• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
میگن خلعت بری میخواسته له بشه:D
اگه تو بازی فردا گل بزنه به یکی از محبوب ترین بازیکنای پرسپولیس تبدیل میشه:)

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
با سلام خدمت همه دوستان سرخ دل
یک خواهشی از همتون داشتم برای یکپارچه شدن دوستان پرسپولیسی گفتیم تا زمان دربی عکس آواتار خودشونو عکس ایمون زاید قرار بدن به یاد داربی هیجانی 10-10-3
دوستان فقط میخام همدلی پرسپولیسیا رو به رخ حریف بکشید ببینم چکار میکنید.
پیشاپیش دم همتون گرم
اینم عکسی که برای آواتار در نظر گرفتم:

:)دوستان یک نگاهی به دور وبرتون بندازید:rolleyes:
به تقلید از این کار ما تاپیک حریفم عکسه اسطورشونو گذاشتن که بزارن آواتارشون :Dواقعا این دوستان استقلالی رو دست چین بلند بلند شدن

amirshakoori

Registered User
لایک‌ها
840
یه سوال از اساتید محترم
این استقلالیای عزیز که 4 رو نشون می دن به خاطر چیه!؟
اگه اینه که فرهاد مجیدی 4 تا گل زده خوب صفر ایرانپاک7 تا گل زده، حسین کلانی 6تا...
اگه به خاطر اینه که می گن 4تا دربی پشت سر هم بردن، کجا پشت سر هم بوده؟ مگه یه مساوی بینش نبوده؟ اگه قراره اینجوری حساب بشه خوب پرسپولیس دربی های 42و 43و 44 و 46 رو برده و 45 مساوی شده

پس پرسپولیسی های عزیز می تونیی از این به بعد علاوه بر6 عدد 4 رو هم نشون بدین

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
درسته میخوان ایمون رو نیم فصل برگردونن؟

از کجا شنیدی؟ منبع؟
با اینکه بازیکن خوبیه ولی زیاد بهش نیاز نداریم چون مهاجم خوب و اینده دار به اندازه کافی داریم
به نظرم فقط و فقط یه هافبک خلاق میخوایم

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
[h=1]خبار کوتاه از اردوي قرمزپوشان[/h]
[h=2] در شرايطي کاروان تيم فوتبال پرسپوليس در هتل آزادي اردو زده که رفت و آمدها در محل اقامت قرمزپوشان با جديت کنترل مي‌شود.[/h]
00035959.jpg

تيم‌هاي فوتبال استقلال و پرسپوليس در چارچوب هفته هشتم ليگ برتر از ساعت 18 و 50 دقيقه فردا در ورزشگاه آزادي به مصاف يکديگر مي‌روند.

به گزارش فارس،از همين رو پرسپوليسي‌ها از روز گذشته اردوي تدارکاتي خود را در هتل آزادي آغاز کردند و اين در شرايطي است که تمهيداتي ويژه در اين هتل در نظر گرفته شده و رفت و آمد به هتل کاملا تحت نظر مسئولان تيم است.

از طرف ديگر وضعيت غذايي قرمزپوشان هم شديدا تحت کنترل کادر فني و پزشکي است.

اين در شرايطي است که فيلم دو بازي آخر استقلال مقابل حريفانش امروز به دست علي دايي رسيد و قرار است امشب مورد آناليز کادر فني و بازيکنان قرار بگيرد.

