• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
این چه وضعیه ...........هم شیرینی چرت میزد هم نوروزی خمیازه ....................

خب ما هم دم تلویزیون داشت خوابمون میبرد که هی این یارو فردوسی پور داد میزد :|

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=2] حسین عبدی: تماشاگران بازنده دربی بودند/ دو تیم به دنبال گل نخوردن و باج ندادن بودند [/h]
پرسپولیس نیوز : پیشکسوت پرسپولیس گفت: در دربی ۷۷ هر دو تیم تنها به دنبال گل نخوردن و باج ندادن بودند.

حسین عبدی درباره تساوی بدون گل دربی 77 گفت: شرایط بازی در نیمه نخست نشان داد که دو تیم به دنبال گل نخوردن بودند و هیجان و استرس بازی سبب شده بود هر دو تیم در ابتدا بیشتر به فکر حفظ دروازه باشند تا اینکه موقعیت ایجاد کنند.

وی ادامه داد: روی ضربات ایستگاهی استرس هر دو تیم بویژه استقلال که با نفرات زیاد دفاع می‌کرد و در محوطه جریمه خود تجمع کرده بودند مشخص بود. گاهی دیده می‌شد برای یک توپ دو بازیکن به سمت آن می‌رفتند و این نشان می‌دهد اولویت دو تیم گل نخوردن بود.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: ضدحملات نیز بخش دیگری از کار دو تیم را تشکیل می‌داد که شاید یکی از معدود موقعیت‌های جدی پرسپولیس هم پاس صادقیان بود که با ضربه مدافع استقلال به سیدصالحی نرسید. در مقابل استقلال هم متکی به توپ‌های ارسالی از کناره‌ها بود و تنها موقعیت‌های این تیم ضربه سر نکونام و شوت اکبرپور بود.

عبدی تصریح کرد: حرکتی که اکبرپور در نیمه نخست انجام داد و به سمت دروازه پرسپولیس شوت زد فاصله بین بازیکنان پرسپولیس را نشان داد و اینکه هافبک دفاعی پرسپولیس مرکزیت خود را از دست داده و غافلگیرمی‌شد که این موضوع به نفع پرسپولیس نبود.

وی ادامه داد: نیمه نخست بازی بدون صحنه چندان جدی به پایان رسید و به نظر می‌آمد بازیکنان حتی مربیان دو تیم تحت تاثیر هیجان بازی قرار گرفتند.

پیشکسوت پرسپولیس در باره نیمه دوم بازی گفت: در این نیمه دو تیم بازی را بهتر آغاز کردند و حملاتی انجام دادند اما به مرور شرایط به همان وضعیت نیمه نخست بازگشت و دو تیم با ارسال‌های بلند به دنبال گلزنی به یکدیگر بودند.

عبدی تصریح کرد: دو تیم بازی را ریسک پائین را به نمایش گذاشتند و شاید ضربه ساموئل از معدود صحنه‌های حساس در نیمه دوم و کل بازی بود. در واقع استقلال و پرسپولیس بیشتر به دنبال آن بودند که با گرفتن خطا و ضربات ایستگاهی گلزنی کنند. البته بیشتر مواقع بازی‌های این دو تیم چنین درمی‌آید که تنها با قدرت به زمین می‌روند تا به یکدیگر باج ندهند.

عبدی در پایان گفت: در مجموع بازی زیبایی ندیدیم که بخواهیم درباره مسائل فنی آن توضیح دهیم و تصور می‌کنم بازنده این بازی تماشاگران بودند که از تماشای یک دیدار زیبا محروم شدند.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
خبرنگار SRF سوئیس: تماشاگران بهتر از بازی بودند/ امیدوارم تیم ایران در جام جهانی موفق باشد

پرسپولیس نیوز : خبرنگار SRF سوئیس گفت: امیدوارم تیم ملی ایران در جام جهانی 2014 نمایش خوبی داشته باشد.

