• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
[h=1]کارنامه مملو از احتیاط امیر: سه برد و 10 تساوی حداقلی[/h]
314056_heroa.jpg

با پرویز مظلومی استقلال بردهای بیشتری کسب کرده. امیر استاد نباختن یا بردن نیست. استاد صفر – صفر گرفتن است.
سایت گل- 3 برد و 10 تساوی کم گل... این کارنامه امیر قلعه‌نویی است در دربی‌ها. نمی‌بازد اما این تساوی‌های با حداقل گل هم برایش نان و آب نمی‌شود. می‌رود داخل زمین برای نباختن.... برای نگه داشتن آماری که برایش روی سکوها هاله‌ای از اسطورگی به ارمغان آورده. هاله‌ای از جنس سکو رام کن... با این همه پرویز مظلومی با همه اختلافات فاحشش با امیر و کارنامه کاری با او تنها در یک نکته از امیر سر است و آن آمارش در دربی است. درصد موفقیت پرویز مظلومی در دربی بالاتر از امیر است. کاش امیر کمی در دربی بیشتر از پیله احتیاط خارج شود. حیف فرهاد مجیدی نبود که در ترکیب نباشد؟

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
قاضی رو خط زد بازیکن ما رو ...ساقشو قلم کرد هیشکی بروی مبارک نمیاره ......حالا پیام سر خورد زیر پای نکو ....متعادل نیس؟ گل از اولشم هم .......................................

ya30n

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,471
اون که تابلو بود، اصلن اگه به چشم هاش دقت می کردید قشنگ قرمز بود!

امان از دست رییس باشگاه ناباب!!

يه پيشكسوت با بيماري قلبي ميشينه رو نيمكت ميندازنش بيرون
و مث باندهاي مافيايي چنان خرابش ميكنن پيش ديگران كه ...

امروز قبل مسابقه
هواداراي رقيب رو ميديدم
يه جوري آقا فرهاد آقا فرهاد ميگفتن كه ...

چقدر خيلي ها قدر نشناس هستن ...

اون پيشكسوت ميشه آدم بده ...
اسطوره ميشه آدم بده ...

خوب ميشه همون مافيا
همون باند
و همون مو قشنگ !

چقدر خيلي ها قدر نشناس هستن ... هـــــي!

------------------------

Registered User
لایک‌ها
508
کافر خان مقدس!من تمام خبرها مو ار اینجا میخونم ............ نظر شما محترمه البته برا خودتون ..... هدف من از اینجا اومدن هم خبر خوندنه ....

خب شما عادت اشتباهی دارید و باید اون رو ترک کنید! خبر رو باید توی خبرگزاری خوند، اسمش روش هست! بعدشم یکی هنر خلاصه کردن خبر و گذاشتن چکیده ی اون رو داشته باشه باز یه چیزی، نه اینکه یک خبر 25 خطی رو میذارن در صورتیکه خیلی ها یکی دو خط بیشتر نمی خونند و شاید هم به خوندن همون تیترش بسنده کنند

دوستان بنده خبر رو میزارم لطف زوری هست :D حالا هر کی هر چی میخواد بگه وقتی مدیر گفت نزار اون یه چیزی به اون زورمون نمیرسه :D

یعنی توی هر کار اینقدر افراط و اصرار بیخود می کنید و تا اون رو نابود نکنید ول کن نیستید. از فردا وقتی به لطف شما خبر گذاشتن هم ممنوع شد اونوقت بیاین عکس های زیبای محمد رویانیان رو بذارید دوستان لذت ببرند!
وقتی چند نفر دوستانه چنین تذکر و خاهشی رو میدن دیگه این لجبازی های کودکانه مضحک هست و موجب خدشه دار شدن شخصیت شما خاهد شد

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
به گزارش تروریست آنلاین :D : بعد از سومین مساوی پیاپی 2 تیم پایتخت نشین سایت های خبری عناوین جالبی را به خود اختصاص داده اند به طور اختصاصی به این تیتر ها و عنوانین می پردازیم !!!!

استقلال 0-0 پرسپولیس؛ خیلی صفر-صفر شد و خلاص !

استقلال صفر- پرسپولیس صفر؛ (با عرض معذرت) داربی خر است!

استقلال صفر- پرسپولیس صفر ; کیفیت زیر صفر

استقلال صفر- پرسپولیس صفر؛ جنگ مغرور ها

استقلال 0- پرسپولیس 0 ؛ قهر طرفدار ها ؟؟

استقلال صفر- پرسپولیس صفر؛ فوتبال محلی !!!!