پرسپوليس بعدازظهر امروز نيز آخرين تمرين خود را قبل از ديدار با استقلال برگزار خواهد کر

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
از کجا شنیدی؟ منبع؟
با اینکه بازیکن خوبیه ولی زیاد بهش نیاز نداریم چون مهاجم خوب و اینده دار به اندازه کافی داریم
به نظرم فقط و فقط یه هافبک خلاق میخوایم

دیروز تو مجله ی خبری ساعت 14:30 شبکه ی خبر از زبون خود ایمون گفت که علی دایی باهاش تماس گرفته و گفته که نیم فصل بیاد پرسپولیس. خودش هم گفت که دوس داره این اتفاق بیفته و به پرسپولیس برگرده

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
پیش بینی امین حیایی از دربی 77

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: با پرسپولیسی‌ها مانند پروین و مهدوی کیا بیشتر دوستم اما از هیچ کدام از یک تیم‌ها طرفداری نمی‌کنم

به گزارش مشرق و به نقل از فارس، امین حیایی که در مراسم ششمین سالگرد آغار ورزش بانجی جامپینگ حضور پیدا کرده بود، در مورد دربی 77 اظهار داشت: واقعیتش این است که زیاد فوتبال را دنبال نمی‌کنم، اما می‌دانم که این جمعه قرار است بازی استقلال و پرسپولیس برگزار شود. این مسابقه حساسیت زیادی برای طرفداران دو تیم دارد و امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که طرفدار کدام تیم هستید، تاکید کرد: فقط تیم ملی را دوست دارم. اما در حال حاضر این تیم هم مشکلات زیادی دارد. باید مسئولان بیشتر این تیم را دریابند چون 75 میلیون طرفدار به دنبال موفقیت آن هستند.

بازیگر سینما و تلویزیون در پاسخ به این سوال با بازیکنان کدام تیم بیشتر دوست هستید و فکر می کنید کدام تیم در دربی 77 پیروز شود، عنوان کرد: با علی پروین، مهدی مهدوی کیا، علی کریمی و افشین پیروانی بیشتر دوست هستم، اما باز هم می‌گویم از هیچ کدام از یک تیم‌ها طرفداری نمی‌کنم و نتیجه بازی هم را نمی‌توانم پیش بینی کنم. باز هم امیدوارم یک بازی خوب را هواداران دو تیم تماشا کنند.

به گزارش مشرق و به نقل از فارس، امین حیایی که در مراسم ششمین سالگرد آغار ورزش بانجی جامپینگ حضور پیدا کرده بود، در مورد دربی 77 اظهار داشت: واقعیتش این است که زیاد فوتبال را دنبال نمی‌کنم، اما می‌دانم که این جمعه قرار است بازی استقلال و پرسپولیس برگزار شود. این مسابقه حساسیت زیادی برای طرفداران دو تیم دارد و امیدوارم بازی خوبی را شاهد باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که طرفدار کدام تیم هستید، تاکید کرد: فقط تیم ملی را دوست دارم. اما در حال حاضر این تیم هم مشکلات زیادی دارد. باید مسئولان بیشتر این تیم را دریابند چون 75 میلیون طرفدار به دنبال موفقیت آن هستند.

بازیگر سینما و تلویزیون در پاسخ به این سوال با بازیکنان کدام تیم بیشتر دوست هستید و فکر می کنید کدام تیم در دربی 77 پیروز شود، عنوان کرد: با علی پروین، مهدی مهدوی کیا، علی کریمی و افشین پیروانی بیشتر دوست هستم، اما باز هم می‌گویم از هیچ کدام از یک تیم‌ها طرفداری نمی‌کنم و نتیجه بازی هم را نمی‌توانم پیش بینی کنم. باز هم امیدوارم یک بازی خوب را هواداران دو تیم تماشا کنند.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
بی خبری سایت اماراتی از جدایی مهاجم ایرانی عجمان/ خلعتبری مقابل النصر بازی می کند!

216x130xsabt.khalat.jpg.pagespeed.ic.VlRMFnpFrq.jpg

پرسپولیس نیوز : رسانه های اماراتی هنوز در جریان جدایی محمدرضا خلعتبری از باشگاه عجمان نیستند.

در شرایطی که خلعتبری چند روز قبل به صورت رسمی بازیکن پرسپولیس شد، سایت sport360 امارات، در گزارشی درباره بازی تیمهای عجمان و النصر به مهاجم فصل گذشته سپاهان هم اشاره کرده است.

