایط سرخپوشان در آستانه دربی 77 عنوان کرد: پرسپولیس در روزهای گذشته تمرینات خوب و منظمی را پشت سر گذاشته است. با کسب پیروزی مقابل فولاد هم تیم از لحاظ روحی و روانی در وضعیت خوبی قرار گرفت.

وی ادامه داد: خوشحالم که محمدرضا خلعتبری هم به پرسپولیس اضافه شد و ITC او در نهایت صادر شد. این اتفاق از لحاظ روحی می تواند برای تیم موضوع مهمی تلقی شود.

وی افزود: من حس خوبی نسبت به بازی روز جمعه دارم و فکر می کنم پرسپولیس بتواند با دست پر از زمین خارج شود.

استیلی در پاسخ به این پرسش که نتیجه بازی چه می شود؟ گفت: چند روز قبل در یک برنامه تلویزیونی در این باره از من سئوال شد که آنجا گفتم به نظرم پرسپولیس 2 بر یک می برد. حالا یک قدم دیگر هم برمی دارم و می گویم فکر می کنم یکی از گل ها را سیدجلال حسینی خواهد زد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
حاشیه تمرین پرسپولیس / تشویق شدید خلعتبری و دستور اکید دایی برای عدم حضور افراد متفرقه

200x133x10.jpg.pagespeed.ic.HnSwWFKbk7.jpg

پرسپولیس نیوز : مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس مورد تشویق شدید هواداران قرار گرفت

محمدرضا خلعتبری هنگامی که از اتوبوس حامل اعضای تیم پرسپولیس پیاده شد تا وارد مجموعه درفشی‌فر شود، مورد تشویق هواداران پرسپولیس که در محل حضور داشتند، قرار گرفت.

تماشاگران پرسپولیس از این موضوع خبر داشتند که خلعتبری ITC اش را گرفته، از او قول گلزنی به استقلال در دربی را گرفتند.

* امید عالیشاه با اتومبیل شخصی به تمرین آمد.

* با دستور اکید دایی از ورود لیدرها و همراهان بازیکنان به صورت جدی جلوگیری شد.

* حدود 70 هوادار در آغاز تمرین پشت درهای درفشی‌فر حضور داشتند.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
آخرین حاشیه های دربی / رضا صادقی در درفشی فر

xdarbi.jpg.pagespeed.ic.xku2xzkmT7.jpg

پرسپولیس نیوز : مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در درفشی فر حضور یافت

محمد رویانیان دقایقی قبل با حضور در درفشی‌فر با کادرفنی و بازیکنان پرسپولیس دیدار کرد. همچنین سعید شیرینی، سرپرست تیم پرسپولیس هم او را همراهی می‌کرد.

این در حالی است که حسین فریدونی، رئیس کانون هواداران پرسپولیس هم از حاضران در درفشی فر محسوب می شود.

* هنگام ورود کاروان پرسپولیس به درفشی‌فر، دیالوگی بین میثم حسینی با فردی رد و بدل شد که موجبات ناراحتی شدید این بازیکن را فراهم آورد. گفته می‌شود آن فرد از طرفداران تیم استقلال بوده که در نزدیکی درفشی‌فر حاضر شده است.

* رضا صادقی به دلیل به وجود آمدن یک مشکل شخصی نتوانست به تمرین تیم پرسپولیس برود

در حالی که قرار بود با هماهنگی صورت گرفته بین صادقی با مسئولان باشگاه پرسپولیس وی در آخرین تمرین سرخپوشان پیش از دربی حضور پیدا کند اما به دلیل به وجود آمدن مشکل شخصی برای وی این اتفاق در نهایت نیفتاد و او از نزدیکی‌های مجموعه درفشی‌فر ناگزیر شد به منزل بازگردد.

همچنین قرار است در صورت پیروزی پرسپولیس در دربی 77 روز شنبه کمیته هنرمندان باشگاه پرسپولیس افتتاح شود که رضا صادقی هم برای عضویت در این مجموعه اعلام آمادگی کرده است.

* تمرین تیم پرسپولیس استتار شد. در حالیکه تمرین عصر روز پنجشنبه تیم پرسپولیس پشت درهای بسته درفشی فر برگزار شد اما با نظر مسولان این تیم،چند دستگاه اتومبیل مقابل دربهای ورزشگاه قرار گرفتند تا تحت هیچ شرایطی برنامه های سرخپوشان برای دربی 77 لو نرود.

*بین هواداران پرسپولیس بیرون ورزشگاه بحث داغی در گرفته است.یکی از بحث ها این است که خسرو حیدری می تواند در دربی به میدان برود و اینکه آسیب دیده ،به دور از واقعیت است.

* گزارشگر دربی صبح فردا مشخص می شود تهیه کننده برنامه فوتبال برتر گفت: گزارشگر دربی صبح روز جمعه مشخص می شود.