ماتیاس ارنه که برای تماشای دربی 77 پایتخت به ایران سفر کرده بود، در پایان این مسابقه اظهار داشت: به نظر من تماشاگران بهتر از بازی بودند. در بازی امروز فشار را می شد روی بازیکنان حس کرد. نیمه اول مسابقه چنگی به دل نزد اما نیمه دوم کمی بهتر شد.

وی افزود: امیدوارم تیم ملی ایران در جام جهانی 2014 نمایش خوبی داشته باشد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=2] طالب‌لو: گل سال را از باقری خوردم[/h]
درو.ازه‌بان سابق تیم فوتبال استقلال گفت: در دربی گل سال را از کریم باقری خوردم.

به گزارش فارس، وحید طالب‌لو که میهمان برنامه‌ شبکه 3 است در مورد دربی گفت: اولین دربی من در همان بازی بود که 3 بر 2 پیروزی شدیم.

من 12 دربی را تجربه کردم. این بازی با تمام مسابقات دیگر فرق می‌کند. هواداران حاضر هستند تیمشان قهرمان نشود اما دربی را ببرند.

وی ادامه داد: من 10 روز قبل از مسابقه تمام برنامه‌های زندگی‌ام را تغییر می‌دادم، حتی تلفن همراهم را خاموش می‌کردم زیرا حضور در دربی به تمرکز زیادی نیاز دارد.

طالب‌لو در مورد پنالتی‌هایی که در دربی گرفت، گفت: من 2 پنالتی را در دربی گرفتم البته یک گل زیبا هم از کریم باقری خوردم که گل سال شد. خوب است که آدم اگر گل می‌خورد از این گل‌ها بخورد که در یادها بماند.

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
دلیل داره برادر من گفتم شاید براتون جالب باشه حالا که نتیجه و همه چیز رو میدونید 4-5 تا اخبار قبل بازی هم بخونید

بشکنه این دست که نمک نداره :goatee::D
والا امیر جان ما از فعالیت شما خوشحال میشیم تو سوت و کور ترین روزهای تاپیک شما چراغ اینجا رو روشن نگه می داری اما یه 24 ساعت بزار از بازی بگذره بعد تاپیک رو خبر بارون کن باور کن رشته کلام از دستم در رفته نمی دونم کی چی گفته الان به جای اینکه نظرات دوستان درباره بازی رو بخونیم و بازی رو نقد کنیم تمام نظرات بین خبر گذاشتن های شما گم میشه تو هر صفحه یه نظر هست و بقیه خبر های شما باور کن 90 درصد کسانی که اینجا میان همشون اینترنت بازن خفن و در روز حداقل سه چهارتا خبر گذاری رو تمام خبرهاشونو دنبال می کنن و تمام خبر هایی که شما می زاری رو قبلا خوندن مهم تر ها و جالبترهاشو دست چین کن اینجا بزار لطف و صفای اینجا به بحث کردن درباره تیم و خوندن نظرات دوستان و بهم پریدمون هست
امیدوارم ازم ناراحت نشده باشی این فقط انتقاد بنده و نظر شخصی بنده بود شاید نظرات دوستان دیگه با من مخالف باشه

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
نمیدونم چرا دیگه اصلا از این رضا حقیقی خوشم نمیاد ! شده 90 دقیقه 2کیلومتر هم ندوه !

ساکن و تماما پاس های رو به عقب !

توانایی داره ولی از وقتی اومده پرسپولیس خیلی افت کرده ... داغون شده /

• Like
Reactions: usl

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
آقای فغانی از شما ممنونیم که فقط گذاشتی کتک بخوریم و نذاشتی رو اشتباهات داوری گل بخوریم!

آره به این جنبش فکر نکرده بودم !!!!!!