به نوشته این سایت، خلعتبری قبل از تغییر نام لیگ امارات با باشگاه عجمان قرارداد بست اما معلوم نیست که مقابل النصر اولین بازی اش برای عجمان را انجام می دهد یا نه.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
برای اولین بار در ایران، گزارش زنده شهرآورد 77 در رادیو اینترنتی پرسپولیس

xlogo2.JPG.pagespeed.ic.FAmbIgcnSo.jpg

پرسپولیس نیوز : با آغاز به کار مجدد رادیو اینترنتی پرسپولیس هواداران می توانند گزارش ویژه بازی روز جمعه از هفته هشتم از مسابقات لیگ برتر را بصورت مستقیم از طریق وب سایت باشگاه بشنوند.

با آغاز به کار مجدد رادیو اینترنتی پرسپولیس هواداران می توانند گزارش ویژه بازی روز جمعه، از هفته هشتم از مسابقات لیگ برتر، را بصورت مستقیم از طریق وب سایت باشگاه بشنوند.

به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، گزارش زنده رادیو اینترنتی مسابقات برای اولین بار در ایران و با صدای اسکندر کوتی گزارشگر باسابقه صدا و سیما در وب سایت باشگاه و با همکاری وب سایت ایران صدا،فراهم گردید.

با توجه به استقبال هواداران از برنامه های گذشته رادیو اینترنتی پرسپولیس و درخواست فعالیت مجدد آن، از شهرآورد 77 پخش برنامه های رادیو اینترنتی پرسپولیس از سر گرفته خواهد شد.

همچنین در آینده نزدیک تلویزیون اینترنتی پرسپولیس نیز از طریق پرتال اینترنتی باشگاه افتتاح می گردد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
عابدزاده:خدا را شکر می کنم در دربی بازنده نبوده ام/ رازی در کار نیست فقط خواست خدا بود

197x147xanedzadeh.jpg.pagespeed.ic.p6BhOegye2.jpg

پرسپولیس نیوز : عابدزاده نتیجه دربی را پیش بینی نمی کند،فقط امیدوار است که این بازی خوب از آب در بیاید.

تا صدای ما را از پشت خط تلفن شنید واکنشش این بود:«چه شده؟باز هم دنبال حاشیه می گردید؟»احمدرضا عابدزاده خیلی وقت است که مصاحبه نمی کند.البته خودش هم زیاد اهل مصاحبه نیست و به سختی صحبت می کند.اما در آستانه دربی با عقاب آسیا تماس گرفتیم تا نظراتش را درباره این بازی پر هیجان بپرسیم.دروازه بانی که رکورد دار است و علیرغم بازی کردن در 13 دربی تا به حال هیچ شکستی در کارنامه اش ثبت نشده است.احمدرضا که همیشه در دربی ها خبر ساز بود،این بار هم هرچند که نمی تواند در این مسابقه حضور داشته باشد اما با مرور خاطرات تنور داغ این رقابت را گرمتر و گرمتر می کند.

دنبال حاشیه نیستیم فقط زنگ زده ایم که ببینیم چه کار می کنید؟
زندگی می کنم،دروغ نمی شنوم و چاپلوسی هم نمی کنم.

قرار نیست به ایران بیایید؟
نه،اینجا راحت هستم و حالا حالا می خواهم بمانم.
الان یک سال و نیمه است که به ایران نیامده اید.
تقریبا همین حدود ها.زمان زیادی است که نیامده ام.

هر بار که مصاحبه می کردیم می گفتید دو ما دیگر به ایران می آید اما...
فعلا معلوم نیست،چون در دو تا آکادمی کار می کنم و علاوه بر آن 20 تا هم شاگرد خصوصی هم دارم.معلوم نیست چه زمانی به ایران بیایم.

