• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

کلوب طرفداران پرسپولیس

H a s t i

Registered User
لایک‌ها
425
دايي مثل اينكه هر بازي قرعه كشي مي كنه و بازي به بازيكنا ميده ، جاي بازيكنا رو هم فكر كنم سردار و شيريني قرعه كشي مي كنند

ياد قطبي به خير ١١ تا فيكس كرده بود تو زمين فقط هم برد ميخواست دفاع مي كشيد بيرون مهاجم ميفرستاد تو زمين ترسو بازي و قروفر هم نداشت تو كارش احتياط و ... نبود

شروع بازي نيلسون واقعا عالي هست هيچ دروازه باني رو نديدم به اين سرعت بازي رو شروع كنه و با دست و پا توپ رو به بازيكن برسونه و الكي لگد زير توپ هيچ وقت نكشيده

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
تو تیم حریف تنها بازیکنی که زیبا بازی کرد و تونست چند موقعیت خطرناک هم برا استقلال ایجاد کنه تیموریان بود واقعا از اخلاق و سبک بازیش خوشم میاد فوتبال رو بدون حاشیه و عالی بازی می کنه واقعا فوتبالیست های ارامنه ما به معنای واقعی فوتبالیست بودن اقاجانیان اسکندریان بزیک و .... یکی از بزرگترین ظلم در حق فوتبال ما از بین رفتن تیم ارارات بود واقعا حیف شد بازیکنانی در کلاس جهانی معرفی می کرد
نکته دیگه اینه که رمز موفقیت در مدیریت اینه که ادم از زیردست های ماهرتر و زبردست تر از خودش استفاده کنه در غیر اینصورت زیر دست های ادم تبدیل میشن به یه سری مجیز گوی که حتی در تصمیمات غلط هم به جای جلوگیری کاری جز چاپلوسی و تایید ندارن (البته علمشم ندارن که جلوشو بگیرن) حالا این شده مثال سرمربی ما دایی قبلا تو تیم های دیگه دسیارهای خوبی انتخاب می کرد از جمله میاچ که دانش فوتبالی خوبی داشتن متاسفانه این فصل با اوردن کادری ضعیف فقط مگس های دور شیرنی رو زیاد کرده و کمک دستی نداره و به جای اینکه 4 نفرو با دیدگاه های مختلف بیاره و تو هربازی بهترین طرز تفکر رو انتخاب کنه از بینشون خودش داره نقش مغز متفکر رو اجرا می کنه و با توجه به خصوصیات اخلاقی که داره ممکنه تیم رو به بی راهه بکشونه برا مثال ترکیب تیم جلو فولاد عالی بود از اون ترکیب فقط عالیشاه نبود که جاش می تونست میلاد غریبی یا همین رضایی رو بازی بده اما تاسفانه می بینیم دست به تغییراتی میزنه که عملا منجر به سکته تیم میشه البته فکر کنم به خاطر اینکه قلعه نوعی به اصطلاح دستشو نخونه دست به تغییرات زد اما باور کنین اگه ترکیب بازی فولاد رو به زمین میفرستاد و حتی یه هفته قبل هم کل برنامه تیم رو اعلام هم می کرد این استقلال توان و مهره بازی جلو پرسپولیس و بهم زدن برنامه هاشو نداشت بازی امروز مساوی شد ولی متاسفانه برا ما کمتر از باخت نبود اونم باخت به خودمون

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
دم علی دایی گرم بابا این قلعه نویی خیلی ترسوست همش به 8 یا 7 نفر دفاع میکرد درسته سه تا مهاجم داشت ولی بقیه همه دفاع بودن نمیشد تکان بخوری اقای قلعه نویی سیستم جدید 7-1-3 رو انتخاب کردن که سیستم خوفیه در نوع خودش:wacko:
بازی هم که تعریفی نداشت

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,873
سلام به همه

بازی دیروز رو دیدم و کاش نمیدیدم !

نه اینکه تیمم بد بازی کرد و تو جو بودن همه و ....

به خاطر اینکه از قدیم گفتند ، از ماست که بر ماست .....

بله ! من و توی هوادار .

قبل از بازی یه تعداد از تماشاچی های هر 2 تیم رو نشون داد ، همه میگفتند راضی هستند تیم قهرمان نشه اما این بازی رو ببره ! :wacko:

حالا سوالم اینه ، با این همه حساسیت که ما درست کردیم برای این بازی ، انتظار چی رو دارید ؟!!! انتظار دربی مادرید ؟!!! یا لندن ؟!!! و ...