شما کدام عنوان را بیشتر میپسندید ؟؟؟

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
کاش یه بازیکن ریزه میزه هم توی تیم اونها بود، مثل شریفات! تا ما هم اونو زیر دست پا لگد کنیم:D

بازی برگشت از خجالتشون در میام :دی
یه گنده منده اشون رو میزنیم که دیگه جرات نکنن به پیام و خلعت نگاه چپ کنن

آره نامردا زورشون به خلعت و پیام رسیده :D

آره به خدا
اون عادل هم همچین اون صحنه رو گزارش کرد که فکر کردم خلعت بیچاره داره فیلم بازی میکنه :( فکر کنم از درد تا صبح نخوابه ! توی بازی گرم بود نفهمید
نامرد با استوک هاش نصف صورت خلعت و له کرد

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
خب شما عادت اشتباهی دارید و باید اون رو ترک کنید! خبر رو باید توی خبرگزاری خوند، اسمش روش هست! بعدشم یکی هنر خلاصه کردن خبر و گذاشتن چکیده ی اون رو داشته باشه باز یه چیزی، نه اینکه یک خبر 25 خطی رو میذارن در صورتیکه خیلی ها یکی دو خط بیشتر نمی خونند و شاید هم به خوندن همون تیترش بسنده کنند

یعنی توی هر کار اینقدر افراط و اصرار مضحکانه می کنید و تا اون رو نابود نکنید ول کن نیستید. از فردا وقتی به لطف شما خبر گذاشتن هم ممنوع شد اونوقت بیاین عکس های زیبای محمد رویانیان رو بذارید دوستان لذت ببرند!
وقتی چند نفر دوستانه چنین تذکر و خاهشی رو می کنند این لجبازی های کودکانه مضحک هست

دوست عزیز بنده همیشه سعی میکنم با شوخی و کاملا دوستانه با همه دوستان صحبت کنم

ولی این بار کاملا جدی میگم من تا وقتی خبر گذاشتن منع قانونی نداره هر چقدر دلم بخواد خبر میذارم کارم هم کسی نمیتونه بهش اعتراض کنه

شما ممکنه مخالف کار من باشید خب باشه اشکال نداره من هم در زمینه های بسیاری با شما مخالفم !! همین مخالفت ها باعث پیشرفت میشه

دیگر هم به این بحث نپردازید نوشتن کلوپ هواداران نه بحث و بررسی بازی های پرسپولیس !

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
بازی برگشت از خجالتشون در میام :دی
یه گنده منده اشون رو میزنیم که دیگه جرات نکنن به پیام و خلعت نگاه چپ کنن

آره به خدا
اون عادل هم همچین اون صحنه رو گزارش کرد که فکر کردم خلعت بیچاره داره فیلم بازی میکنه :( فکر کنم از درد تا صبح نخوابه ! توی بازی گرم بود نفهمید
نامرد با استوک هاش نصف صورت خلعت و له کرد

هنوز که هنوزه اعصابم از دست این نکونام ...... خرده

دلم کباب شد واسه خلعت

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

قوانینش تغیین نشده ..... اینجا هم که چند صفحه میره جلو ............. شما میای نظر میدی ..... منم عادتم بده به خودم مربوطه ..... شما سرت به کار خودت باشه .......... سالی یه بار یه پست میدی به بازیکنا و سرمربی بند میکنی.....واقعا پستات مفیده که رو پست بقیه نظر میدی؟

وقتی باخت تو دربی تا سرحد مرگ خطر داره!!! .............. دیگه مربی ها فقط به فکر بستن بازیها هستن!

640xNx18.jpg.pagespeed.ic.6YgJCIoA17.jpg

Last edited:

------------------------

Registered User
لایک‌ها
508
دیگر هم به این بحث نپردازید نوشتن کلوپ هواداران نه بحث و بررسی بازی های پرسپولیس !