قطع همکاری شما با لوس آنجلس بولز دلیل خاصی داشت؟
به هر حال از این اتفاق ها در فوتبال می افتد اما من از وقتی آنجا بودم نتایجشان تغییر کرده بود.فکر می کنم توانسته بودم تاثیر گذار باشم.

جمعه دربی هفتادوهفتم است،این بازی را پیش بینی می کنید؟
آهان پس بازی بوده که به من زنگ زدید؟!

چرا تمایل ندارید درباره دربی حرف بزنید؟
وقتی من بازی ها را ندیدم چطور باید درباره دربی اظهار نظر کنم؟

یعنی باز ی های پرسپولیس را نمی بینید؟
من تلویزیون ایران را ندارم،بازی ها را هم ندیده ام.بعضی وقت ها از اینترنت خلاصه بازی ها را می بینم.

یعنی باز با فولاد را هم ندیدید؟
نه تلویزیون نداشتم اما نتایج را تعقیب می کنم و اخبار را از اینترنت می بینم و می شنوم.از فوتبال ایران بی خبر نیستم.زیاد هم دنبال این نیستم که ببینم چه می شود.

راز نباختن های شما در دربی چه بود؟
این ها مربوط به گذشته است.راز نباختن من در دربی؟خواست خدا بود.

نمی خواهی برگردی به فوتبال ایران و مربیگری کنی؟
در این جا راحت هستم و مشکلی هم ندارم.نه دروع می شنوم و نه چیزی.هر کس کار خودش را می کند.مدیرانش هم وقتی با تو قرارداد می بندند سر حرفشان می ایستند و پولت را می دهند.حسن کار کردن در اینجا به همین چیزهاست.من اینجا آرامش دارم و راحت هستم.نمی خواهم آرامشم به هم بخورد.در اینجا پسرها و دخترها را تمرین می دهم.سر وقت می روم سر کارم و سر وقت هم بر می گردم.بیایم اینجا که چه کار کنم؟در آنجا اصلا کسی با آدم مصاحبه نمی کند که او را به حاشیه ببرد.کسی کاری نمی کند که آدم علیه این و آن مصاحبه کند.کسی کاری ندارد که خوب تمرین می دهی یا بد.البته قرار است در روزهای آینده یکی از شبکه های تلویزیونی اینجا بیاید و از آکادمی کورانا گزارش بگیرد.

ولی خیلی ها دوست دارند تو را در ایران ببینند؟
مردم خودشان همیشه بهتر از من و شما می دانند.حساب مردم را با بقیه جدا کنید.

درباره نباختن در دربی نمی خواهی بیشتر حرف بزنی؟
به هر حال شاید خواست خدا بوده که من در 13 دربی بازنده نباشم.خدا را شکر می کنم.دربی بازی مهمی است و همه دوست دارند تیمشان برنده باشد.بازیکنان دوست دارند سربلند از زمین خارج شوند.همیشه قبل از دربی هیجان هست و بعد از دربی حرف و حدیث.اما خب بیشتر وقت ها این همه هیجان با شروع بازی فروکش می کند.دیگر هیچ خبری نیست و اعصاب هواداران به هم می ریزد.امیدوارم یک بازی خوب از آب در بیاید و همه راضی باشند.

نتیجه را پیش بینی می کنی؟
نه.

شما معمولا در سال های قبل نتایج را درست پیش بینی کرده بودید.
الان نمی شود.من شناحتی از دو تیم ندارم و فوتبالشان را ندیده ام.وقتی نمی شناسم چه باید بگویم؟از کفاشیان بپرسید که قشنگ آنالیز می کند.

گیر داده اید به کفاشیان؟
به هر حال رییس فوتبال است و باید از او سوال کنید.