خداییش دمت گرم فغانی من نوکرتم :D خخخخخخخخخخخخخخ

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
والا امیر جان ما از فعالیت شما خوشحال میشیم تو سوت و کور ترین روزهای تاپیک شما چراغ اینجا رو روشن نگه می داری اما یه 24 ساعت بزار از بازی بگذره بعد تاپیک رو خبر بارون کن باور کن رشته کلام از دستم در رفته نمی دونم کی چی گفته الان به جای اینکه نظرات دوستان درباره بازی رو بخونیم و بازی رو نقد کنیم تمام نظرات بین خبر گذاشتن های شما گم میشه تو هر صفحه یه نظر هست و بقیه خبر های شما باور کن 90 درصد کسانی که اینجا میان همشون اینترنت بازن خفن و در روز حداقل سه چهارتا خبر گذاری رو تمام خبرهاشونو دنبال می کنن و تمام خبر هایی که شما می زاری رو قبلا خوندن مهم تر ها و جالبترهاشو دست چین کن اینجا بزار لطف و صفای اینجا به بحث کردن درباره تیم و خوندن نظرات دوستان و بهم پریدمون هست
امیدوارم ازم ناراحت نشده باشی این فقط انتقاد بنده و نظر شخصی بنده بود شاید نظرات دوستان دیگه با من مخالف باشه

خیلی ممنون داداش

داداش یعنی میگی خبر نذازم ؟؟ تا حالا که 3 تا از دوستان پخ دادند و تشکر کردند و گفتند ما فقط همین جا میایم خبر هارو میخونیم هیچ سایت دیگه ای نمیریم

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
نمیدونم چرا دیگه اصلا از این رضا حقیقی خوشم نمیاد ! شده 90 دقیقه 2کیلومتر هم ندوه !

فکر میکنی داداش منم همین فکر رو میکردم ولی وقتی رفتم رو بازیش دقت کردم دیدم خیلی هم عالی و تاثیر گذار هست

• Like

sadeghbb

Registered User
لایک‌ها
6,160
فکر میکنی داداش منم همین فکر رو میکردم ولی وقتی رفتم رو بازیش دقت کردم دیدم خیلی هم عالی و تاثیر گذار هست

من فقط دو سه تا ضربه سر دیدم ازش همین و بس ... بازیکن ساکن به اندازه کافی داریم ... پرسپولیس بخور و بخواب نیست

• Like

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018

البته باید دید مربی ازش چی می خواد تو تیم دایی تفکرات دفاعی حاکم هست و اولویت با گل نخوردن و حفظ توپ هست همین هم باعث میشه کمتر شاهد نفوذ هافبک دفاعیمون باشیم ولی فصل قبل یحیی تیم کاملا هجومی می چید حتی امثال هم بازی های نفت رو نگاه کنین کاملا هجومی بازی می کنن برا همین رضا حقیقی به مراتب فصل قبل بهتر بازی می کرد کلا دایی از بازیکنا خوب بازی نمی گیره بر خلاف اینکه خودش مهاجم بوده ولی تیم هاش بیشتر تو فاز دفاع خوب کار می کنن و تو حمله برنامه ندارن

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
محمد نوری: سوت‌های زیاد فغانی مدام در بازی وقفه ایجاد می‌کرد

200x133xnoori3.jpg.pagespeed.ic.ZG6Pmv7ME1.jpg

پرسپولیس نیوز : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: داور با سوت‌های پی‌درپی مدام در داربی وقفه ایجاد کرد.

محمد نوری پس از داربی 77 اظهار کرد: بازی خوبی را شاهد نبودیم و فکر می‌کنم سوت‌های داور در این مسابقه بسیار زیاد بود که همین مساله باعث وقفه‌های پی در پی در بازی می‌شد.

وی افزود: استقلالی‌ها بازیکنان ما را زیاد می‌زدند و داور باید کارت‌های بیشتری به آنها می‌داد. فکر می‌کنم جواد نکونام در صحنه‌ای که روی محمدرضا خلعتبری خطا کرد باید اخراج می‌شد.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=2] شاه‌محمدی: برنده واقعی کسانی بودند که داربی را ندیدند![/h]
پرسپولیس نیوز : کاپیتان سابق پرسپولیس می‌گوید دو تیم بازی بسیار ضعیفی را ارایه دادند و اگر کسی نمی‌دانست چه بازی در حال برگزاری است فکر می‌کردند این بازی بین محلات است.