خوب معلومه میشه بکش زیرش ! چون بازیکن پیش خودش میگه ، بازی مساوی بشه بهتر از اینه که ببازم و تا آخر فصل فحش بشنوم .... !

هوادار عزیز ، بهتره ما نگاهمون رو به این بازی که واقعا 3 امتیاز بیشتر نداره ، عوض کنیم . به نظرت این درست نیست ؟ ;)

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
من نمیدونم این دوستان هر چی میشه تیم نتیجه نمیگیره اولین گزینه اعتراضشون علی دایی هست

عجب ها

خیر سرمون با تیمی مساوی کردیم که مدافع عنوان قهرمانی هست کهکشانی هستند و در اوج انگیزه سرمربیشون بهترین حال حاظر ایرانه ( افشین امپراطور الان تو ایران نیست )

من به شخصه کاملا از علی دایی راضی هستم

پیام رو بچسب این بشر فوق العادست سردار باهاش 4 ساله تمدید کن نه اصلا 6 ساله :D

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
به نظر من ما هوادارا دربی رو الکی گنده میکنیم
باید مثه بازی با سپاهان یا تراکتور بهش نگاه کرد!! دربی ها دیگه حساسیت خودشونو از دست دادن
از هر 3 4 تا دربی پشت سر هم یکیش قشنگ میشه...

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
دفاع استقلال بدجوری می کشید زیر توپ(سر دسته شون پژمان نوری مدام توپ سمتش می اومد می کشید زیر توپ)

اون تکلی که پيمان منتظری کرد که توپ صادقیانو با دست گرفت حسابی حرصم در اومد
اگه با دست نمیگرفت تک به تک میشدن
ولی خوشم میاد صادقیان حسابی خط دفاع استقلالو بهم ریخت:)

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
شاهرودی: بازیکنان قدیم یک سر و گردن بالاتر بودند/حساسیت، زیبایی را از دربی گرفته است

200x133xshahroodi.jpg.pagespeed.ic.XerLIL_1PJ.jpg

پرسپولیس نیوز : پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با احترام به بازیکنان فعلی می‌خواهم بگویم بازیکنان قدیم یک سر و گردن از نفرات فعلی بالاتر هستند.

رضا شاهرودی در مورد دربی 77 و تساوی پرسپولیس و استقلال گفت: در دو نیمه بازی بار فنی نداشت که بخواهیم در مورد آن صحبت کنیم به نظر من تساوی عادلانه بود در نیمه دوم موقعیت‌های کمی به وجود آمد اما در کل بازی بسیار کسل‌کننده بود.

وی در مورد اینکه چرا بازی‌های دربی چند سالی است که بار فنی ندارد، خاطرنشان کرد: آنقدر این بازی را حساس می‌کنند که بازیکنان ترس از نباختن پیدا می‌کنند. بازیکنان خلاق هم نمی‌توانند از توانایی خود استفاده کنند که دلیل آن ترس است.

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این سوال که در دهه 60 و 70 حساسیت دربی بیشتر بود اما چرا آن زمان بازی‌ها بسیار زیباتر بود، گفت: نمی‌خواهم به بازیکنان کنونی بی‌احترامی کنم اما بازیکنان فوتبال در آن زمان یک سر و گردن از بازیکنان فعلی بالاتر بودند.

شاهرودی در مورد اینکه آیا پیشنهادی برای کاستن از این استرس دارد، خاطرنشان کرد: کاری نمی‌توان کرد. این به خود بازیکنان برمی‌گردد. 11 نفر ثابت و 3 نفر ذخیره باید این توان را در خود به وجود بیاورند که این استرس‌ها روی آنها اثر نگذارد.

وی در مورد خشونت دربی عنوان کرد: به هر حال تمام دربی‌ها خشونت دارند و در اکثر بازی‌های دربی این مسئله دیده می‌شود.

بر منکرش لعنت ..............