سه شنبه شب مراسم باشکوهی برای ناصرحجازی گرفتند و ...
خدا رحمت کند ناصر خان را.کار خوبی کردند اما ای کاش وقتی زنده بود از این کارها می کردند.ای کاش زمانی که زنده بود این همه کم لطفی در حقش نمی شد.با این وجود همینکه بعد از فوتش به یادش هستند و چنین مراسم هایی می گیرند جای تشکر دارد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
کابلی :دیگر برق ورزشگاه آزادی قطع نمی‌شود/ آغاز بلیت‌فروشی دربی ۷۷ با تجمع تماشاگران

210x125xazadi.jpg.pagespeed.ic.1lGfaIQvaJ.jpg

پرسپولیس نیوز : مدیر مجموعه ورزشگاه آزادی گفت که بلیت فروشی دربی ۷۷ از زمانی که تماشاگران برای ورود به ورزشگاه تجمع کنند آغاز می‌شود.

توفیق کابلی درباره احتمال قطع برق ورزشگاه آزادی در دیدار روز جمعه استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: از زمان ساخت مجموعه ورزشی آزادی، این ورزشگاه مجهز به ژنراتور برای روشنایی مجموعه در صورت قطع برق در جریان بازی نبود و تنها، ژنراتوری وجود داشت که در صورت قطعی برق مسیرهای خروج تماشاگران را روشن می‌کرد تا بتوانند از این مجموعه خارج شوند.

وی افزود: با بررسی‌های انجام شده برای هر یک از کاورهای برق یک ژنراتور خریداری شده است. دیشب (چهارشنبه) این ژنراتورها به صورت آزمایشی راه‌اندازی شد و با این شرایط دیگر در زمین شماره یک ورزشگاه آزادی قطعی برق نخواهیم داشت. در واقع اگر برق مجموعه ورزشی آزادی قطع شود تماشاگران متوجه قطعی برق نمی‌شوند.

مدیرعامل مجموعه ورزشی آزادی همچنین عنوان کرد: لازم است از مهندس ترکاشوند و معاونان او که با وجود کمبود منابع مالی تامین بودجه کرده‌اند تا بتوانیم این مشکل را حل کنیم، تشکر ویژه داشته باشم.

کابلی در مورد وضعیت سرویس‌های بهداشتی ورزشگاه آزادی نیز گفت: سرویس‌های بهداشتی موجود در مسیر سالن 12 هزار نفری تا پیست دوچرخه‌سواری به شکل کامل بازسازی شدند و از فردا قابل استفاده خواهند بود.

مدیرعامل مجموعه ورزشی آزادی گفت: لازم است از تماشاگران عزیزی که فردا برای بازی به ورزشگاه می‌آیند درخواست کنم در حفظ و حراست شیرآلات تجهیز شده کوشا باشند تا در آینده هم بتوان از آنها استفاده کرد. همچنین در قسمت‌های دیگری از ورزشگاه نیز سرویس‌های بهداشتی قرار می‌دهیم.

وی زمان آغاز بلیت‌فروشی دربی 77 گفت: قرار است هر زمان که مشاهده کردیم تعدادی از تماشاگران پشت درهای ورزشگاه آزادی تجمع کرده‌اند بلیت فروشی را آغاز و درهای ورزشگاه را برای ورود آنها باز کنیم.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
کنترل شدید رفت‌وآمدها در هتل پرسپولیسی‌ها/ فیلم بازی‌ استقلال به دایی رسید

xlogo.jpg.pagespeed.ic.iYWd_ROHUe.jpg

پرسپولیس نیوز : در شرایطی کاروان تیم فوتبال پرسپولیس در هتل آزادی اردو زده که رفت و آمدها در محل اقامت قرمزپوشان با جدیت کنترل می‌شود.

تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر از ساعت 18 و 50 دقیقه فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر می‌روند.

از همین رو پرسپولیسی‌ها از روز گذشته اردوی تدارکاتی خود را در هتل آزادی آغاز کردند و این در شرایطی است که تمهیداتی ویژه در این هتل در نظر گرفته شده و رفت و آمد به هتل کاملا تحت نظر مسئولان تیم است.