جمشید شاه‌محمدی خاطرنشان کرد: نمی‌دانم ضعیف بودن بازی به دلیل کیفیت پایین بازیکنان است یا این‌که آنها فوتبال را نمی‌فهمند و اینکاره نیستند. تماشاچیانی که بازی را دیدند هیچ استفاده‌ای از این بازی نبردند.

وی افزود: پایه تیم‌های ما ضعیف است. مربیان ما تاکتیک درستی ندارند و بازیکنان نیز از کیفیت آن‌چنانی برخوردار نیستند. در طول 90 دقیقه بازی چهار موقعیت گل مناسب هم به سختی دیدیم.

کاپیتان اسبق پرسپولیس درباره‌ی مباحث مطرح شده پیرامون حساسیت بیش از حد بازی و تاثیرش بر روی دو تیم تصریح کرد: مگر چلسی و منچستر با یکدیگر بازی نمی‌کنند؟ پس چرا در آن دیدارها چنین حرف‌هایی مطرح نمی‌شود؟ مگر در طول یک ربع این همه خطا می‌کنند؟

شاه‌محمدی افزود: برد و باخت برای دو تیم حساس است ولی دو تیم باید فوتبالی را بازی کنند که از دیدن آن لذت ببرند. باشگاه‌های ما مقصر هستند که پول‌های بی‌رویه‌ای را به بازیکنان پرداخت می‌کنند؛ بازیکنانی که در حد و اندازه‌ی بالایی نیستند.

وی هم‌چنین در مورد ملی‌پوشان حاضر در این دیدار نیز گفت: ملی‌پوشان ما تحت تاثیر باشگاه‌ها هستند. زمانی که ما فوتبال بازی می‌کردیم ذخیره‌ها گاهی از بازیکنان برتر بودند. در حال حاضر نیمکت قوی در تیم‌ها وجود ندارد.

بازیکن سابق پرسپولیس ادامه داد: در طول بازی دو تیم فقط 10 دقیقه بازی خوبی ارایه کردند. در مدت زمانی که پرسپولیس در نیمه‌ی دوم برتر بود اما فقط یک جرقه بود و ادامه‌دار نبود.

شاه‌محمدی با بیان این‌که مربیان نباید از بار مسوولیت خود شانه خالی کنند، تصریح کرد: مگر هفته‌ی آخر است که برد و باخت بر روی آنها تاثیر داشته باشد؟

وی در پایان تصریح کرد: برنده‌های واقعی بازی کسانی هستند که این دیدار را ندیدند.

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
خیلی ممنون داداش

داداش یعنی میگی خبر نذازم ؟؟ تا حالا که 3 تا از دوستان پخ دادند و تشکر کردند و گفتند ما فقط همین جا میایم خبر هارو میخونیم هیچ سایت دیگه ای نمیریم
نمی گم خبر نذارید حداقل یه 7-8 ساعت بعد بازی صبر کنین دوستان نظراتشون رو درباره بازی بگن و بحث کنن و بعد خبر بزارید و خبرهای مهم تر و چالشی تر که خودشون جای بحث دارن بزارید تو پست قبلیمم گفتم این تاپیک فعلا با فعالیت چنتا دوستان از جمله شما سرپا مونده و ازتون ممنونیم

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
نمی گم خبر نذارید حداقل یه 7-8 ساعت بعد بازی صبر کنین دوستان نظراتشون رو درباره بازی بگن و بحث کنن و بعد خبر بزارید و خبرهای مهم تر و چالشی تر که خودشون جای بحث دارن بزارید تو پست قبلیمم گفتم این تاپیک فعلا با فعالیت چنتا دوستان از جمله شما سرپا مونده و ازتون ممنونیم

داداش کیفش به اینه که همون موقع که بحث داغه همه اخباراش رو بخونند اما بهرحال نظر شملا کاملا قابل احترامه

خواهش داداش گلم

• Like
بالا