من هر وقت که مایل باشم به این بحث می پردازم و به شما و دوستان شما هیچگونه ارتباطی نداره، پس بهتره دخالت نکنید!
بعدشم من شما رو هوادار نمی دونم، بیشتر شبیه هوادارنما هستید که فقط به به و چه چه کردن رو یاد گرفتن و هتا در بدترین حالت ممکن نیز چشمان خود رو بر روی حقایق بسته و فقط مجیزگویی می کنند.
در صورتیکه هوادار واقعی کسی هست که انتقادها رو هم بیان کنه و محض اطلاع گفتن نقدها بسیار بیشتر از تعریف های بیخودی موجب پیشرفت خاهد شد

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
من هر وقت که مایل باشم به این بحث می پردازم و به شما و دوستان شما هیچگونه ارتباطی نداره، پس بهتره دخالت نکنید!
بعدشم من شما رو هوادار نمی دونم، بیشتر شبیه هوادارنما هستید که فقط به به و چه چه کردن رو یاد گرفتن و هتا در بدترین حالت ممکن نیز چشمان خود رو بر روی حقایق بسته و فقط مجیزگویی می کنند.
در صورتیکه هوادار واقعی کسی هست که انتقادها رو هم بیان کنه و محض اطلاع گفتن نقدها بسیار بیشتر از تعریف های بیخودی موجب پیشرفت خاهد شد

هر انسانی نظری داره و من نه زمان اون را دارم که بقیه رو متقاعد کنم که اشتباه میکنند نه حالش رو نه اصلا برام مهم هست

شما هم هر کامنتی در چهارچوب قانون میخواهید بزنید ما نمیتونیم اعتراض کنیم

موفق باشید

max_3d

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
1,002
خوب شد نرفتم استادیوووم
واقعا شانش اوردی:D
دلم به حال 100هزار آدم سوخت اونجا الکی تماشگر بازی بدون گل بودند حداقل مساوی پرگل هم تموم میشد تمشاگران را ارضا میکرد جدی بگم دلم واسشون سوخت

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196

خوب منم دخالت میکنم و به شما ربطی نداره! ( این نمونه ادبیات شماست)

منم شما رو هوادار نمیدونم .....هوادار نما هم نمیدونم ............. دو تا پست منو میخوندی ..............میدیدی اهل به به و چه چه نیستم لطفا از خودت حرف در نیار! انتقاد باید سازنده باشه و دلسورانه .................من بیام بگم فلانی اَه اَه .......فلانی اَه اَه .... مربی اَه اَه ....مدیر عامل اَه اَه ................ خیلی کارشناسانس ؟!

قبلا با پستا و نظراتت خودتو نشون دادی ..........................

استادیوم رفتن اونم تو دربی .........................اشتباس!

640xNx26.jpg.pagespeed.ic.RXMNiZ8-Sw.jpg

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
واقعا شانش اوردی:D
دلم به حال 100هزار آدم سوخت اونجا الکی تماشگر بازی بدون گل بودند حداقل مساوی پرگل هم تموم میشد تمشاگران را ارضا میکرد جدی بگم دلم واسشون سوخت

یعنی بازی پر گل هم تماشاگر ها رو ارضا میکنه خیلی خوب شد پس گل نزدند کلی مصرف آب بالا میرفت :D :D :D :D :D

شوخی !

Loner_62

Registered User
لایک‌ها
481
یادش به خیر
یه زمانی بازیکنی داشتیم به نام نادر محمد خانی که قیافش حنیف عمران زاده رو به لکنت زبون می انداخت!

یادش بخیر .....
الان چی دارین ؟؟!!!
قاسم دهنوي .... :D

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
یادش بخیر .....
الان چی دارین ؟؟!!!
قاسم دهنوي .... :D

چند تا بازیکنمون نتونستن نصف بازیهای فصل قبلشونو انجام بدن ............. واقعا تیم حالت سکته ای پیدا کرده .......تو هر بازی چند نفر غیب میشن.......... دیگه دهنوی اینقدر هم بد نبود !

فقط خلعت حرفه ایه ............... زود جا بیفته ........حرص اونو دیگه نخوریم .....................

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
چند تا بازیکنمون نتونستن نصف بازیهای فصل قبلشونو انجام بدن ............. واقعا تیم حالت سکته ای پیدا کرده .......تو هر بازی چند نفر غیب میشن.......... دیگه دهنوی اینقدر هم بد نبود !

فقط خلعت حرفه ایه ............... زود جا بیفته ........حرص اونو دیگه نخوریم .....................

این خلعت خیلی بازیکن خوفیه شماره 99 هم پوشیده خیلی خفن شده در حد شوالیه تاریکی ها :D

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
دفاع استقلال بدجوری می کشید زیر توپ(سر دسته شون پژمان نوری مدام توپ سمتش می اومد می کشید زیر توپ)

انقدر من حرصم در میومد زیر توپ میکشیدن که نگو :|

بالا