از طرف دیگر وضعیت غذایی قرمزپوشان هم شدیدا تحت کنترل کادر فنی و پزشکی است
.
این در شرایطی است که فیلم دو بازی آخر استقلال مقابل حریفانش امروز به دست علی دایی رسید و قرار است امشب مورد آنالیز کادر فنی و بازیکنان قرار بگیرد.

پرسپولیس بعدازظهر امروز نیز آخرین تمرین خود را قبل از دیدار با استقلال برگزار خواهد کرد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
جلسه هماهنگی دربی 77 برگزار شد؛ پرسپولیس قرمز و مشکی می‌پوشد، استقلال آبی و سبز/برنامه‌های ویژه فرهنگی

210x134x1.jpg.pagespeed.ic.5glk1U_0G4.jpg

پرسپولیس نیوز : جلسه هماهنگی دربی 77 با حضور سرپرستان و نمایندگان باشگاه پرسپولیس و استقلال برگزار شد.

جلسه هماهنگی دربی 77 ظهر امروز با حضور سرپرستان دو تیم در سازمان لیگ برگزار شد.

در این جلسه مقرر شد تیم فوتبال پرسپولیس با لباس یک دست قرمز و دروازه‌بان با رنگ مشکی و تیم فوتبال استقلال نیز با لباس آبی و دروازه‌بان سبز به میدان برود.

همچنین قبل از برگزاری بازی کارهای فرهنگی از قبیل موزیک‌های زنده و فوتبال کوچولو‌ها در ورزشگاه انجام می‌شود. قرار است در پایان بازی نیز از بهترین بازیکن دربی و با اخلاق‌ترین توسط کمیته‌ای ویژه تقدیر و تشکر ویژه‌ای شود. گفتنی است در انتخاب این بازیکنان مسئولان سازمان لیگ وسواس خاصی را به خرج داده‌اند تا پس از آن حرف و حدیثی پیش نیاید.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
خرگوش‌دره آماده میزبانی از هواداران سرخابی است/500 هوادار مقابل ورزشگاه آزادی

220x139x14.jpg.pagespeed.ic.ipL3mqh6lj.jpg

پرسپولیس نیوز : خرگوش‌دره آماده میزبانی هواداران پرسپولیس و استقلال برای دربی 77 شد. تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر از ساعت 18:50 فردا در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر خواهند رفت که شهرداری منطقه 22 با کمک مسئولان سازمان لیگ شرایط لازم را برای پذیرایی از هواداران در چیتگر خرگوش‌دره روبروی درب غربی مجموعه ورزشی آزادی مهیا کرده است.

چادرهای بسیار بزرگی در خرگوش‌دره نصب شده که در آن هواداران پرسپولیس و استقلال تفکیک شده‌اند. تلویزیون‌های بزرگ در این چادرها وجود دارد و قرار است امشب فیلم‌های دربی‌های گذشته و فیلم‌های سینمایی برای هواداران به نمایش گذاشته شود. همچنین سرویس‌های بهداشتی سیار و چادرهای مخصوص پخش غذا و آب‌معدنی نیز به همراه کاتالوگ‌های فرهنگی بین هواداران آماده پخش است.

تا به این لحظه علی‌رغم اینکه ساعت‌ها به بازی استقلال و پرسپولیس مانده حدود 500 هوادار در اطراف ورزشگاه آزادی از شهرستان‌های مختلف حضور دارند و برخی از آنها نیز با زدن چادرهایی از الان منتظر بازی فردا هستند.

هر از گاهی نیز مسئولان فوتبال کشورمان بین هواداران ظاهر می‌شوند و از وضعیت آنها باخبر می‌شوند. تعدادی از روحانیون نیز قرار است امروز مقابل درب ورزشگاه آزادی مستقر شوند تا در زمینه کارهای فرهنگی هواداران را راهنمایی کنند.

انقدر دوست داشتم منم میرفتم حیف که نشد :((((((((((((((((

بالا