-mey3am-

Registered User
لایک‌ها
2,939
یعنی من دیشب باورم نمی شد که پرسپولیس نبرد. تو این بازی همه چی واسه برد مهیا بود.
هم تیم با برد بازی قبل روحیه داشت . هم خلعتبری اومده بود. هم استقلال چندتا مصدوم داشت و کلا دوتا گوش بازیکن درست حسابی نداشت. با بازی گندی که استقلال دیشب کرد پرسپولیس میتونست با یه بازی منطقی 3- 4 تا راحت بزنه چون ابزارشم داشت.
ولی بازیکنا هی میزدن زیر توپ تا فقط رفع مسئولیت بشه که یه موقع توپ لو ندن و تماشاگرا بهشون بد و بیراه بگن. تنها کسی که بدون استرس بازی همیشگی خودشو کرد پیام صادقیان بود ( با اینکه از همه جوونتر هم بود)

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
یعنی من دیشب باورم نمی شد که پرسپولیس نبرد. تو این بازی همه چی واسه برد مهیا بود.
هم تیم با برد بازی قبل روحیه داشت . هم خلعتبری اومده بود. هم استقلال چندتا مصدوم داشت و کلا دوتا گوش بازیکن درست حسابی نداشت. با بازی گندی که استقلال دیشب کرد پرسپولیس میتونست با یه بازی منطقی 3- 4 تا راحت بزنه چون ابزارشم داشت.
ولی بازیکنا هی میزدن زیر توپ تا فقط رفع مسئولیت بشه که یه موقع توپ لو ندن و تماشاگرا بهشون بد و بیراه بگن. تنها کسی که بدون استرس بازی همیشگی خودشو کرد پیام صادقیان بود ( با اینکه از همه جوونتر هم بود)

فقط اعصابمون خرد شد دیگه

H a s t i

Registered User
لایک‌ها
425
تو اينكه ما از اونا يك سر و گردن بالاتر بوديم كه شكي توش نيست حرف ما سر اين هست كه چرا وقتي ميشه از تيم بهتر استفاده كرد و بهتر بازي كرد اين كار نميشه !!!

يعني واقعا همه فهميدن كه بعضي بازيكنا تعطيل هستند جز كادر فني پرسپوليس ! واقعا بعد بازي فيلم بازي رو نگاه نمي كنند اينا ؟

اخه ممد نوري هر بيست دقيقه ١ بار اسمش مياد تو بازي چرا بايد فيكس بازي كنه ؟ يا دهنوي كه هر ١٠ دقيقه اسمش ميومد تو بازي كه يا خطا كرده بود يا توپ لو داده بود ( اين دوتا يا بازيشون تعطيل هست يا جاي درست تو زمين ازشون استفاده نميشه ) ؟ رضايي هم كه واقعا تعطيل شده و هيچ وقت اينجوري نبود تو دوران بازيگريش ( گوشه سمت چپ برا چي بايد رضايي بازي كنه ) !
خان زاده و ميثم حسيني هم كه پا به توپ نيستن و در حد زدن زير توپ مفيد هستند ( ماهيني به مراتب بهتر هست ) !! سيد صالحي هم بازيكني هست كه اگر توپ بش نرسه كارايي نداره و خودش نمياد كه توپ بگيره و جاگيريش مزخرف هست با اين هافبكها بايد خودش حاليش باشه ( چرا بايد فيكس تا دقيقه ٩٠ بازي كنه، چرا حاليش نمي كنند) !!!
حقيقي هم تكليفش مشخص نيست تو بازي چيه !!

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
مساوی خیلی بهتر از باخته . به نظر من نتیجه خوبی گرفتیم .
این نتیجه واسه وقتی خوب بود که تیم ماضعیف باشه و بازیکنهایی مثل الان نداشته باشیم . ما دیروز باید میبردیم ،خیلی از حریف سر بودیم
تو اينكه ما از اونا يك سر و گردن بالاتر بوديم كه شكي توش نيست حرف ما سر اين هست كه چرا وقتي ميشه از تيم بهتر استفاده كرد و بهتر بازي كرد اين كار نميشه !!!

يعني واقعا همه فهميدن كه بعضي بازيكنا تعطيل هستند جز كادر فني پرسپوليس ! واقعا بعد بازي فيلم بازي رو نگاه نمي كنند اينا ؟

اخه ممد نوري هر بيست دقيقه ١ بار اسمش مياد تو بازي چرا بايد فيكس بازي كنه ؟ يا دهنوي كه هر ١٠ دقيقه اسمش ميومد تو بازي كه يا خطا كرده بود يا توپ لو داده بود ( اين دوتا يا بازيشون تعطيل هست يا جاي درست تو زمين ازشون استفاده نميشه ) ؟ رضايي هم كه واقعا تعطيل شده و هيچ وقت اينجوري نبود تو دوران بازيگريش ( گوشه سمت چپ برا چي بايد رضايي بازي كنه ) !
خان زاده و ميثم حسيني هم كه پا به توپ نيستن و در حد زدن زير توپ مفيد هستند ( ماهيني به مراتب بهتر هست ) !! سيد صالحي هم بازيكني هست كه اگر توپ بش نرسه كارايي نداره و خودش نمياد كه توپ بگيره و جاگيريش مزخرف هست با اين هافبكها بايد خودش حاليش باشه ( چرا بايد فيكس تا دقيقه ٩٠ بازي كنه، چرا حاليش نمي كنند) !!!
حقيقي هم تكليفش مشخص نيست تو بازي چيه !!