مهدی هاشمی درباره اینکه دربی 77 را چه کسی گزارش می کند، عنوان کرد: در این زمینه به تصمیم گیری قطعی نرسیده‌ایم و در حال بررسی بیشتر هستیم و تا صبح روز جمعه نام گزارشگر این مسابقه را اعلام خواهیم کرد.

گفتنی است عادل فردوسی پور آخرین بازی دو تیم را گزارش کرده است.

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
دوستان بامرام من یه لطف کنید حداقل تو سایتم ثبت نام کنید و در این نظرسنجی شرکت کنید زشته واسه سایتم بخدا
دست اونایی که ثبت نام میکنن و در نظر سنجی هم شرکت میکنن همینا میبوسم
من خودم در نظرسنجی زدم بازی 2 بر 1 به نفع پرسپولیس
این سایت بنده و لینک نظرسنجی

استقلال و پرسپولیس و یک نظرسنجی مطلق

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
دوستان خلعتبری بازی میکنه فردا به امید خدا؟؟؟

همه چیز برای بازی کردنش جوره

ITC ایش که همین امروز اومده

خودش هم که مصدوم نیست

همه چیز جوره به جز امید عالیشاه وضعیت پیام هم معلوم نیست اما 90 % فکر کنم بازی کنه

خدایا به امید تو

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
حیایی: با پرسپولیسی‌ها بیشتر دوستم اما نتیجه دربی را پیش‌بینی نمی‌کنم

img_3004.jpg

بازیگر محبوب سینما و تلویزیون ایران گفت اکثر دوستانش پرسپولیسی هستند اما دوست ندارد نتیجه دربی را پیش بینی کند.

به گزارش خبرآنلاین؛امین حیایی در مورد دربی 77 می گوید: واقعیتش این است که زیاد فوتبال را دنبال نمی‌کنم اما می‌دانم که این جمعه قرار است بازی استقلال و پرسپولیس برگزار شود. این مسابقه حساسیت زیادی برای طرفداران دو تیم دارد و امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم.

او در پاسخ به این سؤال که طرفدار کدام تیم هستید، گفت: فقط تیم‌ملی را دوست دارم اما در حال حاضر این تیم هم مشکلات زیادی دارد. باید مسئولان بیشتر این تیم را دریابند چون 75 میلیون طرفدار به دنبال موفقیت آن هستند.

بازیگر سینما و تلویزیون در پاسخ به این سؤال که با بازیکنان کدام تیم بیشتر دوست هستید و فکر می‌کنید کدام تیم در دربی 77 پیروز شود، عنوان کرد: با علی پروین، مهدی مهدوی‌کیا، علی کریمی و افشین پیروانی بیشتر دوست هستم اما باز هم می‌گویم از هیچ‌کدام از این تیم‌ها طرفداری نمی‌کنم و نتیجه بازی هم را نمی‌توانم پیش‌بینی کنم. باز هم امیدوارم یک بازی خوب را هواداران دو تیم تماشا کنند.

من چقدر این بشر رو دوست دارم :D

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316
چون من استرسی میشم میرم تو حالت ... بازی رو نگاه نمیکنم اما امید است که همگی خوشحال بشیم .

انشالله که فردا برد باماس
ولی ای کاششما میگفتی میبازیم :)
الان با این امیدی که شما دادی بازیو به تساوی میکشونی باز جایه شکرش باقیه که نگفتی میبریم دادا :)
ولی شک نکن فردا رو سر استقلال خراب میشیم

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316

core i5

Registered User
لایک‌ها
2,316

owl.city

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
545
استرس نابودمون کرده خداییش .هر چیم میگیم بابا بیخیال مگه حالیمون میشه اخه.ایشالا ترکیب خوب بچینه باید نترس بازی کنن تیم قلعه نویی میات مساوی بگیره هر چی هافلک داره میریزه تو زمین اینکه حیدری نمیرسه همش فیلمه.ایشالا بعد برد میاییم میترکونیم اینجارو.

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
گل اول بازی خیلی تاثیر داره

تو دربی ها اکثرا ما بهتر بودیم حتی وقتی باختیم بر عکس آبی ها دنبال تساوی و وقت کشی

امیدوارم گل اول رو ما بزنیم

(جدای همه بدی ها دایی این رسم تو اوت زدن موقع افتادن بازیکن حریف رو که برداشت خیلی هم عالی:D )

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
والا هر موقع ما بازی دربی رو میبینیم در کل 50 بار مراجعه میکنیم به مستراب:pاینقدری که سر دربی استرس دارم سر کنکور نداشتم:lol:

باز شما که خوبی من میخ میشم پای بازی ، میرم به مرض سکته . مادرم فکر میکنه من بچه 6 سالم بهم میگه مادر برو برا من یه چای بیار تا پرسپولیس گل بزنه ! منم مثل این زود باورا چارشاخ میپرم میرم براش چای میارم
خلاصه تا آخر بازی یه 7 8 تایی چای میخوره این مادر من :دی

بالا