حقیقی نسبت به فصل پیش خیلی افت کرده ، حتی محمد نوری ،حداقل هر ۱۵ دقیقه یه بار اسمش رو نمیشنیدیم اون موقع ها. واقعا این نشون دهنده این نیست که تیم مربیگری هیچ ایده ای در مورد بازی گرفتن از مهره هاش نداره ؟ هافبک های تیم کلا تعطیلن و یه توپ به مهاجمین نمیرسونن ، یکی مثل سید صالحی تا بهش توپ نرسه هیچ کاری نخواهد کرد . قرار نبست همه مثل صادقیان پا به توپ و خلاق باشن !
به قول شما همه فهمیدن ترکیب دیشب افتضاح بود الا اونی که باید بفهمه ، وا... این تساوی چیزی از باخت کم نداشت

Sent from my HUAWEI G510-0200 using Tapatalk 4

maskot

Registered User
لایک‌ها
2,018
من نمیدونم این دوستان هر چی میشه تیم نتیجه نمیگیره اولین گزینه اعتراضشون علی دایی هست

عجب ها

خیر سرمون با تیمی مساوی کردیم که مدافع عنوان قهرمانی هست کهکشانی هستند و در اوج انگیزه سرمربیشون بهترین حال حاظر ایرانه ( افشین امپراطور الان تو ایران نیست )

من به شخصه کاملا از علی دایی راضی هستم

پیام رو بچسب این بشر فوق العادست سردار باهاش 4 ساله تمدید کن نه اصلا 6 ساله :D
دوست عزیز شما اصولا بازی دیروز رو تماشا کردی واقعا داری از سیستم چیدن دیروز دایی حمایت می کنی ما نمی گیم دایی بده ولی اینقدر کله شقه که به هیچ عنوان اشتباهاتشو نمیبیبنه تو 10 دقیقه اول بازی عالمو ادم فهمیدن سیستم پرسپولیس یه جاییش می لنگه فردوسی پور هم صد بار حتی موقع تعویض هم اشاره به مکان دهنوی و نوری کرد ولی این اقا از ترس اینکه بگن علی اشتباه کرده به تصمیم خودش پا فشاری کرد تا حرف خودشو اثبات کنه و گند زده شد تو بازی رفت دایی گزینه مناسبی هست برا سرمربی گری پرسپولیس به شرط اینکه دستیار های خوب داشته باشه وگرنه مطمین باشید امسال هم قهرمان نمیشیم و سهمیه هم بگیریم شانس اوردیم

Last edited:

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
دوست عزیز شما اصولا بازی دیروز رو تماشا کردی واقعا داری از سیستم چیدن دیروز دایی حمایت می کنی ما نمی گیم دایی بده ولی اینقدر کله شقه که به هیچ عنوان اشتباهاتشو نمیبیبنه تو 10 دقیقه اول بازی عالمو ادم فهمیدن سیستم پرسپولیس یه جاییش می لنگه فردوسی پور هم صد بار حتی موقع تعویض هم اشاره به مکان دهنوی و نوری کرد ولی این اقا از ترس اینکه بگن علی اشتباه کرده به تصمیم خودش پا فشاری کرد تا حرف خودشو اثبات کنه و گند زده شد تو بازی رفت دایی گزینه مناسبی هست برا سرمربی گری پرسپولیس به شرط اینکه دستیار های خوب داشته باشه وگرنه مطمین باشید امسال هم قهرمان نمیشیم و سهمیه هم بگیریم شانس اوردیم

علی دایی فعلا سرمربی هست اونجور صلاح میدونه تیم رو بچینه

شما بهتر بلدی ؟ مطمئن باش دایی یه چیزی میدونه که هر کاری رو میکنه

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
جوانان پرسپولیس حریف را شش تایی کردند/ پیروزی نونهالان پرسپولیس با چهار گل

xakhbar.jpg.pagespeed.ic.-b6UOgCoJq.jpg

پرسپولیس نیوز : تیم فوتبال جوانان پرسپولیس در بازی هفته گذشته خود حریفش را شش تایی کرد.

به گزارش سایت یباشگاه پرسپولیس، سرخپوشان جوان روز پنجشنبه در ورزشگاه امام رضا (ع) با دو گل حسین حسینی و چهار گل حسین کامیاب، بهروز جعفری، فرید محمدی و حمیدرضا قادری تیم شهرداری شهر قدس را با شش گل بدرقه کردند.

مجید پروین سرمربی تیم جوانان پرسپولیس در این باره گفت: بازی بسیار خوبی بود و همه نفرات برنامه‌های تاکتیکی را به خوبی اجرا کردند. بهترین بازیکن زمین هم حسین حسینی بود که همراه تعداد دیگری از بازیکنان ما، آینده درخشانی دارند و برای آینده باشگاه روی آنها حساب می‌کنیم.

وی ادامه داد: ما هنوز منتظر مشخص شدن وضعیت تیم احسان ری هستیم که به عدم حضور آمبولانس که به خاطر تصادف در مسیر با تاخیر در ورزشگاه حاضر شد و مدارک آن نیز به هیات فوتبال ارائه شده است اعتراض داشتند و باشگاه در حال پیگیری این موضوع است.

گفتنی است؛ جوانان پرسپولیس پنجشنبه این هفته در ورزشگاه امام رضا (ع) از ساعت 17 میزبان تیم سرخپوشان دلوارافزار خواهد بود.

پیروزی نونهالان پرسپولیس با چهار گل

تیم فوتبال نونهالان پرسپولیس با چهار گل حریف خود را از پیش رو برداشت.

سرخپوشان نونهال در این بازی که در ورزشگاه امام رضا (ع) انجام شد با دو گل مهدی مرادی و دو گل علی خدایی و مرتضی فتحی به پیروزی رسیدند.

ضیاء عربشاهی سرمربی تیم نونهالان پرسپولیس با اعلام رضایت از عملکرد همه بازیکنان تیمش از داودپور هافبک چپ نونهالان پرسپولیس به عنوان بهترین بازیکن میدان یاد کرد.

گفتنی است؛ تیم نونهالان پرسپولیس در بازی بعدی خود روز جمعه به مصاف تیم پاس خواهد رفت.

سومین پیروزی برای نوجوانان پرسپولیس

تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس در بازی با تیم پارسه به پیروزی سه بر یک دست پیدا کرد.

سرخپوشان نوجوان که روز جمعه در ورزشگاه امام رضا (ع) میزبان تیم پارسه (داماش تهران) بودند با دو گل محمدرضا مولایی و یک گل امیر طریقی برابر حریف خود به پیروزی رسیدند.

رحیم یوسفی سرمربی تیم نوجوانان پرسپولیس درباره این دیدار گفت: در این بازی می‌توانستیم به گل‌های بیشتری برسیم ولی از کار بچه‌ها راضی هستیم. در این بازی مولایی بهترین بازیکن ما بود. او بازیکن فیکس ما است ولی در این بازی 30 دقیقه به زمین آمد که دو گل هم زد.

وی افزود: در حال حاضر از پنج بازی، سه پیروزی کسب کرده‌ایم. یک بازی را باخته‌ایم و درباره یک بازی دیگر منتظر تعیین وضعیت از سوی هیات فوتبال هستیم. در آن بازی در حالی که پزشک حاضر نبود به توصیه نماینده هیات بازی کردیم. آنها تاکید کردند بازی کنیم ولی بعد در هیات فوتبال به موضوع نبودن پزشک رسیدگی می‌کنند و در چنین مواقعی بازی باید سه بر صفر شود. ما هنو منتظریم تا حکم این بازی معلوم شود.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
درخشان : با این بازی دنیا افسوس خورد که چطور به جام جهانی صعود کردیم!/ دربی را تحریم کنید!

215x141xderakhshan.jpg.pagespeed.ic.3mK30Cdpyj.jpg

پرسپولیس نیوز : پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس به انتقاد از بازی استقلال و پرسپولیس پرداخت و گفت: دربی هیچ چیزی به فوتبال ما اضافه نکرد.

حمید درخشان درباره تساوی پرسپولیس و استقلال در دربی 77 گفت: واقعا جای تاسف دارد که 2 تیم خوب ایران به این صورت بازی کردند. فقط باید بگویم دست تماشاگران درد نکند که چند ساعت وقت خود را هدر دادند. دل و جرات داشتن، ریسک پذیری و شهامت عواملی است که این بازی را جذاب می‌کند، اما متاسفانه چنین اتفاقی رخ نداد. وقتی ترس و احتیاط باشد دربی به این صورت می‌شود.

پیشکسوت پرسپولیس در خصوص عملکرد پیام صادقیان در مسابقه شب گذشته اظهار داشت: من به بازیکن کاری ندارم، تیم باید فوتبال بازی کند. سال‌هاست نگاه ما این است که در دربی یک نفر بیاید و حرکتی انجام بدهد. فوتبال به صادقیان متکی نیست. هر تیم باید برنامه‌ و تاکتیک داشته باشد تا حریفش را اسیر کند اما هیچ کدام از تیم‌ها در دربی چنین برتری نداشتند.

درخشان ضمن بیان این مسئله که نقش مربیان در جذاب شدن دربی بسیار زیاد است، در واکنش به ادعای دایی و قلعه‌نویی مبنی بر اینکه تیمشان می‌توانست دربی باشد، عنوان کرد: خوشبختانه مردم ما فوتبال را خیلی خوب می‌فهمند. چطور ممکن است در طول 90 دقیقه هیچ تیمی فرصت گلزنی نداشته باشد، بعد مربیان بگویند باید برنده بازی می‌شدیم؟ تیمی می‌تواند ادعا کند شایسته پیروزی بوده که 10 موقعیت گل ایجاد کرده باشد، نه استقلال که فقط در طول بازی یک موقعیت گل داشت.

وی در مورد خشونت بازیکنان 2 تیم در دربی و خطاهای متعدد، تاکید کرد: وقتی زور تاکتیکی‌بازیکن و تیمی به حریف نرسد از زور بازو استفاده می‌کند؛ وقتی شما برنامه نداشته باشید باید خطا کنید.

سرمربی پیشین پرسپولیس تصریح کرد: مسابقه شب گذشته هیچ چیزی به فوتبال ما اضافه نکرد و تمام دنیا هم افسوس خورد که چطور به جام جهانی صعود کردیم! به نظر من تماشاگران باید این بازی را تحریم کنند و به ورزشگاه نیایند.

AMIR TERROREST

Registered User
لایک‌ها
4,884
خانزاده: بازیکنان دربی رار خراب می کنند/ اگر خودمان بودیم راحت استقلال را می بردیم

208x139xkhanzadeh.jpg.pagespeed.ic.cJfVSTcG0u.jpg

پرسپولیس نیوز : مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خدا آن روز را نیاورد که یک تیم در دربی بازنده شود.

محمدرضا خانزاده درخصوص دربی 77 اظهارداشت: فکر نمی کنم هیچکدام از مربیان یا بازیکنان دو تیم از نتجه دربی راضی باشند. اگر دو تیم فوتبال واقعی خود را به نمایش می گذاشتند حتما بازی بهتر از این می شد. ترس از نباختن باعث شد بازی سرد شود و دو تیم نتوانند فوتبال خوبی را ارایه دهند.

وی ادامه داد: باختن در دربی سخت است. خدا آن روز را نیاورد که یک تیم در دربی بازنده شود. من قبلا فکر می کردم شکست در این بازی خیلی هم مهم نیست و یک باخت است دیگر اما دیروز وقتی وارد زمین شدم گفتم خدایا کمکمان کن بازی را نبازیم و پیش هواداران روسیاه نشویم.

خانزاده افزود: دیروز فهمیدم که دربی با همه بازیها فرق دارد. استرس و حساسیت در این بازی واقعا زیاد است و هیچکس دوست ندارد تیمش بازنده شود. در چنین دیداری هیچوقت دو تیم بی محابا حمله نمی کنند و اول به فکر تساوی هستند.

وی درباره بازی خشن استقلالی ها گفت: فوتبال است و درگیری هم در آن عادی. فکر می کنم ما بازیکنان هستیم که دربی را خراب می کنیم چون یک هفته دایی به ما گفت راحت بازی کنید و اصلا استرس نداشته باشید اما واقعا نمی شود در زمین استرس نداشت. ما اگر 10 درصد بازی خودمان را انجام می دادیم به راحتی استقلال را می بردیم.

خانزاده درخصوص تقابل با فرهاد مجیدی خاطرنشان کرد: من فکر می کردم کار سختی مقابل مجیدی داشته باشم اما اینطور نبود و الان طرز فکرم تغییر کرده است.

یعنی فرهاد مجیدی تا 2-3 ماه روش نمیشه از خونه بیاد بیرون :D خخخخخخخخخ دمت گرم خانزاده

بالا